Aby rozpocząć naszą przygodę z obstawianiem, trzeba najpierw założyć konto u wybranego bukmachera. Wielu graczy kusi oferta Totalbet, która pozwala na grę bez podatku i umożliwia wybór spośród dziesiątek dyscyplin. W jaki sposób możemy utworzyć konto u tego operatora? Jak założyć konto krok po kroku Totalbet? Tego dowiesz się z poniższego artykułu!

Zobacz: Jak otrzymać bonusy na start w Totalbet?

Totalbet Logowanie – Czy można legalnie zarejestrować się u bukmachera?

Oczywiście! Totalbet należy do grona operatorów, którzy działają zgodnie z prawem na polskim rynku. Wynika to z posiadania licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Firma utworzona w 2017 roku jest więc legalna, a założenie na niej konta — jak najbardziej dozwolone. Po rejestracji Totalbet pozwala nam na obstawianie dziesiątek dyscyplin, proponując atrakcyjne promocje i bonusy. Nie musimy obawiać się o to, czy zawieranie zakładów na stronie Totalbet jest legalne, ponieważ wynika to z posiadania ważnej licencji przez firmę. Do tego oczywiście niezbędna jest rejestracja.

Zobacz: Legalni bukmacherzy w Polsce

Totalbet logowanie i rejestracja

U bukmachera Totalbet rejestracja jest wyjątkowo prosta i nie powinna sprawić nikomu większych problemów. Nie powoduje ona też żadnych zobowiązań ze strony gracza i jest całkowicie bezpłatna. Jak założyć konto krok po kroku Totalbet informuje bezpośrednio na swojej stronie internetowej poprzez FAQ. Standardowo należy odnaleźć i kliknąć button rejestracyjny, by przejść do formularza. Ten jest bardzo przystępnie wyjaśniony i rozwiewa wszelkie wątpliwości co do prawidłowego utworzenia konta. Później czeka nas uzupełnienie niezbędnych danych, by powstało nasze tymczasowe konto. Od tego momentu będziemy mogli zawierać zakłady u Totalbet. Pamiętajmy, że rejestracja możliwa jest też z poziomu aplikacji Totalbet i przebiega analogicznie do utworzenia konta przez stronę internetową.

40 PLN przy rejestracji na Totalbet – jak odebrać?

1. Zarejestruj konto, używając specjalnego linku (wyłącz AdBlocka, aby link był widoczny) – z kodem bonusowym TYPERVIP,
2. Podczas rejestracji zaznacz zgody marketingowe (SMS/telefon oraz e-mail),
3. Przejdź pełną weryfikację. Na tym etapie otrzymasz już Freebet 20 zł  + 10 + 10 zł,
4. Jeśli nie chcesz udzielać zgód marketingowych, uzyskasz wyłącznie freebet o wartości 20 zł + 10 zł (przy użyciu kodu promocyjnego),
5. Kwoty wygrane za freebety można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić.

Jak skorzystać z Freebet 20+10+10?

Wszystkie Freebety widoczne są w zakładce Moje konto – Freebety. By skorzystać z Freebeta, należy wybrać kwalifikujące się zakłady (SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.00) i zaznaczyć pole z nazwą freebeta na elektronicznym kuponie. Na wykorzystanie freebetów gracz ma 7 dni. 

Jak założyć konto krok po kroku Totalbet

zakładanie konta totalbet

Jak już wspomnieliśmy, najpierw należy z poziomu strony głównej bukmachera nacisnąć na button „rejestracja”. Ten znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Ukaże nam się formularz rejestracyjny składający się z zaledwie jednej krótkiej strony. Dzieli się on na trzy części:

  • dane konta,
  • dane osobowe,
  • zgody.

Pierwszy fragment będzie niezbędny do logowania, drugi natomiast zapewni bukmacherowi dane potrzebne do identyfikacji naszego wieku. Na samym końcu należy zaznaczyć odpowiednie zgody marketingowe i inne. Można również zapisać się na start do promocji Kasomania, by rywalizować o Porsche poprzez obstawianie zakładów w Totalbet. Poniżej znajduje się również pole, po którego odznaczeniu otrzymamy bonus powitalny. Stworzenie konta zwieńczy kliknięcie przycisku „rejestracja”. Jej potwierdzeniem będzie otrzymanie wiadomości na adres e-mail oraz komunikat na stronie o prawidłowej rejestracji.

Bonusy za rejestrację w Totalbet

U bukmachera Totalbet rejestracja wraz z odznaczeniem odpowiednich zgód gwarantuje nam szeroki pakiet startowy. Wśród elementów oferty powitalnej znajdują się m.in. udział w promocji Kasomania, bonus 20 PLN bez depozytu na różne sporty, a także 10 PLN bonusu za zaznaczenie zgód marketingowych oraz 10 PLN za wpisanie naszego kodu promocyjnego Totalbet. Łącznie można więc otrzymać na start aż 40 złotych. Aby być pewnym otrzymania tych profitów, należy zarejestrować się z tego linku.

Czy w Totalbet rejestracja bez dowodu jest dopuszczalna?

Tak, w Totalbet rejestracja bez dowodu jest standardowym sposobem utworzenia konta. Na początku posiadamy konto tymczasowe, które z czasem powinniśmy uzupełnić o dokument tożsamości, który po weryfikacji pozwoli nam na wypłatę wygranych środków. Bukmacher zastrzega sobie 48 godzin na sprawdzenie przesłanych przez nas dokumentów. Na pełną rejestrację mamy aż 90 dni, co jest wystarczającym okresem do wygospodarowania czasu na przesłanie niezbędnych danych do realizowania przelewów wychodzących.

Totalbet logowanie – krok po kroku

rejestracja konta totlabet

Po ukończeniu szybkiej rejestracji możemy od razu przejść do logowania Totalbet. Najpierw powinniśmy potwierdzić rejestrację linkiem aktywacyjnym, który otrzymamy na podany adres e-mail. Jeżeli nie dostaliśmy wiadomości, warto sprawdzić folder spamu lub ewentualnie skontaktować się bezpośrednio z bukmacherem. Następnie używając podanego w formularzu e-maila oraz hasła powinniśmy bez problemu zalogować się na nasze nowe konto, by móc wpłacić depozyt i zawrzeć swój pierwszy zakład. Jeżeli mamy problem z zalogowaniem się na konto gracza, musimy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Support powinien wyjaśnić wszelkie wątpliwości i rozwiązać problem związany z logowaniem.

Zobacz: Opinie Totalbet


Tak, Totalbet jest oficjalnym sponsorem Ekstraklasowego klubu piłkarskiego – Warta Poznań.
Oprócz świetnej oferty powitalnej, Totalbet kusi nowych klientów również innymi korzyściami. Jest to obecnie jedyny bukmacher na rynku, który posiada w stałej ofercie grę bez podatku. Aby móc z niej skorzystać, wystarczy obstawić kupon składający się z co najmniej trzech pozycji o kursie minimalnym pojedynczego zdarzenia 1.3. Dzięki temu możemy znacznie podwyższyć nasze potencjalne wygrane, co jest bardzo atrakcyjną opcją dla graczy. Oprócz tego bukmacher posiada również rozbudowaną ofertę dyscyplin i zakładów, co sprawia, że każdy powinien znaleźć w Totalbet coś dla siebie. Firma kładzie duży nacisk na e-sport, dzięki czemu fani gamingu powinni przetestować usługi tego bukmachera. Bukmacher ma również świetnie rozwiniętą opcję cashout, liczne metody płatności i fachową obsługę klienta. O wysokiej jakości usług Totalbet warto przekonać się na własnej skórze!