STS jest jednym z najstarszych bukmacherów w Polsce. Odznacza się ogromnym zasięgiem na bukmacherskim rynku i liczbą stałych użytkowników przekraczającą 200 tysięcy. Użytkownicy doceniają platformę między innymi za atrakcyjne kody promocyjne, ale często można także przeczytać pochlebne komentarze, że STS rejestracja jest jedną z najprostszych na rynku!

Każdego dnia do STS dołączają setki nowych graczy, którzy przychodzą tu w nadziei na duże zyski. Aby móc skorzystać z oferty STS rejestracja konta stanowi wymóg konieczny. Odpowiemy zatem na pytania osób, które w STS logowanie po raz pierwszy mają jeszcze przed sobą. Jak założyć konto krok po kroku STS wyjaśnia także na swojej stronie internetowej. W poniższym artykule opowiemy nie tylko o poszczególnych etapach procesu rejestracji, ale wskażemy także, czy w STS rejestracja bez dowodu jest wciąż możliwa oraz jakie ograniczenia za sobą niesie. Czy bukmacher STS jest dobrym partnerem przy zawieraniu zakładów i czy warto zarejestrować u niego konto? Zaraz się o tym przekonamy.

STS rejestracja bez dowodu – Czy to możliwe?

W STS rejestracja bez dowodu osobistego jest jak najbardziej możliwa, z zachowaniem pewnych ograniczeń co do zakresu działania. Konto tymczasowe otwiera dla użytkownika pakiet bonusowy, przyznaje mu możliwość obstawiania kuponów z pełnego zakresu oferty bukmachera, a także daje szansę zapoznania się z ogromną liczbą funkcji serwisu internetowego i aplikacji mobilnej STS. Jednak w STS rejestracja bez dowodu nie pozwala jeszcze na wypłatę środków finansowych z tytułu wygranej na prywatne konto bankowe. Należy pamiętać, że bukmacherzy mogą działać jedynie w ramach przepisów nakreślonych przez ustawę o grach hazardowych. Nakłada ona wymóg podania pełnych danych osobowych i weryfikacji rachunku bankowego. Stanowi to przyczynę, dla której w STS logowanie na konto tymczasowe nie daje jeszcze pełni uprawnień.

Zobacz też: Opinie o STS

STS rejestracja – Jak założyć konto krok po kroku?

założenie konta w sts

Powiedzmy sobie teraz, jak założyć konto krok po kroku – STS założenie konta umożliwia w sposób szybki i intuicyjny. Formularz do rejestracji został udostępniony na stronie internetowej bukmachera. Pierwszym etapem będzie tutaj podanie podstawowych danych osobowych. Strona początkowa formularza mieści w sobie okienko na wpisanie kodu promocyjnego, który rozszerza zakres promocji startowych. W dalszej kolejności należy jedynie wysłać wniosek online, a konto tymczasowe zostaje utworzone niemal natychmiast. Ostatnim etapem staje się pełnowartościowe konto typerskie. Aby je otrzymać, STS rejestracja wymaga podania dodatkowych informacji o użytkowniku oraz przesłania skanu dokumentu tożsamości. Bukmacher dokonuje jego weryfikacji i na tej podstawie przyznaje dostęp do konta stałego.

Cały proces rejestracji konta w STS jest przyjazny nawet dla początkującego gracza. Sama weryfikacja również trwa bardzo szybko, dlatego pełny pakiet możliwości typowania otrzymujemy nawet tego samego dnia.

Rejestracja STS – Bonus powitalny

W STS rejestracja niesie za sobą także szereg korzyści na start. Występują one pod postacią bonusów od depozytu, zakładu bez ryzyka oraz bonusu za zadania. Wszystkie warianty otrzymacie z naszym kodem promocyjnym „TYPERVIP”. Zakład bez ryzyka stanowi jedną z najlepszych promocji na rynku zakładów wzajemnych. W STS umożliwia on zagranie pierwszego zakładu bez obawy o stratę własnych środków. Pakiet powitalny w STS na tym się jednak nie kończy. W STS logowanie i pierwsza wpłata na depozyt zostaje nagrodzona wartością nawet 300 zł. Kolejne dwie wpłaty mogą dać kolejne 1200 zł. Zatem bonusy w STS stanowią doskonałą zachętę do założenia tu konta i rozpoczęcia przygody z obstawianiem rozgrywek sportowych.

STS rejestracja – Czy warto założyć konto?

Czy warto posiadać konto STS

STS jest stabilną firmą o bardzo dużym zasięgu. Ma liczne grono zadowolonych użytkowników, którzy codziennie dokonują tu zakładów na bardzo duże kwoty. Zalet posiadania konta w STS jest naprawdę bardzo wiele. Dotyczą one przede wszystkim licznych rynków zdarzeń i dyscyplin sportowych udostępnionych do typowania. STS ma bardzo kompletną ofertę, która przypadnie do gustu nawet osobom o niszowych zainteresowaniach.

Omawiamy tutaj proces rejestracji konta, który w STS stoi na najwyższym poziomie, pozwala na uzyskanie szybkiego dostępu do licznych funkcji. Z konta tymczasowego możemy korzystać przez 28 dni. W tym czasie otrzymujemy bonusy powitalne, możliwość dokonania wpłaty na depozyt do wartości 5000 zł, a także szansę zapoznania się z serwisem i obstawiania wszystkich rodzajów zakładów. Jednak chęć wypłaty wygranej STS  musi być poprzedzona rozszerzeniem funkcjonalności konta i przejścia na tzw. stałe konto typerskie.

Rejestrując konto w STS, stajemy się częścią wielotysięcznej społeczności typerów. Obstawianie rozgrywek sportowych pozostaje doskonałym sposobem wykorzystania swojej sportowej wiedzy do zarabiania dużych pieniędzy. Dla wielu osób stanowi to naturalny etap rozwoju hobby. Rejestrację w STS można polecić każdemu, kto ze swojej pasji dla wybranej dyscypliny sportowej chce uczynić źródło dodatkowego zarobku, co jest tutaj jak najbardziej możliwe.


Na głównej stronie bukmachera widnieje pomarańczowy button „Utwórz konto”. Należy go wybrać, a następnie uzupełnić wszystkie pola z formularza i postępować zgodnie ze wskazówkami. Już po chwili będziemy mogli cieszyć się obstawianiem zakładów w STS.
Najbardziej wpływowy bukmacher na polskim rynku przygotował dla nowych klientów bonus od trzech wpłat wynoszący aż 1500 PLN, a także zakład bez ryzyka do 100 zł oraz bonus za zadania w wysokości 60 zł. Korzyści te otrzymamy po wpisaniu kodu promocyjnego TYPERVIP!