KSW to polska organizacja MMA, która już od dłuższego czasu cieszy się one ogromną popularnością w naszym kraju. Nie jest zatem zaskoczeniem fakt, że wielu graczy chce wykorzystać KSW kod promocyjny, do maksymalizacji zysków. Kod promocyjny KSW posiada oczywiście Fortuna, która jest oficjalnym bukmacherem tej federacji. Jak obstawiać KSW kod promocyjny w Fortunie?

KSW kod promocyjny - najlepsza oferta na galę

Fortuna to bukmacher, który w wielu aspektach jest liderem w branży na polskim rynku. Wielu graczy docenia go za nowoczesną aplikację, jeden z najlepszych BetBuilderów oraz wysokie kursy. Miłośnicy sztuk walki cieszą się szczególnie ze względu na wspomnianą współpracę pomiędzy Fortuną a KSW. Dzięki temu bukmacher stał się serwisem, w którym dostępna jest najlepsza oferta na kolejne gale, a także oferuje on KSW kod promocyjny.

KSW kod promocyjny otrzymamy po rejestracji konta. Składa się na niego aż pięć bonusów:

  • Trzy zakłady bez ryzyka (łącznie 600 PLN)
  • Bonus bez depozytu 20 PLN
  • Freebet 10 PLN od 1. wpłaty

W klatce i w jej okolicach znaleźć można liczne banery i reklamy zaznaczające bliską współpracę. Dodatkowo zawodnicy również eksponują logo marki. Dla osób, które zawierają zakłady bukmacherskie, tego typu umowy sponsorskie są niezwykle dobrą wiadomością. Dzięki temu każda z gal otrzymuje rozszerzoną ofertę bukmacherską. Obstawanie walk nie musi więc kończyć się tylko na wytypowaniu tego, kto wyjdzie z pojedynku jako zwycięzca.

W Fortunie można typować walki zaraz po ich ogłoszeniu. Im bliżej gali, tym odkrywanych jest coraz więcej rynków. Na kilka dni przed rozpoczęciem na głównej stronie Fortuny pojawiają się promocje, które mogą zagwarantować jeszcze większe emocje podczas typowania. Przy okazji typowania bez wątpienia warto wykorzystać KSW kod promocyjny.

Obstawianie KSW kod promocyjny na Fortunie

Częstotliwość organizacji kolejnych gal KSW jest niezwykle wysoka, więc właściwie przez cały czas w portfolio Fortuny znajduje się aktualna oferta. Aby ją znaleźć, należy w bocznym menu odnaleźć MMA wśród dyscyplin sportowych. U bukmachera Fortuna KSW znajduje się na samej górze ze względu na swoją popularność.

Jeszcze na długo przed wejściem zawodników do klatki typować można nie tylko podstawowe rynki. Tę możliwość warto wykorzystać obstawiając za KSW kod promocyjny. Wybierać można np. spośród typów na to, kiedy zakończy się walka oraz czy dojdzie do nokautu. Zwłaszcza ten drugi rynek cieszy się dużą popularnością.

KSW kod promocyjny można również wykorzystać na zakłady na żywo. Podczas trwania walk oferta jest niemniej bogata niż jeszcze przed oddaniem pierwszego ciosu. Aby móc skutecznie obstawiać wydarzenia podczas trwania walk warto jednocześnie śledzić transmisję, która może pomóc w ocenieniu sytuacji na ringu. Dodatkowo KSW typy na żywo to doskonały sposób na zwiększenie emocji podczas każdej gali.

Jak obstawiać KSW kod promocyjny w Fortunie

Aby móc skutecznie obstawiać za KSW kod promocyjny warto zapoznać się ze specyfiką tej dyscypliny. Wygrana może odbyć się poprzez nokaut, poddanie przeciwnika lub na punkty. Pierwszym sposobem na typowanie jest oczywiście wskazanie zwycięzcy. Może wydawać się to najprostszym rozwiązaniem, ponieważ jest to zakład dwudrogowy, więc mamy 50% szans na wygraną. Żeby jednak wykorzystanie tego rynku okazało się dobrym pomysłem, trzeba pamiętać o wcześniejszym przeanalizowaniu formy zawodników na podstawie poprzednich walk.

Popularnością cieszą się też rynki dotyczące nokautu bądź poddań. Duża ilość walczących dąży do tego, by walka nie trwała zbyt długo. Wpływ na to ma różnica w stylu rozgrywania pojedynku przez rywali. W sytuacji, gdy naprzeciwko siebie staje dwójka sportowców, z których jeden ewidentnie nie słynie z równej dyspozycji przez kilka rund sposób walki może być tylko jeden. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad dodaniem do kuponu zdarzenia dotyczącego momentu zakończenia walki. Można wskazać, czy zawodnicy zejdą z ringu już np. w 1, czy 2 rundzie.

Typy na walki

Obstawianie KSW kod promocyjny nie tylko dla doświadczonych typerów

Podchodząc pierwszy raz do typowania za KSW kod promocyjny, warto wzbogacić swoją wiedzę o poprzednie gale. Dzięki temu można zapoznać się z samą specyfiką tego sportu. Dodatkowo wielu z walczących ma już doświadczenie w tej federacji. Najlepiej jest więc wybierać do researchu te imprezy, które odbyły się stosunkowo niedawno i jednocześnie pojawiło się na nich kilku sportowców, którzy również zawalczą na następnej gali. W ten sposób da się w łatwy i przyjemny sposób zdobyć niezbędne informacje, które pozwolą zwiększyć skuteczność podczas typowania.

Kursy na KSW w Fortunie

Dla wszystkich, którzy przygotowują się do typowania za KSW kod promocyjny, Fortuna przygotowała konkurencyjne kursy. Ze względu na współpracę pomiędzy oboma podmiotami można liczyć na ofertę, którą trudno będzie odwzorować innym bukmacherom. Jest to najbardziej kompletna oferta zakładów przedmeczowych oraz live na rynku. Sama Fortuna chwali się, że każda walka to około 20 różnego rodzaju zakładów gotowych do dodania do swoich kuponów.

Oferta bukmacherska

Sięgając do oferty różnych firm i porównując kursy z Fortuną, to właśnie ten bukmacher oferuje najwyższą propozycję. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla tych, którzy krótko przed galą chcą stworzyć kupon AKO za pomocą wszystkich starć, które będą mieć miejsce. Jest to nie tylko sposób na ewentualny zarobek, ale też skuteczna metoda na zwiększenie emocji podczas oglądania starć z przyjaciółmi.

Istotną informacją jest prędkość dodawania kolejnych walk do oferty. Fortuna jako partner federacji ma dostęp do informacji jako pierwsza. Dzięki temu zauważając korzystne kursy, zyskujemy możliwość na utworzenie zakładu nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. To świetne rozwiązanie dla osób, które mogą poszczycić się fachową wiedzą. Obstawienie np. zwycięzcy pojedynku tak wcześnie, może bowiem pozwolić cieszyć się wyższym kursem.

KSW kod promocyjny - promocje od bukmachera

Dla KSW Fortuna jest głównym bukmacherem, więc na jej stronie nie może zabraknąć promocji. Najczęściej pojawiają się one nieco bliżej daty rozpoczęcia wydarzenia. Nawet jeżeli więc specjalna promocja nie została dodana na stronę i do aplikacji nie ma się czym martwić. Jest niemal pewne, że będzie ona dostępna, a sama Fortuna zechce przekazać tę informację jak największej ilości swoich użytkowników i nie tylko.

Przy poprzednich galach Fortuna oferowała różnego rodzaju promocje. Jedną z nich jest Dokładka. Jest to możliwość otrzymania dodatkowych środków w zamian za depozyt oraz zagrany kupon. Najczęściej wartość wpłaty oraz wymaganej stawki to 30 lub 50 zł. Również tyle zazwyczaj stanowi bonus. W przypadku KSW, Fortuna czasem jest szczególnie hojna i obdarowuje typerów tzw. Podwójną Dokładką. Dzięki temu otrzymane środki są podwajane. Należy koniecznie pamiętać, że aby móc otrzymać bonifikatę zagrany kupon musi być wygrany.

KSW kod promocyjny kieruje jednak głównie do nowych klientów. W jego skład wchodzą aż 3 zakłady bez ryzyka. Suma bonusu, który da się uzyskać to maksymalnie 600 zł. Rejestrując się z kodem promocyjny Fortuna, dodatkowo otrzymamy bonus bez depozytu 20 PLN oraz freebet 10 PLN od pierwszej wpłaty.

O czym pamiętać obstawiając KSW?

Decydując się na obstawianie KSW, należy pamiętać, że jest to obecnie federacja zrzeszająca topowych zawodników. W związku z tym pojedynki są wyrównane i ciężko znaleźć oczywistych faworytów. Obstawianie wszystkich dyscyplin sportowych stało się jednak o wiele prostsze dzięki rozpowszechnieniu Internetu. Pierwszym powodem jest możliwość przyjmowania zakładów online. Drugim zaś dostęp do wiedzy, która wcześniej nie była nigdzie publikowana.

Zatem przed rozpoczęciem gali warto odwiedzić media społecznościowe fighterów. To na nich publikowane są filmy z treningów, które mogą zdradzić informacje o formie. Taki szczegółowy research nie musi zając dużo czasu, a może okazać się zbawienny w ocenie sytuacji.


Gdzie znajduje się najlepsza oferta na KSW?
Najlepsza oferta na KSW znajduje się u bukmachera Fortuna, który jest partnerem federacji.
Czy w Fortunie dostępne są promocje specjalnie przygotowane na KSW?
Tak, należy ich wyszukiwać na krótko przed galą na głównej stronie serwisu.
Czy w Fortunie można obstawiać KSW na żywo?
Oferta na żywo jest nie mniej bogata niż zakłady przed rozpoczęciem walk.