Betters Zakłady Bukmacherskie

Kod promocyjnyBetters kod promocyjny
Bonus powitalnyDo wyboru 3 bonusy (Cashback 200 PLN, Freebet 400 PLN lub boost bonus 100%)
Bonus bez depozytu10 PLN
Freebet za kod TYPERVIP10 PLN
Gra bez podatkuKupony AKO z min. 8 zdarzeniami
Aplikacja mobilnaTak
CashoutTak
Sporty wirtualneSzeroka oferta

Na rynku bukmacherskim w połowie 2021 roku pojawił się nowy operator. Były to zakłady bukmacherskie Betters. Firma otrzymała wymagane zezwolenia od Ministerstwa Finansów i systematycznie wdraża nowe funkcje.

Betters bukmacher - informacje ogólne

Zakłady bukmacherskie Betters oficjalnie działają pod nazwą Silesia Entertainment Sp. z o.o. Prezesem zarządu jest Konrad Łabudek, a jego wspólnik to Henryk Łukasik. Funkcję wiceprezesa zarządu pełni natomiast Zbigniew Orszulik, a w radzie nadzorczej zasiadają: Barbara Łabudek i Lucie Łabudek.

Konrada Łabudka znają osoby ze środowiska bukmachera Fortuna. Niegdyś był on bowiem prezesem właśnie tej firmy. W związku z tym można śmiało przypuszczać, że bukmacher Betters znajduje się w dobrych rękach i ma duże szanse na powodzenia.

Dodatkowo Betters jest oficjalnym sponsorem Ruchu Chorzów. Utytułowana drużyna piłkarska ze Śląska jako pierwsza nawiązała współpracę z młodym bukmacherem.

Licencja

PS4.6831.7.2020

Siedziba

Cieszyn (ul. Mennicza 1)
Prezes

Konrad Łabudek

Rok Założenia

2021
Strona

www.betters.pl

Betters bukmacher - co można obstawiać?

Zakłady bukmacherskie Betters umożliwiają obstawianie ponad 30 dyscyplin sportowych. Ta liczba w zupełności wystarczy nawet fanom niszowych wydarzeń. Betters na najważniejsze starcia udostępnia nawet ponad 300 rynków. W tym również zakłady specjalne na zawodników i statystyki meczu.

Betters zakłady bukmacherskie na żywo

Piłka nożna dominuje wśród dyscyplin z opcją typowania live. Nie zmienia to faktu, że bukmacher wziął sobie do serca opinie o Betters, wprowadzając szereg innych sportów, w tym także mniej popularnych.

Warto dodać, że duże wrażenie zrobiła na nas oferta zakładów na żywo na młodzieżowe i kobiece rozgrywki. Nie zabrakło także funkcji "Multipodgląd". Znacząco ułatwia ona analizowanie i śledzenie poczynań zawodników na boisku. Niestety Betters nie udostępnia transmisji na żywo.

E-sport w Betters

Słowa uznania należą się za dopracowanie selekcji na e-sport. Branża ta coraz częściej ma ogromny wpływ na przypływ nowych klientów w serwisach bukmacherskich. Najczęściej z oferty e-sportowej korzystają młodzi typerzy rozumiejący, o co chodzi w poszczególnych grach. W ofercie do wyboru mamy:

 • Call of Duty
 • Counter Strike 2
 • League of Legends
 • StarCraft
 • King of Glory
 • Valorant

Najlepiej pod względem urozmaicenia prezentuje się Counter Strike. Oprócz standardowych typów na zwycięzcę meczu lub mapy bukmacher Betters udostępnia zakłady na ilość rund, handicapy i statystyki graczy. Bez wątpienia warto sprawdzić ofertę na e-sport Betters, jeśli planujemy wybór odpowiedniego bukmachera w tej kategorii zakładów.

Sporty wirtualne Betters

Wirtuale od lat zyskują na popularności. Nie dziwi więc fakt, że zakłady bukmacherskie Betters od razu postanowiły wrzucić je do swojej szerokiej oferty. Trzeba na wstępie zaznaczyć, że nie są to zwykłe sporty wirtualne, które znajdziemy np. u bukmachera STS lub forBET. Betters postawił na innego dostawcę, który wyróżnia się topową liczbą rynków zdarzeń.

Najlepiej prezentuje się wirtualna piłka nożna. Do wyboru mamy ponad 100 wariantów, w tym całą gamę handicapów azjatyckich. Także ćwiartkowych i połówkowych! Ponadto zakłady bukmacherskie Betters wyróżniają się jeszcze w jednym elemencie. Dotyczy on rzutów karnych. Tylko dwóch bukmacherów w Polsce ma ten rodzaj zakładów w swoim repertuarze wirtualnych sportów.

Jakie sporty wirtualne znajdują się w Betters?

 • Piłka nożna
 • Rzuty karne
 • Tenis
 • Wyścigi samochodowe
 • Kolarstwo
 • Wyścigi psów
 • Wyścigi koni

Promocje na zakłady w Betters

Najlepsi bukmacherzy to także najlepsze promocje.Betters zakłady bukmacherskie udostępnia dla nowych graczy świetny pakiet powitalny. To jednak nie wszystko, bo również po jego wykorzystaniu warto zaglądać do zakładki Promocje. Które bonusy dla stałych graczy są szczególnie warte uwagi?

 • Tygodniówka+
  Promocja dla osób obstawiających zakłady AKO. Aby wziąć udział, należy obstawiać przynajmniej przez 5 dni w tygodniu za min. 20 PLN i kursem nie mniejszym niż 2.00. Zyskać można aż do 350 zł miesięcznie.
 • raiseBET
  Im więcej zdarzeń dodamy do kupony, tym potencjalna wygrana zwiększa się o daną wartość. 8 selekcji daje możliwość ominięcia podatku, a 20 zwiększa zysk o 120%.
 • Serwujemy emocje
  Możliwość uzyskania freebetu do 20 PLN zależnie od wielkości stawki. Wymogiem jest postawienie tenisa we wtorek. Środki zostają przyznane, gdy kupon okaże się przegrany.
 • KomfortBET
  Promocja znana przede wszystkim z Superbet. Jeśli drużyna, na którą postawiliśmy osiągnie dwubramkową przewagę, to bez względu na końcowy rezultat, nasz zakład zostanie rozliczony jako wygrany.

Betters promocje dla nowych klientów

Nowi klienci Betters mogą skorzystać z promocji, która obejmuje bonus bez depozytu 10 PLN, freebet 10 PLN za kod TYPERVIP oraz jeden z trzech bonusów do wyboru. Wybrać można tylko jeden.

Bonus do wyboru

Cashback 200 PLN, Freebet 400 PLN lub boost bonus 100%

Freebet z kodem TYPERVIP

10 PLN
Bonus bez depozytu

10 PLN

Betters zakłady bukmacherskie - dodatkowe informacje

Bukmacher Betters to w pełni legalny podmiot, który od ponad dwóch lat systematycznie się rozwija. Co jeszcze powinieneś wiedzieć o zakładach bukmacherskich Betters?

Kursy w Betters

Nie od dziś wiadomo, że marża bukmacherska odgrywa dużą rolę przy wyborze odpowiedniego serwisu. Zakłady bukmacherskie Betters mając na uwadze fakt, że obecnie na rynku istnieje ponad 15 legalnych firm, musiały wprowadzić atrakcyjne kursy. Najlepsze kursy otrzymamy w ofercie na piłkę nożną, koszykówkę, tenis i e-sport. Marża na wszystkie najpopularniejsze ligi oraz naszą rodzimą Ekstraklasę oscyluje w granicach 3,5%.

To rezultat godny pozazdroszczenia przez wiele topowych podmiotów w Polsce. Co do tenisa Betters zakłady bukmacherskie proponuje marżę około 4,6%, a na e-sport w przybliżeniu 6,3%.

Betters zakład bez depozytu

Obecnie Betters oferuje 10 PLN bez depozytu. Warunkiem, by móc otrzymać dodatkowe środki na grę jest rejestracja z kodem promocyjnym Betters i weryfikacja konta. Jakie są szczegóły tej promocji?

 • Zarejestruj się w Betters z kodem TYPERVIP
 • Uzupełnił wszystkie dane i prześlij skany dowodu osobistego, by zweryfikować swoje konto
 • W ciągu 24 godzin od weryfikacji otrzymasz freebet
 • Freebet wykorzystaj na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14
 • Freebet jest ważny przez 72 godziny od momentu przyznania
 • Maksymalna wygrana z freebetu wynosi 300 PLN

Betters jak założyć konto u bukmachera?

W Betters rejestracja przebiega standardowo. Cały proces niewiele różni się od tego, co można spotkać w innych serwisach. Założenie konta jest możliwe na stronie internetowej oraz w aplikacji. Warto zadbać o pełną weryfikację, bo tylko ona daje dostęp do realizacji wypłat. Jak przejść rejestrację w Betters krok po kroku?

 • Kliknij Rejestracja u góry strony
 • Wpisz dane takie jak login i hasło, które przydadzą się później podczas logowania
 • Następne wprowadź dane osobowe
 • W ostatnim kroku określ limity oraz zapoznaj się ze zgodami marketingowymi
 • Gotowe, Twoje konto w Betters zostało utworzone!

Betters opinie

O Betters opinie w wielu dziedzinach są pozytywne. Są nimi na przykład obszerność oferty oraz nowoczesny wygląd strony internetowej. Ta jeszcze niedoświadczona marka od razu postawiła na bogatą propozycję dotyczącą e-sportu i sportów wirtualnych. Dzięki temu w niektórych elementach Betters wyprzedza nawet te firmy, które są na rynku już od wielu lat.

Aby Betters na stałe zyskał uznanie w oczach graczy, musi jeszcze popracować nad aplikacją mobilną. Czasami szwankuje płynność działania. Dodatkowo brakuje innych metod logowania niż tradycyjna za pomocą loginu i hasła. Pomimo tego biorąc pod uwagę staż firmy na polskim rynku, warto docenić Betters. A tym bardziej przetestować ofertę bukmachera.

Jakość serwisu internetowego i aplikacji mobilnej

Zakłady bukmacherskie Betters mogą pochwalić się rozbudowaną stroną internetową. Pierwszy kontakt z witryną jest jak najbardziej pozytywny. Dominuje czarna szata graficzna z elementami czerwieni. Całość wygląda przejrzyście i profesjonalnie. Widać, że graficy i programiści postarali się, aby gracz miał wrażenie korzystania z oferty premium.

Miłośnicy mobilnego obstawiania mogą pobrać aplikację Betters. Została ona stworzona na urządzenia z systemami Android i iOS. Korzystając wcześniej ze strony, nie trzeba na nowo przyzwyczajać się do interfejsu. Układ zakładek jest podobny na obu platformach. Apka pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji, które znajdują się na stronie.


Czy Betters to legalny bukmacher?
Tak, firma uzyskała licencję w kwietniu 2021 roku. Numer licencji to: PS4.6831.7.2020.
Czym wyróżnia się bukmacher Betters?
Zakłady bukmacherskie Betters zwracają uwagę na siebie obszerną ilością rynków na najpopularniejsze zdarzenia. Warte przetestowania są też m.in. e-sport i sporty wirtualne.
Czy Betters posiada aplikację mobilną?
Tak. Dostępna jest aplikacja mobilna Betters na systemy Android i iOS.