Fortuna Ekspert to popularny już rodzaj zakładu, w którym należy wybrać od 8 do 20 zdarzeń. Zadaniem graczy jest wytypowanie minimum 8 meczów za stawkę co najmniej 5 PLN. Trafienie 8 wyników 1X2 nie jest łatwe, tym bardziej że Fortuna rzadko proponuje mecze, w których łatwo wskazać zdecydowanego faworyta, ale za to dodatkowe bonusy są przystępne, bo można wygrać aż 33% więcej, niż wynosi standardowy kurs!

Fortuna ekspert zasady

 • W każdym Fortuna ekspert oferowanych jest od 8 do 20 spotkań, z których musisz wybrać i wytypować minimum 8 -> Zakłady znajdziesz w zakładce EKSPERT+
 • W Ekspercie+ oferowane są zazwyczaj zakłady na 5 najlepszych lig europejskich, Ekstraklasę i 1 ligę polską, ale zdarzają się również mecze z innych dyscyplin sportowych, w zależności od oferty sportowej
 • Minimalna stawka za zakład typu Fortuna Ekspert wynosi 5 złotych
 • Jeśli poprawnie wytypujesz wszystkie zdarzenia na kuponie, przysługuje Ci bonus w wysokości 20 000 złotych. W przypadku, gdy w danym Ekspercie+ więcej niż jeden Klient trafnie wytypuje wszystkie wybrane zdarzenia, to Bonus zostanie rozdzielony pomiędzy wszystkie wygrane kupony proporcjonalnie do wkładu

 

Dodatkowo, im więcej spotkań obstawisz, tym wyższy kurs Ci przysługuje (konieczne jest wybranie zakładu na kupon):

 • 8 lub 9 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.11 (+ 11% do wygranej)
 • 10 lub 11 zdarzeń na kuponie + 22% do wygranej
 • min. 12 zdarzeń na kuponie + 33% do wygranej

Na czym polega ekspert fortuna w praktyce

Ponieważ Ekspert+ to w rzeczywistości nic innego, jak konkretny typ zakładu dostępny u bukmachera Fortuna, wszelkie szczegółowe informacje w tym zakresie dostępne są na jego stronie. Ze względu jednak na to, że występują one w pewnym rozproszeniu, dla wszystkich zainteresowanych tematem zamieszczamy poniżej krótki opis procedury koniecznej do przebycia, aby skorzystać z kuponów Ekspert+:

 • Po wejściu na stronę buka należy odszukać kategorię Ekspert+, gdzie będzie można zapoznać się z aktualnie dostępnymi propozycjami, mogącymi obejmować określone ligi lub mecze zgrupowane w jedną całość z kilku różnych rozgrywek
 • Przy wszystkich kuponach Ekspert+ widoczne będą informacje, z którymi należy się zapoznać na temat m.in. minimalnej stawki zakładu, wartości bonusu, a także liczby koniecznych do obstawienia meczów
 • Po przeanalizowaniu dostępnych danych, trzeba stworzyć kupon poprzez zaznaczenie interesujących nas typów, a następnie wybrać stawkę i kliknąć przycisk „ZAGRAJ”

W kolejnym etapie pozostaje już tylko oczekiwać momentu rozstrzygnięcia poszczególnych wydarzeń, w przypadku wygrania których, nierzadko można oczekiwać dodatków sięgających nie tyle wspomnianych już 20 000 zł, ile kwot dochodzących nawet do czterokrotności tej sumy.

Gdzie znaleźć ekspert+ fortuna?

Wyjątkowo promocja Ekspert+ w Fortunie dostępna jest zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

Ekspert+ na stronie internetowej fortuny

 1. Jeśli chcesz wziąć udział w promocji Ekspert+, należy wejść na oficjalną stronę internetową Fortuny za pomocą zainstalowanej przeglądarki np. Chrome lub Opera
 2. Kategoria Ekspert+ znajduje się w zakładce "Zakłady bukmacherskie" w lewym górnym rogu

Ekspert+ fortuna w aplikacji mobilnej

Użytkownicy aplikacji mobilnej fortuny znajdą promocję Ekspert+ w zakładce "Sport" znajdującej się na dole ekranu smartfona. Najczęściej widoczna jest pod "HIT DNIA" i "Superoferta+".

 

Warto zaznaczyć, że Ekspert+ Fortuna dostępny jest na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Dla kogo kupony ekspert z fortuny

Skoro wyjaśniliśmy już, co to jest Ekspert na Fortunie, warto przejść do szczegółów, w tym naszej rekomendacji w zakresie tego, komu jest przeznaczona niniejsza promocja. Docenią ją zatem przede wszystkim gracze lubujący się w typowaniu licznych spotkań obecnych w ramach danej kolejki w obrębie wielu niejednolitych rozgrywek czy lig.

Jeśli interesuje Cię liga polska, możesz typować dowolne spotkania Ekstraklasy, rozgrywane w najbliższej kolejce. W przypadku gdy preferujesz, jakąś z innych lig europejskich również możesz sięgnąć po dedykowaną im sekcję w Fortuna Ekspert+. Oprócz tego masz do dyspozycji także m.in. opcję Fortuna 1 Liga, rozgrywki reprezentacji narodowych czy też samą Ligę Mistrzów, której nie może zabraknąć w ofercie żadnego szanującego się buka.

 

Dodatkowo Ekspert Fortuna umożliwia też okazjonalnie typowanie wydarzeń spoza świata piłki nożnej, co stanowi ukłon w stronę amatorów pozostałych dyscyplin sportowych. Jakich? Tutaj bywa różnie. Do tej pory zdarzały się propozycje dość konwencjonalne, takie jak:

 • tenis
 • koszykówka
 • siatkówka
 • hokej na lodzie
 • piłka ręczna

W Ekspert+ w Fortunie od czasu do czasu pojawią się także sporty walki, a najpopularniejsze możliwe gale do obstawiania to:

 • KSW
 • High League
 • Prime Show MMA
 • FEN
 • UFC

Przy okazji wyjątkowych wydarzeń sportowych Fortuna nagradza szczęśliwców bonusem o wartości nawet 100 000 PLN.


Czy Ekspert na Fortunie jest ograniczony czasowo?
Absolutnie nie i nic nie wskazuje na to, żeby cokolwiek miało się w tym zakresie w najbliższym czasie zmienić.
Czym jest Ekspert+ w Fortunie?
Ekspert+ to jedna z najciekawszych promocji od wspomnianego bukmachera, ciesząca się olbrzymim zainteresowaniem nie tylko w kontekście wyłącznie jego oferty, ale również w odniesieniu do propozycji pozostałych działających na rynku organizatorów zakładów wzajemnych. Gra na warunkach przez nią określonych stwarza szansę na bardzo dużą wygraną dostępną w ramach puli wynoszącej w skali tygodnia nawet do kilkuset tysięcy złotych.