TOTALbet regularnie zyskuje nowych graczy, zainteresowanych ofertą tego bukmachera. Jak zarejestrować się w TOTALbet, aby uzyskać 3 zakłady bez ryzyka do 333 PLN bez obrotu?

TOTALbet rejestracja krok po kroku

Rejestracja konta w TOTALbet wymaga wykonania kilku prostych kroków. Poniżej dokładnie wyjaśniamy jak łatwo przez nią przejść. Bukmacher oferuje także możliwość rejestracji poprzez bankowość internetową. Poniżej w pierwszej kolejności przedstawiamy, jak krok po kroku założyć konto w TOTALbet przez formularz rejestracyjny.

 1. Przejdź na stronę bukmachera TOTALbet
 2. Kliknij Zarejestruj się
 3. Wybierz opcję Formularz
 4. Wprowadź podstawowe dane i kod promocyjny: TYPERVIP
 5. Uzupełnij pozostałe wymagane informacje
 6. Potwierdź, że wprowadzone dane są prawdziwe
 7. To wszystko, możesz już grać w TOTALbet!

Weryfikacja konta w TOTALbet

Weryfikacja w TOTALbet nie należy do szczególnie trudnych czynności. Jak zweryfikować konto w TOTALbet? Wystarczy przejść do zakładki Moje Konto -> Dane osobowe i uzupełnić wymagane informacje. Wymagane jest przy tym przesłanie zdjęcia lub skanu obu stron dokumentu tożsamości.

TOTALbet rejestracja w punkcie stacjonarnym

Bukmacher TOTALbet obecnie nie posiada żadnych lokali stacjonarnych na terenie nasze kraju. Tym samym rejestracja TOTALbet w punkcie stacjonarnym nie jest możliwa.

Ile trwa weryfikacja konta w TOTALbet

TOTALbet, podobnie do innych bukmacherów, bardzo sprawnie weryfikuje konta graczy. W większości przypadków proces weryfikacji około kilkanaście minut. Zdarza się, że może on wydłużyć się do kilku godzin. Chcesz, by Twoje konto zostało zweryfikowane jak najszybciej? Zadbaj o dobrą jakość przysyłanych zdjęć dokumentu tożsamości.

Konto tymczasowe

Po rejestracji nasze konto ma status tymczasowego. Mamy wtedy prawo do depozytu i zawierania zakładów. Swoimi propozycjami na kupony dziel się w typach na jutro. Taki typ konta wiążę się jednak z pewnymi ograniczeniami. Posiadając konto tymczasowe w TOTALbet nie możemy wypłacać środków. Jakie są inne ograniczenia?

 • Limit wpłat wynosi 5000 PLN
 • Konto tymczasowe jest ważne przez 90 dni

Konto bez dowodu

W TOTALbet rejestracja bez dowodu jest możliwa. Gdy rejestrujemy się bez dowodu, to zakładamy konto tymczasowe. Co istotne, zweryfikuj je w ciągu kolejnych 90 dni. Brak weryfikacji uniemożliwi nam dalszą grę. Co warte podkreślenia, TOTALbet oferuje swoim graczom możliwość rejestracji przez bankowość elektroniczną.

Bonus przy rejestracji w TOTALbet

W TOTALbet rejestracja daję nam wiele wymiernych korzyści już na samym starcie. Najważniejszym punktem oferty powitalnej jest zakład bez ryzyka 333 PLN bez obrotu.

Na początku wpłać dowolny depozyt (najkorzystniej min. 333 PLN) i postaw w ciągu 48 godzin od założenia konta 3 kupony AKO z dowolnym kursem i stawką min. 1 PLN. Maksymalna stawka każdego kuponu to 111 PLN (wyższa kwota anuluje promocję). Jeśli wygrasz, pieniądze trafią na saldo główne. Jeśli jednak przegrasz, otrzymasz w ciągu 24h na konto główne całkowity zwrot stawki bez potrącania podatku. Co ważne, środki możesz od razu wypłacić. Rozważ rejestrację z kodem promocyjnym TOTALbet i zgarnij bonusy na start.

Kod promocyjny TOTALbetTYPERVIP
Zakłady bez ryzyka333 PLN (3x 111 PLN)
Bonus urodzinowy10 PLN
Gra bez podatku24/7 na ofertę sportową

Promocje po rejestracji

TOTALbet oferuje zarejestrowanym graczom kilka wartych uwagi promocji. W ich ramach można wyróżnić chociażby:

 • Betozaur
  Wytypuj 8 meczów. Jeśli trafisz wszystkie typy, zgarniesz nagrodę w wysokości 3000 PLN. Pula dzieli się wszystkich graczy, którzy poprawnie wytypowali wszystkie 8 spotkań
 • TOTALbet Jackpot
  Obstawiaj gry karciane za min. 20 PLN. Jeśli na stole pojawi się jeden z premiowanych układów wygrywasz MEGA, MIDI lub MINI Jackpota. Wygrana z jackpot jest dzielona na wszystkich uczestników zwycięskiego rozdania
 • TOTALhit
  Promocja dotyczy meczów piłkarskie z najlepszych lig oraz hitowych starć w innych dyscyplinach. Dzięki niej możemy zagrać typ po podwyższonym kursie
 • TOTALbonus
  Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa wygrana. Już 3 zdarzenia uwalniają nas od podatku. Aby podwoić swoje zyski, trzeba stworzyć kupon z 25 typami
 • Zbierz ekipę
  Jeśli znajomy zarejestruje się z Twojego linku, zweryfikuje konto i dokona obrotu na kwotę co najmniej 50 PLN, otrzymasz 25 PLN we freebecie za każdego poleconego

TOTALbet logowanie

W TOTALbet logowanie po utworzeniu konta to bardzo prosta czynność. By zalogować się na swoje konto w TOTALbet, wykonaj kilka poniższych kroków:

 • wejdź na stronę bukmachera TOTALbet
 • kliknij przycisk Zaloguj się
 • wprowadź dane podane przy rejestracji, czyli e-mail (nazwa użytkownika) i hasło
 • kliknij zielony przycisk Zaloguj się i graj!

Logowanie w aplikacji przebiega tożsamo do tego na stronie internetowej. Zajrzyj do aktualnego rankingu bukmacherów, by być na bieżąco z ocenami mobilnych aplikacji bukmacherów, ale także wieloma innymi kwestiami.

Problemy z rejestracją

Jeśli nie podaliśmy fałszywych lub błędnych danych nie powinniśmy mieć problemów z rejestracją w TOTALbet. Operator ma w swojej ofercie czat na żywo, który łączy nas z konsultantem. Tam uzyskamy szybką i fachową pomoc w razie jakichkolwiek problemów z kontem czy wypłatą. Poniżej wymienione zostały osoby, które nie mogą korzystać z konta u bukmachera TOTALbet.

 • Osoby poniżej 18 roku życia
 • Podmioty, które nie są osobami fizycznymi
 • Osoby nieposiadające pełnej zdolności do czynności prawnych
 • Osoby, które mają zasądzony zakaz uczestnictwa w grach hazardowych
 • Małżonkowie osób uczestniczących w zdarzeniach, których dotyczą zakłady
 • Osoby uczestniczące w zdarzeniach, których dotyczą zakłady (np. sportowcy, właściciele klubów)

Wpłaty i wypłaty

Bukmacher oferuje kilka standardowych metod płatności. Warto pochwalić go za możliwość wpłat za pomocą Paysafecard, która nie jest dostępna u wszystkich operatorów w Polsce. Nadal brakuje jednak chociażby płatności za pomocą Revolut, PayPal czy Skrill.

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 1 PLN
payu PayU
Min. depozyt: 1 PLN
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
tpay Tpay
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
Rozwiń wszystkie

Wypłaty przebiegają co do zasady sprawnie i bezproblemowo. W TOTALbet możesz dokonać ekspresowej wpłaty z każdego banku, bez doliczania prowizji. Bukmacher deklaruje, że średni czas wypłaty wynosi 8 minut. Dzienny limit wypłat w systemie ekspresowym wynosi 5 000 PLN.

TOTALbet - korzyści rejestracji

TOTALbet oferuje na start korzystny dla graczy zakład bez ryzyka. Łącznie możemy otrzymać aż 333 PLN (3x111 PLN). Oprócz tego bukmacher wyróżnia się wartymi uwagi promocjami dla nowych klientów. Dla TOTALbet opinie graczy są cenne, co przekłada się na regularne aktualizowanie oferty i bonusów powitalnych.

Plusy rejestracji w TOTALbet:

 • Zakład bez ryzyka bez obrotu
 • Rejestracja przez bankowość
 • Przydatne bonusy dla stałych graczy
 • Sprawna obsługa klienta
 • Ciekawa i szeroka oferta
 • Prosta w obsłudze strona internetowa