Bukmacher Fortuna plasuje się w ścisłej czołówce firm bukmacherskich zarówno pod względem liczby dostępnych rynków zakładowych, jak i ogólnopolskiego zasięgu. Razem z STS tworzą duet największych rywali, prześcigających się w nowych promocjach i oferowaniu graczom coraz lepszych narzędzi do typowania. Nie dziwi zatem fakt, że także w dziedzinie punktów stacjonarnych Fortuna pozostawia konkurencję daleko w tyle. Obecnie u bukmachera Fortuna lokale fizyczne rozmieszczone są na terenie całej Polski, a co jakiś czas firma otwiera nowe punkty. Można wybierać spośród 500 różnych lokalizacji, co czyni taką formę zawierania kuponów bardzo przystępną opcją. W Fortuna godziny otwarcia są stałe dla każdego punktu stacjonarnego, dlatego nawet podczas podróży nie trzeba się przejmować różnymi porami, ani sprawdzać godzin otwarcia dla każdego punktu z osobna.

Osoby pytające bukmachera Fortuna, do której czynna jest oferta lokali stacjonarnych, często chciałyby podjąć wyzwanie i zacząć obstawiać w punktach fizycznych. Mamy dla nich dobrą wiadomość. Otóż punkty Fortuna godziny otwarcia posiadają stałe, rozciągające się na cały dzień.

Godziny otwarcia Fortuna

Rozkład godzinowy prezentuje się następująco:

  • Poniedziałek 10 – 18,
  • Wtorek 9.30 – 18.30,
  • Środa 9.30 – 18.30,
  • Czwartek 9.30 – 18.30,
  • Piątek 9 – 19,
  • Sobota 8.30 – 17.30,
  • Niedziela 8.30 – 17.

Przekrojowe godziny otwarcia Fortuna zakłady bukmacherskie traktuje jako sposób na zaoferowanie graczom większej dostępności i promowanie zawierania kuponów na żywo. Nie jest tajemnicą, że dzisiaj większość zakładów wzajemnych na rozgrywki sportowe dokonywana jest w Internecie. Jednak widząc, jak najwięksi bukmacherzy wciąż aktywnie wspierają ideę punktów stacjonarnych, można śmiało wnioskować o dużej liczbie zwolenników tej formy zarabiania. Fortuna bukmacher godziny otwarcia swoich punktów ustalił w taki sposób, aby jak najwięcej graczy mogło z nich skorzystać bez kolidowania z ich naturalnym planem dnia. Zawierając w Fortuna zakłady godziny otwarcia pomagają robić to w najlepszym dla siebie czasie. Prześledzimy sobie zatem, jakie dla firmy Fortuna zakłady bukmacherskie godziny otwarcia obowiązują na terenie całej Polski. Powiemy także, czy w Fortuna godziny otwarcia 2022 mogą ulec zmianie, zgodnie z zapowiedziami samego bukmachera.

Stacjonarne Punkty Fortuny – gdzie je znaleźć?fortuna lokale godziny otwarcia

Poszukując konkretnego punktu stacjonarnego u bukmachera Fortuna, wystarczy zajrzeć na link https://www.eFortuna.pl/cms/stacjonarne-punkty. Są tam wyszczególnione wszystkie placówki stacjonarne, dlatego łatwo jest odnaleźć dany lokal w miejscu, w którym się obecnie znajdujemy. Można śmiało powiedzieć, że lokale Fortuny znajdziemy w każdym większym i średnim mieście. Największe miasta posiadają kilka lub kilkanaście placówek rozsianych w różnych kierunkach geograficznych. Dzięki temu dojazd z miejsca zamieszkania do lokalu stacjonarnego Fortuna nie zajmuje dużo czasu. Punkty Fortuna godziny otwarcia posiadają standardowe.

Bukmacher chce, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z lokalu w wygodnym dla nich czasie. W przeciwieństwie do serwisu eFortuna godziny otwarcia lokali fizycznych nie pozwalają im działać w trybie 24 h. Nie przeszkadza to jednak osobom, które i tak zawierają kupony w dzień, lubiąc to robić w punkcie. Takie rozwiązanie ma swoje zalety. Przede wszystkim pozwala poczuć się częścią większej społeczności typerskiej. Częścią ogromnej społeczności typerskiej można poczuć się także poprzez dołączenie do grupy Zawód: Typer na Facebooku, gdzie codziennie pojawiają się dziesiątki ciekawych typów, analiz i spostrzeżeń z tematyki bukmacherskiej.

W lokalu stacjonarnym można spotkać swoich znajomych, porozmawiać, podzielić się spostrzeżeniami. Jest tam możliwe także śledzenie transmisji na żywo na dużym ekranie i zawieranie kuponów live. Podczas rozgrywek piłkarskich o największym znaczeniu, lokale Fortuna gromadzą społeczność pasjonatów, którzy w duchu zdrowej konkurencji starają się zdobyć jak największe zyski. Osoby, które nie czują się dobrze przy obsłudze komputera, bukmacherskie punkty stacjonarne uważają za jedyną możliwość dokonywania zakładów. Fortuna zakłady bukmacherskie godziny otwarcia ustaliła tak, aby różne grupy zawodowe i społeczne mogły odwiedzić lokal o różnych porach, nie powodując nadmiernych kolejek. Chociaż w roku 2021 blisko 80% wszystkich zakładów zawieranych było online, to jednak pozostałe 20% wciąż obejmuje dziesiątki tysięcy osób. Dla bukmachera Fortuna jest to pokaźna grupa, która w pełni uzasadnia utrzymywanie lokali stacjonarnych.

Fortuna zakłady bukmacherskie godziny otwarciagodziny otwarcia fortuny

Widać zatem, że godziny otwarcia Fortuna zakłady bukmacherskie ustaliła na podstawie analizy dziennego zapotrzebowania i obłożenia zakładowego. W poniedziałek liczba zawieranych kuponów pozostaje zdecydowanie mniejsza od pozostałych dni tygodnia. Dlatego godziny otwarcia Fortuna w tym dniu również są nieco krótsze. Kolejne dni przynoszą dużo większe możliwości inwestowania. Najwięcej osób odwiedza punkty stacjonarne w piątki i weekendy. Przyczyna leży nie tylko w fakcie, że w tym czasie większość typerów cieszy się dniami wolnymi od pracy. W weekendy ma również miejsce wiele ważnych wydarzeń sportowych, dzięki czemu to właśnie wtedy pojawiają się najciekawsze opcje do typowania.

Bardzo dobrze, że godziny otwarcia Fortuna pokrywają cały tydzień. Także w niedzielę punkty stacjonarne pozostają czynne z samego rana aż do godziny 17. Pokazuje to, że Fortuna dba o wszystkie grupy klientów. Rozmiar bazy stałych klientów pozwala bukmacherowi przeznaczać bardzo duże nakłady finansowe na utrzymywanie lokali fizycznych, co docenia wielu typerów tradycjonalistów.

Należy tutaj również wspomnieć o tym, że w Fortuna zakłady godziny otwarcia czasem ulegają niewielkim zmianom na korzyść graczy. U bukmachera Fortuna godziny otwarcia poddawane są znacznemu rozszerzeniu na wypadek pojawienia się ważnych wydarzeń świata sportu, takich jak na przykład finały Ligi Mistrzów, Mistrzostwa Świata czy Igrzyska Olimpijskie. W tym szczególnym czasie punkty stacjonarne pozostają otwarte do późnych godzin wieczornych. Będąc wsparciem dla serwisu eFortuna godziny otwarcia lokali fizycznych dają możliwość zawierania kuponów o różnym czasie. Korzystają z nich wciąż tysiące typerów, a bukmacher Fortuna wciąż rozwija swoją ofertę w tym zakresie. Same punkty stacjonarne otrzymują nowoczesne wyposażenie, takie jak tablice statystyczne, automaty zakładowe, czy ekran do transmisji live. U bukmachera Fortuna do której czynna jest dana placówka, nie zależy od decyzji lokalnych kierowników punktów, lecz jest odgórnie ustalaną decyzją. Gracze mają dzięki temu w swoich rękach przewidywalne i efektywne narzędzie do typowania.

Fortuna lokale – oferta na zakładyoferta w lokalach fortuna

Fortuna bukmacher godziny otwarcia oraz zakres oferty starał się jak najbardziej dopasować do analogicznych usług z serwisu internetowego. O ile zapewnienie działania lokali stacjonarnych w trybie 24/7 pozbawione byłoby ekonomicznego uzasadnienia, o tyle oferta zakładowa punktów fizycznych pozostaje w pełni zgodna z usługami serwisu eFortuna. Gracze, którzy zawierają kupony w formie fizycznej, nie mogą czuć się poszkodowani. Dokonywanie zakładów w lokalach stacjonarnych pozwala korzystać nie tylko ze wszystkich rynków zakładowych, ale także brać udział w licznych promocjach od bukmachera. Jedynym warunkiem odmiennym od kuponów internetowych jest wymóg posiadania fizycznego dokumentu poświadczającego zawarcie zakładu. Jest nim kupon, który dostajemy po dokonaniu transakcji. Jego zgubienie będzie skutkowało brakiem możliwości wypłaty wygranej, dlatego należy o niego odpowiednio zadbać.

Fortuna bukmacher godziny otwarcia w niedziele handlowe

W świetle przepisów prawnych oceniających godziny otwarcia Fortuna zakłady bukmacherskie nie podlegają pod rozporządzenie o ograniczenie handlu w niedziele. Dlatego dobrą wiadomością dla graczy jest to, że punkty stacjonarne Fortuny działają 7 dni w tygodniu. Bukmacher sam decyduje o otwarciu swoich lokali, dzięki czemu może dopasować się do oczekiwań graczy. To bardzo korzystne rozwiązanie, gdyż niedziela pozostaje jednym z dni o największym obłożeniu w obstawianiu rozgrywek. Otwarcie lokali przez cały weekend sprawia, że coraz większa liczba typerów może zawierać kupony na ważne wydarzenia sportowe w dogodnym dla siebie terminie. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że punkty Fortuna stają się także miejscem spotkań społeczności typerów, podczas których śledzą oni wspólnie rozgrywki live i korzystają z rozmaitych udogodnień. Chociaż trend rynkowy jednoznacznie wskazuje na dominację Internetu, lokale fizyczne wciąż stanowią dobre uzupełnienie dla serwisu eFortuna.pl.

Fortuna godziny otwarcia 2022 – czy są planowane jakieś zmiany?fortuna godziny 2022

Rok 2022 w zakładach bukmacherskich nie powinien rodzić żadnych rewolucyjnych zmian. Planowane w Fortuna godziny otwarcia 2022 mają pozostać takie same. Polski bukmacher planuje natomiast znaczne rozszerzenie godzin otwarcia na czas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się na przełomie listopada i grudnia. Będzie można wówczas dokonywać zakładów stacjonarnie z uwzględnieniem różnicy czasowej. Gracze otrzymają doskonałe narzędzia do aktywnego udziału w zmaganiach sportowych i czerpania z tego finansowych korzyści. Godziny otwarcia punktów stacjonarnych Fortuna, pozwalają graczom na dużą elastyczność w wyborze dogodnego dla siebie terminu, za co bukmacherowi należy się zdecydowana pochwała.

Zobacz także:


Tak, punkty naziemne bukmacherów nie podlegają pod rozporządzenie mówiące o zakazie handlu w niedziele.
Tak, oferta punktów naziemnych Fortuny jest taka sama, jak oferta Online.