Cash out Fortuna to promocja doskonale znana wszystkim doświadczonym typerom, którzy bardzo chętnie odpowiadają na tego typu oferty bukmacherskie poprzez wzmożoną liczbę zawieranych kuponów. Early cash out Fortuna proponuje każdemu graczowi, który pragnie mieć pełną kontrolę nad momentem wyjścia z zakładu. Dzięki tej opcji można po prostu wcześniej zrealizować pewny zysk, bez konieczności oczekiwania na wyniki reszty spotkań.

Czym dokładnie jest early cash out fortuna

Cash out Fortuna to promocja stała, na większość rynków zakładów z oferty. Jednak najczęściej wykorzystywana jest dla zakładów AKO, których specyfika zwiększa ryzyko niepowodzenia. Kupony AKO zawierają w sobie wiele różnych zdarzeń, których kursy się kumulują. W rezultacie wygrana przybiera bardzo atrakcyjną wartość. Podstawowym warunkiem jej zdobycia staje się trafienie wszystkich zdarzeń na kuponie. Nawet pojedyncza pomyłka na kuponie AKO z kilkunastoma zdarzeniami poskutkuje porażką. Cash out Fortuna ma w takiej sytuacji bardzo ważne zastosowanie, o którym opowiemy w dalszej części tekstu.

Na chwilę obecną warto jedynie zapamiętać, że early cash out Fortuna oferuje dla tych osób, które wolą wcześniej zakończyć zakład i zrealizować zysk, niż czekać na dalszy rozwój wydarzeń, ryzykując utratą wszystkich dobrze wytypowanych rozgrywek. Bukmacher Fortuna early cash out traktuje jako sposób na zapewnienie swoim klientom lepszych warunków do obstawiania zakładów, zyskując tym samym ich przychylność. Opowiemy zatem jak skorzystać z cash out Fortuna, aby zwiększyć swoje szanse na regularne zarabianie pieniędzy.

Jak skorzystać z cash out Fortuna

Kwestie techniczne dotyczące skorzystania z cash out w Fortunie nie powinny stanowić żadnego problemu. Bukmacher dołożył wszelkich starań, aby serwis internetowy miał intuicyjny interfejs.

 • Wszystkich modyfikacji można dokonywać z poziomu strony internetowej
 • Wcześniejsze zamknięcie zakładu odbywa się jednym kliknięciem. Wystarczy w informacjach o kuponie wejść w zakładkę „Wypłać”, która automatycznie pokazuje kwotę, jaką otrzymamy w danym momencie trwania kuponu
 • Decyzję należy dobrze przemyśleć, gdyż nie ma od niej możliwości odwrotu

Wiemy już, że early cash out Fortuna jak działa dobrze, to przynosi graczom bardzo duże możliwości kontroli ryzyka. Klikając „wypłać” gwarantujemy sobie wygraną, odcinając się od reszty zdarzeń na kuponie. Nawet jeśli zawarliśmy na kuponie AKO kilkanaście pozycji, nie jesteśmy związani z kuponem do czasu zakończenia każdego z meczów. Możemy wyjść z zakładu wcześniej, w przypadku gdy uznamy, że będzie to korzystniejsza opcja dla ochrony depozytu i gwarancji wygranej.

Należy pamiętać o ograniczeniach, jakimi bukmacher Fortuna obwarowuje proponowany przez siebie early cash out. Chociaż mechanizm ten jest dostępny dla wszystkich dyscyplin sportowych z oferty, niektóre rozgrywki są z niego wyłączone. Dlatego należy zwracać uwagę na parametry każdego kuponu, aby być świadomym przed jego zawarciem, czy cash-out w tym konkretnym przypadku będzie możliwy. Ponadto z funkcji early cash out fortuna nie można korzystać w przypadku wszystkich promocji dostępnych z kodem promocyjnym fortuna. Każde wcześniejsze zamknięcie kuponu spowoduje anulowanie bonusu.

Cash out Fortuna – zasady promocji

U bukmachera Fortuna cash out podlega ograniczeniom co do zakresu promocji. W przeciwieństwie do bukmacherów takich jak STS czy Etoto - Fortuna jeszcze nie otworzyła tego mechanizmu w 100%. Bukmacher sam dobiera kryteria, które determinują, jakie dyscypliny i rozgrywki sportowe będą objęte promocją. Wszelkie informacje odnośnie do dostępności cash out'u znajdują się co prawda na kuponie, jednak naprawdę trudne staje się przewidzenie z góry, które zakłady będziemy mogli zakończyć przed czasem.

Warto natomiast zauważyć, że cash out Fortuna umożliwia nie tylko dla zakładów przedmeczowych, ale także live. Zatem jeśli już trafimy na kupon podlegający zasadom promocji, cash out Fortuna daje naprawdę spore możliwości każdemu graczowi. Problem pojawia się wówczas, gdy zaawansowani typerzy chcą włączyć ten mechanizm jako stały element swojej strategii. Nieprzewidywalność decyzji bukmachera stanowi wówczas przeszkodę, dlatego Fortuna powinna pomyśleć o rozszerzeniu pakietu cash out i zniesieniu limitów. Na razie, , promocja podlega ograniczeniom podmiotowym i czasowym, dając tym samym wolną rękę dla bukmachera na dowolne kształtowanie jej zasad.

Bukmacher Fortuna cash out realizuje na podstawie procedury wyliczeń, znanej także u innych podmiotów. Jeżeli chcemy wcześniej zakończyć zakład AKO na 5 zdarzeń, a decyzję o wyjściu podejmujemy po zakończeniu trzeciego meczu, wówczas ostateczna wygrana będzie uzależniona od sumy kursów z trzech wydarzeń i ich iloczynu ze stawką zakładu. Widać zatem, że Fortuna cash out zawsze będzie się wiązać z mniejszym zyskiem. Jednak mniejszy zysk oznacza w tym przypadku także pewne pieniądze, co nie może pozostać bez uwagi. Czasami lepiej zamknąć zakład i otrzymać pieniądze, niż czekać na niepewne wyniki kolejnych spotkań.

Ile razy można użyć Cashout Fortuna

Fortuna cash out może być zastosowany tylko raz dla danego kuponu. Nie ma możliwości zmiany decyzji i powrotu do starych warunków zakładu, jeśli skorzystaliśmy z cash-out'u. Nawet jeśli kupon AKO okaże się w całości poprawny, trzeba pogodzić się z mniejszą wygraną jako rezultat decyzji o przedterminowym wyjściu z zakładu. Zatem cash out to także broń obosieczna, która z jednej strony daje szansę na otrzymanie pewnych pieniędzy, a z drugiej niweluje możliwość czerpania korzyści na wypadek pozytywnego zakończenia kolejnych rozgrywek zawartych na kuponie.

Oczywistą kwestią jest także to, że realizując cash out, Fortuna wymaga, aby na kuponie nie było żadnego przegranego zdarzenia. Kupon AKO zawsze traktowany jest jako integralna całość, a sukces zależy od poprawnego wytypowania 100% zawartych na nim zdarzeń. Cash out możliwy jest tylko tam, gdzie na kuponie znajduje się przynajmniej jedno trafione zdarzenie.

Early cash out Fortuna jak działa

Wiedząc już co to jest early cash out fortuna, warto się zastanowić, jak działa ten mechanizm w kontekście strategii gracza – czy przynosi same korzyści, czy też ukrywa jakieś zagrożenia? Early cash out Fortuna co do swojej istoty nie powoduje żadnych drastycznych konsekwencji na depozycie. Wręcz przeciwnie – gwarantuje przecież wygraną. Brak możliwości skorzystania z cash out wystawiałby gracza na większe ryzyko, które dla wielozdarzeniowych kuponów AKO rośnie w tempie wykładniczym. Liczba niemożliwych do przewidzenia okoliczności, które mogą determinować o sukcesie lub porażce, pozostaje bardzo duża.

Dlatego ciąg zakończonych z sukcesem zdarzeń na kuponie AKO rodzi pytanie – czy ryzykować dalej, czy cieszyć się z wcześniejszego, pewnego zysku? Fortuna cash out umożliwia szybszą realizację zysków. Nie sugeruje jednak graczom, czy warto to zrobić. Decyzja o skorzystaniu z cash-out'u powinna być wyrazem inwestycyjnej odpowiedzialności typera, a nie chwilowym bodźcem jako rezultat niezdecydowania. Fortuna early cash out powinien być wykorzystywany jedynie wtedy, gdy istnieją ku temu ważne przesłanki analityczne lub ekonomiczne.

W kwestiach analizy przedmeczowej można popełnić wiele błędów. Również w trakcie obowiązywania kuponu AKO świat sportu często zaskakuje wydarzeniami, których nie można było uwzględnić przy zawieraniu zakładu. Część z nich, jak np. kontuzja kluczowego zawodnika, wpływa na ostateczny wynik spotkania. Jeśli zatem mamy kilka trafionych zdarzeń na kuponie, a kolejny mecz rodzi poważne podstawy do zmiany prognozowanego wyniku, warto zakończyć zakład przed czasem, korzystając z oferowanego przez Fortunę cash-out'u.

Na jakie kupony działa zamknięcie kuponu w Fortunie?

Dawniej opcja early cashout przeznaczona była jednie dla kuponów zawierających wiele zdarzeń. Te czasy już minęły. Aktualnie Fortuna proponuje możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu nawet dla kuponów SOLO. Warunki nie zawsze są jednak klarowne. Bukmacher na dobrą sprawę sam decyduje, czy zaoferuje graczowi możliwość cashoutu. W przypadku Fortuny:

 • Kupon musi być albo AKO, albo SOLO
 • Na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zakłady
  Każda propozycja cash-out musi zostać zaakceptowana przez bukmachera Fortuna
  Na kuponie nie może być meczów, których nie ma już w aktualnej ofercie

W przypadku opcji early cashout nie ma znaczenia stawka, za jaką zagraliśmy. Ma wpływ na propozycję wysokości wygranej dla cashoutu, jednak sama opcja jest od niej niezależna.

Kiedy korzystać z Fortuna Cashout

Uzasadnienie ekonomiczne ma miejsce wówczas, gdy na kuponie AKO osiągamy już bardzo pokaźny zysk, ale jeszcze nie wszystkie pozycje zostały rozstrzygnięte. Mając kilka lub kilkanaście trafionych kuponów, czasem naprawdę nie warto kusić losu i czekać na zrealizowanie wszystkiego. Pewne pieniądze są dużo więcej warte od wszelkich prognoz. Ustalenie granicy rozsądnej „ucieczki” z gry pozostaje całkowicie w gestii typera, który musi brać pod uwagę własne potrzeby, bezpieczeństwo depozytu oraz zdolność do radzenia sobie z emocjami.

Jeśli nasza analiza została wykonana zgodnie z najlepszą dostępną wiedzą, nie ma podstaw do wcześniejszego zamykania zakładu AKO już po dwóch lub trzech trafionych meczach. Dopiero dwie wspomniane powyżej sytuacje dają podstawy do skorzystania z mechanizmu wcześniejszego zamknięcia. Zarówno zakłady AKO, jak i związana z nimi opcja cash-out, to  propozycje raczej dla osób, które pierwsze doświadczenia z zakładami sportowymi mają już za sobą. W końcu faktycznie dają ogromne możliwości pomnażania kapitału, ale niosą w sobie ryzyko podejmowania zbyt pochopnych decyzji. Powinny być stosowane z należytą uwagą i poparte skrupulatną analizą.

Early cash out Fortuna - Przykłady

Early cashout u bukmachera Fortuna przydaje się w sytuacjach, kiedy na kuponie mamy zawartych wiele zdarzeń. Przedwczesne zamknięcie kuponu zagwarantuje nam zminimalizowanie ryzyka i zanotowanie mniejszej wygranej. Przykładowo, na kuponie mamy zwarte cztery zdarzenia, a kurs całkowity wynosi 13.48. Trzy zdarzenia okazały się już trafione, a bukmacher oferuje nam z kuponu zagranego za 50 zł cashout w wysokości 322 zł. Ostatnie zdarzenie na kuponie jest dość ryzykowne i ma wysoki kurs. Możemy zatem zgodzić się na wcześniejsze zamknięcie zakładu i gwarantowaną wygraną 322 zł. Moglibyśmy wygrać łącznie 593,12 zł, jednak byłoby to ryzykowne.

Obstawiłeś LIVE  mecz hokeja Polska-Niderlandy w ramach kwalifikacji IO. Zawarłeś zakład w drugiej tercji, przy stanie 6:0 i wytypowałeś, że w meczu padnie mniej niż 10,5 gola. Kurs w momencie zawarcia zakładu wynosi 1,78. Stawka wynosiła 100 zł (88 zł netto). Ewentualna wygrana wynosi 156,64 zł. Pod koniec drugiej tercji przy stanie 7:0 otrzymujesz możliwość skorzystania z opcji Early Cash-out. Propozycja wypłaty w opcji Early Cash-out wynosi 79,92 zł Decydujesz się zamknąć zakład na kwotę zaproponowaną przez Fortunę. Wypłacasz 79,72 zł minimalizując tym samym kwotę ewentualnej przegranej.

Cash out u bukmachera Fortuna - recenzja

Wśród graczy Fortuna opinie o opcji cash-out są w większości pozytywne. Niektórzy gracze zwracają jednak uwagę, że przydałoby się zniesienie wszelkich limitów dla tego mechanizmu, pozwalając na włączenie go do stałej strategii. Cash out w Fortunie działa w bardzo prosty sposób. Dostępny jest w serwisie internetowym z poziomu panelu informacji o kuponie, a sama decyzja wiąże się z zaledwie jednym kliknięciem. Gracze doceniają prostotę działania systemu zakładów AKO, który stanowi skuteczną metodę osiągania ponadprzeciętnych zysków. Skorzystanie z możliwości wcześniejszego zamykania zakładów otwiera zupełnie nowe opcje zarządzania ryzykiem w zakładach bukmacherskich.

Teraz gracze mają prawo zadecydować, czy chcą dalej trzymać kupon, czy wolą uniknąć większego ryzyka i otrzymać pewne zyski. Ma to największe znaczenie w sytuacji, gdy wygrana AKO rośnie, a wydarzenia przedmeczowe na kolejne spotkanie pozwalają przypuszczać o fiasku typerskich analiz. Cash out w tym przypadku jest całkowicie usprawiedliwiony i rekomendowany. Gracze pozytywnie wypowiadają się o early cashout w Fortunie, dlatego warto z tej opcji korzystać w uzasadnionych przypadkach.

Cashout - Regulamin

Zasady korzystania z opcji early cashout u bukmachera Fortuna są przejrzyste. Warto jednak zapoznać się z nimi, żeby jak najlepiej umieć wykorzystywać to narzędzie i inkasować kolejne wygrane. Jeśli chodzi o regulamin cashout, Fortuna zaznacza kilka istotnych punktów, które muszą zostać spełnione:

 • Kupon musi być albo AKO, albo SOLO, w ofercie prematch i LIVE
  Na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zakłady
 • Wszystkie nierozstrzygnięte jeszcze zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą być dostępne także w ofercie
  Każda propozycja cash-out musi zostać zaakceptowana przez bukmachera Fortuna
  Po zamknięciu kuponu nie ma już możliwości cofnięcia operacji

Jak zatem widać, regulamin jest prosty i jasny. Użytkownicy bukmachera Fortuna nie powinni mieć zatem żadnych problemów ze skorzystaniem z opcji early cashout, która jest w wielu sytuacjach bardzo korzystna.


1. Czy bukmacher Fortuna oferuje cashout?
Jak najbardziej, bukmacher Fortuna oferuje cashout. Jednakże pojawienie się opcji cashout jest zależne od systemu i nie zawsze się pojawi.
2. Czy przy cashoucie otrzymam całą kwotę, którą bym wygrał, jakbym zagrał tylko zdarzenia, które weszły?
Nie, bukmacher pobiera prowizje w zamian za to, że nie musisz czekać do końca kuponu i ryzykować utraty środków.