Jaki jest kod promocyjny Betcris?

Kod promocyjny Betcris to: TYPERVIP. Użycie go podczas wypełniania formularza rejestracyjnego uruchamia maksymalny pakiet powitalny do 1400 PLN. Składa się na niego freebet od pierwszej wpłaty i pierwszego zagranego kuponu 100% do 400 PLN, freebet 50% do 500 PLN od drugiej wpłaty i pierwszego zagranego po wpłacie kuponu oraz freebet 50% do 500 PLN od trzeciej wpłaty i pierwszego zagranego kuponu po depozycie.

Kod Promocyjny BetcrisTYPERVIP
Pakiet powitalny BetCris1400 PLN
Freebet po 1. wpłacie100% do 400 PLN
Freebet po 2. wpłacie50% do 500 PLN
Freebet po 3. wpłacie50% do 500 PLN

Gdzie wpisać Betcris kod promocyjny?

Kod promocyjny Betcris wpisz na pierwszej stronie formularza.

gdzie wpisać betcris kod promocyjny
Gdzie wpisać kod promocyjny BetCris

Możesz również skorzystać z banerów, linków lub przycisków znajdujących się w tym tekście, a wówczas kod uzupełni się automatycznie!

Jak odebrać Betcris kod promocyjny?

Jeśli planujesz w pełni wykorzystać kod promocyjny Betcris, wystarczy przejść przez proces szybkiej rejestracji, który trwa dosłownie kilkadziesiąt sekund. Cały proces przebiega w następujących krokach:

 1. Krok 1
  Przejdź do formularza rejestracyjnego
 2. Krok 2
  Uzupełnij podstawowe dane
 3. Krok 3
  Wpisz kod promocyjny: TYPERVIP
 4. Krok 3
  Uzupełnij dane osobowe
 5. Krok 4
  Potwierdź pełnoletność i zaznacz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych

Pamiętaj, że kod promocyjny Betcris zadziała tylko wtedy, gdy dokończysz pełną rejestrację konta i zaznaczysz zgody marketingowe! W tym celu zaloguj się, wejdź w profil gracza, a następnie w sekcji „moje” wgraj zdjęcie dokumentu tożsamości i wpisz numer dowodu oraz Twój numer konta bankowego, na który będziesz otrzymywać środki. W ciągu 15 minut obsługa klienta zatwierdzi konto stałe. Od tej chwili będziesz mógł wypłacać pieniądze, korzystać z pełnej oferty Betcris i przede wszystkim dostaniesz bonus powitalny do 1400 PLN.

Bonus powitalny Betcris 1400 PLN

Bukmacher Betcris przygotował dla nowych graczy wyjątkowo ofertę opiewającą na łączną sumę 1400 PLN. To jedna z niewielu takich promocji na rynku. Wyróżnia ją to, że nagradzane są trzy kolejne po sobie depozyty. Za pierwsze dwa otrzymasz freebety, jeśli Twój kupon okaże się przegrany. Trzecia wpłata i postawiony zakład gwarantuje freebet niezależnie od rezultatu kuponu!

Każdy z bonusów w Betcris w formie freebetów ma takie same wymagania. Różnią się jedynie kwoty bonusów. Jakie czynności musisz wykonać przy każdej z trzech wpłat, aby otrzymać bonus?

 • Załóż konto stałe i zaznacz zgody marketingowe
 • Wpłać min. 50 PLN
 • Postaw kupon ze stawką min. 50 PLN
 • Kupon musi mieć min. 3 zdarzenia, kurs poj. selekcji min. 1.30
 • Na kuponie muszą się znaleźć zdarzenia wyłącznie z oferty sportowej (wykluczone są sporty wirtualne i gry karciane)

Betcris Freebet od 1. depozytu 400 PLN

Pierwszy bonus Betcris dotyczy pierwszego depozytu. Pieniądze szybko i bez problemu przelejesz za pomocą jednej z wielu metod płatności:

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 10 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 10 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 10 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 10 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 10 PLN
payu PayU
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
tpay Tpay
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
paysafecard PaySafeCard
Rozwiń wszystkie

Szczegóły bonusu od 1. wpłaty

 • Załóż konto z kodem TYPERVIP
 • Wpłać pierwszy depozyt min. 50 PLN (sugerujemy wpłacić co najmniej 400, aby w pełni wykorzystać bonus)
 • Postaw kupon AKO za równowartość 1. depozytu z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. zdarzenia min. 1.30)
 • Jeśli Twój kupon jest trafiony, wygrana trafia na konto główne
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz freebet 100% od stawki netto do 400 PLN
 • Freebet obróć w ciągu 3 dni raz na kuponie AKO (min. 3 zdarzenia z oferty sportowej, kurs. poj. selekcji min. 1.30)

Freebet Betcris to świetna promocja dla nowych graczy. Działa na zasadzie cashbacku. Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje i robisz z nimi, co chcesz. W momencie, gdy jednak nie będziesz miał tyle szczęścia, to zyskujesz całkowity zwrot środków do 400 PLN w postaci freebetu. Szkoda, że nie jest to zwrot bez warunków obrotu, jak w przypadku bukmachera Fuksiarz (odbierz kod promocyjny Fuksiarz), ale nadal jest to bardzo atrakcyjna promocja!

Betcris Freebet od 2. depozytu 500 PLN

Po wpłacie drugiego depozytu dostajesz możliwość zagrania ubezpieczonego zakładu, ale tym razem tylko połowicznie. W przypadku przegranej bukmacher przyzna Ci 50% stawki netto do 500 PLN. Poniżej szczegóły tej promocji:

 • Wpłać drugi depozyt min. 50 PLN
 • Postaw kupon AKO za równowartość 2. depozytu z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. zdarzenia min. 1.30)
 • Jeśli Twój kupon jest trafiony, wygrana trafia na konto główne
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz freebet 50% od stawki netto do 500 PLN
 • Freebet obróć w ciągu 3 dni raz na kuponie AKO (min. 3 zdarzenia z oferty sportowej, kurs. poj. selekcji min. 1.30)

Drugi bonus jest niemal identyczny pod względem warunków, co pierwsza promocja. Różnica polega wyłącznie na wysokości freebetu. W pierwszym przypadku było to 100% do 400 PLN, a przy drugim depozycie freebet w przypadku przegranego zakładu wynosi połowę stawki do 500 PLN. To oznacza, że maksymalne wykorzystanie bonusu od 2. depozytu następuje przy wpłacie min. 1000 PLN.

Betcris Freebet od 3. depozytu 500 PLN

Po wpłacie trzeciego depozytu i zagraniu kuponu masz zapewniony freebet w wysokości 50% do 500 PLN. Jak go otrzymać krok po kroku?

 • Wpłać trzeci depozyt min. 50 PLN (sugerujemy wpłacić co najmniej 1000, aby w pełni wykorzystać bonus)
 • Obstaw kupon AKO za równowartość 3. depozytu z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. zdarzenia min. 1.30)
 • Po rozliczeniu kuponu bukmacher przyzna Ci freebet 50% stawki netto do 500 PLN
 • Freebet obróć raz w ciągu 3 dni na kuponie AKO (min. 3 zdarzenia z oferty sportowej, kurs. poj. selekcji min. 1.30)

Trzeci freebet Betcris różni się od pozostałych tym, że otrzymasz go zarówno w przypadku wygranej, jak i przegranej. Reszta warunków pozostaje taka sama.

Jak obrócić bonus Betcris?

Wszystkie bonusy w Betcris wymagają tylko 1-krotnego obrotu i wszystkie mają takie same warunki, które są bardzo przejrzyste i łatwe do spełnienia.

Bonus

Warunki obrotu

Czas na obrót

Freebet po 1. depozycie

1-krotny obrót, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.303 dni
Freebet po 2. depozycie1-krotny obrót, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.30

3 dni

Freebet po 3. depozycie

1-krotny obrót, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.303 dni
Boosty kursowe1-krotny obrót, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.30

7 dni

Jak wypłacić Betcris bonus?

Wypłaty realizowane są natychmiast i z reguły pieniądze są widoczne na naszym koncie bankowym w około 15 minut. Minimalna wypłata wynosi 20 PLN, a maksymalna jednorazowa transakcja na konto bankowe nie może przekraczać 100 000 PLN. Obsługa klienta zajmująca się płatnościami zatwierdza transakcje od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 09:00 do 22:00. Lista wszystkich banków oraz godziny przyjmowania zleceń znajdują się na dole strony bukmachera pod kategorią "błyskawiczne płatności".

Bonus bez depozytu Betcris

Niewątpliwie polscy gracze będą zadowoleni, jeżeli w ofercie na start pojawi się w przyszłości bonus bez depozytu BetCris. Obecnie taka promocja jest dostępna u kilku legalnych bukmacherów, a kwoty takiej gratyfikacji wynoszą kilkadziesiąt złotych. Są to środki, które możemy wykorzystać na grę po utworzeniu konta bez konieczności dokonywania wpłaty. Jest to idealna metoda na przetestowanie usług danej firmy bez zobowiązywania się do wkładu własnego. Z tego powodu byłoby dobrym rozwiązaniem, gdyby bonus na start BetCris zawierał bonus bez depozytu. Jego minimalna kwota powinna oscylować w granicach 20-40 PLN, ponieważ właśnie takie sumy oferuje konkurencja.

rejestracja z Betcris kod promocyjny

Im wyższa będzie kwota bonusu, a zarazem atrakcyjniejsze warunki jego obrotem, tym chętniej nowi klienci skorzystają z tej promocji. Można jednak mieć nadzieję, że Betcris kod promocyjny może w przyszłości odblokowywać atrakcyjny bonus bez depozytu z przystępnymi warunkami obrotu. Na ten moment wykorzystanie kodu promocyjnego Betcris uruchamia wyłącznie trzy freebety od wpłat i zakładów na łączną sumę 1400 PLN.

Betcris kod promocyjny - promocje dla stałych graczy

Poza ofertą powitalną do 1400 PLN, która dostępna jest po wpisaniu kodu promocyjnego Betcris, firma oferuje szereg stałych promocji dla swoich zarejestrowanych użytkowników. Jak na nowy podmiot na polskim rynku bukmacherskim trzeba przyznać, że faktycznie zagraniczny serwis chce przyciągnąć jak największe grono graczy. Promocje są związane z różnymi kategoriami, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Aktualne promocje

 • Freebet 20 PLN na urodziny - w dniu urodzin otrzymasz 20 PLN w formie freebetu. Wystarczy, że co najmniej miesiąc przed urodzinami wpłacić dowolny depozyt i postawisz kupon za min. 50 PLN
 • Totalny zwrot podatku - przy wygranym kuponie AKO z min. 3 selekcjami (kurs każdej min. 1.50) i stawką min. 10 PLN otrzymasz zwrot podatku w formie freebetu. Każdego dnia możesz zyskać maksymalnie 100 PLN freebetu. Darmowy zakład wykorzystaj na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. min. 1.30)
 • Betcris typer - wpłać min. 10 PLN w tygodniu rundy i wprowadź swoje prognozy przed rozpoczęciem pierwszego meczu danej rundy. Za poprawne prognozy otrzymujesz punkty, które liczą się w rankingu. Pula nagród wynosi 1000 PLN
 • Boost dnia - w sekcji „zakłady specjalne” znajdziesz podwyższony kurs na wybrane zdarzenie dnia; oferta obowiązuje dla ograniczonej liczby graczy i do maksymalnej stawki
 • Kasa na okrągło - zakręć codziennie kołem i wylosuj pytanie, na której masz 20 sekund na odpowiedź. Jeśli zmieścisz się w czasie i odpowiesz poprawnie to otrzymasz freebet 20 PLN
 • Kupon dnia - codziennie w BetCris proponowane są konkretne zestawienie spotkań, które w ramach zakładu specjalnego mają wyższy kurs niż gdyby złożyć kupon z pojedynczych wydarzeń
 • Kursowy boost - codziennie analitycy sportowi pracujący w firmie BetCris wrzucają do oferty mecze z różnych dyscyplin i lig, które mają zwiększony kurs względem konkurencyjnych serwisów. Warto dodać, że wybrane selekcje ze zwiększonym kursem można łączyć z innymi wydarzeniami z oferty przedmeczowej, co sprawia, że mamy szansę na naprawdę spore wygrane!

Strefa VIP

BetCris nie zapomina o stałych klientach, a wręcz przeciwnie - daje im możliwość otrzymania dodatkowego bonusu za swoją aktywność. Na początek, aby mieć jakiekolwiek szanse na specjalne zaproszenie do klubu VIP, czyli społeczności najbardziej lojalnych, aktywnych i zaangażowanych użytkowników, należy zarejestrować konto z kodem promocyjnym BetCris i zalogować się w celu złożenia pierwszego depozytu. Następnym warunkiem jest aktywne korzystanie z usług serwisu zarówno poprzez stronę internetową, jak i aplikację mobilną Betcris, którą można pobrać w górnym panelu na oficjalnej witrynie. Jeśli będziesz sporo obstawiać i dokonywać kolejnych depozytów, to z pewnością pracownicy szybko to wyłapią i wyślą zaproszenie na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Dołączenie do klubu VIP niesie ze sobą sporo korzyści:

 • Na wstępie gracz trafia pod skrzydła doświadczonego opiekuna, który załatwia sprawy klienta priorytetowo, podwyższa limity stawek i udostępnia atrakcyjne bonusy BetCris
 • Kolejnym plusem w programie lojalnościowym BetCris jest możliwość uczestniczenia w wydarzeniach sportowych. Firma angażuje się w polski sport, sponsorując m.in. kluby piłkarskie. W związku tym użytkownicy klubu VIP mogą liczyć na wejściówki na najważniejsze wydarzenia sportowe w kraju i za granicą
 • Ostatnim elementem bonusu BetCris dla najaktywniejszych graczy są zaproszenia na zamknięte wydarzenia dla VIP'ów (imprezy muzyczne lub kulturalne)