EKSPERT+ na Fortunie

0

Ekspert+ to popularny już rodzaj zakładu, w którym Fortuna proponuje od 10 do 20 zdarzeń. Zadaniem graczy jest wytypowanie co najmniej 8 meczów za stawkę co najmniej 5 PLN. Trafienie 8 wyników 1X2 nie jest łatwe, tym bardziej że Fortuna rzadko proponuje mecze w których łatwo wskazać zdecydowanego faworyta, ale za to dodatkowe bonusy są przystępne, bo można wygrać aż 33% więcej, niż wynosi standardowy kurs!

Zasady zawierania zakładów typu Ekspert+:

1. W każdym Ekspercie+ oferowanych jest od 10 do 20 spotkań, z których musisz wybrać i wytypować minimum 8 –> Zakłady znajdziesz w zakładce EKSPERT+
2. W Ekspercie+ oferowane są zazwyczaj zakłady 5 najlepszych lig europejskich + Ekstraklasy + 1 ligi, ale zdarzają się również mecze z innych dyscyplin sportowych, w zależności od oferty sportowej.
3. Minimalna stawka za zakład typu Ekspert+ wynosi 5 złotych;
4. Jeśli poprawnie wytypujesz wszystkie zdarzenia na kuponie, przysługuje Ci bonus w wysokości 5000 złotych. W przypadku, gdy w danym Ekspercie+ więcej niż jeden Klient trafnie wytypuje wszystkie wybrane zdarzenia to Bonus zostanie rozdzielony pomiędzy wszystkie wygrane kupony proporcjonalnie do wkładu;
Chcę  otrzymać bonus 20 PLN na start bez depozytu

Dodatkowo, im więcej spotkań obstawisz, tym wyższy bonus kursowy Ci przysługuje (konieczne jest wybranie bonusu na kupon):

  • 8 lub 9 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.11 (+ 11% do wygranej)
  • 10 lub 11 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.22 (+ 22% do wygranej)
  • min. 12 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.33 (+ 33% do wygranej)
Sprawdź najlepsze bonusy powitalne od depozytu->

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o