W Betters rejestracja przebiega w sprawny i prosty sposób. Mimo tego, że jest to jeden z młodszych bukmacherów w Polsce, szybko dostosował się do panujących warunków pod kątem zakładania konta. Dzięki temu nie trzeba tracić czasu, który można przeznaczyć na wyszukiwanie interesujących zdarzeń, które potem znajdą się na kuponie. Co warto wiedzieć o rejestracji w Betters i co zrobić, by odbyła się ona jak najszybciej?

Rejestracja Betters - krok po kroku

Aby móc obstawiać mecze w Betters należy przejść przez proces rejestracji. Poniżej przedstawiamy jak zrobić to w najszybszy sposób.

 1. Kliknij przycisk Zarejestruj, który znajduje się u góry strony
 2. Wprowadź dane takie jak e-mail, login, hasło, kraj i numer telefonu oraz kod promocyjny Betters w 1. etapie rejestracji
 3. W drugim kroku wpisz imię, nazwisko, PESEL i obywatelstwo. Pamiętaj o zaznaczeniu źródła pochodzenia środków
 4. W ostatnim etapie wskaż kwoty limitów
 5. To wszystko, teraz czas na wypróbowanie możliwości bukmachera Betters!

Rejestracja Betters bez dowodu

W Betters możliwa jest rejestracja bez dowodu. Można ją przeprowadzić za pomocą powyżej opisanych kroków. Należy jednak pamiętać, że tzw. konto tymczasowe działa tylko przez 30 dni. Jest to czas, jaki daje bukmacher, by nowy użytkownik dokonał pełnej weryfikacji. W tym czasie niedostępne są wypłaty, a limit dotyczący depozytu to 5000 zł.

Logowanie w Betters

Po utworzeniu konta można się już zalogować na swój profil. W tym celu należy wybrać LOGOWANIE z górnego panelu serwisu. Po tym na ekranie pojawi się okno, w którym trzeba wprowadzić Pseudonim/adres e-mail oraz hasło. Dla ułatwienia w przyszłości da się zaznaczyć checkbox Zapamiętaj mnie. Dzięki temu dane będą zapamiętane i nie trzeba będzie ich ponownie wybierać. Ta opcja sugerowana jest osobom, które jako jedyne korzystają z danego urządzenia.

Betters weryfikacja tożsamości

Aby dokonać pełnej weryfikacji i konto oznaczone zostało jako stałe, musimy wykonać kilka czynności. Zaletą tego jest zniesienie limitu na grę oraz udostępnienie możliwości dokonywania wypłat. Jak zweryfikować się w Betters?

 • Przejdź do zakładki Mój Profil
 • W Danych wprowadź serię i numer dowodu osobistego oraz numer konta bankowego
 • W zakładce Dokumenty załącz skan dwóch stron dowodu osobistego
 • Zaczekaj na weryfikację, która najczęściej trwa nie dłużej niż 30 minut

Betters rejestracja w aplikacji mobilnej

Rejestracja w aplikacji mobilnej Betters, podobnie jak na stronie internetowej przebiega w łatwy sposób. Jak przez nią przejść?

 • Kliknij przycisk Zarejestruj
 • W pierwszym etapie wprowadź adres e-mail, login, hasło i numer telefonu
 • W kolejnym kroku wpisz imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL i informacje o pochodzeniu środków pieniężnych
 • Na końcu określ limity i podaj datę urodzenia
 • Teraz już możesz przetestować możliwości bukmachera Betters!

Betters — bonus powitalny

Na nowych użytkowników Betters czeka promocja powitalna. Po dokonaniu pierwszego depozytu oraz zagraniu zakładu jest nią Cashback do 1 000 zł. Bierze w nim udział aż 10 pierwszych przegranych kuponów. Dodatkowo na tych, którzy w pełni zweryfikują swoje konto oraz wpłacą dowolny depozyt czeka Freebet 20 zł. To idealny sposób na przetestowanie tego, co oferuje Betters.

Rejestracja Betters — bonusy na start i ponowna rejestracja

Betters jako jeden z niewielu bukmacherów oferuje tak bogaty bonus startowy. To wszystko zachęca do pełnej rejestracji oraz do aktywnej gry w Betters na stronie i w aplikacji. A co w przypadku osób, które chciałyby skorzystać z tych promocji więcej niż raz? Bukmacher nie zakłada takiej możliwości.

Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto. Ewentualne próby ponownej rejestracji nie udadzą się ze względu na to, że cały proces zakończy się niepowodzeniem w przypadku podawania tych samych danych. Betters jak każdy inny bukmacher robi wszystko, by postępować uczciwie i oferować swoje promocje tylko raz każdemu z graczy. W przypadku, gdy wykorzystane już zostały promocje powitalne warto regularnie zaglądać do zakładki z bonusami. Czasami pojawiają się w niej nowe promocje.

Jak usunąć konto w Betters?

Niewielu grających o tym wie, ale u większości bukmacherów istnieje możliwość zamknięcia konta. W Betters w tym celu należy skontaktować się z biurem obsługi klienta. Można to uczynić za pomocą czatu lub poprzez wiadomość przesłaną na adres e-mail. Aby konto mogło zostać zamknięte musi mieć wcześniej status stałego. Konto tymczasowe i tak przestanie działać po upływie 30 dni. Dodatkowo należy pamiętać, by przed zgłoszeniem zamknięcia konta wszystkie środki zostały wypłacone.

W przypadku zmiany zdania i wystąpienia chęci ponownego otwarcia konta należy napisać na adres e-mail bok@betters.pl. Koniecznym jest wykonanie tego za pośrednictwem adresu e-mail, który posłużył do rejestracji. Niezbędne będzie także podanie w treści wiadomości numeru PESEL, pseudonimu, numeru telefonu oraz adresu.


1. Jak zarejestrować się w Betters?
To bardzo proste! Wejdź na stronę Betters i wybierz "rejestracja", a następnie wpisz potrzebne dane i w kilku prostych krokach rozpocznij zabawę z tym legalnym bukmacherem.
2. Co otrzymam na start od bukmachera Betters?
Nowi użytkownicy za rejestrację w Betters otrzymają cashback do 1000 PLN oraz freebet od 1. wpłaty 20 PLN.