W Betters rejestracja przebiega w sprawny i prosty sposób. Mimo tego, że jest to jeden z najnowszych bukmacherów w Polsce, szybko dostosował się do panujących warunków pod kątem zakładania konta. Sprawdź, co warto wiedzieć o rejestracji w Betters i co zrobić, aby odbyła się ona jak najszybciej!

Betters rejestracja krok po kroku

Przejście przez proces rejestracji jest konieczne, aby móc obstawiać w Betters. Poniżej pokazujemy jak zrobić to w najszybszy sposób. Warto pamiętać również o kodzie promocyjnym Betters. Zapełnia on bowiem pełen pakiet powitalny.

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego
 2. Kliknij przycisk Zarejestruj, na górze strony
 3. Wprowadź podstawowe dane osobowe
 4. Uzupełnij pozostałe wymagane informacje
 5. Ustal limity na grę
 6. To wszystko, możesz rozpocząć grę w Betters!

Weryfikacja konta w Betters

Jeśli chcemy mieć możliwość wypłaty środków oraz gry bez limitów, musimy dokonać pełnej weryfikacji konta. Jak zweryfikować się w Betters?

 • Przejdź do zakładki "Mój Profil"
 • Wprowadź serię i numer dowodu osobistego oraz numer konta
 • W zakładce "Dokumenty" załącz skan obu stron dowodu osobistego
 • Zaczekaj na weryfikację, która najczęściej trwa maksymalnie 30 minut

Betters rejestracja w punkcie stacjonarnym

Bukmacher Betters nie posiada punktów stacjonarnych. Z tego powodu rejestracja w Betters w punkcie nie jest możliwa.

Ile trwa weryfikacja konta w Betters

Po przesłaniu zdjęć dokumentu tożsamości oraz uzupełnieniu wymaganych danych powinniśmy uzyskać weryfikację w ciągu kilkunastu minut. Maksymalnie może ona potrwać jednak kilka godzin.

Konto tymczasowe

Po przejściu szybkiej rejestracji nasze konto jest tymczasowe. Należy zaznaczyć, że wiąże się to z kilkoma ograniczeniami:

 • Konto tymczasowe jest ważne 30 dni
 • Suma wpłat wynosi 5000 PLN
 • Brak możliwości wypłaty środków

Bonus przy rejestracji w Betters

Na nowych graczy w Betters czeka promocja powitalna. Po rejestracji konta tymczasowego zostaniesz przekierowany do osobnej strony, na której możesz wybrać jeden z trzech bonusów powitalnych.

Dodatkowo na tych, którzy w pełni zweryfikują swoje konto, czeka w Betters bonus bez depozytu 10 PLN oraz freebet 10 PLN od 1. wpłaty i postawionego zakładu za min. 20 PLN. Pełen pakiet powitalny Betters wygląda następująco:

Bonus bez depozytu

10 PLN

Freebet z kodem TYPERVIP

10 PLN
Bonus do wyboru

Cashback 200 PLN lub Freebet 400 PLN lub boost bonus 100%

Promocje po rejestracji

Dla stałych graczy Betters przygotował promocje, które mogą zachęcić do pozostania w serwisie na dłużej. Jakie z nich są szczególnie warte uwagi?

 • KomfortBET
  Jeśli drużyna, na którą postawiliśmy osiągnęła dwubramkową przewagę, to bez względu na końcowy wynik, nasz zakład zostanie rozliczony jako trafiony. komfort bet betters
 • Serwujemy emocje
  Możliwość uzyskania freebetu do 20 PLN zależnie od wielkości stawki. Wymogiem jest postawienie tenisa we wtorek. Środki otrzymuje się, gdy kupon okaże się przegrany.
 • Tygodniówka
  Bonus dla osób, które regularnie typują zakłady akumulowane. Aby wziąć udział, należy obstawiać przynajmniej przez 5 dni w tygodniu z minimalną stawką 20 PLN i kursem nie mniejszym niż 2.00. Zyskać można aż do 350 PLN miesięcznie.
 • Bonus urodzinowy
  Betters do swojej oferty promocyjnej postanowił wprowadzić bonus urodzinowy. Jest on przyznawany w postaci freebetu 20 PLN.
 • RaiseBET
  Dodatkowy zysk do kuponu. Dzięki dodaniu kolejnych zdarzeń potencjalna wygrana zwiększa się o daną wartość. 8 zdarzeń daje możliwość ominięcia podatku, a 20 zwiększa zysk o 120%. Betters Raisebet 120%

Betters logowanie

Po utworzeniu konta można zalogować się na swój profil. W tym celu należy wybrać "LOGOWANIE" z górnego panelu serwisu. Po tym na ekranie pojawi się okno, w którym trzeba wprowadzić swój login oraz hasło.

Betters logowanie

Problemy z rejestracją

Jeżeli napotkamy problemy z rejestracją w Betters, powinniśmy zgłosić to do działu obsługi klienta. Możemy to zrobić w następujący sposób:

 • Czat na żywo w godzinach 08:00 - 23:00
 • Kontakt mailowy bok@betters.pl
 • Formularz kontaktowy

Możemy również poszukać rozwiązania swojego problemu w dziale FAQ, w którym znajdują się zagadnienia związane z rejestracją.

Wpłaty i wypłaty

Możliwość wpłat w Betters jest nieco ograniczona. Bukmacher nie udostępnia bowiem możliwości wpłacenia środków za pośrednictwem takich metod jak Revolut, Tpay czy chociażby PayU.

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
payu PayU
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
tpay Tpay
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
paysafecard PaySafeCard
Rozwiń wszystkie

Betters - korzyści rejestracji

Betters opinie pozytywne zbiera od momentu pojawienia się na rynku. Jest to dość młody bukmacher, dlatego oczywistym faktem jest, że ma on jeszcze wiele do poprawy. Mimo tego ma wiele atutów, do których należą między innymi:

 • oferta na gonitwy hartów i koni
 • przejrzysta strona internetowa
 • możliwość wyboru jednego z trzech bonusów powitalnych
 • prosta w obsłudze aplikacja mobilna
 • dobra oferta na e-sport
 • błyskawiczne wypłaty