BetX kod promocyjny to TYPERVIP. Wprowadź go podczas rejestracji i odbierz najwyższy bonus powitalny! Z kodem otrzymasz cashback do 300 PLN po 1. wpłacie, freebet 300 PLN od 2. wpłaty oraz o 1500 więcej punktów do wykorzystania na freebety niż w standardowej ofercie.

BetX kod promocyjny - bonus powitalny 600 PLN + 4500 PKT

BetX jako jeden z topowych serwisów w rankingu bukmacherów przygotował pakiet powitalny składający się 5 bonusów.

Kod promocyjny BetXTYPERVIP
Bonus od 1. wpłatyCashback 100% do 300 PLN + 1500 PKT
Bonus od 2. wpłatyFreebet 100% do 300 PLN + 1500 PKT
Bonus za zgody marketingowe300 PKT
Bonus za weryfikację konta300 PLN
Bonus w aplikacji900 PKT

Pełne wykorzystanie kodu promocyjnego BetX pozwala zgarnąć nawet 600 PLN oraz 4500 PKT do wykorzystania w Sklepie Gracza na atrakcyjne freebety!

Gdzie wpisać BetX kod promocyjny?

Kod promocyjny BetX należy wpisać na samym dole pierwszej strony formularza rejestracyjnego. Jeśli wejdziesz przez nasz reflink, kod TYPERVIP uzupełni się automatycznie, a Ty zyskasz najwyższy bonus powitalny!

Gdzie wpisać kod promocyjny BetX
Gdzie wpisać kod promocyjny BetX

Punkty BetX - na co możesz je wymienić?

Zdobyte punkty w bonusie powitalnym oraz w pozostałych Misjach można wymieniać na freebety. Tak wygląda cennik:

Freebet

Punkty

5 PLN

200 PKT
10 PLN

400 PKT

20 PLN

800 PKT
30 PLN

1250 PKT

50 PLN

2100 PKT
100 PLN

4500 PKT

Niezależnie jaki freebet wykupisz za posiadane punkty, podlega on 1-krotnemu obrotowi w ciągu 3 dni na kuponie z kursem SOLO lub AKO z kursem min. 2.00. Od wygranej za postawiony freebet nie jest odejmowana jest stawka, co sprawia, że warunki są zdecydowanie lepsze niż chociażby w Superbecie, Betters czy Betclicu.

BetX kod promocyjny - cashback 300 PLN + 1500 PKT [Misja nr. 1]

Opis bonusów powitalnych w BetX zaczynamy od promocji związanej z pierwszym depozytem. Jest to cashback ze zwrotem w formie freebetu w przypadku przegranego zakładu oraz nawet 1500 PKT do wykorzystania na freebety.

Warunki cashbacku

 • Załóż konto z kodem TYPERVIP
 • W ciągu 30 dni wpłać pierwszy depozyt min. 20 PLN. Najlepiej jednak wpłacić co najmniej 100 PLN, aby zgarnąć maksymalną liczbę punktów (1500), które można wymienić na freebety
 • W ciągu 14 dni postaw kupon AKO za cały depozyt z kursem min. 2.50.
 • Na kuponie mogą się znaleźć wyłącznie zdarzenia z oferty sportowej i/lub e-sportowej
 • Jeśli Twój kupon będzie wygrany, otrzymasz całą wygraną na konto depozytowe
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz 100% zwrot stawki w formie freebetu do maksymalnej kwoty 300 PLN
 • Freebet wykorzystaj w ciągu 3 dni na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 2.00. Wygrana z freebetu nie podlega warunkom obrotu, a od wygranej nie jest odejmowana kwota freebetu

W tej promocji warto wspomnieć, że za freebet nie można zagrać kuponu zawierającego zdarzenia z sekcji: e-sport, live bet, wirtualny sport i wirtualne wyścigi.

Punkty za 1. depozyt

W ramach pierwszego depozytu przysługują Ci również punkty. Poniżej przedstawiamy ilość punktów w zależności od kwoty depozytu:

Depozyt

Punkty
Min. 20 PLN

300 PKT

Min. 50 PLN

750 PKT
Min. 100 PLN

1500 PKT

Pamiętaj, że najlepiej wpłacić co najmniej 100 PLN i podczas rejestracji wpisać BetX kod promocyjny: TYPERVIP. Z naszym kodem zamiast 750 PKT za wpłatę min. 100 PLN zyskujesz dodatkowe 750, co razem daje 1500 PKT!

Kod promocyjny BetX - freebet 100% do 300 PLN + 1500 PKT [Misja nr. 2]

Drugim bonusem w ofercie powitalnej bukmachera BetX jest freebet 100% do 300 PLN od drugiego depozytu oraz ponownie 1500 PKT.

Jak skorzystać z promocji?

 • W ciągu 14 dni od pierwszej wpłaty dokonaj 2. depozytu min. 20 PLN. Zachęcamy do wpłaty co najmniej 100 PLN, aby zgarnąć 1500 PKT do wykorzystania na freebety
 • Obróć depozytem 1-krotnie na kuponach AKO z kursem min. 2.50
 • Po wykonaniu obrotu otrzymasz freebet w wysokości drugiej wpłaty. Maksymalnie można zyskać freebet 300 PLN przy wpłacie 300 PLN
 • Freebet wykorzystaj na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 2.00. Wygrana z freebetu trafia na konto główne, a stawka freebetu nie jest odejmowana od wygranej

Tak jak w przypadku bonusu BetX od 1. wpłaty, tak i podczas wykorzystywania freebetu za 2. depozyt nie można korzystać z oferty na e-sport, zakłady na żywo, wirtualne sporty oraz wirtualne wyścigi.

Punkty za 2. depozyt

Za drugi depozyt również otrzymasz punkty, a ich ilość zależy od kwoty depozytu:

Depozyt

Punkty
Min. 20 PLN

300 PKT

Min. 50 PLN

750 PKT
Min. 100 PLN

1500 PKT

Punkty BetX za pozostałe zadania

W BetX oprócz punktów za bonus od pierwszego i drugiego depozytu możesz odebrać dodatkowe punkty za wykonanie kilku czynności.

300 PKT za zgody

Pierwsze 300 PKT otrzymasz za wyrażenie zgód marketingowych podczas rejestracji konta z kodem promocyjnym BetX: TYPERVIP oraz zagraniu i rozliczeniu dowolnego zakładu za min. 5 PLN. Jeśli zapomniałeś udzielić zgód w trakcie wypełniania formularza, możesz to zrobić poprzez napisanie na czacie lub drogą mailową do Działu Obsługi Klienta.

300 PKT za weryfikację

Kolejne 300 PKT zgarniesz za pomyślne zakończenie procesu weryfikacji konta i zagranie oraz rozliczenie dowolnego zakładu za min. 5 PLN.

900 PKT za aplikację

Pobranie aplikacji, zalogowanie się w niej i zagranie i rozliczenie dowolnego kuponu za min. 20 PLN pozwala otrzymać dodatkowe 900 PKT do wykorzystania w Sklepie Gracza na freebety.

Rejestracja z kodem promocyjnym BetX

Założenie konta na stronie BetX nie powinno nikomu sprawić problemów. Bukmacher zdecydował się na sprawdzony, czytelny formularz i klasyczny sposób potwierdzania danych osobowych. Rejestracja składa się z zaledwie czterech kroków, dlatego nie powinna być dla Ciebie skomplikowana ani zabrać zbyt wiele czasu.

 • W pierwszym etapie rejestracji podaj podstawowe informacje o koncie – nazwę użytkownika, e-mail, hasło oraz numer telefonu
 • Drugi krok to formularz z danymi, czyli konieczność wskazania imienia i nazwiska, numeru PESEL czy miejsca zamieszkania
 • W trzecim etapie związanym z bezpieczeństwem naszego konta wybierz dla niego unikalne pytanie zabezpieczające i wskaż prawidłową odpowiedź. Następnie zatwierdź oświadczenia oraz wpisz kod promocyjny BetX o treści TYPERVIP
 • W ostatniej części tworzenia konta wystarczy zweryfikować podane dane i można zacząć obstawiać
Kod promocyjny Betx rejestracja

Jak obrócić bonus BetX?

Każdy bonus BetX wymaga obrotu. Cieszy jednak fakt, że wszystkie promocje z pakietu powitalnego zbiegają się do 1-krotnego obrotu z kursem łącznym min. 2.00. Na wykorzystanie każdego z pięciu bonusów masz 3 dni od momentu przyznania. Poniżej w tabeli przedstawiamy jak obrócić bonusy w BetX:

Bonus

Obrót

Czas 

Cashback 100% do 300 PLN

1-krotny obrót, kurs łączny min. 2.003 dni
Freebet 100% do 300 PLN1-krotny obrót, kurs łączny min. 2.00

3 dni

300 PKT za zgody marketingowe

1-krotny obrót, kurs łączny min. 2.00

3 dni

300 PKT za weryfikację konta1-krotny obrót, kurs łączny min. 2.00

3 dni

900 PKT za aplikację

1-krotny obrót, kurs łączny min. 2.003 dni

Jak wykorzystać kod promocyjny BetX?

Na stronie BetX można znaleźć wszystkie najpopularniejsze sporty – od piłki nożnej, tenisa, koszykówki, siatkówki, hokeja na lodzie, aż po MMA, baseball czy tenis stołowy. Nie brakuje także modnych ostatnio zdarzeń e-sportowych. Oferta obejmuje gry, takie jak:

 • Call of Duty
 • League of Legends
 • Dota 2
 • Counter-Strike: Global Offensive
 • Overwatch
 • StarCraft
 • Valorant
 • Rainbow Six

Dostępne rozgrywki i ligi stają się coraz bogatsze, a sama oferta zakładów wygląda bardzo dobrze. Oprócz tego mamy również możliwość skorzystania z popularnych w ostatnim czasie sportów wirtualnych. Typerzy doceniają je za ich dynamikę i krótki czas trwania wydarzeń odbywających się w ich ramach. Mamy możliwość obstawiania zarówno zdarzeń prematch, jak i na żywo.

Wpłaty i wypłaty z kodem promocyjnym BetX

Bukmacher BetX nie dysponuje żadnym bonusem bez depozytu. W związku z tym do wykorzystania pakietu powitalnego w formie bonusu od depozytu BetX i freebetu potrzebna będzie wpłata środków. Aby wpłacić pieniądze na konto, zaloguj się na swój profil gracza, wybierz kategorię "Wpłata", a następnie metodę.

Wpłaty

Bukmacher BetX współpracuje z 16 bankami w Polsce:

 • mBank
 • Inteligo
 • Santander
 • BNP Paribas
 • iPKO
 • ING
 • Pekao SA
 • Pocztowy 24
 • Millenium
 • Alior
 • Volkswagen
 • Nest
 • Getin
 • BOŚ
 • Toyota
 • Credit Agricole

Wpłaty są księgowane do 15 minut, a minimalny depozyt wynosi 5 zł. Warto zaznaczyć, że na koncie tymczasowym maksymalnie możesz postawić kupony na łączną wartość 5000 zł. Limit ten zostaje zniesiony po dopełnieniu rejestracji za pomocą skanu dokumentu tożsamości i wpisaniu numeru konta bankowego.

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 5 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 5 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 5 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 5 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 5 PLN
revolut Revolut
Min. depozyt: 5 PLN
payu PayU
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
tpay Tpay
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
paysafecard PaySafeCard
Rozwiń wszystkie

Wypłaty

Wypłata jest kierowana zawsze na Twój rachunek bankowy, który podałeś przy rejestracji. W każdym momencie możesz go zmienić, kontaktując się z obsługą klienta. Wypłaty są realizowane do 15 minut, jednak BetX zastrzega sobie termin maksymalnie do 7 dni roboczych. Minimalna wypłata wynosi 1 zł.

BetX pozostałe promocje

BetX kod promocyjny gwarantuje solidny pakiet powitalny do 600 PLN. Oprócz tego bukmacher przygotował solidną listę promocji stałych oraz tych, które pojawiają się systematycznie na najważniejsze wydarzenia sportowe. Jakie promocje aktualnie są dostępne?

BetX freebet party

Wykonuj misje (razem 7 w każdy weekend) i zgarniaj freebety oraz punkty BetX. W ten weekend dodatkowo można zgarnąć dodatkowy darmowy zakład za zapisanie się do promocji.

Weekendowe misje do wykonania:

 • Subskrypcja – Bierzesz udział w promocji! Obróć min. 10 PLN dowolnymi kuponami Prematch i/lub Live z kursem min. 2,50, zawieranymi na zdarzenia z oferty sportowej i/lub e-sportowej – na Twoje konto jednorazowo trafi Freebet 5 PLN
 • Pierwsze AKO – Zagraj dowolny kupon AKO (min. 2 zdarzenia) Prematch i/lub Live z kursem min. 2,50, zawierający zdarzenia z oferty sportowej lub e-sportowej za min. 20 PLN. Kiedy Twój kupon zostanie rozliczony otrzymasz 600 Punktów BetX
 • Kupon przegrany – Zagraj dowolny kupon Prematch i/lub Live z kursem min. 2,50, zawierający zdarzenie lub zdarzenia z oferty sportowej lub e-sportowej, za min. 100 PLN – jeżeli okaże się przegrany, na Twoje konto trafi Freebet 25 PLN
 • Kupon wygrany – Zagraj dowolny kupon Prematch i/lub Live z kursem min. 2,50, zawierający zdarzenie lub zdarzenia z oferty sportowej lub e-sportowej za min. 50 PLN – jeżeli okaże się wygrany, na Twoje konto trafi Freebet 20 PLN
 • Obrót 50 PLN – Obróć min. 50 PLN dowolnymi kuponami Prematch i/lub Live z kursem min. 2,50, zawieranymi na zdarzenia z oferty sportowej i/lub e-sportowej. Po spełnieniu warunków obroty otrzymasz 1000 Punktów BetX
 • Obrót 100 PLN – Obróć min. 100 PLN dowolnymi kuponami Prematch i/lub Live z kursem min. 2,50, zawieranymi na zdarzenia z oferty sportowej i/lub e-sportowej. Po spełnieniu warunków obroty otrzymasz Freebet 20 PLN
 • Obrót 500 PLN – Obróć min. 500 PLN dowolnymi kuponami Prematch i/lub Live z kursem min. 2,50, zawieranymi na zdarzenia z oferty sportowej i/lub e-sportowej. Po spełnieniu warunków obroty otrzymasz Freebet 50 PLN
 • Obrót 1000 PLN – Obróć min. 1000 PLN dowolnymi kuponami Prematch i/lub Live z kursem min. 2,50, zawieranymi na zdarzenia z oferty sportowej i/lub e-sportowej. Po spełnieniu warunków obroty otrzymasz Freebet 100 PLN

Polski Cashback

Stawiaj kupony z Ekstraklasy i 1. ligi polskiej z minimum 2 zdarzeniami i kursem ogólnym min. 2.50 i odbierz freebet o wartości 30 PLN.

Jak skorzystać z promocji?

 • Zapisz się do promocji
 • Dokonaj obrotu, zawierając zakłady AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.50, grając typy z Ekstraklasy i/lub 1. Ligi
 • Jeżeli suma stawek z przegranych kuponów wyniesie 75 PLN, odbierzesz freebet o wartości 30 PLN
 • Z promocji możesz skorzystać tylko raz

Tenisowy bezpiecznik - French Open

Iga Świątek staje przed szansą zdobycia kolejnego wielkiego szlema we Francji. Z tej okazji BetX wprowadza swoją kultową promocję, w której, jeśli przegrasz kupon, otrzymasz zwrot w postaci freebetu o wartości 20 PLN.

Warunki promocji:

 • Zapisz się do promocji
 • Postaw zakład za min. 40 PLN
  - min. 3 zdarzenia
  - min. 1 zdarzenie z oferty turnieju French OPen
  - kurs całkowity min. 3.00
  - kurs każdego zdarzenia min. 1.30
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz freebet 20 PLN

BetX gra bez podatku

Firma BetX cały czas stara się wprowadzać nowości dla swoich nowych i stałych klientów. Świetnym posunięciem ze strony właścicieli jest udostępnienie opcji gry bez podatku oraz zwiększenia wygranych przy określonej liczbie zdarzeń. Wiemy, jak często 12% podatek od zakładów może uszczuplić potencjalnie wysoką wygraną, dlatego pomysł BetX oceniamy bardzo pozytywnie. Zasady gry bez podatku w BetX są bardzo proste i raczej nie powinno być problemów z ich zrozumieniem. Im więcej typów na kuponie, tym większa wygrana.

Bonus AKO, bo tak nazywa się ta stała promocja, aktywuje się już przy pięciu zdarzeniach przedmeczowych lub live. Za poprawne wytypowanie pięciu meczów/pojedynków dostaniemy dodatkowo 8% do wygranej. Przykładowo stawiamy 100 zł po kursie 13,50. Standardowo do wygrania, uwzględniając podatek mamy 1188 zł, jednak z bonusem AKO jest to 1283 zł.

Betx bez podatku

Przy 7 trafionych zdarzeniach dostajemy już +15% do wygranej, co oznacza, że niwelujemy nieprzyjemny podatek. Maksymalnie można podwoić wygraną przy co najmniej 24 poprawnie wytypowanych zdarzeniach sportowych. Należy jednak pamiętać, że kurs pojedynczego zdarzenia, aby liczył się w promocji, nie może być niższy niż 1.25, a maksymalny bonus to 25 000 zł!

Autostrada do freebetu

W każdy weekend w BetX możesz otrzymać freebet 5 oraz 20 PLN. Pierwszy odbierzesz za zapisanie się do promocji za pomocą przycisku "Weź udział" i dokonaniu depozytu i obrotu na kwotę 10 PLN. Do promocji wliczają się zakłady z oferty e-sportowej.

Freebet 20 PLN odbierze po obrocie minimum 100 PLN. W promocji biorą udział zakłady z oferty sportowej i e-sportowej. Pozostałe wymagania to:

 • Minimalny kurs łączny 2.00
 • Liczba zdarzeń dowolna
 • Minimalna stawka kuponu 2 PLN
 • Czas promocji: od piątku do niedzieli

Misja BetX

W BetX od poniedziałku do czwartku możesz robić zadania, aby w piątek zgarnąć nawet dwa freebety. Spełniłeś trzy z czterech misji? Darmowe 50 PLN jest twoje. Spełniłeś wszystkie misje? Na Twoim koncie wylądują aż dwa freebety na łączną sumę 100 PLN.

 • Sprawdź warunki zadania
 • Postaw kupon z kursem min. 2.50
 • Liczy się oferta przedmeczowa i/lub live

Punkty BetX

Oprócz misji, w których można zyskać freebety, codziennie pojawiać się będzie dodatkowa misja, za którą nagrodą są punkty BetX. Punkty można również zdobywać w ramach innych aktywności.

Gdzie i na co można wydać zebrane punkty BetX?

W ramach promocji wdrożony został sklep BetX. Tam gracz zamienia punkty na nagrody. Punkty nie wygasają, ale maksymalna ilość punktów na koncie nie może przekroczyć 45 000.

punkty BetX

nieTRAFIONY

Promocja "nieTRAFIONY" spodoba się graczom, którym notorycznie nie wchodzi jedno zdarzenie na kuponie. W promocji biorą udział tylko i wyłącznie zdarzenia z oferty sportowej. Oto szczegóły:

 • Postaw kupon z minimum 8 zdarzeniami
 • Każde ze zdarzeń nie może przekroczyć kursu 8.00
 • Kurs ogólny musi wynieść co najmniej 200.0
 • W momencie, gdy tak obstawiony kupon zostanie rozliczony jako przegrany i tylko jedno zdarzenie będzie nietrafione, otrzymasz bonus

Bonus to 10-krotność Twojej stawki, pomniejszony o podatek 12%. Maksymalny bonus, jaki możesz uzyskać to 1000 PLN.

nieTRAFIONY Betx

Extra Kursy

Codziennie w ofercie bukmachera pojawiają się zdarzenia z podwyższonymi kursami. Na jednym kuponie mogą znajdować się dwa "Extra kursy" - jeden na piłkę nożną i jeden z innej dyscypliny.

extra kursy betx

BetX Esport Club

Fani e-sportowych rozgrywek oprócz bonusu BetX z pakietu powitalnego mogą regularnie korzystać z promocji "BetX Esport Club", która gwarantuje freebety za obrót, a także cashback w razie błędnego obstawiania kuponów. Na czym polega promocja?

 • Zapisz się do promocji
 • Stawiaj kupony z oferty na e-sport (min. 2 zdarzenia i kurs łączny 2.00 lub wyższy)
 • Do promocji wliczają się tylko kupony postawione za środki własne
 • Do promocji nie wliczają się zakłady zamknięte funkcją cash-out, zakłady z sekcji Combo Box, Extra Kursy, Happy Hours oraz długoterminowe

Po osiągnięciu danego obrotu otrzymasz adekwatny freebet. Maksymalnie może to być 300 PLN. Poniżej w tabelce przedstawiamy progi wraz z nagrodami

Obrót

Bonus (Freebet)Cashback
500 – 1499 PLN50 PLN

10% od maksymalnej kwoty przegranych kuponów 500 PLN

1500 – 2999 PLN

100 PLN10% od maksymalnej kwoty przegranych kuponów 1500 PLN
MIN. 3000 PLN150 PLN

10% od maksymalnej kwoty przegranych kuponów 3000 PLN

Combo Box

Promocja "Combo Box" to wyselekcjonowana kombinacja typów z wyższym kursem niż w ofercie standardowej. Aby skorzystać z Combo Boxa, należy zagrać za minimum 2 PLN.

kupon combo box betx
Przykładowy kupon z Combo Box

VIP Club

W BetX wszyscy gracze mogą wziąć udział w programie lojalnościowym "VIP Club". Wystarczy się zapisać i regularnie obstawiać zakłady AKO z minimum dwoma zdarzeniami i kursem łącznym 2.00 lub wyższym. Liczy się tylko oferta przedmeczowa i/lub live. Jeśli uzyskasz dany prób obrotu, otrzymasz freebet oraz cashback przyznawany po rozliczeniu tygodniowym w każdy wtorek.

Obrót

Bonus (Freebet)Cashback
1500 – 2999 PLN100 PLN

10% od maksymalnej kwoty przegranych kuponów 500 PLN

3000 – 4999 PLN

150 PLN10% od maksymalnej kwoty przegranych kuponów 2000 PLN
MIN. 5000 PLN250 PLN

10% od maksymalnej kwoty przegranych kuponów 3000 PLN

BetX kod promocyjny – podsumowanie

Znamy już odpowiedź na pytanie, jakie BetX bonusy powitalne oferuje swoim graczom. Teraz czekamy na oceny działalności bukmachera, które wystawią użytkownicy. Wszystko wskazuje na to, że będą one co najmniej dobre. Serwis działa bez zarzutu, zakładanie konta nie powoduje komplikacji, a oferta nieustannie się rozszerza. Bogactwo liczby zdarzeń i dostępnych linii może imponować i zdecydowanie wyróżnia się spośród konkurencji, która niekiedy ma spore braki w tym zakresie.

BetX opinie typerów traktuje bardzo poważnie – reaguje na konstruktywne uwagi, dopracowując wszelkie detale. Dzięki temu możemy ufać, iż działania firmy będą iść w dobrym kierunku i dążyć do doskonałości. Na pewno BetX jest to jeden z legalnych bukmacherów w Polsce, któremu warto dać szansę! Jeśli chodzi o kod promocyjny BetX, to co prawda nie jest on warunkiem koniecznym do założenia konta, jednak bez wątpienia warto go wykorzystać, aby mieć gwarancję objęcia pełnym pakietem powitalnym ze wszystkimi dostępnymi promocjami.