Aby rozpocząć naszą przygodę z obstawianiem, trzeba najpierw założyć konto u wybranego bukmachera. Wielu graczy kusi oferta TOTALbet, która pozwala na grę bez podatku i umożliwia wybór spośród dziesiątek dyscyplin. Jak założyć konto krok po kroku TOTALbet? Tego dowiesz się z poniższego artykułu!

TOTALbet logowanie i rejestracja

U bukmachera TOTALbet rejestracja jest wyjątkowo prosta i nie powinna sprawić nikomu większych problemów. Nic dziwnego, że opinie o TOTALbet są przeważnie pozytywne. Nie powoduje ona też żadnych zobowiązań ze strony gracza i jest całkowicie bezpłatna. Jak założyć konto krok po kroku TOTALbet informuje bezpośrednio na swojej stronie internetowej poprzez FAQ.

Standardowo należy odnaleźć i kliknąć button rejestracyjny, by przejść do formularza. Ten jest bardzo przystępnie wyjaśniony i rozwiewa wszelkie wątpliwości co do prawidłowego utworzenia konta. Później czeka nas uzupełnienie niezbędnych danych, by powstało nasze tymczasowe konto. Od tego momentu będziemy mogli zawierać zakłady u TOTALbet. Pamiętajmy, że rejestracja możliwa jest też z poziomu aplikacji TOTALbet i przebiega analogicznie do utworzenia konta przez stronę internetową.

TOTALbet logowanie - czy można legalnie zarejestrować się u bukmachera?

Oczywiście! TOTALbet widnieje w naszym rankingu bukmacherów, w którym umieszczamy tylko legalne firmy. To zaś wynika z posiadania licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Firma utworzona w 2017 roku jest więc legalna, a założenie konta jest jak najbardziej dozwolone. Po rejestracji TOTALbet pozwala nam na obstawianie dziesiątek dyscyplin, proponując atrakcyjne promocje i bonusy. Nie musimy zatem obawiać się o to, czy zawieranie zakładów na stronie TOTALbet jest legalne.

TOTALbet rejestracja krok po kroku

Założenie konta w TOTALbet wymaga przejścia przez kilka kroków. Poniżej dokładnie wyjaśniamy jak to zrobić. Co istotne udostępniona została także opcja rejestracji poprzez bankowość internetową. Poniżej w pierwszej kolejności przedstawiamy co zrobić krok po kroku, by założyć konto w TOTALbet przez formularz rejestracyjny.

 • Przejdź do zakładki Rejestracja w górnej części strony
 • Wybierz opcję Formularz
 • Na początku wprowadź dane niezbędne do logowania, numer telefonu i kod promocyjny
 • Następnie wpisz dane osobowe
 • Potwierdź rejestrację klikając Załóż konto
 • Gotowe, Twoje konto tymczasowe zostało utworzone!

TOTALbet rejestracja przez bankowość internetową

TOTALbet wychodzi naprzeciw graczom i jako jeden z kilku bukmacherów udostępnił możliwość założenia konta poprzez bankowość internetową. Proces ten ma zalety takie jak prostota oraz brak konieczności późniejszego przesyłania dokumentów. Te standardowo są niezbędne do zmiany konta tymczasowego w stałe. Jak więc zarejestrować się w TOTALbet z bankowością internetową?

 • Przejdź do zakładki Rejestracja w górnej części strony
 • Wybierz opcję Bankowość internetowa
 • Następnie wybierz z listy swój bank
 • Zaloguj się do bankowości
 • Potwierdź chęć wykonania weryfikacji
 • Gotowe, Twoje konto zostało utworzone!

40 PLN przy rejestracji na TOTALbet - jak odebrać?

Bukmacher zachęca do skorzystania z dodatkowych bonusów dzięki pełnej rejestracji wraz z naszym kodem promocyjnym TOTALbet. Jest to świetna okazja na otrzymanie dodatkowych środków, które pozwolą przetestować możliwości bukmachera już na samym początku gry u niego. Jak otrzymać bonus w TOTALbet?

 1. Zarejestruj konto z kodem promocyjnym TOTALbet
 2. Podczas rejestracji zaznacz zgody marketingowe (SMS/telefon oraz e-mail)
 3. Przejdź pełną weryfikację. Na tym etapie otrzymasz już Freebet 20 zł  + 10 + 10 zł
 4. Jeśli nie chcesz udzielać zgód marketingowych, uzyskasz wyłącznie freebet o wartości 20 zł + 10 zł (przy użyciu kodu promocyjnego)
 5. Kwoty wygrane za freebety można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić

Jak skorzystać z Freebet 20+10+10?

Wszystkie Freebety widoczne są w zakładce Moje konto - Freebety. By skorzystać z freebeta, należy:

 • Wybrać kwalifikujące się zakłady (SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.00)
 • Zaznaczyć pole z nazwą freebeta na elektronicznym kuponie
 • Na wykorzystanie freebetów gracz ma 7 dni

TOTALbet - konto tymczasowe, a konto stałe

Po skorzystaniu z rejestracji poprzez formularz utworzone zostaje konto tymczasowe. Jest ono ważne jedynie przez 90 dni i w tym czasie nie ma możliwości zlecania wypłat. Samo zawieranie zakładów też jest w pewnym stopniu ograniczone. Górna granica stawek to bowiem 5000 PLN. W przypadku skorzystania z bankowości internetowej nie ma tej trudności, ponieważ od razu tworzone jest konto stałe.

Co natomiast zrobić, by móc w pełni cieszyć się z możliwości, które oferuje bukmacher? Istnieje kilka czynności, o których musimy pamiętać:

 • Uzupełnienie numeru dowodu osobistego
 • Wprowadzenie rachunku bankowego, na który będą dokonywane wypłaty
 • Uzupełnienie pełnego adresu
 • Przesłanie skanu dwóch stron dowodu osobistego

Czy w TOTALbet rejestracja bez dowodu jest możliwa?

Tak, w TOTALbet rejestracja bez dowodu jest standardowym sposobem utworzenia konta. Na początku posiadamy konto tymczasowe, które z czasem powinniśmy uzupełnić o dokument tożsamości, który po weryfikacji pozwoli nam na wypłatę wygranych środków. Bukmacher zastrzega sobie 48 godzin na sprawdzenie przesłanych przez nas dokumentów. Na pełną rejestrację mamy aż 90 dni, co jest wystarczającym okresem do wygospodarowania czasu na przesłanie niezbędnych danych do realizowania przelewów wychodzących.

TOTALbet logowanie - krok po kroku

Po ukończeniu szybkiej rejestracji możemy od razu przejść do logowania TOTALbet. Co trzeba wykonać, by przejść do swojego konta?

 • Najpierw powinniśmy potwierdzić rejestrację linkiem aktywacyjnym, który otrzymamy na podany adres e-mail
 • Jeżeli nie dostaliśmy wiadomości, warto sprawdzić folder spamu lub ewentualnie skontaktować się bezpośrednio z bukmacherem
 • Następnie używając podanego w formularzu e-maila oraz hasła mamy możliwość zalogować się na nasze nowe konto

Jak usunąć konto TOTALbet?

TOTALbet ma świadomość tego, że jego oferta może nie przypaść do gustu każdemu. Dlatego istnieje możliwość usunięcia konta gracza. W takim wypadku sam zainteresowany zmuszony jest przesłać stosowną wiadomość na adres pomoc@totalbet.pl. W treści takiego zgłoszenia powinny zawierać się kolejno:

 • Cztery ostatnie cyfry numeru PESEL,
 • Adres e-mail przypisany do konta gracza,
 • Imię i nazwisko użytkownika.

Po około 24 godzinach TOTALbet powinien dokonać zamknięcia takiego konta. Warto pamiętać także o tym, że jednym z kluczowych warunków pozytywnego rozstrzygnięcia procesu usunięcia konta jest posiadanie zerowego salda depozytowego.

TOTALbet - korzyści z posiadania konta

Istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że gracz, którzy zaufał bukmacherowi TOTALbet, podjął tym samym jedną z najlepszych decyzji podczas całej swojej dotychczasowej przygody z zakładami wzajemnymi. Główne zalety TOTALbet, które wyróżniają tego bukmachera to:

 • Stała promocja na grę bez podatku
 • Bardzo wysokie kursy
 • Błyskawiczne wpłaty i wypłaty
 • Wysokie bonusy powitalne
 • Dopracowana aplikacja mobilna
 • Szeroka oferta na sporty wirtualne i gry karciane
 • Możliwość rejestracji przez bankowość elektroniczną

TOTALbet regulamin logowania

Użytkownik loguje się do swojego konta graczy przy użyciu danych autoryzacyjnych. Mogą do nich należeć m.in. login oraz hasło, kod PIN bądź też informacje biometryczne tj. odcisk palca.

TOTALbet logowanie skończy się fiaskiem, jeśli login uprzednio ustanowiony przez gracza będzie zawierał wulgaryzmy lub też słowa obraźliwe mogące naruszyć dobra osobiste innych osób. Wtedy bowiem bukmacher zastrzega sobie możliwość odmowy aktywacji konta bądź też jego całkowite zamknięcie.


Czy TOTALbet ma możliwość rejestracji przez bankowość internetową?
Tak, TOTALbet jest jednym z bukmacherów, który udostępnił możliwość otwarcia konta poprzez bankowość internetową.
Dlaczego warto zarejestrować się u tego operatora?
TOTALbet kusi nowych klientów wieloma korzyściami takimi jak wysokie kursy czy gra bez podatku. Warto na początku wykorzystać atrakcyjny bonus.