Happy Hours to jedna z promocji bukmachera Fortuna, dzięki której możliwa jest gra bez podatku. Z Happy Hours na Fortunie można skorzystać codziennie w wyznaczonych godzinach. Kalendarz Happy Hours znajduje się na stronie Fortuny.

Happy Hours Fortuna

Happy Hours Fortuna oferuje wszystkim graczom. Jest to promocja, w ramach której bukmacher przyznaje nam bonus w wysokości +14% do wygranych. W praktyce obstawiając kupony w czasie promocji Happy Hours gramy bez podatku, bowiem bonus ten w całości pokrywa kwotę utraconą na rzecz fiskusa.

Standardowo podatek w wysokości 12% jest odliczany od każdego zawartego kuponu. W konsekwencji obstawiając 100 PLN po kursie 2.00, nie wygrywamy 200 PLN, a jedynie 176 PLN. Promocja Happy Hours w Fortunie sprawia, że to bukmacher płaci za nas podatek, a my możemy cieszyć się większą wygraną.

Na czym polega oferta Fortuna bez podatku?

U bukmachera Fortuna gra bez podatku polega na przejęciu przez bukmachera ciężaru podatkowego i obliczania wygranych dla kuponów w taki sposób, jakby podatku nie było. Fortuna pokrywa podatek dla kuponów spełniających określone kryteria i dzięki temu bukmacher Fortuna umożliwia legalną grę bez podatku.

Zasady gry bez podatku w Fortunie

Decydując się na skorzystanie z promocji Happy Hours, należy pamiętać o kilku zasadach. Gra bez podatku w Fortunie wiąże się z pewnymi ograniczeniami, nasz kupon musi bowiem spełnić określone warunki.

 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3
 • Kurs każdego zdarzenia musi wynosić minimum 1.30
 • Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
 • Rodzaj kuponu AKO
 • Na kuponach LIVE promocja Happy Hours obowiązuje 24/7
 • Kupony prematch są objęte promocją w godzinach wyznaczonych na stronie Fortuny
 • W przypadku skorzystania z opcji Early Cashout bonus nie zostaje przyznany

Dodatkowym ograniczeniem jest fakt, że promocja ta nie łączy się z Superofertą, Hitem Dnia czy pozostałymi promocjami i bonusami oferowanymi przez Fortunę. Warto również dodać, że z promocji Happy Hours można korzystać nie tylko w serwisie internetowym czy w aplikacji mobilnej Fortuny, ale także w punktach stacjonarnych.

Jak skorzystać z Happy Hours Fortuna?

Aby skorzystać z Happy Hours w Fortunie, należy spełnić wyżej wymienione wymogi co do postawionego kuponu. W przypadku chęci skorzystania z Happy Hours nie trzeba zaznaczać żadnych dodatkowych opcji na kuponie, gdyż system automatycznie zaliczy nasz kupon do promocji.

Jak zacząć obstawiać bez podatku w Fortunie?

Aby zacząć grać bez podatku w Fortunie, wystarczy obstawić kupon, który spełnia warunki promocji Happy Hours.

Co dostają nowi gracze w Fortunie?

Nowi gracze w Fortunie mogą liczyć na pakiet bonusów. Wykorzystując przy rejestracji kod promocyjny Fortuna, każdy nowy gracz otrzymuje:

 • Zakłady bez ryzyka do 300 PLN
 • Bonus bez depozytu 20 PLN
 • Freebet od 1. wpłaty 10 PLN
 • Bonus za udostępnienie kuponu 5 PLN

Warto przy tym zaznaczyć, że korzystając z bonusów, które otrzymuje od Fortuny na start, nie możemy korzystać równocześnie z promocji Happy Hours. Grę bez podatku możemy zatem wykorzystać na kuponach nieobjętych promocjami Fortuny dla nowych graczy.

Czy warto korzystać z Happy Hours w Fortunie?

Trzeba przyznać, że Fortuna posiada jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert gry bez podatku. Na wyróżnienie zasługuje wiele kwestii, dzięki którym z całą pewnością można stwierdzić, że warto korzystać z Happy Hours w Fortunie.

 • Cała kwota podatku zostaje pokryta przez bukmachera
 • Łatwe do spełnienia warunki, aby kupon został zaliczony do promocji
 • Możliwość gry bez podatku zakładów LIVE 24/7