Betx kod promocyjny to: TYPERVIP. Wykorzystany podczas rejestracji pozwoli Ci uzyskać najwyższy pakiet powitalny na start do 1200 PLN. Z naszym kodem otrzymujesz powiększony cashback za pierwszy zakład do 420 PLN (standardowo 300 PLN) oraz extra freebet 80 PLN przy trzecim depozycie! Co konkretnie gwarantuje Betx kod promocyjny? Jakie bonusy Betx otrzymasz na start?

Gdzie wpisać BetX kod promocyjny?

Kod promocyjny Betx należy wpisać na samym dole pierwszej strony formularza rejestracyjnego, który dostępny jest na oficjalnej stronie bukmachera po kliknięciu w prawym górnym rogu napisu "Rejestracja".

gdzie wpisać betx kod promocyjny

Betx kod promocyjny: TYPERVIP może jednak być wpisany automatycznie. Wystarczy, że klikniesz poniższy przycisk lub jeden z linków lub banerów znajdujących się na tej stronie. Pamiętaj, że tylko nasz kod promocyjny aktywuje atrakcyjny bonus na start z dodatkowymi benefitami dla nowych graczy!

Betx kod promocyjny - bonus powitalny do 1200 PLN

Betx jako jeden z topowych serwisów w rankingu bukmacherów przygotował pakiet powitalny składający się z aż 7 bonusów. Pełne wykorzystanie kodu promocyjnego Betx pozwala zgarnąć nawet 1200 PLN!

Kod promocyjny BetxTYPERVIP
Bonus od 1. depozytu (cashback)70% do 420 PLN
Freebet za weryfikację i zgody30 PLN
Bonus w aplikacji mobilnej20 PLN
Freebet od 2. depozytu50% do 300 PLN
Bonus od 3. depozytu (cashback)50% do 300 PLN (zakład przegrany) lub 25% do 150 PLN (zakład wygrany)
Extra freebet od 3. depozytu (tylko z kodem)80 PLN
Freebet na E-sport50 PLN

Bonusy od 1. depozytu

Na start za pierwszy depozyt na minimum 100 PLN i zagrany zakład za całą stawkę otrzymasz w przypadku przegranego kuponu powiększony cashback 70% do 420 PLN (bez kodu tylko 300 PLN).

Jeśli podczas zakładania konta wpisałeś Betx kod promocyjny: TYPERVIP, udzieliłeś zgód marketingowych (na drugiej stronie formularza), zweryfikowałeś konto, czyli wysłałeś skan dokumentu tożsamości, wpisałeś nr rachunku bankowego i adres zamieszkania, a następnie postawiłeś za całą pierwszą wpłatę kupon, to otrzymasz freebet w wysokości 30 PLN.

Bonus od 2. depozytu

Drugi bonus Betx dostępny z kodem promocyjnym uzyskasz po kolejnej wpłacie na minimum 20 PLN. Tym razem promocja przekształca się we freebet 50% do 300 PLN. Zdobędziesz go, jeśli obstawisz kupon AKO z oferty live z kursem min. 3.00 za cały wpłacony depozyt.

Bonusy od 3. depozytu

Dwa kolejne bonusy w Betx przysługują graczom, którzy dokonali trzeciej wpłaty na minimum 20 PLN. Pierwszy z nich to pewny cashback za przegrany zakład 50% do 300 PLN lub 25% do 150 PLN za wygrany zakład.

Jeśli spełnisz wszystkie warunki pierwszej promocji od trzeciego depozytu, to otrzymasz freebet w wysokości 80 PLN dostępny tylko z kodem promocyjnym Betx!

Na koniec, jeśli przeprowadziłeś trzy transakcje za pomocą dowolnej metody płatności (min. 100 zł, min. 20 zł i min. 20 zł), to możesz w zamian obstawić kupon na e-sport. Bez względu na jego wynik Betx przyzna Ci freebet o wartości 50 PLN.

Bonus w aplikacji

Betx kod promocyjny oferuje również freebet 20 PLN za pobranie aplikacji i zagranie w niej za środki własne dowolnego kuponu.

Jak otrzymać najwyższy bonus Betx?

Maksymalny bonus na start Betx z kodem TYPERVIP to 1200 PLN. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, na cały pakiet składa się siedem promocji. Aby móc wyegzekwować najwyższe kwoty bonusów, wartość depozytów musi wynosić kolejno:

 • Pierwszy depozyt 600 PLN
 • Drugi depozyt 600 PLN
 • Trzeci depozyt 600 PLN

Betx kod promocyjny - bonusy od 1. wpłaty

Rejestracja konta z kodem promocyjnym Betx na wstępie uruchamia dwa bonusy związane z pierwszym depozytem. Aby otrzymać oba, należy wpłacić minimum 100 PLN.

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 5 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 5 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 5 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 5 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 5 PLN
revolut Revolut
Min. depozyt: 5 PLN
payu PayU
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
tpay Tpay
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
paysafecard PaySafeCard
Rozwiń wszystkie

Sugerujemy jednak, aby kwota pierwszego depozytu wynosiła 600 PLN. Dzięki temu maksymalnie wykorzystasz pierwszą promocję, czyli cashback do 420 PLN.

Cashback 70% do 420 PLN

Całą przeprawę z bonusami Betx rozpoczynamy od klasycznego i dobrze wszystkim znanego cashbacku. Od razu trzeba zaznaczyć, że Betx kod promocyjny powiększa jego kwotę z 300 do aż 420 PLN! Jak skorzystać z tej promocji?

 • Załóż konto z kodem TYPERVIP, zaznaczając zgody marketingowe
 • Wpłać pierwszy depozyt min. 100 PLN
 • Postaw kupon AKO za cały depozyt
 • Na kuponie nie mogą się znaleźć zakłady systemowe, długoterminowe, łączone, zamknięte funkcją cash-out, z oferty Combo Box, z oferty Extra Kursy oraz z oferty Happy Hours
 • Jeśli Twój kupon będzie wygrany, otrzymasz całą wygraną na konto depozytowe
 • W momencie, gdy Twój kupon będzie przegrany, otrzymasz 70% zwrot stawki do maksymalnej kwoty 420 PLN

Cashback otrzymasz w formie freebetu z mnożnikiem 2 x Odd Boost. Mnożnik kursowy jest zależny od stawki pierwszego zakładu. Przykładowo, wpłacając i grając za 300 PLN, freebet wyniesie 2x 105. Maksymalny zwrot przysługuje graczom, którzy wpłacili i postawili pierwszy kupon AKO za 600 PLN.

Obrót cashbackiem od 1. wpłaty

Przyznany cashback w postaci freebetu należy wykorzystać na kupon z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.00. Masz na to 3 dni od momentu jego przyznania. Na kuponie z freebetu nie mogą znajdować się zakłady z kategorii:

 • E-sport
 • Live bet
 • Sporty wirtuale
 • Wirtualne wyścigi

Betx Freebet 30 PLN za rejestrację i zgody

Pierwszym bonusem w ofercie powitalnej bukmachera Betx jest freebet za samą rejestrację, zaznaczenie zgód marketingowych i wpłacenie min. 10 zł (sugerujemy wpłacić min. 100 PLN, aby skorzystać z pierwszej promocji cashback 70% do 420 PLN).

W Betx każdy gracz na start dostaje darmowe 30 zł. Jest to kwota wysoka jak na aktualne standardy, co z pewnością cieszy wszystkich fanów obstawiania wydarzeń sportowych. Dla porównania kod promocyjny Fortuna gwarantuje 20 zł. Przejdźmy jednak do konkretów. Freebet Betx aktywuje się tylko po założeniu konta i wpisaniu kodu promocyjnego Betx o treści TYPERVIP lub kliknięciu jednego z banerów widocznych na naszej stronie. Jakie są warunki promocji o nazwie "Zgoda Buduje"?

 • W trakcie rejestracji udziel zgód marketingowych
  Na drugiej stronie formularza zaznacz zgody na sms oraz newsletter w postaci wiadomości e-mail
 • Zweryfikuj konto
  Zaloguj się na konto i wgraj skan dokumentu tożsamości, wprowadź nr rachunku bankowego i adres zamieszkania
 • Wpłać pierwszy depozyt
  Wartości minimalna depozytu to 10 PLN. Sugerujemy wpłacić co najmniej 100, a najlepiej 600 PLN
 • Postaw dowolny zakład za cały depozyt
  Gdy Twój zakład zostanie rozliczony, otrzymasz freebet z mnożnikiem (2 x 15) - równowartość 30 PLN
 • Wykorzystaj freebet
  Freebet zostaje dodany do konta gracza w ciągu maksymalnie 48 godzin. Należy za niego zagrać w ciągu 3 dni kupon SOLO lub AKO z oferty sportowej z kursem min. 2.00

Dodatkowe informacje

Promocja łączy się z bonusem powitalnym od depozytu, który aktywuje Betx kod promocyjny. W akcji promocyjnej nie biorą udziału:

 • zakłady systemowe
 • zakłady Combo Box
 • zakłady Happy Hours
 • zakłady Extra Kursy
 • zakłady z sekcji: e-sport
 • zakłady, w których skorzystano z opcji cash-out
 • live bet
 • gry karciane
 • wirtualne wyścigi
 • wirtualny sport

Wszystkie promocje Betx uwzględniają wartość bonusu oraz mnożnik kursowy. Na przykład freebet Betx za rejestrację konta to 2 zł oraz mnożnik kursowy x 15. W związku z tym, jeśli zdecydujemy się skorzystać z bonusu na start Betx w postaci freebetu 30 PLN, to stawiamy kupon za 2 zł z dowolnym kursem np. 6,50. Ten kurs zostanie dodatkowo pomnożony razy 15, co łącznie daje wygraną w wysokości 171,60 zł, uwzględniając 12-procentowy podatek.

Betx kod promocyjny - freebet od 2. wpłaty 50% do 300 PLN

Po skorzystaniu z dwóch promocji od pierwszego depozytu przyszedł czas na kolejny bonus Betx. Tym razem, jeśli założyłeś konto i użyłeś kodu promocyjnego Betx: TYPERVIP możesz liczyć na pokaźny freebet o maksymalnej wartości 300 PLN. Poniżej przedstawiamy, co należy zrobić, aby go otrzymać:

 • Dokonaj drugiej wpłaty na min. 20 PLN (maksymalny freebet przy wpłacie 600 PLN)
 • Postaw kupon AKO z oferty live z kursem całkowitym min. 3.00 za cały depozyt
 • Po spełnieniu tych warunków, niezależnie od rezultatu na kuponie, otrzymasz freebet w postaci połowy wpłaconej kwoty do 300 PLN

Jak wykorzystać freebet Betx od 2. depozytu

Freebet z mnożnikiem (2 x Odd Boost) należy wykorzystać w ciągu 3 dni od jego przyznania na kupon z kursem min. 2.00 zawierający zdarzenia z oferty live. Wygrana z freebetu pomniejszona o stawkę i 12% podatek trafia od razu na konto depozytowe i nie podlega warunkom obrotu!

Betx kod promocyjny - bonusy od 3. wpłaty

Graczom, którzy założyli konto - Betx kod promocyjny jest wymagany i wpłacili trzeci depozyt, przysługuje cashback za przegrany lub wygrany zakład oraz extra freebet 80 PLN.

Cashback 300 lub 150 PLN

Bukmacher Betx to jeden z nielicznych na rynku, który może się poszczycić promocją w postaci cashbacku zarówno za wygrany, jak i przegrany kupon. Wcześniej na taki pomysł wpadł m.in. Betters, który z kodem promocyjnym Betters gwarantował podobne warunki, a obecnie pozwala otrzymać jeszcze lepszy pakiet powitalny. Wracając do Betx kod promocyjny, aktywuje on dwa cashbacki. Poniżej szczegółowo opisujemy przebieg tej promocji:

 • Wpłać trzeci depozyt na min. 20 PLN (sugerujemy 600 PLN, aby w pełni wykorzystać bonus)
 • Postaw kupon AKO MIX za cały depozyt składający się z min. 1 zdarzenia pre-match i 1 zdarzenia live (kurs łączny min. 3.00)
 • Jeśli wygrasz, otrzymasz całą wygraną plus dodatkowo freebet 25% od postawionej stawki (maks. freebet to 150 PLN)
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz 50% zwrot stawki w gotówce (maks. 300 PLN)

Przyznany freebet w przypadku wygranej należy przeznaczyć w ciągu 3 dni na kupon z kursem łącznym min. 2.00.

Zwrócone środki za przegrany kupon nie podlegają żadnym warunkom obrotu, a pieniądze możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Pozostałe warunki cashbacku od 3. depozytu

W promocji nie mogą brać udziału kupony zawierające:

 • zakłady systemowe
 • zakłady Combo Box
 • zakłady Happy Hours
 • zakłady Extra Kursy
 • zakłady z sekcji: e-sport
 • live bet
 • gry karciane
 • wirtualne wyścigi
 • wirtualny sport
 • zakłady, w których skorzystano z opcji cash-out

Specjalny Freebet Betx 80 PLN tylko z kodem TYPERVIP

Po spełnieniu warunków pewnego cashbacku za trzeci depozyt Betx kod promocyjny TYPERVIP pozwala na zgarnięcie ekskluzywnego bonusu w postaci freebetu o wartości 80 PLN. Co należy zrobić, aby zdobyć specjalny freebet?

 • Spełnij warunki pewnego cashbacku 300 lub 150 PLN
 • W zamian otrzymasz freebet 80 PLN (mnożnik 2 x 40 Odd Boost)
 • Postaw w ciągu 3 dni kupon SOLO lub AKO z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.00

Na zagranym freebecie nie mogą się znajdować zakłady z sekcji: e-sport, live bet, wirtualne wyścigi i wirtualny sport

Kod promocyjny Betx - bonus 50 PLN na E-sport

Przedostatnim bonusem Betx dostępnym z kodem jest promocja dla graczy, którzy interesują się e-sportowymi rozgrywkami. Wartość bonusu wynosi 50 PLN, jednak przed tym wymagane są minimum trzy wpłaty na min. 100 + 20 + 20 PLN. Jakie pozostałe warunki trzeba spełnić?

 • Nie możesz wcześniej postawić żadnego kuponu z sekcji e-sport
 • Jeśli wpłaciłeś trzy depozyty i nie masz w historii konta zakładu na e-sport, otrzymasz zgodę na otrzymanie freebetu
 • Postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami z oferty na e-sport i kursem łącznym min. 3.00 za co najmniej 50 PLN
 • Gdy kupon zostanie rozliczony, niezależnie od rezultatu zdarzeń otrzymasz freebet 50 PLN
 • Freebet wykorzystaj w ciągu 3 dni na dowolny kupon z kursem całkowitym min. 2.00

Bonus Betx 20 PLN w aplikacji mobilnej

Ostatnim bonusem Betx skierowany został do użytkowników aplikacji mobilnej. Podobny marketing obrał również Superbet, który po wpisaniu kodu promocyjnego Superbet, pobraniu apki na swoje urządzenie i wpłaceniu minimum 20 zł gwarantuje freebet o wartości 20 PLN. Zakłady bukmacherskie Betx pod względem kwoty freebetu niczym się nie różnią. Różni się jednak kwota depozytu uruchamiająca dodatkowy bonus na start. Co zrobić krok po kroku w celu otrzymania tej promocji?

 • Posiadaj zarejestrowane konto z kodem promocyjnym Betx
 • Pobierz aplikację mobilną Betx (wejdź na oficjalną stronę i znajdź na dole symbol telefonu)
 • Przejdź do ustawień telefonu, a następnie wybierz zabezpieczenia i zezwól na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż Sklep Play
 • Po zainstalowaniu aplikacji zaloguj się na swoje konto gracza i wpłać min. 10 zł
 • Postaw swój pierwszy zakład w aplikacji i zgarnij freebet (2 PLN oraz Odd Boost, czyli mnożnik kursowy x 10)
 • Freebet jest ważny przez 3 dni i należy go wykorzystać na dowolny kupon z kursem łącznym co najmniej 2.00
 • Wygrane z freebetu w aplikacji Betx nie podlegają dalszym wymogom obrotu
betX bonus w aplikacji

Rejestracja z kodem promocyjnym Betx

Założenie konta na stronie BetX nie powinno nikomu sprawić problemów. Bukmacher zdecydował się na sprawdzony, czytelny formularz i klasyczny sposób potwierdzania danych osobowych. Rejestracja składa się z zaledwie czterech kroków, dlatego nie powinna być dla Ciebie skomplikowana ani zabrać zbyt wiele czasu.

 1. W pierwszym etapie rejestracji podaj podstawowe informacje o koncie – nazwę użytkownika, e-mail, hasło oraz numer telefonu
 2. Drugi krok to formularz z danymi, czyli konieczność wskazania imienia i nazwiska, numeru PESEL czy miejsca zamieszkania
 3. W trzecim etapie związanym z bezpieczeństwem naszego konta wybierz dla niego unikalne pytanie zabezpieczające i wskaż prawidłową odpowiedź. Następnie zatwierdź oświadczenia oraz wpisz kod promocyjny BetX o treści TYPERVIP
 4. W ostatniej części tworzenia konta wystarczy zweryfikować podane dane i można rozpocząć korzystanie z serwisu
betX rejestracja

Jak obrócić bonus BetX?

Każdy bonus BetX wymaga obrotu. Cieszy jednak fakt, że wszystkie promocje z pakietu powitalnego zbiegają się do 1-krotnego obrotu z kursem łącznym min. 2.00. Na wykorzystanie każdego z siedmiu bonusów masz 3 dni od momentu przyznania. Poniższa tabelka przedstawia wszystko w pigułce:

Bonus

Warunki obrotu

Czas na obrót

Cashback 70% do 420 PLN

1-krotny obrót, kurs łączny min. 2.003 dni
Freebet 30 PLN za weryfikację i zgody1-krotny obrót, kurs łączny min. 2.00

3 dni

Bonus 20 PLN w aplikacji mobilnej

1-krotny obrót, kurs łączny min. 2.00

3 dni

Freebet od 2. depozytu 50% do 300 PLN1-krotny obrót, kurs łączny min. 2.00

3 dni

Cashback od 3. depozytu

1-krotny obrót, kurs łączny min. 2.003 dni

Extra freebet 80 PLN od 3. depozytu

1-krotny obrót, kurs łączny min. 2.00

3 dni

Freebet 50 PLN na E-sport1-krotny obrót, kurs łączny min. 2.00

3 dni

Jak wykorzystać kod promocyjny BetX?

Na stronie BetX można znaleźć wszystkie najpopularniejsze sporty – od piłki nożnej, tenisa, koszykówki, siatkówki, hokeja na lodzie, aż po MMA, baseball czy tenis stołowy. Nie brakuje także modnych ostatnio zdarzeń e-sportowych. Oferta obejmuje gry, takie jak:

 • Call of Duty
 • League of Legends
 • Dota 2
 • Counter-Strike: Global Offensive
 • Overwatch
 • StarCraft
 • Valorant
 • Rainbow Six

Dostępne rozgrywki i ligi stają się coraz bogatsze, a sama oferta zakładów wygląda bardzo dobrze. Oprócz tego mamy również możliwość skorzystania z popularnych w ostatnim czasie sportów wirtualnych. Typerzy doceniają je za ich dynamikę i krótki czas trwania wydarzeń odbywających się w ich ramach. Mamy możliwość obstawiania zarówno zdarzeń prematch, jak i na żywo.

Wpłaty i wypłaty z kodem promocyjnym BetX

Bukmacher BetX nie dysponuje żadnym bonusem bez depozytu. W związku z tym do wykorzystania pakietu powitalnego w formie bonusu od depozytu Betx i freebetu potrzebna będzie wpłata środków. Aby wpłacić pieniądze na konto, zaloguj się na swój profil gracza, wybierz kategorię "Wpłata", a następnie metodę.

Wpłaty

Bukmacher Betx współpracuje z 16 bankami w Polsce:

 • mBank
 • Inteligo
 • Santander
 • BNP Paribas
 • iPKO
 • ING
 • Pekao SA
 • Pocztowy 24
 • Millenium
 • Alior
 • Volkswagen
 • Nest
 • Getin
 • BOŚ
 • Toyota
 • Credit Agricole

Wpłaty są księgowane do 15 minut, a minimalny depozyt wynosi 5 zł. Warto zaznaczyć, że na koncie tymczasowym maksymalnie możesz postawić kupony na łączną wartość 5000 zł. Limit ten zostaje zniesiony po dopełnieniu rejestracji za pomocą skanu dokumentu tożsamości i wpisaniu numeru konta bankowego.

Wypłaty

Wypłata jest kierowana zawsze na Twój rachunek bankowy, który podałeś przy rejestracji. W każdym momencie możesz go zmienić, kontaktując się z obsługą klienta. Wypłaty są realizowane do 15 minut, jednak Betx zastrzega sobie termin maksymalnie do 7 dni roboczych. Minimalna wypłata wynosi 1 zł.

BetX pozostałe promocje

BetX kod promocyjny gwarantuje solidny pakiet powitalny do 1200 PLN. Oprócz tego bukmacher przygotował solidną listę promocji stałych oraz tych, które pojawiają się systematycznie na najważniejsze wydarzenia sportowe. Jakie promocje aktualnie są dostępne?

BetX gra bez podatku

Firma Betx cały czas stara się wprowadzać nowości dla swoich nowych i stałych klientów. Świetnym posunięciem ze strony właścicieli jest udostępnienie opcji gry bez podatku oraz zwiększenia wygranych przy określonej liczbie zdarzeń. Wiemy, jak często 12% podatek od zakładów może uszczuplić potencjalnie wysoką wygraną, dlatego pomysł Betx oceniamy bardzo pozytywnie. Zasady gry bez podatku w Betx są bardzo proste i raczej nie powinno być problemów z ich zrozumieniem. Im więcej typów na kuponie, tym większa wygrana. Bonus AKO, bo tak nazywa się ta stała promocja, aktywuje się już przy pięciu zdarzeniach przedmeczowych lub live. Za poprawne wytypowanie pięciu meczów/pojedynków dostaniemy dodatkowo 8% do wygranej. Przykładowo stawiamy 100 zł po kursie 13,50. Standardowo do wygrania, uwzględniając podatek mamy 1188 zł, jednak z bonusem AKO jest to 1283 zł.

Betx bez podatku

Przy 7 trafionych zdarzeniach dostajemy już +15% do wygranej, co oznacza, że niwelujemy nieprzyjemny podatek. Maksymalnie można podwoić wygraną przy co najmniej 24 poprawnie wytypowanych zdarzeniach sportowych. Należy jednak pamiętać, że kurs pojedynczego zdarzenia, aby liczył się w promocji, nie może być niższy niż 1.25, a maksymalny bonus to 25 000 zł!

nieTRAFIONY

Promocja "nieTRAFIONY" spodoba się graczom, którym notorycznie nie wchodzi jedno zdarzenie na kuponie. W promocji biorą udział tylko i wyłącznie zdarzenia z oferty sportowej. Oto szczegóły:

 • Postaw kupon z minimum 8 zdarzeniami
 • Każde ze zdarzeń nie może przekroczyć kursu 8.00
 • Kurs ogólny musi wynieść co najmniej 200.0
 • W momencie, gdy tak obstawiony kupon zostanie rozliczony jako przegrany i tylko jedno zdarzenie będzie nietrafione, otrzymasz bonus

Bonus to 10-krotność Twojej stawki, pomniejszony o podatek 12%. Maksymalny bonus, jaki możesz uzyskać to 1000 PLN.

nieTRAFIONY Betx

Extra Kursy

Codziennie w ofercie bukmachera pojawiają się zdarzenia z podwyższonymi kursami. Na jednym kuponie mogą znajdować się dwa "Extra kursy" - jeden na piłkę nożną i jeden z innej dyscypliny.

extra kursy betx

Betx Esport Club

Fani e-sportowych rozgrywek oprócz bonusu Betx z pakietu powitalnego mogą regularnie korzystać z promocji "Betx Esport Club", która gwarantuje freebety za obrót, a także cashback w razie błędnego obstawiania kuponów. Na czym polega promocja?

 • Zapisz się do promocji
 • Stawiaj kupony z oferty na e-sport (min. 2 zdarzenia i kurs łączny 2.00 lub wyższy)
 • Do promocji wliczają się tylko kupony postawione za środki własne
 • Do promocji nie wliczają się zakłady zamknięte funkcją cash-out, zakłady z sekcji Combo Box, Extra Kursy, Happy Hours oraz długoterminowe

Po osiągnięciu danego obrotu otrzymasz adekwatny freebet. Maksymalnie może to być 300 PLN. Poniżej w tabelce przedstawiamy progi wraz z nagrodami

Obrót

Bonus (Freebet)Cashback
500 – 1499 PLN50 PLN

10% od maksymalnej kwoty przegranych kuponów 500 PLN

1500 – 2999 PLN

100 PLN10% od maksymalnej kwoty przegranych kuponów 1500 PLN
MIN. 3000 PLN150 PLN

10% od maksymalnej kwoty przegranych kuponów 3000 PLN

Poniedziałkowy Depo-Freebet

Nie lubisz poniedziałków? Raczej nikt z nas nie lubi. Betx chcąc jakoś udobruchać graczy, przygotował stały bonus, który można wykorzystać w każdy poniedziałek. Oto szczegóły:

 • Wpłać minimum 100 PLN
 • Obróć wpłaconą kwotą raz, zawierając dowolne zakłady z oferty przedmeczowej lub live
 • Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
 • Minimalny kurs ogólny to 2.50
 • Jeśli dokonasz obrotu, otrzymasz freebet w wysokości 30 PLN
Poniedziałkowy depo-freebet

Combo Box

Promocja "Combo Box" to wyselekcjonowana kombinacja typów z wyższym kursem niż w ofercie standardowej.

VIP Club

W BetX wszyscy gracze mogą wziąć udział w programie lojalnościowym "VIP Club". Wystarczy się zapisać i regularnie obstawiać zakłady AKO z minimum dwoma zdarzeniami i kursem łącznym 2.00 lub wyższym. Liczy się tylko oferta przedmeczowa i/lub live. Jeśli uzyskasz dany prób obrotu, otrzymasz freebet oraz cashback przyznawany po rozliczeniu tygodniowym w każdy wtorek.

Obrót

Bonus (Freebet)Cashback
1500 – 2999 PLN50 PLN

10% od maksymalnej kwoty przegranych kuponów 500 PLN

3000 – 4999 PLN

100 PLN10% od maksymalnej kwoty przegranych kuponów 2000 PLN
MIN. 5000 PLN150 PLN

10% od maksymalnej kwoty przegranych kuponów 3000 PLN

BetX kod promocyjny – podsumowanie

Znamy już odpowiedź na pytanie, jakie BetX bonusy powitalne oferuje swoim graczom. Teraz czekamy na oceny działalności bukmachera, które wystawią użytkownicy. Wszystko wskazuje na to, że będą one co najmniej dobre. Serwis działa bez zarzutu, zakładanie konta nie powoduje komplikacji, a oferta nieustannie się rozszerza. Bogactwo liczby zdarzeń i dostępnych linii może imponować i zdecydowanie wyróżnia się spośród konkurencji, która niekiedy ma spore braki w tym zakresie.

BetX opinie typerów traktuje bardzo poważnie – reaguje na konstruktywne uwagi, dopracowując wszelkie detale. Dzięki temu możemy ufać, iż działania firmy będą iść w dobrym kierunku i dążyć do doskonałości. Na pewno BetX jest to jeden z legalnych bukmacherów w Polsce, któremu warto dać szansę! Jeśli chodzi o kod promocyjny BetX, to co prawda nie jest on warunkiem koniecznym do założenia konta, jednak bez wątpienia warto go wykorzystać, aby mieć gwarancję objęcia pełnym pakietem powitalnym ze wszystkimi dostępnymi promocjami.