Zarejestruj konto w Fortunie i odbierz bonus powitalny. U bukmachera Fortuna rejestracja jest możliwa bez dowodu osobistego. Umożliwia to usługa MojeID, która w znacznym stopniu ułatwia założenie konta. Sprawdź jak zarejestrować konto w Fortunie krok po kroku i odbierz bonusy na start.

Fortuna rejestracja - krok po kroku

W Fortunie istnieje możliwość założenia konta na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest formularz rejestracyjny, a drugim usługa MojeID, do której przejdziemy w dalszej części. Poniżej przedstawiamy krok po kroku proces rejestracji konta u bukmachera Fortuna za pomocą formularza rejestracyjnego.

 1. Przejdź do formularza
 2. Uzupełnij podstawowe dane
 3. Wpisz kod promocyjny: TYPERVIP
 4. Potwierdź dane osobowe przesyłając skan dowodu
 5. Zaznacz zgody marketingowe i oświadczenia
 6. Kliknij link aktywacyjny, który dostaniesz na e-mail

Rejestracja w aplikacji

Rejestracja w Fortunie jest również możliwa za pośrednictwem aplikacji Fortuna. Cały proces nie różni się od tego, który Fortuna oferuje użytkownikom w wersji typowo przeglądarkowej. Przy okazji rejestracji w aplikacji Fortuna należy wspomnieć, że cały proces nie odbywa się w aplikacji, bowiem formularz rejestracyjny otwiera się w oknie przeglądarki.

Rejestracja przez stronę internetową

Rejestracja w Fortunie za pomocą strony internetowej to najczęstszy sposób na rozpoczęcie gry w Fortunie. Możliwe, że te tendencja zmieni się, gdy bukmacher umożliwi przeprowadzenie całego procesu rejestracji bezpośrednio w aplikacji. W innym przypadku skorzystanie z dużego ekranu komputera jest najbardziej wygodnym i rozsądnym wyjściem.

Rejestracja w punkcie stacjonarnym

U bukmachera Fortuna rejestracja jest możliwa także w punkcie stacjonarnym. W tym przypadku, w całym procesie pomoże nam pracownik danego punktu. Wprowadzi on do systemu wymagane dane, a my jesteśmy zobowiązani do przedstawienia zaledwie kilku dokumentów:

 • dowód osobisty
 • wypełniony formularz rejestracyjny (dostępny w punkcie lub do wydruku na stronie Fortuny)
 • numer konta bankowego

Przed udaniem się do punktu stacjonarnego warto sprawdzić na stronie bukmachera Fortuna godziny otwarcia danej placówki.

Bonusy za rejestrację

Na bonus powitalny w Fortunie składa się kilka promocji. Najwięcej można uzyskać wykorzystując kod promocyjny Fortuna. Lista wszystkich bonusów, które gracz otrzymuje po rejestracji w Fortunie przedstawie się w następujący sposób:

Kod promocyjny FortunaTYPERVIP
Zakład bez ryzyka600 PLN (100 + 200 + 300)
Bonus bez depozytu20 PLN
Freebet od 1. wpłaty10 PLN
Bonus za udostępnienie kuponu5 PLN

Dokumenty wymagane przy rejestracji

Najlepsi bukmacherzy mają podobne zasady rejestracji. Podobnie jak w przypadku rejestracji u innych firm, najważniejszym dokumentem wymaganym przy rejestracji jest dowód osobisty. W przypadku Fortuny należy jednak zaznaczyć, że mamy możliwość rejestracji bez przesyłania dokumentów. Wszystko za sprawą usługi MojeID, która pozwala na weryfikację tożsamości za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego gracza.

Szybka rejestracja w Fortunie - na czym polega?

Bukmacher Fortuna jako jeden z pierwszych na polskim rynku wprowadził nowy system weryfikowania użytkowników. Jest on jeszcze szybszy niż tworzenie konta tymczasowego. Dodatkowo nie wymaga on podawania szczegółowych danych i przesyłania skanu dowodu osobistego. Dzięki Fortuna MojeID możesz wykorzystać do rejestracji posiadane konto w jednym z banków. Na ten moment lista zawiera:

 • PKO Bank Polski
 • Inteligo
 • ING
 • Bank Pekao
 • Bank Spółdzielczy
 • mBank
 • Bank Velo
 • BOŚ Bank
 • BNP Paribas
 • Credit Agricole
 • Santander Bank
 • Alior Bank
 • Millenium Bank
 • Kasa Stefczyka

Usługa MojeID służy wyłącznie do potwierdzenia tożsamości i pełnoletności klienta, co jest wymagane do tworzenia konta w serwisach bukmacherskich. Warto również dodać, że w tym procesie bank nie otrzymuje żadnych informacji na temat usług, z których dana osoba korzysta. Dodatkowo Fortuna nie ma dostępu do danych logowania. Wszystko jest w pełni bezpieczne i nie należy obawiać się utraty środków.

MojeID

Poniżej przedstawiamy krok po kroku proces rejestracji konta w Fortunie za pomocą usługi MojeID.

 • Kliknij przycisk Rejestracja na stronie Fortuny
 • Następnie wybierz Zarejestruj się przez bank
 • Wskaż z listy bank, przez który chcesz się zarejestrować
 • Zaloguj się do banku
 • Po chwili Fortuna potwierdzi udaną rejestrację

Weryfikacja

W Fortunie możemy rozpocząć grę bez weryfikacji. Nasze konto jest wtedy tymczasowe, a termin jego ważności to 28 dni. Warto jednak zaznaczyć, że posiadając już konto tymczasowe, możemy skorzystać z oferty powitalnej Fortuny.

Weryfikacja w Fortunie jest możliwa na dwa sposoby. Nasze konto możemy zweryfikować przesyłając skan dowodu osobistego lub za pomocą usługi MojeID.

Ile trwa weryfikacja konta?

Fortuna na swojej stronie informuje, że weryfikacja konta może potrwać do 24 godzin po przesłaniu dokumentów. Zazwyczaj jednak można się spodziewać znacznie szybszej weryfikacji ze strony bukmachera.

Czy warto założyć konto w Fortunie?

Dla bukmachera Fortuna opinie graczy są bardzo istotne. Fortuna od lat góruje jednak w rankingach jako jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Oferta Fortuny, świetny serwis internetowy, a także atrakcyjny pakiet powitalny dla nowych graczy, zyskują uznanie każdego typera. Rejestracja konta przebiega całkowicie bezproblemowo i błyskawicznie, szczególnie jeśli zdecydujemy się skorzystać z usługi weryfikacji tożsamości za pomocą narzędzia MojeID.

Założenie konta natychmiast otwiera liczne możliwości typowania. To sprawia, że podsumowując bukmachera Fortunę, można śmiało polecić graczom o pełnym przekroju doświadczenia, wiedzy i zainteresowań.

Logowanie w Fortunie

Logowanie w Fortunie jest niezwykle proste i żaden gracz nie powinien mieć z nim problemu. Poniżej przedstawiamy instrukcję jak krok po kroku zalogować się w Fortunie:

 • wejdź na stronę bukmachera Fortuna
 • kliknij przycisk Zaloguj się
 • wprowadź dane podane przy rejestracji takie jak e-mail i hasło
 • kliknij przycisk Zaloguj się

W aplikacji sytuacja wygląda w podobny sposób. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość skorzystania z takiej metody logowania jak biometryka. Pozwala nam ona na zalogowanie się na swoje konto z wykorzystaniem odcisku palca.

Co po rejestracji w Fortunie?

Po rejestracji w Fortunie gracze mają możliwość skorzystania z pakietu powitalnego. Warto przyjrzeć się poszczególnym krokom, które należy wykonać po rejestracji, takim jak pierwsze logowanie, pierwsza wpłata czy pierwszy zakład w Fortunie.

Pierwsze logowanie Fortuna

Pierwsze logowanie w Fortunie jest takie samo jak każde kolejne. Należy skorzystać z opcji "Zaloguj się", a następnie uzupełnić dane, które podaliśmy przy rejestracji. Jeśli wprowadzone przez nas dane są poprawne, to powinniśmy pomyślnie zalogować się na swoje konto.

Pierwsza wpłata

Pierwszej wpłaty w Fortunie możemy dokonać na wiele sposobów. Nie zabrakło standardowych opcji takich jak karty płatnicze czy BLIK, ale wpłaty można również dokonać za pomocą Apple Pay lub Tpay.

Metody płatności
tpay Tpay
Min. depozyt: BRAK
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
apple_pay Apple Pay
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
payu PayU
Min. depozyt: 1 PLN
imoje iMoje
revolut Revolut
open_banking Open Banking
neteller Neteller
click_to_pay Click to Pay
paypal PayPal
przelewy24 Przelewy 24
paysafecard PaySafeCard
googlepay Google Pay
dotpay DotPay
skrill Skrill
Rozwiń wszystkie

Pierwszy zakład

U bukmachera Fortuna pierwszy zakład jest zakładem bez ryzyka do 100 PLN. Warto zatem pamiętać, aby właśnie za taką kwotę postawić nasz pierwszy kupon, aby w pełni wykorzystać potencjał tej promocji. Warto też zaznaczyć, że w Fortunie pierwszy zakład bez ryzyka nie podlega warunkom obrotu i nie jest obarczony żadną prowizją i podatkiem.