Goplusbet kod promocyjny to: TYPERVIP. Wpisany podczas rejestracji uruchamia najwyższy bonus powitalny do 920 PLN! Poza promocjami na start gobet kod promocyjny gwarantuje również szeroką ofertę zakładów sportowych, zakładów na sporty wirtualne oraz gry karciane. Ponadto bukmacher ma do zaoferowania nowoczesną aplikację mobilną, urodzinowy bonus Goplusbet, stałą promocję podwyższającą kursy i wiele innych udogodnień dla graczy, o których dowiecie się w tym tekście.

Jaki jest Goplusbet kod promocyjny?

Jak już wspomnieliśmy wyżej Goplusbet kod promocyjny to: TYPERVIP. Z nim otrzymasz najwyższy możliwy pakiet na start do 920 PLN. Składają się na niego aż cztery bonusy, o których dowiesz się, czytając dalszą część artykułu. Wszystkie bonusy w Go+Bet wymagają:

 • zarejestrowania konta
 • zaznaczenia zgód marketingowych
 • zalogowania się na konto i dokończenia weryfikacji

Gdzie wpisać kod promocyjny Goplusbet?

Gobet kod promocyjny należy wpisać na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego na samym dole po wprowadzeniu hasła.

gdzie wpisać kod promocyjny goplusbet

Jeśli jednak chcesz, aby nasz kod: TYPERVIP wyświetlił się automatycznie, wystarczy kliknąć jednej z linków, przycisków, bądź banerów na tej stronie. Zostaniesz wówczas przeniesiony do strony z rejestracją konta i wpisanym już kodem promocyjnym Go+Bet. Jeden z takich przycisków znajduje się poniżej.

Jakie bonusy Goplusbet otrzymasz z kodem promocyjnym?

W zamian za zaufanie naszej stronie i wykorzystanie kodu promocyjnego Goplusbet otrzymasz cztery atrakcyjne bonusy powitalne. Poniżej przedstawiamy ich rodzaj oraz maksymalną wartość, oraz krótki opis, za co dostaniesz konkretny bonus w Go+Bet.

 • Bonus bez depozytu 20 PLN
 • Bonus od 1. depozytu 100% do 300 PLN - otrzymasz za pierwszą w historii konta wpłatę na min. 50 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 500 PLN - otrzymasz za drugą w historii konta wpłatę na min. 50 PLN i postawiony zakład za min. 20 PLN, który okaże się przegrany
 • Freebet 100 PLN - otrzymasz za trzecią w historii konta wpłatę na min. 200 PLN i postawiony kupon za co najmniej 200 PLN z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00
goplusbet kod promocyjny

Goplusbet kod promocyjny - bonus bez depozytu 20 PLN

Pierwszy bonus w Goplusbet po rejestracji konta i zaznaczeniu zgód marketingowych to bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. Oto szczegóły:

 • Załóż konto z kodem TYPERIP i zaznacz wszystkie zgody marketingowe
 • Zweryfikuj konto
 • W ciągu 2 dni otrzymasz darmowe 20 PLN
 • Bonus wykorzystaj w ciągu 7 dni na dowolny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. selekcji min. 1.40)
 • Wygraną możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę
 • Maksymalna wygrana za kupon postawiony za bonus bez depozytu wynosi 200 PLN

Gobet bonus bez depozytu daje szansę na swobodne skorzystanie z oferty bukmachera oraz możliwość wygrania całkiem przyjemnej sumki, jeśli Ci się poszczęści. To wszystko za samą rejestrację. Co więcej, bonus nie wymaga żadnego obrotu!

Goplusbet kod promocyjny - bonus od 1. wpłaty 100% do 300 PLN

Drugi bonus, jaki otrzymasz z naszym kodem promocyjnym Go+Bet wymaga pierwszego depozytu na min. 50 PLN. Oto jego zasady:

 • Załóż konto z kodem TYPERVIP i zaznacz wszystkie zgody marketingowe
 • Zaloguj się na stronie lub w aplikacji i zweryfikuj konto stałe
 • Wpłać min. 50 PLN (polecamy wpłacić co najmniej 300 PLN, żeby maksymalnie wykorzystać bonus)
 • Od razu po wpłacie otrzymasz bonus od wpłaty
 • Uwolnij bonus, grając raz depozytem za wartość bonusu kuponem/kuponami z kursem łącznym min. 1.60

Obrót bonusem od 1. wpłaty

Jak niemal każdy bonus od depozytu ten również wymaga od gracza obrócenie otrzymanymi środkami. Aby wypłacić pieniądze należy:

 • 4-krotnie obrócić bonusem na kuponach AKO
 • Kupony muszą zawierać min. 3 zdarzenia z kursem łącznym (kurs poj. selekcji co najmniej 1.30)

Na obrót masz 7 dni od otrzymania bonusu i pamiętaj, że podczas obracania nie możesz korzystać z oferty na gry wirtualne i gry karciane!

Go+bet kod promocyjny - zakład bez ryzyka do 500 PLN

Trzeci bonus na start Goplusbet z kodem promocyjnym: TYPERVIP odblokowuje popularny w naszym kraju zakład bez ryzyka do 500 PLN. Polega on na tym, że w momencie przegranego pierwszego w historii konta kuponu otrzymasz 100% zwrot stawki. Oto szczegóły:

 • Wpłać drugi depozyt na min. 50 PLN (sugerujemy wpłatę co najmniej 500 PLN, aby maksymalnie wykorzystać bonus)
 • Postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO za min. 20 PLN
 • Maksymalny kurs kuponu to 10.00
 • Jeśli Ci się nie poszczęści, otrzymasz pełen zwrot stawki do 500 PLN
 • Cashback zaakceptuj w ciągu 14 dni (będzie dostępny po zalogowaniu się na konto w zakładce z bonusami)

Go+Bet kod promocyjny dający wysoki cashback to promocja, która zdecydowanie może przyciągnąć uwagę nowych graczy. Kwota i warunki obrotu są bardzo korzystne, jednak jeśli celujesz w wyższy cashback sprawdź Forbet kod promocyjny dający aż 1000 PLN cashbacku!

Obrót zakładem bez ryzyka

Zakład bez ryzyka w Goplusbet podlega 3-krotnemu obrotowi na kuponach AKO (min. 3 zdarzenia, kurs poj. selekcji min. 1.30). Na obrót masz 7 dni i nie możesz korzystać z oferty na gry wirtualne i gry karciane.

Goplusbet freebet 100 PLN

Ostatnim bonusem powitalnym Goplusbet jest freebet od trzeciego depozytu. Wystarczy, że zarejestrowałeś wcześniej konto z kodem promocyjnym Gobet, zaznaczyłeś zgody marketingowe i zweryfikowałeś konto, a otrzymasz freebet 100 PLN, jeśli spełnisz dodatkowe wymagania:

 • Posiadaj zweryfikowane konto i zaznaczone zgody marketingowe
 • Wpłać trzeci depozyt na min. 200 PLN
 • Zagraj pierwszy kupon AKO po wpłacie za min. 200 PLN
 • Kupon musi się składać z co najmniej 3 zdarzeń, kursu łącznego min. 3.00 i kursu pojedynczej selekcji min. 1.40
 • Niezależnie czy Twój kupon okaże się wygrany, czy przegrany, otrzymasz freebet o wartości 100 PLN

Jak wykorzystać freebet Goplusbet?

Freebet należy przeznaczyć w ciągu 7 dni na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. selekcji min. 1.30). Jeśli wygrasz, pieniądze pomniejszone o stawkę freebetu trafią na konto depozytowe i możesz je od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie. Przykładowo, jeśli postawiłeś freebet i masz do wygrania 400 PLN, to finalnie otrzymasz 300 PLN (Wygrana - 100 PLN freebetu).

GOBet kod promocyjny - warunki obrotu bonusem

Warunki obrotem bonusami Goplusbet są za każdym razem niemal identyczne. Nie zmienia się liczba zdarzeń na kuponie oraz kurs pojedynczej selekcji i czas na obrót, ale zmienia się liczba obrotów.

Rodzaj bonusu

ObrótCzas na obrót
Bonus bez depozytu 20 PLN1-krotny w ciągu 7 dni, kupon AKO min. 3 zdarzenia (kurs poj. selekcji min. 1.40)

7 dni

Bonus od 1. wpłaty 100% do 300 PLN4-krotny w ciągu 7 dni, kupon AKO min. 3 zdarzenia (kurs poj. selekcji min. 1.30)

7 dni

Zakład bez ryzyka 100% do 500 PLN

3-krotny w ciągu 7 dni, kupon AKO min. 3 zdarzenia (kurs poj. selekcji min. 1.30)7 dni
Freebet 100 PLN1-krotny w ciągu 7 dni, kupon AKO min. 3 zdarzenia (kurs poj. selekcji min. 1.30)

7 dni

Rejestracja z kodem promocyjnym Goplusbet

Zakładanie konta gracza u bukmachera GoPlusBet to czysta formalność. Firma wspiera szybką rejestrację, a sam proces trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund. Jeśli chcesz uzyskać bardzo atrakcyjny bonus GoBet wejdź za pośrednictwem linku, przycisku lub baneru na naszej stronie i postępuj zgodnie z następującymi krokami:

 1. Na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego bukmacher prosi nas o uzupełnienie adresu e-mail, loginu, hasła (powinno być trudne do rozszyfrowania i zawierać znaki specjalne oraz małe i duże litery), numeru telefonu, kodu SMS, a także kodu promocyjnego Goplusbet, który brzmi TYPERVIP
 2. W drugim etapie podaj swoje imię i nazwisko, wybierz obywatelstwo oraz wpisz numer PESEL. Nie zapomnij także o podaniu źródła pochodzenia Twoich środków na grę
 3. Na zakończenie wypełniania formularza potwierdź regulamin Goplusbet. Możesz też zezwolić na otrzymywanie informacji handlowych. Innymi słowy, gdy zaznaczysz tę opcję, bukmacher co jakiś czas będzie podsyłać na Twój adres e-mail najnowsze promocje i bonusy. Jest to niezbędne do otrzymania bonusów GO+Bet,
 4. Aby zweryfikować swoją tożsamość, zaloguj się na konto i wgraj kopię zdjęcia dokumentu tożsamości, podaj adres zamieszkania i wpisz numer rachunku bankowego, na który zakłady bukmacherskie Go+Bet będą wysyłać środki z wygranych kuponów.
gobet bonus

Gobet kody promocyjne na pozostałe promocje

Dobrze prosperujące firmy bukmacherskie oprócz bonusów powitalnych dla nowych użytkowników proponują również udogodnienia w postaci innych promocji, które mają swój limit czasowy. Bez nich klienci szybko zrezygnowaliby z obstawiania zakładów i przeszli do innych serwisów oferujących bogatsze zaplecze benefitów dla stałych bywalców. Bukmacher GoBet posiada kod promocyjny dający specjalne przywileje, ale z pewnością uwagę przykuwają także inne ciekawe promocje:

 • Przyjdź z kolegami - bukmacher przyznaje freebet 50 PLN za każdego gracza, który zarejestruje konto z Twojego reflinka, wpłaci łącznie min. 200 PLN oraz dokona obrotu co najmniej raz na kwotę 200 PLN. Zapraszać można w nieskończoność, a otrzymane freebety są do wykorzystania na zakłady przedmeczowe oraz live
 • Edytuj zakład – jeśli zatwierdziłeś już kupon, a do głowy wpadł ci jakiś pewniaczek lub inny ciekawy typ, w GO+Bet masz możliwość zmodernizowania kuponu poprzez dodawanie, usuwanie i całkowitą zmianę wybranych selekcji z nierozliczonych kuponów AKO – zarówno przedmeczowych, jak i na żywo. Edycja kuponu aktywuje się, kiedy cash out jest dostępny dla wszystkich nierozliczonych zakładów oraz kiedy końcowy wynik kuponu nie został jeszcze rozstrzygnięty
 • Cashbackmania - codziennie bukmacher zwraca do 50 PLN w formie freebetu. Wystarczy dowolnego dnia trwania promocji wpłacić min. 100 PLN i zagrać za tą kwotę dowolny kupon. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, następnego dnia przyznany Tobie zostanie freebet

GO Boosters

Firma na początku swojej działalności podchodziła do promocji uważnie, stopniując powoli ich liczbę oraz różnorodność. W tej chwili trzeba jasno powiedzieć, że oprócz bonusu GoPlusBet, klienci, którzy zostają z serwisem na dłużej, nie żałują tej decyzji. Bukmacher Go+Bet chwali się na swoich mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej promocją o nazwie "Go Boosters". Jest ona przeznaczona dla osób typujących więcej niż jedno zdarzenie na kuponie, a nie oszukujmy się, takich graczy jest bardzo dużo. Kto z nas nie lubi puścić sobie pospolitego AKO, aby zwiększyć potencjalną wygraną? Raczej nie ma wyjątków, a z tą promocją zyskamy jeszcze więcej! Przykładowo, jeśli zamarzy Ci się postawienie tasiemki na wygraną Barcelony, Realu i Bayernu i po złożeniu kuponu uzyskasz niezbyt satysfakcjonujący kurs, w usłudze GO Boosters obstawisz te same "pewniaczki" z kursem min. 30% wyższym. Jak obstawić kupon ze "zboostawanym" kursem?

 • Wejdź w zakładkę "Sport" i znajdź po lewej stronie kategorię "GO BOOSTERS". Znajduje sie ona pod "Popularne Ligi"
 • Zaznacz interesujący Cię zakład i ustal stawkę
 • Maksymalna stawka na zagranie kuponu w promocji GO Boosters to 100 zł

GO Boost

Kolejna stała promocja bukmachera GoPlusBet związana z podnoszeniem kursów to "GO BOOST". Różni się ona jednak od tej opisanej wyżej, ale nieznacznie! Tym razem zakłady bukmacherskie GO+Bet zwiększają kursy na pojedyncze mecze, które w rezultacie są atrakcyjniejsze niż te z oferty podstawowej. Jak to dokładnie działa w praktyce? Dajmy na to, że chcesz postawić spotkanie Legia vs Lech. Na wygraną gospodarzy kurs wynosi 2,00, na remis 3,30, a na zwycięstwo gości 3,10. Bukmacherzy pracujący w GoBet, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić grę, dokładają GO Boost. Oznacza to, że kursy na zakłady trzydrogowe stają się wyższe i np. teraz na wygraną Legii mamy kurs 2,20, na remis 3,45, a na wygraną Lecha 3,30. Promocja GO BOOST nie działa tylko na piłkę nożną, dlatego warto śledzić zakładkę "GO BOOST" po lewej stronie nad kategorią "Ulubione". Tam codziennie znajdziemy mnóstwo spotkań z różnych dyscyplin sportowych.

Bonus GoBet 25 PLN dla solenizantów

Bukmacher dla osób, które dokonały minimum jednego depozytu na kwotę co najmniej 10 zł i zagrały dowolny kupon w dniu urodzin, przeznacza freebet GO Bet o wartości 25 zł. Darmowy zakład jest dostępny przez 7 dni od jego przyznania i należy go wykorzystać na zakłady z min. kursem całkowitym 2.00 z oferty przedmeczowej, live oraz e-sport.

Na co wykorzystać Go+Bet kod promocyjny?

Z pewnością, rejestrując konto chcesz dobrze wykorzystać GoBet kod promocyjny na szeroką ofertę zakładów. W serwisie GO+Bet standardowo najlepiej prezentują się zakłady przedmeczowe na piłkę nożną. Na najważniejsze starcia w europejskich ligach znajdziesz ponad 200 rynków zdarzeń. Dobrze wygląda także oferta na koszykówkę, hokej na lodzie, tenis ziemny, piłkę ręczną czy sporty amerykańskie (NBA, NFL, NHL, MLB, MLS). Szczególnie warto pochylić się nad najlepszą ligą koszykarską świata, w której typować można szeroką gamę wariantów na statystyki graczy. Nie zapomniano nawet o zakładach długoterminowych.

Drugim elementem oferty są zakłady live. Odbiegają one jakościowo od konkurencji, a liczba rynków zdarzeń nie powala. Niemniej jednak warto pochwalić Go+Bet zakłady bukmacherskie za wdrożenie kilku dyscyplin sportowych, rozgrywki młodzieżowe i kobiece oraz funkcję „Multipodgląd”, dzięki której dodamy kilka spotkań na jednym ekranie.

E-sport

Branża e-sportowa nadal ma sporty potencjał. W Polsce e-sport zyskał popularność głównie za sprawą drużyny Virtus Pro w CS:GO oraz rozgrywkom League of Legends. Oprócz wspomnianych gier GO Bet oferuje szeroką ofertę rynków zdarzeń na Valoranta, Overwatcha, Starcrafta, Dotę 2, King of Glory, FIFĘ, a także E-Football.

Sporty wirtualne

Właściciele podjęli współpracę z innym dostarczycielem oprogramowania niż większość legalnych bukmacherów w Polsce. Niestety jakość animacji nie powala, a co jakiś czas zaobserwować można lekkie „ścinki” pomimo solidnego łącza internetowego. Plusem jest jednak liczba rynków zdarzeń. Pod tym względem bukmacher GO Bet zawstydza dotychczasowych wyjadaczy tego rodzaju zakładów. Sprawdzając samą piłkę nożną, natknęliśmy się poza standardowymi zakładami na zwycięzców i sumę bramek na kilka ciekawych opcji:

 • Handicapy azjatyckie
 • Kto pierwszy zdobędzie bramkę
 • Sumy goli drużyn
 • Zakłady łączone np. wygra drużyna pierwsza + powyżej 1.5 bramki
 • Dokładna ilość goli
 • Zakłady na połowy

Poza najpopularniejszą piłką gracze mają szansę obstawiać wirtualny tenis, rzuty karne (nowość na polskim rynku), wirtualne wyścigi rowerowe, wyścigi konne oraz gonitwy psów.

Gry karciane

Zakłady bukmacherskie Go+Bet, mimo że wymagają jeszcze sporej poprawy pod względem oferty, nie rozczarowują w kwestii rodzajów zakładów. Mamy tutaj wszystko, co niezbędne, a nawet gry karciane. Rzadko się zdarza, aby już na starcie gracze mieli do dyspozycji tak wiele możliwości. Na ten moment obstawimy blackjacka, indyjski poker oraz poker tradycyjny. W przyszłości według naszych informacji właściciele chcą wprowadzić również polskie stoły. Z pewnością będziemy im w tym dopingować, a być może kod promocyjny Go Bet będzie oferował dodatkowe bonusy właśnie na gry karciane.

Go+Bet kod promocyjny a aplikacja mobilna

Przy recenzji bukmacherów często zwraca się uwagę, czy jest dostępna aplikacja mobilna. Przecież w dzisiejszych czasach gracze chcą być na bieżąco z ofertą niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Dobrze funkcjonująca aplikacja to znak firmowy, nie wspominając o dedykowanych bonusach dla jej użytkowników. Przykładem może być Superbet kod promocyjny gwarantujący freebet o wartości 20 PLN. Wracając do bukmachera Go+Bet apka jest dostępna zarówno na system Android, jak i iOS. Bez wątpienia jest to sporty plus i wyciągnięcie ręki do wszystkich klientów. Pobraliśmy aplikację i zarejestrowaliśmy konto z kodem promocyjnym GoPlusBet, aby sprawdzić jej wszystkie funkcje.

Część produktów w serwisach bukmacherskich nie odzwierciedla w 100% oferty dostępnej na stronie internetowej. W przypadku apki Go+Bet takie niedociągnięcie nie występuje! Gracze otrzymują szeroki wybór zakładów sportowych, a także zakłady live, e-sport, sporty wirtualne i gry karciane. Świetnie sprawdza się również osobna kategoria "Statystyki", dzięki której można sprawdzić interesujące nas dane na temat spotkań we wszystkich popularnych dyscyplinach i ligach. Kolejnym plusem są transmisje na żywo w zakładce "Live". Można je wybrać, klikając symbol kamery ze znaczkiem play, całkiem podobnym do loga YouTube. Co prawda jak na razie jest opcja oglądania streamów online głównie z tenisa stołowego i rozgrywek e-sportowych, ale z pewnością w przyszłości pojawią się także inne turnieje lub ligi.

Czy Goplusbet kod promocyjny można wykorzystać w aplikacji?

W dzisiejszych czasach coraz więcej użytkowników zakładów bukmacherskich korzysta z aplikacji mobilnej. Jest to bardzo praktyczne ze względu na możliwość sprawdzania oferty o dowolnej porze, w dowolnym miejscu. Jedyne czego potrzebujemy to urządzenie mobilne (może być smartfon lub tablet) i dostęp do internetu. Bukmacherzy wiedzą, że brak aplikacji mobilnej, nawet tej działającej jako strona mobilna to strzał w kolano, który w rezultacie może skutkować brakiem pozyskania potencjalnego nowego klienta. Bukmacher GoPlusBet po rozpoczęciu działalności na polskim rynku nie posiadał własnej aplikacji, ale po kilku tygodniach programiści wdrożyli ją na system Android, a potem na iOS. Jak już wiemy, że apka jest możliwa do pobrania, to nachodzi nas myśl, czy GoBet bonus w ofercie powitalnej pojawi się, gdy zarejestrujemy konto na urządzeniu mobilnym?

Pytanie jest dość zasadne, ale od razu rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Wszystkie bonusy Go+Bet dla nowych i stałych klientów można aktywować i wykorzystać z poziomu aplikacji mobilnej! Na ten moment nie ma dodatkowej promocji za pobranie apki ze strony, ale nie jest ona potrzebna, gdy mamy do dyspozycji bardzo wysoki bonus na start do 920 PLN.

Wpłaty i wypłaty z kodem promocyjnym Go+bet

Nasz GoplusBet kod promocyjny uwzględnia konieczność dokonania wpłaty środków. W związku z tym serwis ma obowiązek zadbania o szeroką gamę opcji dokonania depozytu na konto gracza. W tej chwili przelew zrealizujemy tylko za pomocą:

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 2 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 2 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 2 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 2 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 2 PLN
payu PayU
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
tpay Tpay
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
paysafecard PaySafeCard
Rozwiń wszystkie

To zdecydowanie za mało, jeśli GoPlusBet myśli o konkurowaniu z innymi legalnymi bukmacherami. Na szczęście pomimo jednej opcji wpłaty transakcje realizowane są natychmiastowo za pośrednictwem ponad 15 banków.

Kwota minimalnego depozytu2 PLN
Kwota maksymalnej wpłaty100 000 PLN
Kwota minimalnej wypłaty20 PLN
Kwota maksymalnej wypłaty50 000 PLN
Czas transakcjiDo 15 minut
Czy pobierana jest prowizja?Nie

Wszystkie wypłaty realizowane są za pośrednictwem systemu Przelewy24. Transakcje trwają nie dłużej niż 15 minut, ale wszystko zależy od godzin pracy banków.