Zakład bez ryzyka - Najlepszy cashback 2024

Rosnąca konkurencja i oczekiwania klientów sprawiają, że bukmacherzy stale muszą poprawiać swoją ofertę. Jedną z najatrakcyjniejszych promocji jest zakład bez ryzyka. Na czym polega zakład bez ryzyka i u których bukmacherów jest dostępny?

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to typ zakładu, który daje możliwość uzyskania korzyści finansowych bez ryzyka poniesienia straty. Jeśli postawiony przez nas kupon okaże się przegrany, to po spełnieniu określonych warunków, zagrana przez nas kwota zostanie bowiem zwrócona na konto. Zakład bez ryzyka może występować pod nazwą cashback.

Najlepszy cashback 2024

Wielu bukmacherów oferuje zakład bez ryzyka. Jest to świetna strategia z ich strony, ponieważ jest to jedna z najbardziej lubianych promocji spośród wszystkich dostępnych. To zaś zachęca graczy do założenia konta. Spośród wszystkich wyłoniliśmy kilku bukmacherów, którzy zaoferowali najciekawsze warunki.

Superbet - tydzień bez ryzyka do 3500 PLN

Po rejestracji i dokonaniu pierwszego depozytu na minimum 20 PLN w Superbet aktywowany zostaje tzw. tydzień bez ryzyka. W tym czasie wszystkie zakłady są ubezpieczone w przypadku ewentualnego niepowodzenia. Dzięki temu uzyskać można zwrot aż do 3 500 PLN. Jest to dotąd niespotykana oferta, ponieważ inni bukmacherzy oferują tylko pojedynczy zakład objęty cashbackiem. Superbet poszedł jednak kilka kroków dalej. Aby aktywować tę promocję, pamiętaj o tym, by wpisać kod promocyjny Superbet podczas rejestracji.

Ewentualna wypłata z otrzymanych środków wiąże się z wcześniejszą koniecznością spełnienia warunków:

 • Dwukrotny obrót
 • Minimalny kurs kuponu to 1.80
 • Minimum 2 zdarzenia na kuponie
 • Do obrotu zaliczają się również przegrane zakłady

Fortuna - zakład bez ryzyka do 600 PLN

Fortuna także ma w swoim portfolio bonus bez ryzyka. W tym przypadku jest on nawet potrójny. Dzięki temu przez pierwsze dni po założeniu konta możemy grać bez stresu przed utratą własnych środków. Jak dokładnie rozkłada się wartość zakładu bez ryzyka w Fortunie?

 • Pierwszy zakład bez ryzyka - 100 PLN w momencie rejestracji
 • Drugi zakład bez ryzyka - 200 PLN po 3 dniach od rejestracji
 • Trzeci zakład bez ryzyka - 300 PLN po 6 dniach od rejestracji

W ramach promocji typować można jakiekolwiek rozgrywki sportowe. Żeby zapewnić sobie możliwość skorzystania z tego bonusu, warto pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego Fortuna podczas zakładania konta.

STS - zakład bez ryzyka bez obrotu do 100 PLN

W STS nowi gracze uzyskują różnorodny bonus, na który składa się m.in. zakład bez ryzyka. Maksymalna kwota zwrotu to 100 PLN. Zatem, aby zyskać jak najwięcej, polecamy zagrać właśnie za taką wartość. Co prawda nie jest to najwyższy bonus, ale nie podlega on obrotowi. Oznacza to, że otrzymane z powrotem środki możemy od razu wypłacić. Żeby było to możliwe trzeba pamiętać, o tym, by zagrać za depozyt. Gdy zagramy za środki bonusowe, to zwrot też uzyskamy w bonusie. Promocja ta jest aktywna wraz z naszym kodem promocyjnym STS.

Zakład bez ryzyka - co warto wiedzieć?

U bukmacherów możemy naprzemiennie spotykać się z nazewnictwem zakład bez ryzyka lub cashback. W zdecydowanej większości przypadków mowa jest o tej samej promocji. W każdym jednak przypadku dla pewności warto zajrzeć do warunków danego bonusu. Daje to pewność, że skorzystamy z pełnych możliwości danej promocji.

Otrzymanie cashbacku na start wiąże się z koniecznością rejestracji konta u bukmachera i wpłaty depozytu początkowego. Cashback nie jest zakładem darmowym. Wymaga on dokonania depozytu i zagrania za niego. Minimalna wartość, która powinna znaleźć się na koncie, określona jest zawsze w regulaminie promocji. Gracz dokonuje zakładów w oparciu o własne pieniądze, a dopiero przegrana uruchamia zwrot środków o ustalonej wysokości. Cashback jest najczęściej stosowany przez bukmacherów jako element strategii pozyskiwania nowych klientów.

Czy cashback jest bezpieczny?

Tak, zakład bez ryzyka jest bezpieczny. Jego meritum związane jest z eliminowaniem ryzyka niepowodzenia. Gracz nie traci środków pieniężnych, nawet ponosząc porażkę. Bukmacherzy z taką ofertą nie mogą sobie pozwolić na zniesienie wszelkich limitów, ponieważ umożliwiałoby to dokonywanie manipulacji szkodliwych dla społeczności bukmacherskiej. Zakład bez ryzyka pozostaje jednak bezpiecznym i skutecznym sposobem na osiąganie zysków.

Wady i zalety

Zakład bez ryzyka to jedna z najczęściej oferowanych promocji przez bukmacherów. Nie jest to jednak zaskoczenie, ponieważ gracze bardzo lubią korzystać z tego typu promocji. Posiada ona bowiem wiele zalet, z których mogą skorzystać zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani gracze. Jakie są zatem zalety zakładu bez ryzyka?

 • Poprawia zdolność typera do osiągania zysków, dając mu możliwość wypróbowania strategii
 • Pozwala uniknąć zniechęcenia początkującym na skutek pojawienia się pierwszej utraty środków
 • Pozwala przetestować ofertę bukmachera
 • Daje pewność bezpiecznej transakcji
 • Możliwość dokonywania bardzo ryzykownych zakładów

Warunki

Bukmacherzy oferujący zakłady bez ryzyka muszą odpowiednio się zabezpieczyć. Z tego względu promocja ta podlega kilku warunkom. Dopiero po ich spełnieniu możliwy będzie zwrot pieniędzy na konto gracza. Do możliwych warunków zakładu bez ryzyka należą:

 • Możliwość konieczności obrotu zwróconymi środkami
 • Ograniczenia czasowe
 • Promocja może dotyczyć wyłącznie danej dyscypliny sportowej lub typu rozgrywek
 • Minimalny kurs zakładu
 • Gra za określoną stawkę

Większość typerów nie poświęca czasu na zapoznanie się z regulaminem usługi bukmacherskiej. Jest to błąd, ponieważ zawierają one szczegółowe wyjaśnienie spornych kwestii. Wiele negatywnych opinii wystawianych online ma swoje źródła w nieznajomości zasad. Zapoznając się z nimi pozwala uniknąć nieprzyjemnego zaskoczenia. Prześledźmy teraz kilka punktów, które najczęściej pojawiają się w regulaminach większości bukmacherów.

 • Warunki uczestnictwa - bukmacherzy opisują tutaj, kto może wziąć udział w promocji.
 • Wymagana kwota obrotu - nie wszyscy bukmacherzy jej wymagają, jednak niektórzy zaznaczają taką kwotę w regulaminie. Jest to szczególnie ważny punkt, na który koniecznie należy zwracać uwagę.
 • Minimalny kurs - ten punkt dotyczy zdecydowanej większości zakładów bukmacherskich. Kursy podlegają jednak znacznym różnicom. Im mniejszy kurs, tym większe możliwości typowania.
 • Typ zakładu - w zakładach bez ryzyka dominują dwa rodzaje zakładów: SOLO i AKO. Większość ofert zakładów bez ryzyka opiera się na kuponach akumulowanych. Jednakże zdarzają się także promocje na zakłady pojedyncze.
 • Czas trwania promocji - określa, czy zakład bez ryzyka oferowany jest bezterminowo, czy podlega limitom czasowym.
 • Reklamacje - tu określony jest też tryb postępowania na skutek niezadowolenia klienta.
 • Warunki wykluczenia gracza z promocji - każdy bukmacher zapewnia sobie możliwość anulowania zakładu na skutek działań zabronionych. Najczęściej dotyczy to prób zakładania kilku kont lub posługiwanie się fałszywymi danymi osobowymi.

Zakład bez ryzyka czy darmowy zakład

Wielu graczy może zastanawiać się nad wyborem zakład bez ryzyka czy darmowy zakład. Obie promocje są niezwykle atrakcyjne. Jeśli jednak chodzi o zakład bez ryzyka, to na początku jesteśmy zmuszeni do zagrania za własne środki. W przypadku darmowego zakładu nie musimy dokonywać wpłaty, aby skorzystać z promocji. Warto jednak pamiętać, że kwota darmowego zakładu zawsze będzie zdecydowanie niższa niż zakładu bez ryzyka.

Ranking cashback

Nasz ranking bukmacherów pozwala na sprawdzenie w szybki sposób, który bukmacher oferuje najlepszy cashback. Bukmacherzy, którzy wychodzą graczom naprzeciw chętnie proponują tę promocję. Poniżej prezentujemy te serwisy, w których można obecnie zagrać bez ryzyka.

Cashback w Superbet

W Superbet nowi gracze mogą liczyć na aż cały tydzień bez ryzyka. Jest to doskonałe podejście do klienta. Dzięki temu możemy odzyskać aż do 3 500 PLN ze stawek utraconych na przegranych kuponach. To zaś daje sporą swobodę podczas obstawiania. Dodatkowo dzięki temu w dokładny sposób da się sprawdzić, czy oferta Superbet przypadła nam do gustu.

Fortuna - cashback

Popularny bukmacher zdecydował się na oddanie w ręce graczy potrójnego zakładu bez ryzyka. Kolejne jego części otrzymujemy co kilka dni. W ten sposób możemy całą ofertą sportową. Pod tym kątem nie ma żadnych ograniczeń - Fortuna pozwala na typowanie w ramach cashbacku całej oferty dotyczącej sportów. Sumarycznie otrzymać można aż 600 PLN w ramach zakładu bez ryzyka.

forBET - zakład bez ryzyka

Pierwszy zakład zagrany w forBET jest objęty cashbackiem do 1 000 PLN. Minimalna kwota, za którą uruchamiany jest taki zakład to 20 PLN. Jest to promocja dostępna z naszym kodem promocyjnym forBET. W przypadku niepowodzenia zwracane środki trafiają na konto bonusowe. Przed wypłatą przyznanym bonusem należy dokonać jednokrotnego obrotu. Zaliczają się do niego:

 • Kupony z min. 3 zdarzeniami
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.30
 • Bonus oczekuje na obrót przez 14 dni

Cashback w Fuksiarzu

Jeden z nowszych bukmacherów proponuje nieco odmienny cashback niż inne serwisy. Tym razem Fuksiarz zwraca 50% kwoty przy pierwszym zagranym kuponie do 500 PLN. Kupon musi spełniać trzy warunki:

 • Minimum dwa zdarzenia
 • Kurs pojedynczej selekcji, co najmniej 1.60
 • Min. stawka kuponu 50 PLN

Otrzymany zwrot można od razu wypłacić. Nie obowiązują żadne warunki obrotu. Pełny bonus dostępny jest z kodem promocyjnym Fuksiarz.

GoPlusBet z cashbackiem

GoPlusBet całkiem niedawno zaprezentował nowy bonus, a w nim zakład bez ryzyka do 500 PLN. Co ważne jest on aktywowany po drugiej wpłacie od momentu założenia konta. Co trzeba zrobić, by zagrać kupon z możliwością uzyskania cashbacku?

 • Minimalna stawka to 20 PLN
 • Maksymalny kurs całkowity to 10 PLN

Otrzymane w przypadku niepowodzenia środki wymagają obrotu przed wypłatą. Mowa dokładnie o trzykrotnym obrocie (min. 3 zdarzenia, kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.3). Bonus dostępny jest z kodem promocyjnym GoPlusBet wpisanym podczas rejestracji.

Zakład bez ryzyka w Betclic

Betclic wyróżnia się maksymalną kwotą zakładu bez ryzyka, która wynosi aż 200 zł po rejestracji w serwisie. Aby otrzymać zwrot, należy zagrać kupon AKO lub SOLO o dowolnym kursie. W razie niepowodzenia Betclic zwraca stawkę pomniejszoną o podatek w formie freebetu. Należy go postawić na dowolny zakład o kursie nie mniejszym niż 2.14. Przedtem konieczne jest wprowadzenie kodu promocyjnego Betclic.

BetX - cashback

W BetX można uzyskać cashback od pierwszego zagranego zakładu do 300 PLN. Warunkiem tego jest postawienie zakładu AKO za całą wpłaconą kwotę depozytu. Jednocześnie minimalna stawka to 20 PLN. Uzyskać można 50% zwrotu. Bonus ten dostępny jest z kodem promocyjnym BetX.

Betters - zakład bez ryzyka

W Betters to gracz decyduje jaki bonus chce otrzymać. Jedną z opcji jest cashback 300 PLN. Jeśli pierwszy zagrany kupon będzie przegrany to otrzymasz 100% zwrotu stawki. Zwrot przyznawany jest w formie freebetu. Aby go wypłacić, należy wcześniej zagrać kupon z minimalnym kursem całkowitym 1.14. Czas na to działanie to 72 godziny. Bonus ten czeka na nowych uzytkowników po wpisaniu kodu promocyjnego Betters.

STS z zakładem bez ryzyka

Założenie konta w STS skutkuje przyznaniem prawa do cashbacku powitalnego. Tu również nie występuje wymóg obrotu ani kursu minimalnego na kuponie. Kwota bonusu STS, którym jest zakłada bez ryzyka wynosi maksymalnie 100 zł.

Zakład bez ryzyka TOTALbet

Także bukmacher znany z niskich marż na piłkę nożną zaoferował swoim klientom zakład bez ryzyka. Jego kwota to 200 PLN. Po rejestracji i pierwszej wpłacie cashback jest automatycznie dostępny. TOTALbet informuje jednak, że nie jest on w żaden sposób dodatkowo widoczny w profilu. Aby go wykorzystać, należy stworzyć zakład z maksymalnie 3 zdarzeniami i stawką do 200 PLN. Czas na wykorzystanie promocji to 48 h. Gdy będzie aktywny, to na dole kuponu pojawi się zapis Zakład Bez Ryzyka TOTALbet.

Inne promocje bukmacherskie

Zakład bez ryzyka to niejedyna promocja, która dostępna jest u bukmacherów. Popularny jest również bonus od depozytu. Polega on najczęściej na tym, że otrzymujemy dodatkowe środki w postaci np. 100% wartości naszej wpłaty. Daje to podwójne możliwości pod kątem ustalania stawek na zakłady. Niektórzy bukmacherzy decydują się na niższą wartość jak np. 50%.

Miłym dodatkiem są również bonusy bez depozytu. Zazwyczaj są to drobne kwoty, które gracze otrzymują w formie tzw. freebetu. Czasami warunkiem jest konieczność pobrania i obstawiania z aplikacji mobilnej. W każdym razie zawsze warto umożliwić sobie opcję otrzymania darmowych środków. Pozwalają one na szybkie przetestowanie możliwości bukmachera. Nawet jeszcze przed skorzystaniem z zakładu bez ryzyka.

Zakład bez ryzyka – podsumowanie

Zakład bez ryzyka to jedna z najkorzystniejszych promocji. Pozwala on bowiem na obstawienie danego zakładu bez obaw o utratę środków. Minusem jest jednak wymagany obrót zwróconych środków u niektórych bukmacherów. Może się bowiem okazać, że nawet pomimo zwróconych środków, nie uda nam się ich finalnie odzyskać.


Na czym polega zakład bez ryzyka?
Zakład bez ryzyka to promocja, dzięki której ryzykujemy niewiele. W przypadku porażki, za postawiony zakład otrzymujemy zwrot pieniędzy na konto gracza.
Czy warto korzystać z zakładu bez ryzyka?
Tak, zdecydowanie warto korzystać z zakładu bez ryzyka. Ten rodzaj promocji niweluje możliwość poniesienia straty. Umożliwia też przetestowanie danej strategii.