KSW to największa polska organizacja MMA. Nie jest zatem zaskoczeniem, że wielu graczy chce wykorzystać kod promocyjny na KSW. Kod promocyjny na KSW 95 posiada oczywiście Fortuna, która jest oficjalnym bukmacherem tej federacji. Jednak w ofercie innych bukmacherów również można znaleźć kod promocyjny KSW. Poznaj szczegóły bonusów i dowiedz się jak skorzystać z kodu promocyjnego KSW.

Jaki jest kod promocyjny na KSW 95?

KSW 95 kod promocyjny to TYPERVIP. Działa on u wszystkich dostępnych bukmacherów, gwarantując dodatkowe bonusy i promocje na KSW 95. Z naszym kodem uzyskasz m.in. dodatkowy bonus 200 PLN w Superbet i trzy zakłady bez ryzyka w Fortunie.

Kod promocyjny KSW 95 - najlepszy bonus w Superbet

Superbet to bukmacher, który w wielu aspektach jest liderem w branży na polskim rynku. Wielu graczy docenia go za nowoczesną aplikację, jeden z najlepszych BetBuilderów, a także wysokie kursy. Miłośnicy sztuk walki cieszą się szczególnie ze względu na boosty kursowe na poszczególne walki. Dzięki temu bukmacher stał się serwisem, w którym dostępna jest najlepsza oferta na kolejne gale, oferując KSW kod promocyjny.

Kod promocyjny KSW: TYPERVIP należy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Odblokowuje on aż pięć bonusów:

 • Bonus 200 PLN na walkę Przybysz vs Wikłacz
 • Freebet od 1. depozytu 100% do 200 PLN
 • Freebet 35 PLN od 1. depozytu
 • Freebet 20 PLN w aplikacji
 • Cashback w formie freebetu 100% do 3500 PLN

W Superbet można obstawiać KSW zaraz po ogłoszeniu pierwszych walk. Im bliżej gali, tym odkrywanych jest coraz więcej rynków. Na kilka dni przed rozpoczęciem na głównej stronie Superbet pojawiają się promocje, które mogą zagwarantować jeszcze większe emocje podczas typowania. Przy okazji typowania bez wątpienia warto wykorzystać KSW kod promocyjny.

Bonus 200 PLN za zwycięzcę walki Przybysz vs Wikłacz

Za poprawne wytypowanie zwycięzcy walki Jakub Wikłacz vs Sebastian Przybysz można otrzymać bonus 200 PLN.

Szczegóły promocji:

 • Załóż konto z kodem TYPERVIP
 • Wyraź zgody marketingowe
 • Wpłać min. 50 PLN
 • Postaw kupon SOLO za min. 2 PLN na zwycięzcę walki Przybysz vs Wikłacz
 • Jeśli wygrasz, otrzymasz bonus 200 PLN oraz regularną wygraną z kuponu
 • Bonus zaakceptuj w ciągu 7 dni
 • Następnie obróć nim 3-krotnie w ciągu 7 dni na kuponach SOLO/AKO z oferty przedmeczowej lub live z kursem min. 1.91
ksw 95 kod promocyjny

Bonus 200 PLN od 1. wpłaty

Po wykorzystaniu bonusu na walkę Wrzoska ze Szpilką możesz skorzystać z kolejnej promocji związanej z pierwszym depozytem. Przy wpłacie min. 50 PLN drugie tyle otrzymasz w formie freebetu. Maksymalnie przysługuje 200 PLN przy wpłacie 200 PLN, co łącznie daje 400 PLN na grę.

Freebet należy obrócić 1-krotnie na kuponach SOLO lub AKO bez wymogów kursowych. Pamiętaj jednak, że kwota freebetu zostanie odjęta od potencjalnej wygranej.

Freebet 35 PLN

Trzeci z bonusów, który otrzymasz, to freebet 35 PLN od 1. depozytu. Wymagana jest rejestracja z kodem TYPERVIP oraz wpłata min. 50 PLN. Bonus należy zaakceptować w ciągu 24 godzin od otrzymania.

Freebet należy w ciągu 7 dni wykorzystać na dowolny kupon SOLO lub AKO z oferty sportowej. Jeśli wygrasz, środki będziesz mógł od razu wypłacić. Od wygranej odjęta zostanie kwota freebetu.

Freebet 20 PLN w aplikacji

Kolejny freebet jest do zgarnięcia wyłącznie w aplikacji Superbet. Wystarczy zarejestrować konto i wpłacić min. 20 PLN (najlepiej 50 PLN, aby otrzymać pozostałe bonusy). Następnym krokiem jest pobranie w ciągu 7 dni apki. Po upływie maksymalnie 72 godzin od zalogowania otrzymasz freebet 20 PLN. Zaakceptuj go w ciągu 7 dni i wykorzystaj na dowolne zakłady.

Cashback do 3500 PLN

Obstawiając przez tydzień od pierwszej wpłaty, bukmacher zwróci Ci środki, jeśli zakończysz tydzień na minusie. Maksymalny zwrot w postaci bonusu to 3500 PLN. Bonus zostanie dodany do konta do 72 godzin od zakończenia okresu rozliczeniowego.

Cashbackiem należy obrócić 3-krotnie na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91. Czas na obrót to 10 dni.

KSW 95 kod promocyjny Fortuna

Fortuna to oficjalny bukmacher organizacji KSW. Nic zatem dziwnego, że kod promocyjny KSW jest dostępny u tego bukmachera. Fortuna oferuje pakiet powitalny w wysokości 335 PLN: trzy zakłady bez ryzyka 3x 100 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN, freebet od 1. wpłaty 10 PLN oraz freebet za udostępnienie kuponu 5 PLN.

Zakłady bez ryzyka 300 PLN

Po rejestracji konta będziesz mógł obstawić 3 zakłady bez ryzyka po 100 PLN każdy. Na wykorzystanie wszystkich masz 48 godzin od momentu założenia konta. Jako zakłady bez ryzyka policzone zostaną trzy pierwsze zakłady za maksymalnie 100 PLN.

Nie ma żadnych restrykcji odnośnie do kursów oraz liczby zdarzeń, a co najważniejsze zwrócone środki w przypadku porażki nie wymagają obrotu i wracają na konto depozytowe!

Bonus bez depozytu 20 PLN

Za samą rejestrację z kodem promocyjnym na KSW 95 w Fortunie otrzymuje się darmowe środki. Jest to 20 PLN w formie punktów FKP do wykorzystania na dowolne zakłady.

Bonus od 1. wpłaty 10 PLN

Pierwszy depozyt po rejestracji konta w Fortunie z kodem na KSW oprócz zakładu bez ryzyka gwarantuje freebet o wartości 10 PLN. Podobnie jak bonus bez depozytu jest on przyznawany w formie punktów FKP.

Bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu

W dowolnym momencie posiadając konto, możesz otrzymać dodatkowe 5 PLN. Wystarczy postawić dowolny kupon i udostępnić go w Strefie Kuponów. W zamian zostanie Ci przyznane 700 punktó FKP.

KSW kod promocyjny - pozostałe bonusy

Powyżej opisaliśmy najlepsze naszym zdaniem bonusy na KSW w Fortunie. Nie są to jednak jedyne godne uwagi oferty na zbliżającą się galę. Kod promocyjny KSW możesz wykorzystać również u innych polskich bukmacherów.

Bukmacher

Kod na KSW 95Bonus na KSW 95Kod
BetcrisTYPERVIP1400 PLN

Kod promocyjny Betcris

Betfan

TYPERVIP200% do 400 PLNKod promocyjny Betfan
forBETTYPERVIP3250 PLN

Kod promocyjny forBET

TOTALbet

TYPERVIP333 PLNKod promocyjny TOTALbet
BetclicTYPERVIPZakład bez ryzyka 50 PLN

Kod promocyjny Betclic

KSW 95 bonus bez depozytu

Wielu bukmacherów decyduje się zachęcić do gry, oferując bonusy bez depozytu. Te darmowe środki warto wykorzystać właśnie przy okazji zbliżającej się gali KSW 95. U których bukmacherów znajdziemy bonusy bez depozytu i jak je odebrać?

KSW 95 bonus bez depozytu w Fortunie

W Fortunie możemy również liczyć na bonusy bez depozytu. Rejestrując się z kodem promocyjnym Fortuna, otrzymamy bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN, a także freebet od pierwszej wpłaty wynoszący 10 PLN. Dodatkowo możemy liczyć na bonus za udostępnienie kuponu 5 PLN w punktach FKP.

KSW 95 bonus bez depozytu w LVBET

Bukmacher LVBET oferuje freebet w wysokości 20 PLN. Bonus bez depozytu otrzymamy rejestrując się z kodem promocyjnym LVBET.

KSW 95 bonus bez depozytu w Betters

Bonus bez depozytu możemy otrzymać również w Betters. Ten bukmacher oferuje na start freebet w wysokości 10 PLN przy rejestracji z kodem promocyjnym Betters. Bonus otrzymamy automatycznie od razu po weryfikacji konta. Otrzymane środki należy wykorzystać w ciągu 3 dni.

KSW 95 bonus bez depozytu w Goplusbet

Przedostatnim bukmacherem, który oferuje bonus bez depozytu jest Goplusbet. Rejestrując się z kodem promocyjnym Goplusbet otrzymamy freebet 30 PLN. Środki te powinny pojawić się na naszym koncie w ciągu 2 dni od weryfikacji.

KSW 95 bonus bez depozytu w Fuksiarzu

Darmowe środki na KSW 95 oferuje także Fuksiarz. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym Fuksiarz poprzez aplikację. W ciągu 48 godzin otrzymasz freebet o wartości 10 PLN do wykorzystania w ciągu 72 godzin na kupon AKO z oferty przedmeczowej i/lub na żywo z kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.40. Wygrana nie podlega warunkom obrotu.

Kursy na KSW 95

Na gali KSW 95 fani zobaczą dziewięć emocjonujących starć. Karta walk KSW 95 została złożona z kilku niezwykle wyrównanych pojedynków, w których ciężko wskazać faworyta. Całe wydarzenie zwieńczy walka o pas pomiędzy Jakubem Wikłaczem a Sebastianem Przybyszem.

O czym pamiętać obstawiając KSW 95 z kodem promocyjnym?

Decydując się na obstawianie KSW, należy pamiętać, że jest to obecnie federacja zrzeszająca topowych zawodników. W związku z tym pojedynki są wyrównane i ciężko znaleźć oczywistych faworytów. Obstawianie wszystkich dyscyplin sportowych stało się jednak o wiele prostsze dzięki rozpowszechnieniu Internetu. Pierwszym powodem jest możliwość przyjmowania zakładów online. Drugim zaś dostęp do wiedzy, która wcześniej nie była nigdzie publikowana.

Zatem przed rozpoczęciem gali warto odwiedzić media społecznościowe fighterów. To na nich publikowane są filmy z treningów, które mogą zdradzić informacje o formie. Taki szczegółowy research nie musi zając dużo czasu, a może okazać się zbawienny w ocenie sytuacji.


Jaki jest kod promocyjny na KSW 95?
KSW kod promocyjny to: TYPERVIP.
Gdzie znajduje się najlepsza oferta na KSW 95?
Najlepsza oferta na KSW znajduje się u bukmachera Superbet.
Czy w Fortunie można obstawiać KSW na żywo?
Oferta na żywo jest nie mniej bogata niż zakłady przed rozpoczęciem walk.