Fortuna z racji swojego długoletniego stażu oraz bardzo dobrej oferty jest nadal jednym z najczęściej wybieranych bukmacherów. Czy równie dużo dobrego co o jej kursach, czy też promocjach można również powiedzieć o obsłudze płatności? Postanowiliśmy to bardzo dokładnie sprawdzić.

Fortuna metody płatności

Wirtualne portfele, karty kredytowe oraz kody Paysafecard. W dzisiejszych czasach umożliwienie klientowi wyboru pośród kilku różnych form płatności to w zasadzie norma. Nie u wszystkich bukmacherów jest to jednak regułą.

Fortuna wypłaty pozwala realizować bowiem wyłącznie za pośrednictwem jednej metody. Mowa tu konkretnie o przelewie bankowym.

Nieco lepiej przedstawia się sytuacja, jeśli na tapet weźmiemy kwestię wpłat. Gracz może bowiem zasilić swoje konto m.in. przy użyciu:

 • kart Visa oraz MasterCard
 • BLIK-a
 • tpay
 • PayU

Jedyne co w przypadku transferowania środków działa na korzyść bukmachera to fakt, iż wypłaty Fortuna stara się realizować wręcz błyskawicznie. 

Ile trwają szybkie wypłaty na Fortunie?

Na stronie internetowej podmiotu będącego m.in. głównym sponsorem warszawskiej Legii czy też oficjalnym partnerem federacji KSW, możemy dowiedzieć się, że Fortuna szybkie wypłaty realizuje w przeciągu 15 minut od ich zlecenia. 

Wyplaty Fortuna Min

Co najważniejsze są one wykonywane przez 24 godziny na dobę, w ciągu całego tygodnia. Z perspektywy gracza jest to na pewno informacja niezwykle istotna.

Fortuna weryfikacja tożsamości

Legalni polscy bukmacherzy zabezpieczają się przed działaniami oszustów. Aby więc u bukmachera Fortuna wypłaty mogły zostać zlecone, to uprzednio wymagana jest pełna weryfikacja tożsamości.

Od momentu rejestracji do oficjalnego zweryfikowania konta gracz operuje na tzw. koncie tymczasowym. Ma ono oczywiście swoje plusy oraz minusy.

Do tych pierwszych możemy zaliczyć np. możliwość złożenia premierowego depozytu oraz odebrania bonusu powitalnego. Po stronie minusów największym problemem jest oczywiście brak możliwości zlecenia wypłaty oraz ważność takiego konta ograniczona do zaledwie 28 dni.

Co zatem należy zrobić, aby w pełni zweryfikować konto? Od niedawna Fortuna proponuje potencjalnym użytkownikom rejestrację poprzez bankowość elektroniczną. Pewnym problemem jest tylko to, że usługę MojeID posiada w tym momencie zaledwie kilka polskich banków.

Gdy Wasz bank nie znajduje się na takiej liście, to pozostaje rejestracja w sposób tradycyjny tj. przesłanie bukmacherowi skanu dokumentu tożsamości. Przy “dobrych wiatrach” taka weryfikacja zajmuje Fortunie raptem kilkadziesiąt minut.

Sprawdź też: Fortuna bukmacher

Fortuna jak wypłacić bonus?

Bonusy na start to dla świeżo upieczonego gracza jedna z kluczowych kwestii podczas wyboru odpowiedniego bukmachera. Włodarze Fortuny wiedzą o tym doskonale, dlatego też ich oferta powitalna jest w tej chwili zaliczana do absolutnie najlepszych na rynku.

Pakiet powitalny Fortuny składa się co do zasady z czterech elementów:

 • trzech zakładów bez ryzyka do kwoty 600 PLN (100 + 200 + 300)
 • ekstra kasy za rejestrację (20 PLN)

Jeśli chodzi o zakłady bez ryzyka, to są to trzy odrębne bonusy. Jak wygląda schemat ich otrzymywania? Oto krótka instrukcja:

 1. Złóż pierwszy depozyt.
 2. Stwórz swój premierowy kupon i zagraj go maksymalnie 72 godziny od momentu rejestracji.
 3. Przegrany kupon równa się 100% zwrotowi jego stawki do maksymalnej kwoty 100 PLN.
 4. Po kolejnych 72 bukmacher aktywuje na Twoim koncie kolejny cashback.
 5. Masz dokładnie tyle samo czasu na zagranie następnego kuponu. Tym razem górny pułap zwrotu to 200 PLN.
 6. Po równych 6 dniach (144 godzinach) masz prawo do trzeciego zakładu bez ryzyka z najwyższym zwrotem w przypadku niepowodzenia wynoszącym maksymalnie 300 PLN.

Zdecydowanie najistotniejsze w bonusie powitalnym Fortuny jest jednak to, że nie wymaga on absolutnie żadnych warunków obrotu. Kwotę ewentualnej wygranej można więc błyskawicznie przelać na rachunek bankowy.

Dokładnie takie same zasady dotyczą także darmowych 20 PLN za rejestrację. Gracz po otrzymaniu tego bonusu w formie punktów Fortuna Klub Plus ma możliwość zawarcia wybranego zakładu. Jeśli okaże on się trafiony, to całość nagrody może w dowolnym momencie przetransferować na swoje konto bankowe.

Widać więc gołym okiem, że Fortuna wypłaty są jednym z najmocniejszych punktów oferty tego bukmachera. Da się to zauważyć zwłaszcza w przypadku bonusów, które mają bardzo przyjazne zasady. Na ten moment wśród konkurencji próżno szukać podobnych propozycji.

Zobacz także: LVBet Wypłaty

Wypłata wygranej Fortuna – krok po kroku

Przez proces wypłaty bez najmniejszych kłopotów przejść powinien nawet ten gracz, który dopiero co zaczął swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Na sam początek użytkownik musi oczywiście zalogować się na swoje indywidualne konto u bukmachera Fortuna. W tym celu w dedykowanym do tego oknie należy wpisać nazwę gracza oraz hasło.

W następnym kroku konieczne jest przejście do swojego profilu i wybranie z rozwijanego menu konkretnej podstrony określonej jako “Wpłaty i wypłaty”.

Po kliknięciu sekcji wypłaty pozostaje tylko podanie dowolnej sumy i zaakceptowanie kwoty przelewu.

Jeśli jesteście klientami banku obsługującego szybkie płatności, to zlecona wypłata powinna pojawić się na Waszym koncie niemal w mgnieniu oka.

Fortuna limit wypłat

Spore grono bukmacherów wprowadza niepotrzebne ograniczenia dotyczące przelewu środków z konta gracza na rachunek bankowy. Na całe szczęście podobną drogą nie zdecydowała się pójść Fortuna. Wypłaty można bowiem zlecić, mając na tymże koncie zaledwie jeden grosz. 

W tym miejscu warto również wspomnieć, że na ten moment nie istnieje także górny próg wypłat. 

Fortuna problem z wypłatą 

Znaczne grono użytkowników (zwłaszcza tych nieco mniej doświadczonych) obawia się często, czy bukmacherzy, aby na pewno zrealizują ich wypłatę w sytuacji, gdy uda im się wygrać pięcio bądź też sześciocyfrową kwotę. Taki niepokój jest całkowicie nieuzasadniony. 

Fortuna jako jeden z liderów rynku zakładów wzajemnych w Polsce nie może sobie bowiem pozwolić na żadne komplikacje podczas procesu przesyłania środków na rachunek bankowy. Gdyby tak się stało, to potencjalna strata wizerunkowa mogłaby być opłakana w skutkach.

Sprawdź również: Fortuna opinie

Fortuna kontakt z pomocą techniczną

Jeśli nawet jakimś cudem pojawiłyby się problemy w trakcie przebiegu wypłaty, to zawsze w pogotowiu jest dział pomocy technicznej Fortuny.

Gracze mają sposobność kontaktu między innymi poprzez czat online, który zapewnia oczywiście najszybszą z możliwych odpowiedzi. Zgodnie z dostępnymi informacjami taki czat działa codziennie w godzinach 8:00 – 24:00.

Inną formą interakcji z bukmacherem jest formularz kontaktowy. Z niego korzystać można 24 godziny na dobę. Odpowiedź na adres mailowy użytkownika przychodzi zwykle w miarę sprawnie. W zależności od pory dnia jest to kilkadziesiąt minut bądź kilka godzin.

Ostatnią z dostępnych metod kontaktu z pomocą techniczną jest wykonanie połączenia na specjalną infolinię. Jako że przygotowanie konsultantów stoi na bardzo wysokim poziomie, to w trakcie ewentualnej awarii czatu online na pewno warto spróbować rozwiązać zaistniałym problem właśnie przy użyciu tego środka komunikacji.