Każdy bukmacher, który chce zdobyć kolejnych klientów musi postawić na nowoczesną aplikację mobilną. TOTALbet rozumie potrzeby rynku, wobec czego przygotował kompleksową apkę mobilną. W platformie tej użytkownicy mogą obstawiać i korzystać ze wszelkich jej udogodnień. Czas sprawdzić jak sprawuje się w praktyce aplikacja TOTALbet.

TOTALbet aplikacja mobilna – najważniejsze funkcje

Dla miłośników mobilnego obstawiania najważniejsze jest, by korzystając ze smartfona nie tracić na funkcjonalności. TOTALbet zadbał o to, by użytkownicy mieli dostęp do pełnej oferty i m.in. mogli grać zakłady SOLO i AKO, typować na żywo czy dokonywać wpłat. Co dokładnie mogą zyskać osoby, które przeniosą się do aplikacji mobilnej TOTALbet?

 • Pełna oferta bukmacherska - w aplikacji TOTALbet dostępna jest identyczna oferta jak na stronie internetowej. Swoją podstronę ma sport, w którym wyszukiwanie dyscyplin sportowych powinno przyjść z łatwością. Jest ich ponad 20. Dodatkowo za pomocą menu da się szybko przejść do e-sportu, gier karcianych oraz gier wirtualnych.
 • Zakłady na żywo - apki bukmacherskie są często używane przez zwolenników typowania na żywo. Wie o tym także TOTALbet i dla swoich klientów udostępnił specjalną zakładkę dedykowaną rynkom live. Jest ona intuicyjna i w łatwy sposób da się przemieszczać się po ofercie sortując ją według dyscyplin. Dodatkowo można wspomóc się transmisjami, które towarzyszą np. ligowym meczom piłkarskim i NBA.
 • Dostęp do bonusów - za pomocą aplikacji gracze uzyskują też pełny dostęp do oferty promocyjnej. Da się zatem skorzystać z powitalnego bonusu, który gwarantuje powiększenie pierwszego depozytu aż do 5 000 zł. Najwięcej zyskać można wykorzystując kod promocyjny TOTALbet. Daje on dodatkowe korzyści w postaci freebetów.
 • Wpłaty i wypłaty - proces dokonywania depozytu wygląda identycznie jak na stronie internetowej. Dostępni są również Ci samo pośrednicy jak PayU, dotpay, Przelewy24, BLIK, Paysafecard, Visa czy MasterCard. Po dokonaniu wpłaty pojawia się ona na koncie gracza niemal natychmiast. Na wypłatę należy zaś zaczekać do kilkunastu minut.
 • Wsparcie obsługi klienta - aby sięgnąć po poradę działu obsługi klienta, należy przejść do Menu oraz Pomoc. To tam znajdują się czat czynny od 9:00 do 23:00 oraz formularz kontaktowy. Dla tych, którzy wolą samodzielnie uzyskać rozwiązanie czekają FAQ oraz Vademecum gracza.

TOTALbet aplikacja mobilna — jak zainstalować?

Aplikacja TOTALbet dostępna jest na system Android. Warto zwrócić uwagę, że w przypadku iOS bukmacher zastosował inne rozwiązanie niż pozostałe serwisy. Jeżeli chcemy korzystać z apki na Iphone należy dodać witrynę bukmachera do ekranu początkowego. Nie jest to typowe oprogramowanie instalowane w urządzeniu. Na tę chwilę bukmacher nie przekazuje informacji, kiedy zostanie udostępniona tradycyjna aplikacja na iOS. W TOTALbet opinie klientów mają duże znaczenie, więc możliwe, że zmieni się to w przyszłości.

Pobierz aplikację TOTALbet na Android — krok po kroku

W przypadku Androida należy pamiętać o polityce Google i tym, że nie pozwala ona na umieszczanie w swoim sklepie aplikacji powiązanych z hazardem. Pomimo tego instalacja aplikacji TOTALbet nie powinna sprawić trudności. Jak zatem ją przejść?

 • Po przejściu na stronę TOTALbet przejdź do Menu oraz Aplikacja mobilna,
 • Wybierz wersję dedykowaną dla Androida,
 • Następnym krokiem jest zignorowanie ostrzeżenia o tym, że plik może być niebezpieczny, bo pochodzi spoza Google Play. Jest on w pełni bezpieczny dla urządzenia, o czym zapewnia również sam bukmacher,
 • Po zakończonym pobieraniu zainstaluj aplikację,
 • To wszystko! Czas na uruchomienie apki i korzystanie z usług TOTALbet.

Pobierz aplikację TOTALbet na iOS — krok po kroku

Jak wspomnieliśmy w przypadku iOS na tę chwilę mogą korzystać tylko z odpowiednio dostosowanej wersji strony internetowej. Dla ułatwienia można dodać ją do ekranu, by mieć do niej szybszy dostęp. Jak to zrobić?

 • Otwórz stronę TOTALbet i na samym dole kliknij Udostępnij,
 • Następnie wybierz Do ekranu początkowego,
 • W ostatnim kroku potwierdź poprzez Dodaj,
 • Po przejściu powyższych kroków TOTALbet pojawi się na ekranie głównym urządzenia z iOS.

Rejestracja w aplikacji TOTALbet

Bukmacher dołożył starań, aby proces dodania nowego użytkownika był szybki i intuicyjny. TOTALbet daje możliwość utworzenia konta bez podawania danych z dowodu osobistego, jednak wówczas nie będzie ono w pełni funkcjonalne. Mimo wszystko, takie konto tymczasowe umożliwia pierwsze zasilenie salda oraz korzystanie z oferty. Poniżej wyjaśniamy standardowy proces. Jak przejść przez rejestrację TOTALbet?

 1. Po uruchomieniu aplikacji wybierz Zarejestruj się, które znajdziesz u samej góry
 2. Wybierz Formularz
 3. Wprowadź dane takie jak adres e-mail, hasło, numer telefonu oraz zapoznaj się z regulaminami
 4. W drugim kroku wymagane jest wprowadzenie imienia, nazwiska, PESEL-u i obywatelstwa
 5. Po kliknięciu Załóż konto można zacząć korzystać z usług TOTALbet!

Rejestracja w aplikacji TOTALbet za pomocą Bankowości elektronicznej

Niedawno TOTALbet przekazał w ręce nowych klientów usługę mojeID. Dzięki temu dostępna stała się rejestracja za pomocą bankowości elektronicznej. Dzięki niej nie trzeba podawać danych samodzielnie. Wystarczy zweryfikować się za pomocą banku. Jak to zrobić?

 • Przejdź do Zarejestruj się u samej góry aplikacji
 • Wybierz Bankowość elektroniczna
 • Wskaż bank, za pośrednictwem którego się zweryfikujesz (obecnie prawie 20 usługodawców)
 • Po zalogowaniu i wyrażeniu zgodę na weryfikację danych następuje powrót do aplikacji TOTALbet
 • Po chwili bukmacher informuje o pozytywnym przejściu całego procesu
 • To wszystko! Teraz pozostaje przetestować możliwości aplikacji TOTALbet

TOTALbet — aplikacja, czy strona mobilna?

Aplikacja, która działa na systemach Android jest łudząco podobno do mobilnej wersji strony internetowej. Dzięki temu po przeniesieniu się na dedykowane oprogramowanie nie trzeba się na nowo przyzwyczajać. Apka może być logiczniejszym rozwiązaniem, ponieważ często działa ona szybciej niż strona. Na ten moment pozostaje jeszcze zaczekać, aż bukmacher zaoferuje również podobne rozwiązanie dla użytkowników urządzeń z systemem iOS.


Czy bukmacher TOTALbet posiada aplikację mobilną?
Tak, TOTALbet posiada aplikację na Androida. W przypadku iOS dostępna jest mobilna wersja strony.
Jak pobrać aplikację TOTALbet?
Użytkownicy systemu Android znajdą aplikację TOTALbet pod odpowiednią zakładką na stronie bukmachera.