ODBIERZ BEZ DEPOZYTU

29 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

ODBIERZ BEZ DEPOZYTU

29 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>
STS jest jednym z najstarszych bukmacherów w Polsce. Odznacza się ogromnym zasięgiem na bukmacherskim rynku i liczbą stałych użytkowników przekraczającą 200 tysięcy. Każdego dnia do STS dołączają setki nowych graczy, którzy przychodzą tu w nadziei na duże zyski. Aby móc skorzystać z oferty STS rejestracja konta stanowi wymóg konieczny. Odpowiemy zatem na pytania osób, które w STS logowanie po raz pierwszy mają jeszcze przed sobą. Jak założyć konto krok po kroku STS wyjaśnia także na swojej stronie internetowej. W poniższym artykule opowiemy nie tylko o poszczególnych etapach procesu rejestracji, ale wskażemy także, czy w STS rejestracja bez dowodu jest wciąż możliwa oraz jakie ograniczenia za sobą niesie. Czy bukmacher STS jest dobrym partnerem przy zawieraniu zakładów i czy warto zarejestrować u niego konto? Zaraz się o tym przekonamy.

💳Czy w STS rejestracja bez dowodu jest możliwa?

W STS rejestracja bez dowodu osobistego jest jak najbardziej możliwa, z zachowaniem pewnych ograniczeń co do zakresu działania. Konto tymczasowe otwiera dla użytkownika pakiet bonusowy, przyznaje mu możliwość obstawiania kuponów z pełnego zakresu oferty bukmachera, a także daje szansę zapoznania się z ogromną liczbą funkcji serwisu internetowego i aplikacji mobilnej STS. Jednak w STS rejestracja bez dowodu nie pozwala jeszcze na wypłatę środków finansowych z tytułu wygranej na prywatne konto bankowe. Należy pamiętać, że bukmacherzy mogą działać jedynie w ramach przepisów nakreślonych przez ustawę o grach hazardowych. Nakłada ona wymóg podania pełnych danych osobowych i weryfikacji rachunku bankowego. Stanowi to przyczynę, dla której w STS logowanie na konto tymczasowe nie daje jeszcze pełni uprawnień.

Zobacz też: Opinie o STS

🏆Jak założyć konto krok po kroku STS?

założenie konta w sts

Powiedzmy sobie teraz, jak założyć konto krok po kroku – STS założenie konta umożliwia w sposób szybki i intuicyjny. Formularz do rejestracji został udostępniony na stronie internetowej bukmachera. Pierwszym etapem będzie tutaj podanie podstawowych danych osobowych. Strona początkowa formularza mieści w sobie okienko na wpisanie kodu promocyjnego, który rozszerza zakres promocji startowych. W dalszej kolejności należy jedynie wysłać wniosek online, a konto tymczasowe zostaje utworzone niemal natychmiast. Ostatnim etapem staje się pełnowartościowe konto typerskie. Aby je otrzymać, STS rejestracja wymaga podania dodatkowych informacji o użytkowniku oraz przesłania skanu dokumentu tożsamości. Bukmacher dokonuje jego weryfikacji i na tej podstawie przyznaje dostęp do konta stałego.

Cały proces rejestracji konta w STS jest przyjazny nawet dla początkującego gracza. Sama weryfikacja również trwa bardzo szybko, dlatego pełny pakiet możliwości typowania otrzymujemy nawet tego samego dnia.

👍Pakiet bonusowy po rejestracji konta w STS

W STS rejestracja niesie za sobą także szereg korzyści na start. Występują one pod postacią bonusów od depozytu i darmowego zakładu. Szczególnie ciekawą propozycją wydaje się zakład bez depozytu na kwotę 29 zł z naszym kodem promocyjnym „TYPERVIP”. To o 11 zł więcej niż analogiczna oferta u innych bukmacherów. Zakład bez depozytu stanowi jedną z najlepszych promocji na rynku zakładów wzajemnych. W STS umożliwia on czerpanie korzyści finansowych w ramach całej oferty bukmachera na długo przed wpłaceniem prywatnych pieniędzy na konto. Darmowy zakład daje szansę przetestowania oferty i systemu transakcyjnego, bez narażania własnych środków na stratę. Pakiet powitalny w STS na tym się jednak nie kończy. W STS logowanie i pierwsza wpłata na depozyt zostaje nagrodzona wartością nawet 1200 zł. Zatem bonusy w STS stanowią doskonałą zachętę do założenia tu konta i rozpoczęcia przygody z obstawianiem rozgrywek sportowych.

Czy warto założyć konto u bukmachera STS?

Czy warto posiadać konto STS

STS jest stabilną firmą o bardzo dużym zasięgu. Ma liczne grono zadowolonych użytkowników, którzy codziennie dokonują tu zakładów na bardzo duże kwoty. Zalet posiadania konta w STS jest naprawdę bardzo wiele. Dotyczą one przede wszystkim licznych rynków zdarzeń i dyscyplin sportowych udostępnionych do typowania. STS ma bardzo kompletną ofertę, która przypadnie do gustu nawet osobom o niszowych zainteresowaniach.

Omawiamy tutaj proces rejestracji konta, który w STS stoi na najwyższym poziomie pozwala na uzyskanie szybkiego dostępu do licznych funkcji. Z konta tymczasowego możemy korzystać przez 28 dni. W tym czasie otrzymujemy bonusy powitalne, możliwość dokonania wpłaty na depozyt do wartości 5000 zł, a także szansę zapoznania się z serwisem i obstawiania wszystkich rodzajów zakładów. Jednak chęć wypłaty wygranej STS  musi być poprzedzona rozszerzeniem funkcjonalności konta i przejścia na tzw. stałe konto typerskie.

Rejestrując konto w STS, stajemy się częścią wielotysięcznej społeczności typerów. Obstawianie rozgrywek sportowych pozostaje doskonałym sposobem wykorzystania swojej sportowej wiedzy do zarabiania dużych pieniędzy. Dla wielu osób stanowi to naturalny etap rozwoju hobby. Rejestrację w STS można polecić każdemu, kto ze swojej pasji dla wybranej dyscypliny sportowej chce uczynić źródło dodatkowego zarobku, co jest tutaj jak najbardziej możliwe.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jak przebiega rejestracja u bukmachera STS?

Na głównej stronie bukmachera widnieje pomarańczowy button „Utwórz konto”. Należy go wybrać, a następnie uzupełnić wszystkie pola z formularza i postępować zgodnie ze wskazówkami. Już po chwili będziemy mogli cieszyć się obstawianiem zakładów w STS.

2. Co otrzymam w STS na początek?

Najbardziej wpływowy bukmacher na polskim rynku przygotował dla nowych klientów bonus 100% od wpłaty aż do 1200 zł, a także freebet o wartości 29 zł. Korzyści te otrzymamy po wpisaniu kodu promocyjnego TYPERVIP!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze