TOTALbet wypłaty realizuje natychmiastowo, korzysta bowiem z usługi Pay Express. Dzięki niej wypłata środków trwa średnio 8 minut. Sprawdź jak dokonać wypłaty w TOTALbet i jakie metody wpłat oferuje bukmacher!

Jak wypłacić środki w TOTALbet

W TOTALbet wypłaty przebiegają bardzo sprawnie i żaden gracz nie powinien napotkać problemów. Poniżej prezentujemy jak krok po kroku zlecić wypłatę w TOTALbet:

 1. Zaloguj się na swoje konto w TOTALbet
 2. Rozwiń opcje swojego konta
 3. Kliknij "Wypłata"
 4. Wpisz kwotę wypłaty (min. 1 PLN)
 5. Potwierdź wypłatę
 6. Gotowe! Środki zostaną przelane na konto podane przy wypełnianiu profilu

Szybkie wypłaty TOTALbet

Bukmacher TOTALbet zapewnia, że posiada najszybszy system wypłat na rynku. Korzysta bowiem z usługi Pay Express. Co należy o niej wiedzieć?

 • średni czas wypłaty 8 minut
 • dzienny limit wypłat 5000 PLN
 • działa codziennie od 9:00 do 23:00

Jeżeli zlecimy wypłatę powyżej 5000 PLN, to bukmacher zrealizuje ją standardowym przelewem. Warto również dodać, że jeżeli chcemy skorzystać z systemu szybkich przelewów w TOTALbet, to nasz bank musi je obsługiwać. Usługa obejmuje jednak ponad 30 banków, co pokrywa praktycznie 99% rynku.

Ile trwają szybkie wypłaty TOTALbet

Dzięki usłudze Pay Express, w TOTALbet szybkie wypłaty trwają średnio 8 minut.

Minimalna kwota wypłaty

Bukmacher TOTALbet ustalił, że minimalna kwota wypłaty to 1 PLN. Jest to standardowa kwota w porównaniu do innych bukmacherów na polskim rynku. Niektórzy oferują jednak możliwość wypłaty nawet jednego grosza.

Jak wypłacić wygraną w TOTALbet - krok po kroku

Wypłaty w TOTALbet nie różnią się niczym specjalnym od wypłat u pozostałych bukmacherów. Aby zlecić wypłatę środków, należy wykonać następujące czynności:

 • Zaloguj się na swoje konto
 • Przejdź do profilu gracza
 • Kliknij "Wypłata"
 • Wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić
 • Sprawdź czy numer konta jest poprawny
 • Potwierdź transakcję

Jak wypłacić bonus

Bonus, który otrzymujemy na start w TOTALbet nie wymaga obrotu. Co za tym idzie, możemy go od razu wypłacić, gdy znajdzie się na naszym koncie depozytowym. Z kodem promocyjnym TOTALbet otrzymujemy na start trzy zakłady bez ryzyka o łącznej kwocie do 333 PLN. Jeśli nasz zakład okaże się przegrany, to bukmacher zwróci nam środki na konto depozytowe.

Metody wypłat

Wszystkie wypłaty w TOTALbet realizuje się za pomocą przelewu na rachunek bankowy. Główną metodą wypłaty w TOTALbet jest szybki przelew za pośrednictwem usługi Pay Express. Jeśli nasz bank nie obsługuje szybkich przelewów, to nasze środki zostaną przesłane standardowym przelewem.

Metody płatności

TOTALbet oferuje wiele metod płatności. Znajdziemy wśród nich wszystkie najpopularniejsze takie jak Blik, PayU czy standardowy przelew. Brakuje jednak Revoluta czy Skrilla, które nie są tak często używane, ale gracze doceniają ich obecność.

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 1 PLN
payu PayU
Min. depozyt: 1 PLN
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
tpay Tpay
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
Rozwiń wszystkie

Najczęstsze problemy z wypłatą

Problemy z wypłatą w TOTALbet to rzadkość. Bukmacher ten należy bowiem do liderów na rynku bukmacherskim w Polsce, a co za tym idzie, nie może sobie pozwolić na wpadki dotyczące wypłaty.

Jeśli jednak napotkamy jakiekolwiek problemy ze zleceniem wypłaty, powinniśmy skontaktować się z działem obsługi klienta lub poszukać pomocy na stronie. W TOTALbet można to zrobić na kilka sposobów:

 • Czat na żywo (9:00 - 23:00)
 • Formularz kontaktowy
 • FAQ
 • Vademecum gracza