Rejestracja konta stanowi podstawowy warunek korzystania z oferty największego bukmachera na rynku. W Fortuna rejestracja została uproszczona do granic możliwości, dzięki czemu każdy nowy użytkownik zyskuje możliwość błyskawicznego dostępu do pełnej gamy zakładowej. Fortuna przyznaje swoim klientom pakiet bonusów startowych, które gwarantują preferencyjne warunki do obstawiania.

Prześledźmy zatem dla tego bukmachera, jak założyć konto krok po kroku. Fortuna to podmiot w pełni bezpieczny, dający niezrównane możliwości typowania rozgrywek sportowych. W firmie Fortuna logowanie do systemu otwiera duże możliwości zakładowe, którego poznanie obfituje w emocje i daje nadzieję na wielkie zyski.

Czy w Fortuna rejestracja bez dowodu jest możliwa?

W Fortuna rejestracja bez dowodu jest możliwa w ramach tzw. konta tymczasowego. Jest to rozwiązanie rozpowszechnione u większości bukmacherów w Polsce, którzy dają tym samym szansę nowym graczom na testowanie swojej oferty, z zachowaniem wymogów prawnych. Przepisy regulujące dziedzinę zakładów bukmacherskich wymagają od firm potwierdzenia tożsamości użytkowników. Dlatego, choć w Fortuna rejestracja bez dowodu daje dostęp do bonusów startowych i oferty, wprowadza limity na transakcje. Maksymalna wielkość depozytu nie może przekroczyć 5000 zł, a wypłata wygranej pozostaje zablokowana do czasu przejścia pełnej procedury rejestracyjnej. Ponadto w Fortuna rejestracja bez dowodu tożsamości dokonywana jest na okres 28 dni. Po upływie tego terminu dalsze korzystanie z konta typerskiego wymaga poddania się weryfikacji danych osobowych.

Jak założyć konto krok po kroku Fortuna?

zakładanie konta fortuna

W Fortuna rejestracja nie ma sobie równych zarówno pod względem prostoty, jak i szybkości całej procedury. Formularz rejestracyjny dla konta tymczasowego udostępniono oczywiście w serwisie internetowym. Jeśli jednak nowy użytkownik pragnie od razu założyć pełnowartościowe konto, może tego dokonać z pominięciem etapu tworzenia konta tymczasowego. Wystarczy wówczas, że prześle do Fortuny skan dowodu osobistego w celu weryfikacji.

Poszczególne etapy rejestracji konta w Fortunie prezentują się następująco: kliknięcie zakładki „Rejestracja” na stronie internetowej, wypełnienie formularza z danymi osobowymi i bankowymi, przesłanie skanu dowodu osobistego, kliknięcie w link weryfikacyjny przesłany przez bukmachera, odebranie bonusu i rozpoczęcie typowania.

Widać zatem, że nie trzeba wiedzieć uprzednio jak założyć konto krok po kroku. Fortuna prowadzi przez proces rejestracji, w ramach którego gracz przechodzi płynnie do kolejnych etapów. W Fortuna logowanie po raz pierwszy należy uzupełnić o zapoznanie się z bogatą ofertą i funkcjami serwisu internetowego. Zanim zaczniemy zawierać kupony, warto poszperać po serwisie i odkryć jego pełne możliwości.

Sprawdź: Aplikacja Fortuna

✔️Fortuna rejestracja – szybka weryfikacja tożsamości

U niektórych bukmacherów na proces weryfikacji tożsamości trzeba poczekać kilka dni. Dla bukmachera Fortuna rejestracja nowego użytkownika traktowana jest jako proces wpływający na wizerunek całej firmy, dlatego udostępnia błyskawiczną weryfikację za pomocą usługi mojeID. Wykorzystuje ona logowanie do serwisu bankowego i działa dla większości dużych banków w Polsce. Należy tu rozwiać obawy odnośnie do bezpieczeństwa, które są w pełni uzasadnione. Otóż usługa mojeID służy bukmacherowi jedynie do potwierdzenia tożsamości użytkownika (co jest nakazane przez prawo). Nie występuje tutaj żaden transfer dodatkowych danych o koncie bankowym gracza.

Zobacz: Opinie Fortuna

Pakiet bonusowy po rejestracji konta w Fortunie

bonusy po rejestracji fortuna

Wiemy już zatem jak założyć konto krok po kroku. Fortuna daje nowym użytkownikom bardzo atrakcyjne narzędzia do obstawiania. Liczne bonusy startowe Fortuna pozwalają nie tylko na zapoznanie się z ofertą, ale stwarzają także realne możliwości skutecznego typowania i pomnażania zysków. Pierwszą propozycją od Fortuny staje się darmowy zakład bez depozytu na kwotę 20 zł. Oznacza to, że rozpoczęcie obstawiania jest możliwe nawet bez posiadania własnych środków na koncie. Stawka 20 zł na jeden zakład pozwala na rozbudowę swojego konta. Kilka trafionych zakładów z rzędu przynosi już pokaźną sumę. Na tym jednak nie koniec, gdyż w Fortuna logowanie po raz pierwszy nagradzane jest także zakładem bez ryzyka, o wartości 600 zł. Ostatnim bonusem w pakiecie powitalnym Fortuny jest freebet o wartości 10 PLN do wykorzystania na dowolne zakłady z szerokiej oferty.

Czy warto założyć konto u bukmachera Fortuna?

Fortuna od lat góruje w rankingach jako jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Oferta zakładowa Fortuny, świetny serwis internetowy, a także atrakcyjny pakiet powitalny dla nowych graczy, zyskują uznanie każdego typera. Rejestracja konta przebiega całkowicie bezproblemowo i błyskawicznie, szczególnie jeśli zdecydujemy się skorzystać z usługi weryfikacji tożsamości za pomocą narzędzia mojeID. Założenie konta natychmiast otwiera liczne możliwości typowania, dlatego bukmachera Fortunę można śmiało polecić graczom o pełnym przekroju doświadczenia, wiedzy i zainteresowań.

Rejestracja bez skanu dowodu w Fortunie

Fortuna wprowadziła opcję, dzięki której zakładanie konta będzie jeszcze łatwiejsze. Dotychczas, każdy z bukmacherów wymagał przesyłania skanu dowodu osobistego. Występowały przy tym liczne problemy – bardzo często zdjęcia były odrzucane. Od teraz w Fortunie możliwe jest zweryfikowanie tożsamości za pomocą mojeID.

Wszystko dzięki współpracy bukmachera z Krajową Izbą Rozliczeniową. MojeID umożliwia zweryfikowanie tożsamości, za pomocą logowania się do konta bankowego. Oczywiście jest to możliwe, tylko jeżeli posiadamy konto w jednym z podanych banków. Warto wspomnieć, że opcja ta jest w pełni bezpieczna. W dodatku ani bukmacher nie otrzymuje informacji odnośnie do naszego konta bankowego, ani bank nie wie, gdzie zakładamy konto. MojeID jest metodą przede wszystkim bardzo szybką, a w dodatku wygodną.

 

Korzystanie z tej metody weryfikacji jest bardzo proste. W pierwszej kolejności przy rejestracji należy wybrać weryfikację przez mojeID. Następnie zostaniemy przekierowani na stronę banku, gdzie musimy się zalogować i postępować zgodnie z poleceniami strony.

Zobacz także:

Zwiń
1. Jak założyć konto u bukmachera Fortuna? Rejestracja na Fortunie jest bardzo intuicyjna i z pewnością nie będziesz mieć z nią problemów! Odwiedź stronę bukmachera, wejdź w zakładkę rejestracji i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Na początek możesz założyć konto tymczasowe, a później uzupełnić je o kolejne informacje. 2. Co otrzymam na start u bukmachera Fortuna? Promocje powitalne zmieniają się, jednak obecnie Fortuna na start oferuje freebet 20 zł bez depozytu oraz freebet 10 zł za pierwszą minimalną wpłatę na konto gracza. Wystarczy zarejestrować się z kodem TYPERVIP, a bonus będzie Twój!