Bez w pełni zarejestrowanego i zweryfikowanego konta niemożliwe jest korzystanie w pełni z jego możliwości. Jednym z ciekawszych bukmacherów, jacy ostatnio pojawili się na rynku jest Goplusbet. Rejestracja konta u niego jest dość prosta, dlatego nie powinna zająć wam zbyt wiele czasu, ani stworzyć problemów.

Goplusbet Rejestracja - Krok po kroku

Rejestracja u bukmachera Goplusbet jest wyjątkowo prosta i nie pochłania zbyt wiele czasu. Warto jednak na spokojnie prześledzić każdy krok, żeby uniknąć niepotrzebnych błędów i móc jak najszybciej cieszyć się z możliwości gry. Przeciętnie wystarczy zaledwie 5 minut na dokonanie pełnej rejestracji. Wystarczy, że będziecie kierować się tymi krokami:

 1. Przejdź do formularza
 2. Wpisz swój adres e-mail, nazwę użytkownika i ustal hasło do konta
 3. Potwierdź hasło i wpisz poniżej kod promocyjny TYPERVIP
 4. W ostatnim kroku ustal limity dla konta - maksymalną wartość stawek i czasu spędzonego w grze
 5. Nie zapomnij w trakcie rejestracji zatwierdzić zgód marketingowych
 6. Na sam koniec potwierdź swoją tożsamość za sprawą kodu, który otrzymasz SMS-em

Rejestracja na stronie Go+Bet

Jak już wspomnieliśmy wyżej, rejestracja konta u bukmachera Goplusbet to proces wymagający spełnienia kilku prostych kroków. Nie wymagają one zbyt wiele czasu, a całość powinna zająć nam nie więcej, niż 5 minut. Nie zapomnijcie, żeby podczas rejestracji skorzystać z kodu promocyjnego TYPERVIP. Zapewni on dostęp do bogatego bonusu powitalnego Goplusbet. Składa się na niego między innymi zakład bez ryzyka 100% aż do 500 zł.

Rejestracja w aplikacji

Rejestracja u bukmachera Goplusbet za pośrednictwem jego aplikacji nie różni się od działań, które podejmujemy na stronie internetowej. Proces i jego kolejne kroki jest niemal identyczny. Wielu graczy decyduje się jednak na korzystanie z aplikacji, co często jest wygodniejszą i dużo przystępniejszą dla nich opcją. Jak przystało na jednego z najlepszych bukmacherów, Goplusbet posiada sprawnie działającą i funkcjonalną aplikację.

Konto tymczasowe w Go+bet

Opisany przez nas wyżej krok po kroku proces pozwoli na rejestrację konta tymczasowego w Goplusbet. Upoważnia ono do zawierania zakładów, ale niesie ze sobą pewne ograniczenia. Posiadając tylko konto tymczasowe nie możemy dokonywać wypłat, a suma konta depozytowego nie może przekroczyć 5000 zł. Aby zarejestrować konto tymczasowe w Goplusbet wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Powinny zająć one jedynie chwilę:

 • Przejdź do formularza rejestracyjnego
 • Uzupełnij podstawowe dane: adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło do konta
 • Potwierdź hasło i wprowadź poniżej kod TYPERVIP
 • Ustal limity dla konta - maksymalną wartość stawek, a także czasu w grze
 • Wyraź zgodę na kontakty marketingowe i określ źródło swoich dochodów
 • Potwierdź swoją tożsamość wpisując kod SMS

Po spełnieniu tych warunków uzyskamy dostęp do konta tymczasowego Goplusbet. Będzie ono ważne przed 30 dni. W tym czasie należy dokonać jego weryfikacji, jeśli chcemy dalej móc korzystać z usług bukmachera. Posiada ono następujące ograniczenia:

 • Brak możliwości dokonywania wypłat
 • Maksymalny limit dla depozytu wynosi 5000 zł
 • Możliwość zawierania wyłącznie zakładów

Żeby posiadać w pełni zarejestrowane konto należy w terminie do 30 dni od utworzenia konta tymczasowego wypełnić dane w zakładce "Moje dane" i dołączyć wyraźne zdjęcie dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowód osobisty lub paszport).

Konto stałe w Go+bet

Tylko konto stałe, czyli w pełni zweryfikowane pozwala nam w pełni cieszyć się usługami bukmachera Goplusbet. Co zatem zrobić, żeby ukończyć weryfikację i tym samym móc dokonywać wypłat, a także znieść limity, ustanowione dla tymczasowego konta?

Rejestracja w Goplusbet

Co należy zrobić, żeby dokonać pełnej weryfikacji konta w Goplusbet?

 • Zrób zdjęcie lub skan przedniej i tylnej części dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
 • Za pośrednictwem strony www.goplusbet.pl prześlij pliki
 • Proces weryfikacyjny trwa maksymalnie do dwóch godzin

Goplusbet - rejestracja bez dowodu

Aktualnie bukmacher Goplusbet nie oferuje możliwości dokonania pełnej rejestracji bez dowodu. Możemy założyć konto tymczasowe, co nie wymaga od nas konieczności przesyłania skanu ani zdjęcia dokumentu tożsamości. Takie konto ważne jest jednak maksymalnie przez 30 dni. Wówczas nie otrzymamy również bonusu powitalnego. Bukmacher zastrzegł w regulaminie, że tylko gracze posiadający w pełni zweryfikowane konto kwalifikują się do otrzymania bonusów z tytułu oferty powitalnej.

Rejestracja w Go+bet - czy warto?

Mimo że Goplusbet jest stosunkowo młodym operatorem na polskim rynku zakładów bukmacherskich, zdążył zyskać już przychylność i wiele pozytywnych opinii ze strony graczy. Ci przede wszystkim chwalą sobie bogaty bonus powitalny bukmachera. Warto nadmienić, że w debiutanckim, 2022 roku operator ten otrzymał nagrodę "debiut roku", co najlepiej powinno stanowić odpowiedź na pytanie, czy warto zarejestrować konto w Goplusbet.

Warto zwrócić również uwagę na wyróżniającą go na tle innych bukmacherów opcję edycji kuponu. W Goplusbet możemy dodawać, zmieniać lub usunąć dowolną selekcję z nierozliczonych kuponów AKO. To ogromna zaleta. Operator ten posiada również całkiem atrakcyjne kursy i funkcjonalną stronę internetową. Najważniejsze zalety Goplusbet:

 • Możliwość edycji zakładów
 • Bogaty bonus powitalny
 • Szybki i prosty proces rejestracji
 • Atrakcyjne rynki na piłkę nożną, siatkówkę i e-sport
 • Świetna oferta na zakłady LIVE

Lista zalet jest dużo dłuższa, dlatego postanowiliśmy przedstawić te, w naszej opinii najważniejsze. Goplusbet to bukmacher, u którego zdecydowanie założyć konto, ale o tym najlepiej przekonacie się sami.

Bonus za założenie konta w Goplusbet

Na bonus powitalny w Goplusbet składa się kilka pomniejszych bonusów i freebetów. Jest ich na tyle dużo i są tak różnorodne, że żaden gracz nie powinien absolutnie czuć się zawiedzony. Już na starcie otrzymujemy bonus bez depozytu w wysokości 20 zł, co jest miłą niespodzianką. Oprócz tego czekają na nas również:

 • Bonus od 1. depozytu 100% do 300 PLN
 • Zakład bez ryzyka 100% do 500 PLN
 • Freebet od 3. depozytu 100 PLN

Pamiętajcie, że możliwość odebrania bonusów mają jedynie gracze z w pełni zweryfikowanymi kontami. W przeciwieństwie do wielu innych operatorów, w Goplusbet nie odbierzemy bonusów już mając zarejestrowane konto tymczasowe. Na weryfikację konta mamy 30 dni.


Jak potwierdzić rejestrację w Goplusbet?
Żeby potwierdzić rejestrację w Goplusbet należy przejść przez cały proces rejestracji i na sam koniec potwierdzić swoją tożsamość.
Jak zweryfikować konto w Goplusbet?
Żeby zweryfikować konto w Goplusbet należy wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości.
Ile zajmuje weryfikacja konta?
Weryfikacja konta w Goplusbet trwa maksymalnie do 2 godzin.