Kod rejestracyjny

copy me

Kod rejestracyjny

copy me

Kod rejestracyjny

copy me
Kod Promocyjny Mrbet
1 marca 2021

Do niedawna lista zakładów bukmacherskich w naszym kraju była niedługa, jednak zaczęło się to diametralnie zmieniać. Ostatnie lata na polskim rynku zakładów wzajemnych są wyjątkowo obfite w nowe podmioty, które rozpoczynają swoją działalność i coraz bardziej zwiększają konkurencyjność tej branży. Kolejną firmą, która postanowiła zawalczyć o klientów korzystających z zakładów bukmacherskich, była zarejestrowana 24 kwietnia 2019 roku w Cieszynie spółka MrBet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o. W 2020 roku bukmacher otrzymał licencję na organizowanie zakładów wzajemnych przez internet.

Czy zakłady bukmacherskie BetCris już wystartowały?NIE
Czy zakłady bukmacherskie BetCris są legalneTAK
Jaka jest data startu zakładów bukmacherskich BetCris?TBA

🥇Pojawienie się BetCris w Polsce

mrbet bonus na start

Niestety polski podmiot MrBet jeszcze przed startem swojej działalności został odkupiony przez działającego w Ameryce Południowej operatora BetCris, który wywodzi się z Kostaryki. W związku z przejęciem licencji MrBet, firma nie musiała starać się od nowa o umożliwienie organizowania zakładów, dzięki czemu szybko przeszła do tworzenia podwalin pod rozpoczęcie współpracy z klientami. Siedziba spółki znajduje się przy ulicy Świętojańskiej 43/23 w Gdyni. Bukmacher wystawił już oferty pracy, a więc można aplikować na stanowiska takie jak Affiliate Specialist, Social Media Specialist czy Analityk danych. Czy dzięki swojemu doświadczeniu w organizowaniu zakładów w krajach takich jak Meksyk czy Ekwador bonus na start BetCris dla polskich graczy będzie atrakcyjny? Jaki kod bonusowy BetCris będzie umożliwiać zgarnięcie pełnego pakietu profitów? Na te oraz wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w niniejszym artykule.

Co wiemy o bukmacherze BetCris?

Bukmacher powstał w 1985 roku na Dominikanie, a obecnie jego główna siedziba znajduje się w Kostaryce. Końcówka nazwy jest skrótem od Costa Rica International Sportsbook. BetCris to operator organizujący zakłady bukmacherskie w Ameryce Południowej, który dopiero rozpoczyna swoją europejską ekspansję. Firma ta jest sponsorem reprezentacji Meksyku w piłce nożnej oraz NFL. W swoim dorobku marketingowym BetCris może pochwalić się współpracą ze słynnym Ronaldinho, który brał udział w kampanii promocyjnej firmy. Z pewnością spółka wykorzysta swoje doświadczenie oraz wszelkie atuty, by zyskać sympatię polskich klientów.

🏆Czego możemy spodziewać się po ofercie BetCris?

Z racji bardzo dużego, ponad 30-letniego doświadczenia, zarówno oferta, jak i bonus powitalny BetCris z pewnością zadowolą polskich sympatyków zakładów bukmacherskich. Firma zapewne oferować będzie szeroki wachlarz zakładów na różne dyscypliny sportowe oraz ligi, podobnie jak czyni to na swojej stronie skierowanej do graczy z Ameryki Południowej. Obecnie znajdziemy tam około dwudziestu sportów do obstawiania. Wydarzenia są posegregowane w nietypowy sposób, gdyż pierwszym etapem selekcji zdarzeń jest możliwość wyboru kontynentu. Oczywiście najbardziej rozbudowaną gamę zakładów bukmacher posiada na najpopularniejsze sporty, takie jak piłka nożna, koszykówka czy hokej na lodzie. Znajdziemy tam także gry karciane. Istnieje również możliwość obstawiania licznych zakładów na żywo. Wszystkie te elementy tworzą spójną, bogatą ofertę, która powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy. Mamy nadzieję, iż znajdzie ona odbicie w tym, co bukmacher zaoferuje na swojej polskiej witrynie.

Jakie będą płatności w BetCris?

Na ten moment nie wiemy, jakie metody płatności będzie oferować BetCris. Doświadczenie operatora pozwala jednak sądzić, że postara się on zapewnić duży wachlarz możliwości do dokonywania wpłat i wypłat. Wśród opcji zapłaty powinien więc znaleźć się przelew bankowy, strony do dokonywania płatności (takie jak Dotpay, Tpay czy Przelewy24), a być może również elektroniczne portfele (np. Skrill) czy opcja płatności poprzez Paysafecard. Strona BetCris działająca obecnie w krajach Ameryki Południowej umożliwia dokonywanie natychmiastowych wypłat, co jest jedną z ważniejszych kwestii w zakresie płatności. Polscy gracze nie przepadają za długim oczekiwaniem na swoje środki, dlatego pod tym względem nowy bukmacher z pewnością będzie w stanie ich usatysfakcjonować.

Obsługa klienta w BetCris

Gracze korzystający z usług BetCris wyjątkowo chwalą obsługę klienta tego bukmachera. Jest ona dostępna przez całą dobę i w każdy dzień tygodnia, służąc pomocą klientom. Nie można jednak stuprocentowo zapewnić, iż w taki sam sposób będzie ona działać na terenie Polski. Bezsprzecznie byłoby to doskonałe rozwiązanie, ponieważ większość bukmacherów oferuje pomoc poprzez czat na żywo tylko w określonych godzinach i dniach.

Sprawdź Opinie graczy o BetCris

✔️Jaki będzie bonus powitalny BetCris?

Aby stać się atrakcyjnym w oczach polskich klientów, bonus powitalny BetCris musi wyróżniać się na tle konkurencji i umożliwiać graczom uzyskanie mnogiej liczby korzyści. Obecnie nie jesteśmy w stanie zapewnić, co znajdzie się w ramach oferty powitalnej, jaką będzie stanowić bonus na start BetCris, jednak można domniemywać kilka opcji. Na początek klienci mogą otrzymać zakład bez ryzyka BetCris lub cashback BetCris, a obok potencjalnie może pojawić się także bonus bez depozytu BetCris. Są to najpopularniejsze promocje, które występują obecnie wśród profitów dla nowych klientów u innych bukmacherów. Najprawdopodobniej nowy na polskim rynku bukmacher pójdzie śladami swoich rywali i również zaproponuje tego typu możliwości. Nie oznacza to oczywiście, że bonus powitalny BetCris nie może nas w żaden sposób zaskoczyć. Być może dzięki wiedzy zyskanej przez wiele lat działalności bonus na start BetCris pozwoli na to, by zaciekawić graczy nietypowymi rozwiązaniami, które będą równie atrakcyjne, jak te oferowane obecnie przez inne firmy. Z pewnością uzupełnienie oferty powitalnej stanowić będzie kod bonusowy BetCris, który pozwoli na zwiększenie korzyści uzyskiwanych z rejestracji.

Zobacz: Oferta BetCris

Bonus bez depozytu BetCris

Niewątpliwie polscy gracze będą zadowoleni, jeżeli w ofercie na start pojawi się bonus bez depozytu BetCris. Obecnie taka promocja jest dostępna u kilku legalnych bukmacherów, a kwoty takiej gratyfikacji wynoszą kilkadziesiąt złotych. Są to środki, które możemy wykorzystać na grę po utworzeniu konta bez konieczności dokonywania wpłaty. Jest to idealna metoda na przetestowanie usług danej firmy bez zobowiązywania się do wkładu własnego. Z tego powodu byłoby dobrym rozwiązaniem, gdyby bonus na start BetCris zawierał bonus bez depozytu BetCris. Jego minimalna kwota powinna oscylować w granicach od co najmniej 30 PLN, ponieważ właśnie takie sumy oferuje konkurencja. Im wyższa będzie kwota bonusu, a zarazem atrakcyjniejsze warunki jego obrotem, tym chętniej nowi klienci skorzystają z tej promocji.

Freebet BetCris a warunki obrotu

Bonus bez depozytu BetCris może przyjąć literalnie formę bonusu, lecz alternatywnym rozwiązaniem jest również freebet BetCris. Czym różnią się te dwa określenia? Zasadnicza różnica polega na warunkach obrotu. Bonusy zwykle muszą być obracane kilkukrotnie i mogą być dzielone na części, podczas gdy freebety przeważnie należy wykorzystać w całości, lecz po ich zagraniu od razu w razie wygranej otrzymujemy środki na depozyt. W przypadku, gdy bonus posiada jednokrotny obrót, pod tym kątem jest co prawda identyczny, jak darmowy zakład, jednak od tego drugiego odejmuje się stawkę, przez co zdobywamy tylko zysk. Bonusy mają również wymagania dotyczące minimalnego kursu czy liczby zdarzeń, podczas gdy freebety przeważnie nie zastrzegają takich wymogów. Porównanie tych dwóch pojęć prowadzi do konkluzji, iż ciekawszą możliwością byłby freebet BetCris, ponieważ wymagałby od graczy mniejszego wysiłku przy grze i miałby potencjalnie większe szanse na uzyskanie pieniędzy. Istnieje prawdopodobieństwo, iż kod bonusowy BetCris będzie podnosić kwotę bonusu czy darmowego zakładu. Bonus na start BetCris byłby dużo bardziej interesujący, gdyby pojawiła się w nim forma gratyfikacji dla nowego klienta, niezależnie czy będzie to bonus, czy freebet BetCris.

Zakład bez ryzyka BetCris

Kolejna promocja, która powinna zostać wprowadzona w ramach promocji, jaką jest bonus powitalny BetCris, jest zakład bez ryzyka BetCris. Ostatnimi czasy ten element oferty na start zyskał szczególną sympatię klientów bukmacherskich, którzy uwielbiają ograniczać ryzyko związane z obstawianiem. Zakład bez ryzyka BetCris powinien umożliwiać odzyskanie pieniędzy za pierwszy zagrany, lub jeżeli będzie taka możliwość – pierwszy przegrany kupon danego gracza. Dzięki temu można odważnie obstawić na wybrane zdarzenia bez obawy, że stracimy na tym pieniądze. Zwykle tego typu promocja wiąże się z odzyskiwaniem wkładu z potrąceniem podatku, jednak na początku swojej działalności niektórzy bukmacherzy zwracali również tę część środków. Najlepiej byłoby, gdyby zakład bez ryzyka BetCris pozwalał na odzyskanie całości wpłaconych i postawionych środków bez konieczności obrotu bezpośrednio na konto depozytowe. Oczywiście z pewnością część klientów założyłoby w takiej sytuacji konto u tego operatora tylko po to, by skorzystać z tej promocji, jednak niezależnie od tego faktu nie ma bardziej efektywnej metody na pozyskanie klientów, niż skuszenie ich wybitnie korzystną ofertą startową. Zakład bez ryzyka BetCris powinien też zwracać stosunkowo wysoką kwotę, by być konkurencyjnym dla innych firm. Obecnie kwoty zwrotu mieszczą się przeważnie w przedziale od 50 do nawet 300 PLN. Zbliżenie się do górnej granicy sprawi, że zakład bez ryzyka BetCris znalazłby się na świecznikach w środowisku osób interesujących się zakładami bukmacherskimi.

Cashback BetCris

Podobną promocją do opisanej powyżej jest cashback BetCris. Niektórzy uważają pojęć zakładu bez ryzyka oraz cashbacku jak synonimów, jednak zwykle ta pierwsza promocja odnosi się do sytuacji, w której bukmacher zwraca pieniądze na konto główne, podczas gdy cashback BetCris wiązałby się z koniecznością obrotu zwróconymi środkami. To również bardzo popularne wśród bukmacherów rozwiązanie, które poza zasadniczym minusem w postaci konieczności obrotu pociąga za sobą również zalety. Bez wątpienia jest nią przede wszystkim możliwość podniesienia kwoty zwrotu. Obecnie istnieją bukmacherzy, którzy w drodze takiej promocji zwracają nawet kilka tysięcy złotych. Cashback BetCris mógłby być więc alternatywą dla zakładu bez ryzyka. Prawdopodobnie bukmacher zdecyduje się na zaproponowanie klientom tylko jednej z tych dwóch opcji, jednak nie wykluczamy innych rozwiązań.

Co wpisać w pole kod promocyjny BetCris?

Bonus powitalny BetCris może zostać rozszerzony, a kwoty uzyskiwane w ramach poszczególnych promocji podniesione, jeśli przy rejestracji wpiszemy kod bonusowy BetCris. Jak brzmi hasło, które pozwoli nam uzyskać najwyższe korzyści z utworzenia konta u tego bukmachera? Niestety na ten moment nie posiadamy takich informacji, ponieważ operator jeszcze nie wystartował, a co za tym idzie – gracze nie mają możliwości rejestracji. Kod bonusowy BetCris na pewno pojawi się w momencie, gdy strona wystartuje. Wtedy też niezwłocznie poinformujemy o jego treści, by nasi czytelnicy uzyskali jak najwięcej profitów za rejestrację.

Wszystkie osoby zainteresowane bukmacherem BetCris zachęcamy do śledzenia strony Zawód Typer. Postaramy się na bieżąco informować o poczynaniach tej spółki.

Sprawdź bonusy

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy BetCris jest legalny?

Tak BetCris jest legalnym bukmacherem w Polsce.

Jaki jest kod promocyjny BetCris?

Obecnie kod promocyjny BetCris nie jest dostępny. Jeżeli uzyskamy informację, jaki jest kod promocyjny BetCris, niezwłocznie poinformujemy o tym naszych czytelników.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x