Gra bez podatku w Fortunie jest możliwa na zakłady LIVE oraz kupony złożone z selekcji Betbuilder. Z promocji można korzystać całodobowo. Jedynym wymaganiem jest dodanie do kuponu min. 3 zdarzeń z kursem min. 1.30. Sprawdź jak grać bez podatku w Fortunie!

Fortuna gra bez podatku

W przeszłości gra bez podatku w Fortunie była możliwa dzięki promocji Happy Hours. Aktualnie Fortuna za zakłady LIVE i Betbuilder przyznaje nam bonus w wysokości +14% do wygranych. Aby skorzystać z promocji, nasz kupon musi zawierać min. 3 zdarzenia, a kurs każdej selekcji musi wynosić min. 1.30.

Standardowo podatek w wysokości 12% odlicza się od każdego postawionego kuponu. Przykładowo, obstawiając 100 PLN po kursie 2.00, nie wygrywamy 200 PLN, a jedynie 176 PLN. Promocja gry bez podatku w Fortunie sprawia, że to bukmacher pokryje kwotę podatku, a my możemy cieszyć się większą wygraną.

Na czym polega oferta Fortuna bez podatku?

W Fortunie gra bez podatku polega na dodaniu do naszej wygranej bonusu +14%. W praktyce bukmacher poprzez dodanie bonusu pokrywa kwotę podatku i oblicza wygrane w taki sposób, jakby podatku nie było. Bukmacher Fortuna zapłaci za nas podatek dla kuponów spełniających określone kryteria. Dzięki temu możemy legalnie grać bez podatku.

fortuna gra bez podatku

Fortuna bez podatku - zasady gry

Decydując się na skorzystanie z promocji gry bez podatku, warto pamiętać o kilku zasadach. Gra bez podatku w Fortunie wiąże się bowiem z pewnymi ograniczeniami. Do najważniejszych z nich należą:

  • Minimum 3 zdarzenia na kuponie
  • Kurs każdego zdarzenia min. 1.30
  • Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  • Rodzaj kuponu LIVE lub Betbuilder
  • Promocja obowiązuje 24/7
  • W przypadku skorzystania z opcji Early Cashout bonus nie zostanie przyznany

Dodatkowym ograniczeniem jest fakt, że promocja ta nie łączy się z Superofertą, Hitem Dnia czy pozostałymi promocjami i bonusami oferowanymi przez Fortunę. Warto również dodać, że z promocji Happy Hours można korzystać nie tylko w serwisie internetowym czy w aplikacji mobilnej Fortuny, ale także w punktach stacjonarnych.

Jak skorzystać z gry bez podatku w Fortunie?

Aby skorzystać z gry bez podatku w Fortunie, należy spełnić wyżej wymienione wymogi. W przypadku chęci skorzystania z Happy Hours nie trzeba zaznaczać żadnych dodatkowych opcji na kuponie, gdyż system automatycznie zaliczy nasz kupon do promocji.

Fortuna bez podatku - jak zacząć obstawiać?

Aby zacząć grać bez podatku w Fortunie, wystarczy obstawić kupon, który spełnia warunki promocji Happy Hours.

Co dostają nowi gracze w Fortunie?

Nowi gracze w Fortunie mogą liczyć na pakiet bonusów. Wykorzystując przy rejestracji kod promocyjny Fortuna, każdy nowy gracz otrzymuje:

Zakłady bez ryzyka300 PLN (100 + 100 + 100)
Bonus bez depozytu20 PLN
Freebet od 1. wpłaty10 PLN
Freebet za udostępnienie kuponu5 PLN

Warto przy tym zaznaczyć, że korzystając z bonusów, które otrzymujemy od Fortuny na start, nie możemy korzystać równocześnie z promocji Happy Hours. Grę bez podatku możemy zatem wykorzystać na kuponach nieobjętych promocjami Fortuny dla nowych graczy.

Czy warto korzystać z gry bez podatku w Fortunie?

Trzeba przyznać, że Fortuna posiada jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert gry bez podatku. Na wyróżnienie zasługuje wiele kwestii, dzięki którym z całą pewnością można stwierdzić, że warto korzystać z gry bez podatku w Fortunie.

  • Bukmacher pokrywa całą kwotę podatku
  • Łatwe do spełnienia warunki, aby kupon został zaliczony do promocji
  • Możliwość gry bez podatku 24/7