Fortuna Ekspert to popularny już rodzaj zakładu, w którym Fortuna kod promocyjny proponuje od 10 do 20 zdarzeń. Zadaniem graczy jest wytypowanie co najmniej 8 meczów za stawkę co najmniej 5 PLN. Trafienie 8 wyników 1X2 nie jest łatwe, tym bardziej że Fortuna rzadko proponuje mecze, w których łatwo wskazać zdecydowanego faworyta, ale za to dodatkowe bonusy są przystępne, bo można wygrać aż 33% więcej, niż wynosi standardowy kurs!

Fortuna Ekspert Zasady

  1. W każdym Fortuna ekspert oferowanych jest od 10 do 20 spotkań, z których musisz wybrać i wytypować minimum 8 -> Zakłady znajdziesz w zakładce EKSPERT+,
  2. W Ekspercie+ oferowane są zazwyczaj zakłady 5 najlepszych lig europejskich + Ekstraklasy + 1 ligi, ale zdarzają się również mecze z innych dyscyplin sportowych, w zależności od oferty sportowej,
  3. Minimalna stawka za zakład typu Fortuna Ekspert wynosi 5 złotych,
  4. Jeśli poprawnie wytypujesz wszystkie zdarzenia na kuponie, przysługuje Ci bonus w wysokości 20 000 złotych. W przypadku, gdy w danym Ekspercie+ więcej niż jeden Klient trafnie wytypuje wszystkie wybrane zdarzenia, to Bonus zostanie rozdzielony pomiędzy wszystkie wygrane kupony proporcjonalnie do wkładu.

Dodatkowo, im więcej spotkań obstawisz, tym wyższy kurs Ci przysługuje (konieczne jest wybranie zakładu na kupon):

  • 8 lub 9 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.11 (+ 11% do wygranej),
  • 10 lub 11 zdarzeń na kuponie + 22% do wygranej,
  • min. 12 zdarzeń na kuponie + 33% do wygranej.

Dla kogo kupony Ekspert z Fortuny?

Skoro wyjaśniliśmy już, co to jest Ekspert na Fortunie, warto przejść do szczegółów, w tym naszej rekomendacji w zakresie tego, komu jest przeznaczona niniejsza promocja. Docenią ją zatem przede wszystkim gracze lubujący się w typowaniu licznych spotkań obecnych w ramach danej kolejki w obrębie wielu niejednolitych rozgrywek czy lig.

Jeśli interesuje Cię liga polska, możesz typować dowolne z meczów Ekstraklasy, rozgrywanych w najbliższej jej kolejce. W przypadku gdy preferujesz, jakąś z innych lig Europejskich również możesz sięgnąć po dedykowaną im sekcję w Fortuna Ekspert+. Oprócz tego masz do dyspozycji także m.in. opcję Fortuna 1 Liga, rozgrywki reprezentacji narodowych czy też samą Ligę Mistrzów, której nie może zabraknąć w ofercie żadnego szanującego się buka.

Dodatkowo Ekspert Fortuna umożliwia też okazjonalnie typowanie wydarzeń spoza świata piłki nożnej, co stanowi ukłon w stronę amatorów pozostałych dyscyplin sportowych. Jakich? Tutaj bywa różnie. Do tej pory zdarzały się propozycje dość konwencjonalne, takie jak tenis czy koszykówka, ale także te odrobinę bardziej niszowe, w postaci, chociażby naszych rodzimych gali KSW dla miłośników mieszanych sztuk walki. Przy okazji wyjątkowych wydarzeń sportowych Fortuna nagradza szczęśliwców bonusem o wartości nawet 100 000 PLN.

Zobacz także:


Absolutnie nie i nic nie wskazuje na to, żeby cokolwiek miało się w tym zakresie w najbliższym czasie zmienić. Ekspert+ to jedna z najciekawszych promocji od wspomnianego bukmachera, ciesząca się olbrzymim zainteresowaniem nie tylko w kontekście wyłącznie jego oferty, ale również w odniesieniu do propozycji pozostałych działających na rynku organizatorów zakładów wzajemnych. Gra na warunkach przez nią określonych stwarza szansę na bardzo dużą wygraną dostępną w ramach puli wynoszącej w skali tygodnia nawet do kilkuset tysięcy złotych.
Ponieważ Ekspert+ to w rzeczywistości nic innego, jak konkretny typ zakładu dostępny u bukmachera Fortuna, wszelkie szczegółowe informacje w tym zakresie dostępne są na jego stronie. Ze względu jednak na to, że występują one w pewnym rozproszeniu, dla wszystkich zainteresowanych tematem zamieszczamy poniżej krótki opis procedury koniecznej do przebycia, aby skorzystać z kuponów Ekspert+:Po wejściu na stronę buka, należy odszukać kategorię Ekspert+, gdzie będzie można zapoznać się z aktualnie dostępnymi propozycjami, mogącymi obejmować określone ligi lub mecze zgrupowane w jedną całość z kilku różnych rozgrywek, Przy wszystkich kuponach Ekspert+ widoczne będą informacje, z którymi należy się zapoznać na temat m.in. minimalnej stawki zakładu, wartości bonusu, a także liczby koniecznych do obstawienia meczów, Po przeanalizowaniu dostępnych danych, trzeba stworzyć kupon poprzez zaznaczenie interesujących nas typów, a następnie wybrać stawkę i kliknąć przycisk „ZAGRAJ”.W kolejnym etapie pozostaje już tylko oczekiwać momentu rozstrzygnięcia poszczególnych wydarzeń, w przypadku wygrania których, nierzadko można oczekiwać dodatków sięgających nie tyle wspomnianych już 20 000 zł, ile kwot dochodzących nawet do czterokrotności tej sumy.