STS jest jednym z najstarszych bukmacherów w Polsce. Odznacza się ogromnym zasięgiem na bukmacherskim rynku i bogatą ofertą. Aby móc skorzystać z oferty STS rejestracja konta stanowi konieczność. Obecnie wszyscy operatorzy dbają o to, by nowi klienci mogli przejść przez ten proces jak najszybciej. Czy tak samo jest w STS? Co trzeba zrobić, by założyć konto tymczasowe, a co niezbędne będzie do posiadania konta stałego w STS? Czas to sprawdzić!

STS szybka rejestracja - Na czym polega?

STS udostępnił nowym klientom opcję skorzystania z tzw. szybkiej rejestracji. Jest to możliwość utworzenia konta bez potrzeby podawania od razu wszystkich danych. W związku z tym, by móc zagrać pierwszy kupon nie jest potrzebne podawanie numeru konta bankowego oraz przesyłanie skanu dowodu osobistego. Co ważne gracze, którzy się na to zdecydują mogą skorzystać z pełnej oferty powitalnej.

W STS konto tymczasowe działa przez 30 dni. W tym czasie każdy gracz ma możliwość jego przekształcenia w konto stałe. Limit depozytów ustalony został na 8000 zł. Jest to wysoka wartość biorąc pod uwagę konkurencyjnych operatorów. Szybka rejestracja w STS jest chętnie wykorzystywaną metodą, ponieważ daje możliwość sięgnięcia do oferty bukmachera raptem po 2-3 minutach od rozpoczęcia procesu zakładania konta. Aby móc wypłacić wygrane należy jednak się w pełni zweryfikować.

STS rejestracja – jak założyć konto krok po kroku?

W interesie każdego bukmachera jest utworzenie jak najprostszego procesu rejestracji. W STS służy do tego specjalny formularz. To w nim należy krok po kroku wprowadzać dane, o które jesteśmy proszeni. Jak dokładnie wygląda rejestracja w STS?

 • Kliknij Załóż konto u samej góry strony
 • Wprowadź adres e-mail, hasło, numer telefonu oraz kod promocyjny STS
 • W drugim kroku wpisz dane osobowe takie jak: imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL
 • Wprowadź także kod otrzymany SMS-em oraz pochodzenie środków przeznaczonych na grę
 • Potwierdź, że podane dane są zgodne z prawdą
 • To wszystko, możesz już sprawdzić co oferuje bukmacher STS!

STS jak przekształcić konto tymczasowe w pełne konto gracza?

Gdy nadszedł już czas na zmianę statusu konta należy wykonać kilka formalności. W tym celu konieczne będzie przejście do profilu gracza. To w nim znajdują się puste pola dotyczące dokładnego adresu. Dodatkowo na wprowadzenie czekają także seria i numer dowodu osobistego oraz numer konta bankowego. Ostatecznie niezbędne jest także przesłanie skanu dowodu osobistego. W tym przypadku warto pamiętać, by był on dobrze widoczny oraz, by dołączone były skany jego obu stron. Poniżej wskazujemy wszystko, co jest niezbędne, by konto mogło zostać przekształcone z tymczasowego w stałe w STS:

 • Wprowadzenie adresu
 • Wpisanie numeru konta bankowego
 • Wpisanie serii i numeru dowodu osobistego
 • Załączenie skanu obu stron dowodu osobistego

Gdy wszystko pójdzie zgodnie z planer operator informuje o przekształceniu konta w stałe drogą mailową. Dodatkowo wiadomość ta będzie widoczna również na profilu gracza.

STS ile trwa weryfikacja konta?

Warto pamiętać, że szybka weryfikacja przesłanych dokumentów jest także w interesie bukmachera. Dział weryfikacji najczęściej potrzebuje kilkunastu minut. Zdarzają się przypadki, gdy było to wykonywane nawet szybciej. Wyjątkiem mogą być sytuacje, gdy przesłany dokument jest niewyraźny, co wymaga jego dłuższego sprawdzenia. Według informacji, którą przekazuje sam STS weryfikacja trwa najczęściej około 15 minut.

Wymagane dokumenty podczas rejestracji

Dokumenty, które będą niezbędne w procesie zakładania konta w STS to głównie dowód osobisty. Posłuży on do weryfikacji tego, co już zostało wcześniej wprowadzone. Warto pamiętać, że jest to wymóg, który towarzyszy graniu u każdego bukmachera. Korzystając z usług legalnych zakładów można być pewnym, że wszelkie dane są w pełni chronione, co jest także w interesie firmy. Konieczne jest, by przesyłany skan był wyraźny, co przyspieszy cały proces i sprawi, że nie będzie trzeba powtarzać całej operacji.

STS rejestracja w punkcie stacjonarnym

STS może pochwalić się dużą ilością lokali. Dzięki temu fani obstawiania naziemnego mają swoje miejsce, w którym da się odczuć prawdziwie typerską atmosferę. Czy w STS istnieje możliwość dokonania rejestracji w punkcie? Oczywiście, że tak! W tym celu konieczne będzie zabranie ze sobą dowodu osobistego. Pracownik STS będzie prosił również o podanie numeru konta bankowego. Dowód posłuży do wprowadzenia danych, które się na nim znajdują jak imię, nazwisko oraz PESEL, ale także od razu do weryfikacji. Przed udaniem się na miejsce warto sprawdzić na stronie STS godziny otwarcia danego punktu.

STS rejestracja w aplikacji

Cały proces rejestracji da się również przejść w aplikacji mobilnej STS. W tym celu należy przejść do zakładki Załóż konto. W pierwszej kolejności na ekranie smartfonu pojawi się informacja o polityce prywatności. Konieczne jest jej zaakceptowanie, by przejść dalej. W kolejnych krokach należy podać następujące dane:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Obywatelstwo
 • Numer PESEL
 • Źródło pochodzenia środków na grę

Po przejściu całego procesu konto uzyskuje status tymczasowego. Aplikacja mobilna STS daje możliwość także utworzenia stałego konta. Oprogramowanie przygotowane na smartfony i tablety daje graczom sposobność korzystania z wszystkich funkcji, które posiada już strona internetowa.

Logowanie STS krok po kroku

Logowanie już po utworzeniu konta w STS nie powinno nikomu sprawić trudności. Aby to zrobić na stronie internetowej, należy skorzystać z przycisku Zaloguj, gdzie na wprowadzenie czekają adres e-mail oraz hasło. Obie dane wymagały ustalenia przy rejestracji. Tworząc hasło warto pamiętać o bezpieczeństwie. Powinno ono składać się z odpowiedniej ilości znaków i jednocześnie dać pewność, że nie zostanie zapomniane. Gdyby tak się stało można skorzystać z opcji przypomnienia hasła.

W aplikacji sytuacja wygląda podobnie. Z tym że mobilnie można skorzystać także z kilku dodatkowych metod logowania jak np. biometryka. Przedostanie się do swojego konta z wykorzystaniem odcisku palca jest szybkie i wygodne. Warto za tę funkcjonalność docenić STS, ponieważ nie jest to opcja, która dostępna jest wszędzie.

Rejestracja STS - bonus powitalny

W STS rejestracja niesie za sobą także szereg korzyści na start. Co ważne da się z nich skorzystać już podczas posiadania konta tymczasowego. Promocja powitalna STS to nawet 1560 zł do uzyskania. W jej skład wchodzą bonusy od trzech pierwszych depozytów łącznie aż do 1500 zł oraz Zakład bez ryzyka do 100 zł. Pierwszy zakład to bonus do 300 zł, drugi do 500 zł, a ostatni, czyli trzeci do 700 zł.

Jak przyznaje sam STS wszystko to, po to, by nowi użytkownicy mogli nauczyć się podstaw grania. Dodatkowo po ukończeniu sześciu zadań na nowych klientów czeka kolejne 60 zł. Aby je uzyskać, należy zagrać sześć kuponów w określony sposób. Czas na realizację wszystkich bonifikat to aż 90 dni.

Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

Tak, proces zakładania konta, jak i korzystanie z usług STS są w pełni bezpieczne. Potwierdza to zezwolenie Ministra Finansów. To właśnie dzięki niemu łatwo da się zweryfikować, czy gra u danego operatora jest dobrym pomysłem pod kątem bezpieczeństwa. W związku z tym warto korzystać tylko z usług legalnych bukmacherów. Jednym z nich jest STS, którzy na stronie internetowej, w aplikacji oraz w punktach stacjonarnych zrzesza wielkie grono klientów.

STS rejestracja - czy warto założyć konto?

STS jest stabilną firmą o bardzo dużym zasięgu. Ma duże grono zadowolonych użytkowników, którzy codziennie dokonują tu zakładów na bardzo duże kwoty. Zalet posiadania konta w STS jest naprawdę bardzo wiele. Dotyczą one przede wszystkim licznych rynków zdarzeń i dyscyplin sportowych udostępnionych do typowania. STS ma bardzo kompletną ofertę, która przypadnie do gustu nawet osobom o niszowych zainteresowaniach.

Rejestrując konto w STS dostajemy zatem możliwość tworzenia zakładów, korzystania z bonusów oraz z aplikacji mobilnej, które są oceniane naprawdę wysoko. Dodatkową zaletą jest konto tymczasowe, które zapewnia prawie wszystkie funkcje poza wypłatami. To pozwala na przetestowanie bukmachera jeszcze przed przesyłaniem do niego skanu dowodu osobistego.


1. Jak w STS dostępna jest szybka rejestracja?
Tak, w STS można dokonać szybkiej rejestracji.
2. Czy w STS da się zarejestrować w aplikacji?
Tak, cały proces rejestracji jest możliwy do przejścia w aplikacji mobilnej.