ComeOn Bukmacher - Legalne Zakłady Bukmacherskie

Kod promocyjnyComeOn kod promocyjny
Bonus na startZakład bez ryzyka 100% do 200 PLN
Sklep GraczaBonusy i inne nagrody
Sporty wirtualneTak
Cash outTak
Błyskawiczne wypłatyTak

Polski rynek bukmacherski nie znosi próżni, dlatego niemal pewne było, że po ogłoszeniu bankructwa przez eWinner na jego miejsce pojawi się nowy operator. I tak też się stało. Tyle że pojawiło się aż dwóch. Z ofertami zakładów wystartowali Betway i ComeOn. W tym tekście skupimy się na drugim z nich.

ComeOn - Legalny bukmacher na polskim rynku?

W przypadku nowych bukmacherów na polskim rynku kluczowe często wydaje się słowo "legalny". Cóż oznacza ten termin? Żeby dany operator mógł legalnie prowadzić w Polsce działalność, musi otrzymać licencję od Ministerstwa Finansów, które stale monitoruje i reguluje ich działalność. Niedawno ranking bukmacherów powiększył się o kolejną firmę - ComeOn. We wrześniu ruszył on oficjalnie ze swoją ofertą zakładów.

Licencja

DAG11.6831.11.2022

Siedziba

Warszawa (ul. Gedymina 30)

Rok Założenia

2010
Strona

www.comeon.pl

Nie odbiega ona zbytnio od tego, do czego przyzwyczaił nas rynek. Na ComeOn możemy obstawiać zarówno zakłady przedmeczowe, jak i LIVE. W przeciwieństwie do Betway bukmacher zadbał również o przygotowanie dla nowych użytkowników oferty powitalnej. To czynnik, który zawsze przyciąga graczy i stanowi miły początek współpracy. W przypadku ComeOn jest to bonus 200% od 1. wpłaty do 200 zł. Do głównych zalet zatem należą:

  • Oferta na zakłady LIVE
  • Całkiem atrakcyjny bonus powitalny
  • Dość przejrzysta i funkcjonalna strona internetowa
  • Atrakcyjne kursy na outsiderów w przypadku piłki nożnej

Kiedy pojawi się oferta na zakłady bukmacherskie ComeOn?

Bukmacher ComeOn miał spore problemy z uruchomieniem strony internetowej, która często była zawieszana. Od września operator wystartował jednak oficjalnie ze swoją ofertą, z której można już korzystać. Składają się na nią zarówno sporty takie jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, czy tenis, jak również gry karciane. W przyszłości oferta prawdopodobnie zostanie poszerzona jeszcze o sporty wirtualne, których obecnie brak. Odpowiednio wcześniej zapoznajcie się jednak z naszymi darmowymi typami bukmacherskimi w zakładce Typy Dnia.

Kto jest właścicielem bukmachera Come On?

Bukmacher ComeOn formalnie należy do znanej szwedzkiej grupy igamingowej Cherry AB. Spółka już od kilku lat działa na polskim rynku. To właśnie do niej należy, chociażby bukmacher PZBuk. ComeOn od dłuższego czasu funkcjonuje legalnie w krajach na wielu kontynentach, m.in. w Szwecji, Danii, Niemczech, Kanadzie i Ameryce Południowej.

Co planuje spółka Cherry Online?

Już od 2018 roku na polskim rynku działa bukmacher PZBuk, który podobnie jak ComeOn należy do szwedzkiej grupy Cherry AB. PZBuk rynku zwojować nie potrafił i pojawiły się nawet głosy, że może zostać zastąpiony przez operatora ComeOn. Ostatecznie Cherry Online zdecydowało się na wprowadzenie ComeOn jako osobnego podmiotu. Pytanie, czy dalej będzie stosować zachowawczą strategię marketingową.

Do tej pory polityka firmy polegała na tym, żeby utrzymać się w Polsce przy jak najniższym nakładzie kosztów. Niewykluczone, że w przypadku operatora ComeOn spółka Cherry Online zdecyduje się na zmianę strategii. W przeciwnym razie trudno będzie dogonić czołówkę w postaci STS, czy Fortuny.

Co warto wiedzieć o bukmacherze ComeOn?

Bukmacher ComeOn od września wystartował ze swoją ofertą i stara się przyciągnąć nowych użytkowników. Prezentuje się przyzwoicie pod względem wysokości kursów. O ile te na faworyta nie są tak wysokie, jak czołówki, o tyle proponuje atrakcyjną linię na outsidera, dając zarobić tym, którzy stawiają na niespodzianki. Niestety na razie nie może nawiązać nawet do liderów na rynku pod względem szerokości swojej oferty, która jest uboższa.

Mało konkurencyjny jest bonus powitalny, w postaci zakładu bez ryzyka 100% do 200 zł, a także ilość pozostałych promocji dostępnych z kodem bonusowym ComeOn. Zakłady bukmacherskie ComeOn nie posiadają aktualnie również oferty na sporty wirtualne, co w przypadku innych operatorów jest standardem. Godnym uwagi aspektem są natomiast statystyki od znanego dostawcy gamingowego Sport Radar. Są rozbudowane i obejmują większość dyscyplin i lig z oferty ComeOn.

Alternatywny bukmacher dla ComeOn

Jeśli chodzi o alternatywnego dla ComeOn bukmachera od spółki Cherry Online, jest to oczywiście PZBuk. Funkcjonuje on na polskim rynku już od 2018 roku i cieszy się dobrą opinią wśród graczy. Inne alternatywy:

  • PZBuk
  • Betway
  • Superbet
  • LVBet

Trudno na starcie porównywać nawet ofertę ComeOn do najpopularniejszych operatorów, pokroju STS, Fortuny, czy Superbet. Niemal w każdym aspekcie wypada on słabiej. Najbliższe miesiące pokażą, czy oferta zostanie rozbudowana, a gracze będą mogli liczyć na większą ilość promocji.