Early Cashout w Fortunie to promocja umożliwiająca zamknięcie kuponu, zanim zakończą się poszczególne zdarzenia. Early Cashout Fortuna proponuje każdemu graczowi, jednak należy pamiętać, że to bukmacher decyduje, które kupony obejmie promocją. Dzięki Early Cashout można wcześniej zrealizować pewny zysk, bez konieczności oczekiwania na wyniki reszty spotkań, bądź uratować część funduszy.

Early Cashout w Fortunie - co to jest?

Cashout Fortuna to stała promocja, dzięki której gracz ma możliwość zamknięcia zakładu przed zakończeniem spotkania. Dzięki temu istnieje możliwość na wcześniejsze uzyskanie pewnego profitu bądź uratowania części środków, gdy poszczególne spotkania nie toczą się po naszej myśli. Early Cashout jest dostępny na wybrane zakłady na kuponach SOLO i AKO, w ofercie prematch i LIVE.

Jak działa Early Cashout w Fortunie?

Early Cashout w Fortunie nie różni się w znaczący sposób od tego, jak działa cashout u innych bukmacherów. Opcja Early Cashout pozwala spieniężyć nasz kupon przed zakończeniem poszczególnych zdarzeń. Wysokość możliwej wypłaty zmienia się w zależności od wyniku lub sytuacji w danym meczu.

Dla przykładu, gdy postawiliśmy na końcowe zwycięstwo drużyny, która aktualnie prowadzi w danym spotkaniu, to możliwa wcześniejsza wypłata będzie zbliżać się do kwoty, którą potencjalnie możemy wygrać bez korzystania z cashoutu. Jeśli natomiast zespół ten będzie przegrywał lub z powodu na przykład czerwonej kartki szansa na końcowy triumf będzie coraz niższa, to kwota cashoutu będzie spadać.

Należy pamiętać, że kwota, którą możemy wypłacić za pomocą cashoutu zawsze będzie niższa niż nasza potencjalna wygrana bez korzystania z wcześniejszej wypłaty.

Jak skorzystać z Early Cashout w Fortunie - instrukcja krok po kroku

Z opcji Early Cashout w Fortunie możemy skorzystać w przypadku wybranych przez bukmachera zakładów. Warto przyjrzeć się jak krok po kroku skorzystać z Early Cashout w Fortunie.

 • Przejdź do wybranego kuponu z zakładki Kupony
 • Na podglądzie kuponu kliknij baner Wypłać
 • Potwierdź wypłatę
 • Gotowe, środki zasiliły konto

Opcja Early Cashout identycznie działa w aplikacji Fortuna. Warto pamiętać, że po potwierdzeniu wypłaty definitywnie zamkniesz swój kupon i nie będziesz miał możliwości cofnięcia tej operacji. W tym momencie odpowiednia kwota wygranej Early Cashout zostanie przypisana do konta, a status kuponu już nigdy się nie zmieni.

Aby przyspieszyć zamknięcie kuponu, można skorzystać z opcji "Akceptuję wszelkie zmiany kwoty EWK EC". Należy jednak pamiętać, że w takim przypadku kwota wygranej może się różnić od tej, którą widziałeś w oknie dialogowym.

Early Cashout w Fortunie - zasady promocji

Early Cashout w Fortunie podlega pewnym ograniczeniom. Warto o nich pamiętać przy okazji korzystania z promocji.

 • Early Cashout dostępny jest w zakładach SOLO, AKO, w ofercie prematch i LIVE
 • Na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia
 • Wszystkie nierozstrzygnięte jeszcze zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą być dostępne w ofercie
 • Możliwość skorzystania z opcji Early Cashout musi zostać zaoferowana przez Fortunę
 • Po zamknięciu kuponu nie ma już możliwości cofnięcia operacji

Warto zauważyć, że o dostępności Early Cashout decyduje bukmacher Fortuna. O tym, czy będziemy mogli skorzystać z wcześniejszej wypłaty, dowiemy się już po postawieniu kuponu. To sprawia, że włączenie cashoutu w Fortunie jako stały element strategii jest niemożliwe.

Ile razy można użyć?

Cashout w Fortunie może być zastosowany tylko raz dla danego kuponu. Nie ma możliwości zmiany decyzji i powrotu do starych warunków zakładu, jeśli skorzystaliśmy z cashout'u. Nawet jeśli kupon AKO okaże się w całości poprawny, trzeba pogodzić się z mniejszą wygraną, jeśli zdecydowaliśmy się na przedwczesną wypłatę.

Na jakie kupony działa zamknięcie kuponu?

Dawniej opcja Early Cashout przeznaczona była jednie dla kuponów zawierających wiele zdarzeń. Aktualnie Fortuna oferuje możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu również dla kuponów SOLO. Warunki nie zawsze są jednak do końca klarowne. Bukmacher bowiem sam decyduje, czy zaoferuje graczowi możliwość cashoutu. W przypadku Fortuny cashout ogranicza się do następujących kuponów:

 • AKO
 • SOLO
 • kupony bez przegranych zdarzeń
 • kupony włączone przez Fortunę do oferty Early Cashout
 • kupony zawierające zdarzenia znajdujące się w ofercie

Warto również dodać, że w przypadku opcji Early Cashout nie ma znaczenia stawka, za jaką zagraliśmy. Ma ona jedynie wpływ na wysokości potencjalnej wcześniejszej wypłaty.

Kiedy można skorzystać?

Z opcji Early Cashout w Fortunie można skorzystać przede wszystkim wtedy, gdy sam bukmacher zdecyduje się objąć promocją dany kupon.

Jednak warto się zastanowić, kiedy warto wykorzystać tę funkcję. Przede wszystkim, aby dobrze wykorzystać cashout, należy na bieżąco analizować wydarzenia w danym spotkaniu. Jeśli naszym zdaniem wcześniejsza wypłata uchroni nas od większych strat bądź nie chcemy ryzykować i po prostu zadowala nas zysk z cashoutu, to jak najbardziej powinniśmy z niego skorzystać.

Cashout Fortuna - recenzje

U bukmachera Fortuna kod promocyjny oferujący wyjątkowe bonusy jest bez wątpienia najbardziej doceniany przez graczy, jednak funkcja Early Cashout również spotyka się z pozytywnymi opiniami. Niektórzy gracze zwracają jednak uwagę, że przydałoby się zniesienie wszelkich limitów dla tego mechanizmu, pozwalając na włączenie go do stałej strategii.

Cashout w Fortunie należy docenić za jego prostotę. Kwota dostępna do wypłaty jest widoczna w przejrzysty sposób, a sama decyzja wiąże się z zaledwie jednym kliknięciem. Skorzystanie z możliwości wcześniejszego zamykania zakładów otwiera zupełnie nowe opcje zarządzania ryzykiem w zakładach bukmacherskich.