Bonusy i vouchery to to, co polscy gracze lubią najbardziej. Pozwalają one na rozszerzenie możliwości nowego klienta i dogłębniejsze przetestowanie usług danego bukmachera. Jedna z najmłodszych na rynku zakładów firm – podobnie jak konkurencja – postarała się więc przedstawić bogatą ofertę promocyjną, by przyciągnąć do siebie potencjalnych klientów, którzy zainteresują się grą u niego na dłużej. Poniżej udało nam się zebrać wszystkie najważniejsze bonusy, które oferuje BetX. Część z nich stanowi bonus powitalny BetX, a inne związane są już z regularnym obstawianiem zakładów u tego operatora. Przedstawiamy Ci najważniejsze podsumowanie wszystkich ofert, które oferuje wspomniany bukmacher. W przypadku buka BetX kod promocyjny obejmuje:

 • freebet 50 zł od pierwszego depozytu
 • 50% cashback od pierwszego zakładu do 250 zł,
 • bardzo atrakcyjny freebet od drugiego depozytu (50% do 250 zł),
 • bonus od trzeciej wpłaty 50% do 250 zł,
 • freebet 30 zł za samą rejestrację i wyrażenie zgód marketingowych,
 • freebet 20 zł za pobranie aplikacji Betx i zagranie dowolnego zakładu,
 • lukratywne bonusy na 50 zł za polecanie bukmachera wśród znajomych,
 • gra bez podatku przy 7 zdarzeniach.

BetX kod promocyjny i bonusy

Wszyscy gracze korzystający z zakładów bukmacherskich, zarówno ci bardziej doświadczeni, jak i dopiero rozpoczynający przygodę z typowaniem wyników meczów czy różnego rodzaju zdarzeń kulturalnych i rozrywkowych, poszukują przede wszystkim firm, które zaoferują im najwyższe kursy, a co za tym idzie – potencjalne najwyższe wygrane. Bukmacher BetX to nowość na polskim rynku, o której mówiło się od wielu tygodni przed rozpoczęciem działalności tego operatora. Mnóstwo osób zadawało sobie pytanie: kiedy ruszy BetX? Firma otrzymała w końcu licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych i uruchomiła swój serwis w sieci.

Nowy bukmacher, by przyciągnąć klientów, zawsze na początku działalności oferuje bardzo atrakcyjne promocje. Nie inaczej jest i w tym przypadku – bonus na start BetX na pewno zainteresuje wielu typerów. Warto wykorzystać przy rejestracji Betx kod promocyjny, który pozwoli nam odebrać bonus powitalny w pełnym jego wymiarze. Dzięki temu będziemy mogli otrzymać wiele korzystnych profitów na start naszej współpracy z tą firmą. Może to przełożyć się na większą liczbę wygranych i mniejsze ryzyko przy typowaniu.

Czy bukmacher BetX jest legalny?TAK
Kod Promocyjny BetXTYPERVIP
Freebet od 1. depozytu50 PLN
Zakład bez ryzyka50% do 250 PLN
Freebet od 2. depozytu50% do 250 PLN
Bonus od 3. depozytu50% do 250 PLN
Bonus bez depozytu za rejestrację30 PLN
Freebet za pobranie aplikacji Betx20 PLN
Czy jest aplikacja?TAK

Freebet BetX 30 PLN

Pierwszym bonusem w ofercie powitalnej bukmachera Betx jest freebet za samą rejestrację, zaznaczenie zgód marketingowych i wpłacenie min. 10 zł. W Betx każdy gracz na start dostaje darmowe 30 zł. Jest to kwota wysoka jak na aktualne standardy, co z pewnością cieszy wszystkich fanów obstawiania wydarzeń sportowych. Dla porównania kod promocyjny Fortuna gwarantuje 20 zł. Przejdźmy jednak do konkretów. Freebet Betx aktywuje się tylko po założeniu konta i wpisaniu kodu promocyjnego Betx o treści TYPERVIP lub kliknięciu jednego z banerów widocznych na naszej stronie. Jakie są warunki promocji „Zgoda Buduje”?

 • Załóż konto z kodem bonusowym Betx,
 • Zweryfikuj konto i zaznacz zgodny marketingowe na sms oraz newsletter w postaci wiadomości e-mail,
 • Otrzymany freebet Betx o wartości 2 PLN oraz Odd Boost, czyli mnożnik kursowy x 15 należy wykorzystać na kuponie akumulowanym z kursem łącznym min. 2.00,
 • Wygrane z freebetu nie podlegają dalszym wymogom obrotu,
 • Freebet Betx jest ważny przez 3 dni od momentu jego przyznania,
 • Freebet zostaje dodany do konta gracza w ciągu maksymalnie 48 godzin,
 • Promocja łączy się z bonusem powitalnym od depozytu,
 • W akcji promocyjnej nie biorą udziału zakłady systemowe, zakłady Combo Box, zakłady Happy Hours, zakłady Extra Kursy, zakłady z sekcji: e-sport, live bet, gry karciane, wirtualne wyścigi oraz wirtualny sport.

Wszystkie promocje Betx uwzględniają wartość bonusu oraz mnożnik kursowy. Na przykład freebet Betx za rejestrację konta to 2 zł oraz mnożnik kursowy x 15. W związku z tym, jeśli zdecydujemy się skorzystać z bonusu na start Betx w postaci freebetu 30 PLN, to stawiamy kupon za 2 zł z dowolnym kursem np. 6,50. Ten kurs zostanie dodatkowo pomnożony razy 15, co łącznie daje wygraną w wysokości 171,60 zł, uwzględniając 12-procentowy podatek.

Specjalny Freebet 50 PLN tylko z kodem TYPERVIP

Po otrzymaniu darmowych środków na start za samą rejestrację Betx kod promocyjny TYPERVIP pozwala na zgarnięcie ekskluzywnego bonusu w postaci freebetu o wartości 50 PLN. To oznacza, że standardowa oferta powitalna dla nowych graczy zostaje zwiększona z 800 do 850 PLN! Co należy zrobić, aby zdobyć specjalny freebet?

 • Zarejestruj konto z kodem promocyjnym Betx,
 • Zweryfikuj konto i potwierdź zgody marketingowe na sms oraz newsletter w postaci wiadomości e-mail,
 • Wpłać minimum 100 zł,
 • Dokonaj dowolnego obrotu środków (min. 10 PLN),
 • Kiedy zakłady zostaną rozliczone – odbierz 50 PLN freebet,
 • Zagraj całym freebetem na kuponie z kursem minimalnym 2.00,
 • Promocja łączy się z cashbackiem 50% do 250 PLN.

Cashback Betx 50% do 250 PLN

Drugi bonus Betx z całego pakietu powitalnego dla nowych użytkowników to bardzo popularny wśród typerów zakład bez ryzyka lub inaczej cashback. Najczęściej występuje on w postaci całkowitego zwrotu stawki zakładu, ale podobnie jak Fuksiarz kod promocyjny, tak i Betx kod promocyjny oferuje zwrot połowy kwoty kuponu do 250 zł w formie freebetu. To oznacza, że maksymalne wykorzystanie cashbacku Betx następuje przy depozycie opiewającym na kwotę 500 zł. Jakie są warunki zakładu bez ryzyka w Betx?

 1. Załóż konto w Betx z kodem promocyjnym TYPERVIP,
 2. Wpłać min. 10 zł, korzystając z dowolnych metod płatności (wpłacając min. 100 zł, otrzymasz dodatkowe freebety),
 3. Postaw pierwszy kupon AKO z przynajmniej dwoma zdarzeniami z oferty sportowej (kurs łączny min. 2.50),
 4. W przypadku nietrafionego zakładu Betx zwróci 50% stawki w postaci freebetu.

Dodatkowe wymagania:

 • Freebet zostaje przyznany z mnożnikiem (2 PLN X Odd Boost)
 • Freebet należy wykorzystać na kupon z kursem 2.00,
 • Promocja nie obejmuje zakładów zawartych w wirtualnych wyścigach, wirtualnym sporcie, e-sporcie i grach karcianych,
 • Nie wolno korzystać z zakładów systemowych, długoterminowych, Combo Box, Happy Hours, Extra Kursy i funkcji Cash-Out,
 • Na wykorzystanie bonusu Betx od pierwszej wpłaty jest 30 dni.
betx cashback

Freebet Betx do 250 PLN od 2. wpłaty

Bonus powitalny Betx jest złożony z aż pięciu benefitów dla nowych graczy. Po wykorzystaniu freebetu za rejestrację i zgody marketingowe oraz cashbacku czas na kolejny freebet, ale tym razem po dokonaniu drugiej wpłaty. Betx nagradza już od minimalnego depozytu na kwotę 10 zł. Maksymalnie można uzyskać 250 PLN freebetu (2 PLN oraz Odd Boost x 125). Aby skorzystać z bonusu od drugiego depozytu, należy spełnić poniższe warunki:

 1. Wykorzystaj freebet i zakład bez ryzyka od pierwszego depozytu,
 2. Wpłać minimum 10, a maksimum 500 zł,
 3. W zamian otrzymasz freebet wynoszący 50% kwoty depozytu, zaokrąglonej w dół do najbliższej wielokrotności liczby 5,
 4. Dokonaj dwukrotnego obrotu środkami pochodzącymi z drugiego depozytu poprzez obstawienie zakładów z oferty sportowej,
 5. Kupony w trakcie obrotu muszą zawierać min. 3 zdarzenia, a kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Bonus od trzeciego depozytu BetX do 250 PLN

Bukmacher BetX może się pochwalić jednym z najciekawszych bonusów od wpłaty na rynku. BetX zdecydowanie w aspekcie promocji bije rekordy polskiego rynku, oferując przemyślane i atrakcyjne warunkowo profity! Kolejną atrakcją jest bonus od trzeciego depozytu do 250 PLN. Jest on dostępny, gdy wpiszemy Betx kod promocyjny o treści „TYPERVIP” podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Na wstępie trzeba zaznaczyć, że oprócz całkiem pokaźnej sumy bonusu na start Betx, warunki jego obrotu są bardzo przystępne. Minimalny depozyt odblokowujący promocję wynosi 10 zł. Maksymalnie może to być 500 zł, wówczas bukmacher przyzna 50% środków, czyli 250 zł. Po wpłacie środków za pomocą dowolnej metody płatności bonus Betx na start od trzeciego depozytu będziemy musieli obrócić 3 razy. Jakie są warunki obrotu bonusem od depozytu Betx?

 • Każdy kupon musi posiadać przynajmniej 3 zdarzenia,
 • Łączny minimalny kurs kuponu AKO to 2.50,
 • Promocja dotyczy wyłącznie zakładów przedmeczowych i na żywo. Nie można korzystać z oferty e-sportowej, sportów wirtualnych i gier karcianych
 • Gracz ma 30 dni na wykorzystanie całego pakietu powitalnego.

Pamiętaj, że jeśli chcesz, aby Twój bonus na start Betx był później możliwy do wypłaty, należy dokonać pełnej rejestracji konta, zaznaczyć zgody marketingowe i unikać zakładów systemowych, zakładów długoterminowych, zakładów z oferty Combo Box, zakładów z oferty Happy Hours i zakładów z oferty Extra Kursy.

Betx bonus 20 PLN w aplikacji mobilnej

Na koniec Betx przygotował dla swoich nowych klientów dość niespotykany bonus skierowany tylko do użytkowników aplikacji mobilnej. Podobny marketing obrał Superbet, który po wpisaniu kodu promocyjnego Superbet, pobraniu apki na swoje urządzenie i wpłaceniu minimum 20 zł gwarantuje freebet o wartości 20 PLN. Zakłady bukmacherskie Betx pod względem kwoty freebetu niczym się nie różnią. Różni się jednak kwota depozytu uruchamiająca dodatkowy bonus na start. Co zrobić krok po kroku w celu otrzymania dodatkowych pieniędzy na grę?

 • Zarejestruj konto z kodem promocyjnym Betx,
 • Pobierz aplikację mobilną Betx (wejdź na oficjalną stronę i znajdź na dole symbol telefonu),
 • Przejdź do ustawień telefonu, a następnie wybierz zabezpieczenia i zezwól na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż Sklep Play,
 • Po zainstalowaniu aplikacji zaloguj się na swoje konto gracza i wpłać min. 10 zł,
 • Postaw swój pierwszy zakład w aplikacji i zgarnij freebet (2 PLN oraz Odd Boost, czyli mnożnik kursowy x 10),
 • Freebet jest ważny przez 3 dni i należy go wykorzystać na dowolny kupon z kursem łącznym co najmniej 2.00,
 • Wygrane z freebetu w aplikacji Betx nie podlegają dalszym wymogom obrotu.
betX bonus w aplikacji

BetX oferta – jakie obejmuje sporty i zdarzenia?

Firma BetX niedawno trafiła na listę legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Tak, więc można w pełni bezpiecznie korzystać z jej oferty. Co więcej, mamy możliwość odebrać m.in. atrakcyjny bonus na start BetX. Aktualnie firma prowadzi jedynie działalność internetową i najprawdopodobniej nie będzie wchodzić również na rynek punktów naziemnych. Nie wykluczamy jednak takiej możliwości. Kiedy ruszy BetX w formie stacjonarnej? Czy jest w ogóle planowane utworzenie sieci punktów bukmachera? Na ten moment tego nie wiemy, jednak jeżeli bukmacher planowałby takie przedsięwzięcie, z pewnością nie omieszka poinformować o tym swoich klientów. Jeśli zdecydujemy się na utworzenie konta wykorzystując kod bonusowy BetX, oferta startowa na pewno spełni nasze oczekiwania i posłuży nam za przyjemny wstęp do rozpoczęcia przygody z tym bukmacherem.

Na stronie BetX można znaleźć wszystkie najpopularniejsze sporty – od piłki nożnej, tenisa, koszykówki, siatkówki, hokeja na lodzie, aż po MMA, baseball czy tenis stołowy. Nie brakuje także modnych ostatnio zdarzeń e-sportowych. Oferta obejmuje gry, takie jak:

 • Call of Duty,
 • League of Legends,
 • Dota 2,
 • Counter-Strike: Global Offensive,
 • Overwatch,
 • StarCraft,
 • Valorant,
 • Rainbow Six.

Dostępne rozgrywki i ligi stają się coraz bogatsze, a sama oferta zakładów wygląda bardzo dobrze. Oprócz tego mamy również możliwość skorzystania z popularnych w ostatnim czasie sportów wirtualnych. Typerzy doceniają je za ich dynamikę i krótki czas trwania wydarzeń odbywających się w ich ramach. Mamy możliwość obstawiania zarówno zdarzeń prematch, jak i na żywo.

Inne kody promocyjne:

BetX stosunek do klientów

Łatwo możemy zauważyć, że BetX opinie typerów traktuje bardzo poważnie. Przykładowo spore grono doświadczonych pasjonatów zakładów sportowych szuka możliwości obstawiania zdarzeń live. Czyli tych, rozgrywanych w momencie obstawiania. Nowy bukmacher udostępnił więc w swoim serwisie sekcję zakładów na żywo, co w szczególności przykuwa uwagę bardziej doświadczonych typerów. Uzupełnienie oferty stanowią wirtualne wyścigi oraz wirtualny sport. W meczach między innymi piłki nożnej można oczywiście obstawiać nie tylko wyniki spotkań. Ponadto, bogaty wachlarz innego typu zakładów. Przykładowo liczbę goli, zwycięzcę danej połowy czy czas, w którym padnie pierwsza bramka.

Szerokie zestawienie zakładów gwarantuje spełnienie wymagań zarówno osób, które zajmują się typowaniem od wielu lat, jak i początkujących graczy. Bukmacher BetX pewnie już wkrótce zaoferuje typerom bogatszą ofertę wydarzeń i sięgnie po spotkania piłkarskie, siatkarskie czy koszykarskie z mniej popularnych lig. W połączeniu z możliwościami, które daje nam bonus powitalny BetX, z pewnością będziemy zadowoleni z otrzymanych korzyści.

Rejestracja oraz kod promocyjny BetX

Założenie konta na stronie BetX nie powinno nikomu sprawić problemów. Bukmacher zdecydował się na sprawdzony, czytelny formularz i klasyczny sposób potwierdzania danych osobowych. Rejestracja składa się z zaledwie czterech kroków, dlatego nie powinna być dla nas skomplikowana ani zabierać zbyt wiele czasu.

 1. W pierwszym etapie rejestracji podajemy podstawowe informacje o koncie – nazwę użytkownika, e-mail, hasło oraz numer telefonu,
 2. Drugi krok to formularz z danymi, czyli konieczność wskazania imienia i nazwiska, numeru PESEL czy miejsca zamieszkania,
 3. W trzecim etapie związanym z bezpieczeństwem naszego konta wybieramy dla niego unikalne pytanie zabezpieczające i wskazujemy prawidłową odpowiedź. Wówczas należy również potwierdzić odpowiednie oświadczenia oraz wpisać kod promocyjny BetX, jeśli nim dysponujemy. Pamiętajmy, by nie rezygnować z tej możliwości, ponieważ jeżeli Betx kod promocyjny pojawi się w naszym formularzu rejestracyjnym, otrzymamy atrakcyjny bonus powitalny BetX wraz z bogatą ofertą na start dla nowych klientów,
 4. W ostatniej partii tworzenia konta wystarczy zweryfikować podane dane i można rozpocząć korzystanie z serwisu. Cały proces rejestracji w BetX jest prosty, czytelny i szybki.
betX rejestracja

Betx gra bez podatku

Firma Betx cały czas stara się wprowadzać nowości dla swoich nowych i stałych klientów. Świetnym posunięciem ze strony właścicieli jest udostępnienie opcji gry bez podatku oraz zwiększenia wygranych przy określonej liczbie zdarzeń. Wiemy, jak często 12% podatek od zakładów może uszczuplić potencjalnie wysoką wygraną, dlatego pomysł Betx oceniamy bardzo pozytywnie. Zasady gry bez podatku w Betx są bardzo proste i raczej nie powinno być problemów z ich zrozumieniem. Im więcej typów na kuponie, tym większa wygrana. Bonus AKO, bo tak nazywa się ta stała promocja w Betx aktywuje się już przy dwóch zdarzeniach przedmeczowych lub live. Za poprawne wytypowanie dwóch meczów/pojedynków dostaniemy dodatkowo 1% do wygranej. Przykładowo stawiamy 100 zł po kursie 13,50. Standardowo do wygrania, uwzględniając podatek mamy 1188 zł, jednak z bonusem AKO jest to blisko 1200 zł.

Przy 7 trafionych zdarzeniach dostajemy już +15% do wygranej, co oznacza, że niwelujemy nieprzyjemny podatek. Maksymalnie można podwoić wygraną przy co najmniej 24 poprawnie wytypowanych zdarzeniach sportowych. Należy jednak pamiętać, że kurs pojedynczego zdarzenia, aby liczył się w promocji, nie może być niższy niż 1.25, a maksymalny bonus to 25 000 zł!

BetX opinie na temat funkcjonowania serwisu

jaki bonus na start betx

Witryna internetowa bukmachera do tej pory działała bez zarzutu, a gracze nie zgłaszają żadnych uwag związanych z funkcjonowaniem strony. Jej obsługa jest bardzo intuicyjna, a ustawianie oraz zatwierdzanie kuponów nieskomplikowane, dzięki czemu odnajdą się tam nawet początkujący typerzy. Wygodnie można przejrzeć naszą historię kuponów czy sprawdzić stan konta, a także dokonywać wpłat i wypłat. Zawartość witryny podlega nieustannej aktualizacji i wciąż jest dopracowywana. Jeśli interesuje nas konkretny mecz, w BetX oferta nie wymaga ręcznego przeglądania – można skorzystać z praktycznej wyszukiwarki, która przyspiesza proces tworzenia kuponu i sprawia, iż korzystanie ze strony jest dużo przyjemniejsze. Wszystkie zdarzenia zostają zebrane w kolumnie po lewej stronie. Rozwijając daną dyscyplinę sportu, możemy wybrać kraj, ligę lub turniej, który chcemy typować. Jeśli chcemy z kolei zapoznać się z tym, co oferuje którykolwiek bonus powitalny BetX, wystarczy wejść w zakładkę „Bonusy”, by uzyskać wszystkie najważniejsze informacje. Dostępne są też wszystkie regulaminy oraz dokumenty.

Betx – Metody płatności

Bukmacher BetX nie dysponuje żadnym bonusem bez depozytu. W związku z tym do wykorzystania pakietu powitalnego w formie bonusu od depozytu Betx i freebetu potrzebna będzie wpłata środków. Aby wpłacić pieniądze na konto, zaloguj się na swój profil gracza i wybierz kategorię „Wpłata”. Na ekranie pojawią się wszystkie możliwe opcje płatności, takie jak:

 • Przelewy24,
 • Dotpay,
 • Blik,
 • Revolut,
 • Visa/Mastercard.

Bukmacher Betx współpracuje z 16 bankami w Polsce. Wpłaty są księgowane do 15 minut, a minimalny depozyt wynosi 5 zł. Warto zaznaczyć, że na koncie tymczasowym maksymalnie możesz postawić kupony na łączną wartość 5000 zł. Limit ten zostaje zniesiony po dopełnieniu rejestracji za pomocą skanu dokumentu tożsamości i wpisaniu numeru konta bankowego.

Wypłata jest kierowana zawsze na Twój rachunek bankowy, który podałeś przy rejestracji. W każdym momencie możesz go zmienić, kontaktując się z obsługą klienta. Wypłaty są realizowane do 15 minut, jednak Betx zastrzega sobie termin maksymalnie do 7 dni roboczych. Minimalna wypłata wynosi 1 zł.

Jaki bonus na start w BetX z kodem promocyjnym?

bonus betx

Niemal każdy bukmacher na początku swojej działalności oferuje klientom bardzo atrakcyjne promocje, by zaistnieć na rynku i wyróżnić się spośród konkurencji. W jego ofercie na start jawią się najczęściej bezpieczne zakłady, akumulowane wpłaty czy darmowe kupony. Nie inaczej postąpiła opisywana przez nas firma, która również przygotowała solidny pakiet powitalny. Dobrze znana zachęta to bezpieczny zakład, polegający na tym, że jeśli pierwszy postawiony kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci jego wartość do określonej kwoty.

Bonus na start w BetX obejmuje wiele elementów, dlatego najlepiej wykorzystać kod bonusowy BetX, by mieć pewność, że otrzymamy wszystkie z nich i możliwość udziału w każdej promocji, którą zapewnia bonus powitalny BetX. Wystarczy się zarejestrować, wybrać typ i skorzystać z płatności bezpłatnym voucherem. Doświadczeni gracze na pewno docenią uzyskanie darmowego zakładu o wartości 30 zł oraz opcję zdobycia do 100% premii za zwycięskie zakłady akumulacyjne. By skorzystać z oferty powitalnej, nie jest wymagany kod promocyjny BetX, jednak dla pewności najlepiej jest go wykorzystać, ponieważ zasady mogą się zmienić.

Zakład bez ryzyka BetX

promocja bez ryzyka betx

Gracze, którzy założyli konto na tym bukmacherze zaraz po jego wejściu na polski rynek, mogą pamiętać, że BetX zakład bez ryzyka miał w swojej ofercie. Wtedy w BetX cashback mógł wynieść nawet 200 złotych ze zwrotem od razu na konto depozytowe! Na ten moment zakładu bez ryzyka BetX nie oferuje. Istnieje za to inna ciekawa promocja, której również warto się przyjrzeć. Cashback opiera się na zwrocie pieniędzy, które potencjalnie byśmy przegrali. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zamiast normalnego zakładu bez ryzyka BetX oferował darmowe środki na początku gry w postaci freebetów. Jeśli będziemy zawierać kupony za pieniądze bukmachera, tak naprawdę obstawiamy bez ryzyka. Porażka skutkuje po prostu utratą bonusu otrzymanego od BetX, a nie własnych środków. Co więcej, w przypadku wygranej nie mamy żadnych dodatkowych warunków obrotu. Wygrany kupon powoduje dopisanie pieniędzy do naszego konta depozytowego, skąd od razu możemy je wypłacić na swoje konto bankowe. Dlatego, mimo że typowego zakładu bez ryzyka BetX nie proponuje, oferuje go w formie freebetów.

Freebety startowe w BetX

Freebet to inaczej zakład za darmo. Nie jest to zakład bez ryzyka, ponieważ nie gramy za swoje pieniądze, tylko za te otrzymane od bukmachera. Chociaż w BetX cashback nie jest na razie dostępny, bukmacher proponuje graczom freebety, czyli określoną pulę pieniężną na zawieranie kuponów. Na start, BetX przygotował promocję nazwaną “Zgoda Buduje”. Co to znaczy? Przy założeniu konta i zatwierdzeniu zgód marketingowych nowi użytkownicy otrzymują atrakcyjny freebet Betx na kwotę 25 zł. Przysługuje on w formie zakładu o wartości 2.00 zł z mnożnikiem kursu 12.5. Można więc uznać, że mimo braku w BetX zakładu bez ryzyka, jest to bardzo dobra promocja, a może nawet lepsza. Dlaczego lepsza? Nie musimy przegrać kuponu, aby dostać w BetX cashback.

Nasz kupon postawiony za środki bukmachera może okazać się wygrany. Jeśli jednak przegramy kupon, nic nie tracimy. Co więcej, jeśli obstawiamy za nie swoje pieniądze, motywuje to do bardziej agresywnego typowania. Takie działanie jest w pełni uzasadnione. Nie trzeba się ograniczać, ponieważ wychodzi na to, że bukmacher ponosi całe ryzyko. Jedynym minusem freebetu, który czyni go gorszym od zakładu bez ryzyka, jest to, że pieniądze otrzymywane od bukmachera dotyczą zazwyczaj niższych kwot. Jednak zasada ich działania pozostaje podobna — obstawiamy za pieniądze bukmachera, czyli tak naprawdę nie ponosimy ryzyka straty własnych środków.

Kod promocyjny BetX – podsumowaniekod polecający betx

Znamy już odpowiedź na pytania: kiedy ruszył BetX i jakie oferuje bonusy powitalne. Teraz czekamy na oceny działalności bukmachera, które wystawią użytkownicy. Wszystko wskazuje na to, że będą one co najmniej dobre. Serwis działa bez zarzutu, zakładanie konta nie powoduje komplikacji, a oferta nieustannie się rozszerza. Bogactwo liczby zdarzeń i dostępnych linii może imponować i zdecydowanie wyróżnia się spośród konkurencji, która niekiedy ma spore braki w tym zakresie. BetX opinie typerów traktuje bardzo poważnie – reaguje na konstruktywne uwagi, dopracowując wszelkie detale. Dzięki temu możemy ufać, iż działania firmy będą iść w dobrym kierunku i dążyć do doskonałości. Na pewno BetX jest to jeden z legalnych bukmacherów w Polsce, któremu warto dać szansę! Jeśli chodzi o kod bonusowy BetX, to co prawda nie jest on warunkiem koniecznym do założenia konta, jednak bez wątpienia warto go wykorzystać, aby mieć gwarancję objęcia pełnym pakietem powitalnym ze wszystkimi dostępnymi promocjami.


Tak, kod promocyjny Betx zapewnia pakiet powitalny w postaci czterech bonusów od wpłat i freebetu za pobranie aplikacji mobilnej.
Do niedawna twarzą BetX był popularny emerytowany zawodnik MMA, Marcin Najman.