Gobet Oferta

Kod promocyjnyTYPERVIP – rejestracja
Bonus na startZakład bez ryzyka 500 PLN
Bonus bez depozytuNie
Gra bez podatkuNie
Sporty wirtualneTak
Cash outTak
Błyskawiczne wypłatyTak
Dodatkowe formy wpłatPrzelewy24, BLIK


Wejście na polski rynek bukmacherski nie jest jakoś specjalnie trudne. Utrzymanie się na nim to już jednak wyższa szkoła jazdy. Jak w tych wymagających warunkach radzi sobie Goplusbet? Czym góruje nad konkurencją, a co powinien jeszcze zdecydowanie poprawić? O tym w paru słowach w niniejszym tekście.

 

GoBet - informacje o bukmacherze

Rozpoczęcie działalności GoBet datuje się na początek kwietnia 2022 roku. Tym samym legalny bukmacher ten jest jedną z najmłodszych firm bukmacherskich, jakie aktualnie funkcjonują w Polsce.

Swoistą ciekawostką może być fakt, iż GO BET Sp. z o.o. powstała kilka lat wcześniej, bo już we wrześniu 2016 roku, jednak stosowne zezwolenie Ministerstwa Finansów otrzymała dopiero 29 listopada 2021 roku. Licencja oznaczona jest numerami PA11.6831.11.2021

Gobet opinie

Z uwagi na wspomniany już niewielki staż na polskim rynku opinii o GoBet jest jeszcze stosunkowo niewiele. Postaraliśmy się jednak zebrać kilka ciekawych recenzji tego bukmachera wprost od graczy, którzy mieli już okazję korzystać z jego usług:

“Widać, że Goplusbet to rynkowy świeżak, ale mimo to stara się nawiązywać równorzędną walkę z hegemonami typu STS czy też Fortuna. Na największe słowa pochwały zasługuje chyba przyjemna oferta powitalna oraz wyjątkowo atrakcyjne kursy. Oby tak dalej!”

“Oferta zakładów w Gobet nie powala może na kolana, ale znajdują się w niej prawdopodobnie wszystkie najczęściej wybierane opcje. Dla początkujących graczy jest to zatem bukmacher wręcz idealny.”

“Rozpoczęcie działalności w Polsce bez posiadania aplikacji nie było z pewnością zbyt dobrą decyzją ze strony włodarzy Goplusbet. Na całe szczęście problem ten został już naprawiony. Sama apka to jak na razie produkt wymagający licznych poprawek, ale jak to mówią, lepszy rydz niż nic.”

“Nikt nie jest idealny, ale najważniejsze jest to, aby dążyć do ciągłego udoskonalania swojej oferty. Takie działanie charakteryzuje z pewnością Gobet. Początki tego buka są naprawdę interesujące. Nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawa, co przyniesie przyszłość”.

Goplusbet - oferta bukmachera

Konkurencja składająca się z kilkunastu równie ambitnych podmiotów sprawia, że oferta zakładów w Goplusbet musi być stosunkowo zachęcająca, jeśli potencjalni klienci mają zostać użytkownikami tego bukmachera na nieco dłuższy okres.

Obstawiający najwięcej swojej uwagi poświęcają rzecz jasna piłce nożnej. W Gobet wszyscy mają tego świadomość, dlatego też liczba rynków przy najpopularniejszych meczach piłkarskich sięga czasem nawet zawrotnej liczby 350.

Prawdopodobnie drugą najczęściej wybieraną dyscypliną jest koszykówka. Mowa tu nie tylko o NBA, ale także o ligach azjatyckich czy też polskiej ekstraklasie. W zależności od atrakcyjności konkretnego wydarzenia Gobet oferuje od 100 do nawet 250 rynków. Górny próg dotyczy naturalnie National Basketball Association (NBA).

Mimo iż już wcześniej zakłady na tenis miały swoją wierną rzeszę fanów, to wraz z rozkwitem formy Igi Świątek takie grono urosło prawdopodobnie co najmniej kilkukrotnie. Gobet doskonale tę sytuację wykorzystuje, gdyż dzięki bardzo interesującym propozycjom fani tenisa znajdą zwykle zakłady, które w pełni zaspokoją ich oczekiwania.

Skala popularności sportów elektronicznych jest tak ogromna, że brak zakładów na e-sport dla każdego szanującego się bukmachera jest przysłowiowym strzałem w stopę. Goplusbet na szczęście takiego błędu nie popełnia i w jego ofercie coś dla siebie znajdą zarówno fani CS:GO, League of Legends, jak i DOTA 2 oraz Rainbow Six.

Wysokość kursów w gobet

Im wyższe kursy, tym większe wygrane na kuponie. To logiczne. Nic więc dziwnego, że Gobet zjednuje sobie nowych klientów właśnie dzięki bardzo atrakcyjnym kursom, jakie co rusz decyduje się zamieszczać w swojej ofercie.

Marża dotycząca zakładów na piłkę nożną nie przekracza zwykle 5%. Jest to wynik nieco powyżej rynkowej średniej. Jak na stosunkowo nowego bukmachera taki rezultat wygląda całkiem obiecująco.

Goplusbet oferta promocyjna

Mnogość zakładów oraz wysokie kursy to jedno. Do pełni szczęścia potrzeba jeszcze przyciągającej oferty promocyjnej z naprawdę kuszącym pakietem powitalnym. Czy Goplusbet spełnia te wymogi? Na pierwszy rzut oka zdecydowanie tak.

Kod promocyjny

Podczas rejestracji nowego konta bukmacher daje zwykle użytkownikowi możliwość wpisania specjalnego kodu promocyjnego. Gobet postępuje dokładnie tak samo.

W przypadku Gobet kodem promocyjnym jest TYPERVIP. Po jego uzupełnieniu gracz uprawniony jest do odbioru specjalnych bonusów.

Bonus bez depozytu

Z perspektywy użytkownika nie ma chyba atrakcyjniejszej promocji na start aniżeli bonus bez depozytu. Tak się składa, że w aktualnej ofercie powitalnej Gobet podobny bonus nie występuje.

W zamian za to bukmacher proponuje swoim klientom zakład bez ryzyka do 1000 PLN. Dotyczy on pierwszego z kuponów zawartych tuż po rejestracji (minimalna stawka 20 PLN, maksymalny kurs 10.00).

Jeśli podczas obstawiania takiego zakładu graczowi powinie się noga, to Goplusbet zwraca całą zainwestowaną stawkę.

Niestety przed wypłatą zwróconych środków na konto bankowe konieczny jest ich jednokrotny obrót na kuponie AKO (m.in. trzy zakłady, kurs pojedynczego zdarzenia nie mniejszy niż 1.30).

Goplusbet - rejestracja u bukmachera

Jazda na rowerze, wiązanie butów, czy też opanowanie tabliczki mnożenia to czynności, które w wieku dziecięcym sprawiają ogromne trudności. Po przejściu w dorosłość ich wykonanie staje się jednak banalnie proste.

Podobnie jest również z rejestracją konta w Goplusbet. Nawet początkujący gracz nie powinien mieć nawet najmniejszych problemów z pozytywnym zakończeniem takiego procesu.

Oto kilka prostych kroków, które musi wykonać każdy, kto jest zainteresowany korzystaniem z usług Gobet:

 • Odwiedź stronę internetową bukmachera.
 • Odszukaj charakterystyczny zielony przycisk “Zarejestruj” ulokowany w prawym górnym rogu strony.
 • W odpowiednie rubryki wpisz adres e-mail, login, hasło, numer telefonu oraz kod promocyjny TYPERVIP.
 • W kolejnym kroku podaj swoje imię i nazwisko, obywatelstwo, numer PESEL, a także wskaż pochodzenie środków finansowych, które będą zasilać Twoje konto.
 • Ustal limity.

Zrealizowanie powyższych poleceń będzie równoznaczne z posiadaniem konta tymczasowego. Od konta stałego rozróżnia je to, iż maksymalny limit stawek przeznaczonych na zakłady może wynieść 5200 PLN i nie istnieje możliwość wypłaty ewentualnych wygranych na konto.

Do transformacji w konto stałe Gobet wymaga podania adresu oraz numeru konta bankowego, a także wysłania skanu dokumentu tożsamości.

Gobet aplikacja - jak pobrać na Android i iOS?

Nie masz aplikacji? Nikt nie potraktuje Cię poważnie. Takie mamy już obecnie czasy, że ogromna rzesza użytkowników korzysta z usług bukmacherów wyłącznie poprzez smartfony. Posiadanie aplikacji mobilnej jest więc absolutną koniecznością.

Włodarze Goplusbet nie mieli chyba o tym początkowo pojęcia, gdyż od chwili ich debiutu na naszym rynku aż do momentu wypuszczenia aplikacji na Androida minęło całkiem sporo czasu. Jeszcze dłużej na produkt dedykowany na swoje smartfony czekali użytkownicy sprzętu opartego na oprogramowaniu iOS.

Jak powinien przebiegać wzorowy cykl pobierania aplikacji mobilnej Gobet? Na początek parę rad dla graczy posiadających smartfony pracujące na Androidzie:

 • Odwiedź stronę internetową https://www.goplusbet.pl/aplikacja.
 • Kliknij specjalną zakładkę „Pobierz aplikację GO+bet dla systemu Android”.
 • Zezwól na instalowanie aplikacji z nieznanego źródła (taki komunikat powinien wyświetlić się na ekranie Twojego telefonu).
 • Po kilkunastu sekundach instalacja powinna się zakończyć, a Ty będziesz mógł obstawiać zakłady w Goplusbet w dowolnym miejscu i dowolnym czasie.

Jeszcze nieco mniej czynności do wykonania będą mieli użytkownicy sprzętów z systemem iOS. Ścisłe trzymanie się poniższych zaleceń powinno sprawić, że aplikacja mobilna Gobet pojawi się na ich urządzeniach właściwie w mgnieniu oka:

 • Wejdź do AppStore.
 • W wyszukiwarce wpisz hasło GO+bet.
 • Kliknij przycisk zainstaluj i wyraź wszelkie wymagane zgody.

Warto pamiętać, że z obu wersji aplikacji mogą korzystać wyłącznie gracze, którzy ukończyli 18. rok życia. Niezbędny jest też rzecz jasna dostęp do internetu, szczere chęci i odrobina wiedzy.

Szczególnie bez tych dwóch ostatnich odnoszenie jakichkolwiek sukcesów w bukmacherce może okazać się całkowicie niemożliwe.


Czy Gobet jest legalnym bukmacherem?
Oczywiście, że tak. Goplusbet posiada stosowną licencję, która pozwala mu świadczyć usługi na polskim rynku zakładów wzajemnych.
Jaki jest kod promocyjny w Gobet?
Ten kod promocyjny to TYPERVIP.
Czy w Gobetplus jest dostępna aplikacja dla smartfonów z oprogramowaniem iOS?
Tak. Od jakiegoś czasu bukmacher udostępnił swoim użytkownikom także taką wersję aplikacji.