Analiza rynku bukmacherskiego w ostatnich latach bardzo wyraźnie wskazuje na postępujący trend obstawiania zakładów z poziomu urządzeń mobilnych. Wielu graczy spędza coraz mniej czasu przed ekranem monitora, a co za tym idzie — preferują oni formę typowania wyników na swoim smartfonie, którego zawsze można mieć pod ręką. Polskie Zakłady Bukmacherskie stale pracują nad rozwojem tej formy obstawiania. Sprawdźmy, jak aktualnie prezentuje się Aplikacja mobilna PZBUK.

PZBuk Aplikacja - Funkcje

Polskie Zakłady Bukmacherskie szybko zadbały o aplikację mobilną, wychodząc w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom współczesnych graczy, którzy coraz częściej decydują się na mobilną metodę typowania wyników sportowych. W pierwszej kolejności warto zatem sprawdzić, jakie możliwości może nam zaoferować nowoczesna PZBUK apka. Oto jej najważniejsze funkcje:

  • obstawianie zakładów bukmacherskich dostępnych w trzech sekcjach: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, a także sporty wirtualne,
  • możliwość utworzenia i weryfikacji nowego konta,
  • ekspresowe przelewy bankowe oraz płatności kartą,
  • szybkie wypłaty wygranych środków,
  • możliwość korzystania z oferty promocyjnej PZBUK, w tym z pakietu powitalnego oraz specjalnych promocji stworzonych z myślą o klientach aplikacji mobilnej,
  • wcześniejsze zamknięcie kuponu za sprawą funkcji cashout,
  • wygodny kontakt z obsługą klienta Polskich Zakładów Bukmacherskich.

Bukmacher stale rozwija swoją aplikację, dzięki czemu obstawianie zakładów w tej formie staje się coraz wygodniejsze, o czym świadczą pozytywne opinie ze strony klientów. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że PZBUK aplikacja daje nam te same możliwości, co serwis internetowy.

pzbuk aplikacja

Zalety aplikacji mobilnej PZBUK

Najważniejszym plusem aplikacji PZBUK jest przemyślany i uporządkowany design, który przekłada się na prostą oraz wygodną obsługę aplikacji. Możemy szybko i bez trudu odnaleźć interesujące nas funkcje, niezależnie czy korzystamy z wersji PZBUK Android, czy też iOS. Bukmacher zdecydował się na kontekstowe menu, w którym znajdziemy główne sekcje zakładów, opcje płatności, historię zakładów, a także ustawienia naszego konta. PZBUK aplikacja mobilna, podobnie jak serwis internetowy, jest bardzo minimalistyczna, co korzystnie wpływa na jej funkcjonalność.

Jak pobrać aplikację PZBuk?

Sposób pobierania aplikacji zależy od oprogramowania zainstalowanego na naszym urządzeniu. Jeśli interesuje Cię aplikacja PZBUK iOS, możesz ją ściągnąć bezpośrednio z AppStore. Nieco inaczej jest w przypadku Androida. Ze względu na ograniczenia wprowadzone przez Google, aplikacje hazardowe nie mogą być pobierane ze sklepu Google Play. Na szczęście to nie problem. Wystarczy uruchomić przeglądarkę na swoim telefonie, przejść na stronę bukmachera i kliknąć przycisk "Pobierz aplikację na Androida". Następnie akceptujemy instalację z innych źródeł, pobieramy, a następnie klikamy w ściągnięty plik, co automatycznie rozpocznie instalację. Po jej ukończeniu aplikacja PZBUK Android jest już gotowa do obstawiania zakładów bukmacherskich na naszym smartfonie lub tablecie.

PZBuk promocje w aplikacji

Z poziomu aplikacji mobilnej PZBUK możemy założyć i zweryfikować nowe konto, a także wykorzystać kod promocyjny, który pozwoli nam odebrać ekskluzywny pakiet powitalny. PZBUK apka oferuje graczom specjalne promocje stworzone specjalnie z myślą o aplikacji. W ten sposób bukmacher pokazuje, że dba o potrzeby klientów preferujących taką formę obstawiania. Nowoczesna PZBUK aplikacja mobilna pozwala również korzystać z rozbudowanego programu lojalnościowego, w ramach którego gracze mogą zbierać punkty, a następnie wymieniać je na nagrody, w tym również darmowe zakłady. Dzięki temu obstawianie z aplikacji jest równie opłacalne, co typowanie wyników w serwisie.

Sprawdź: Sporty wirtualne PZBUK

Jak obstawiać w aplikacji PZBuk?

Typowanie meczów na aplikacji PZBUK jest bardzo proste. Aby tego dokonać, z poziomu menu kontekstowego wybieramy rodzaj zakładów:

  • przedmeczowe,
  • na żywo,
  • sporty wirtualny,

a następnie szukamy interesujących nas dyscyplin oraz wydarzeń. Wybieramy pasujące nam spotkanie, co skieruje nas do oferty zakładów przygotowanych specjalnie na nie. Teraz wystarczy kliknąć kurs przypisany do typowanego przez nas rezultatu, aby dodać zdarzenie do kuponu. Pozostaje nam już tylko wybrać stawkę i potwierdzić zakład. PZBUK aplikacja jest prosta i przejrzysta, dzięki czemu gracze nie będą mieli problemów z szybkim i sprawnym obstawianiem interesujących ich wydarzeń sportowych.

PZBuk aplikacja - opinie

Reasumując powyższe informacje, możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że PZBUK aplikacja mobilna zasługuje na pozytywne noty. Przejrzysty interfejs, liczne funkcje, a także promocje stworzone specjalnie z myślą o klientach aplikacji to główne zalety, za które możemy pochwalić bukmachera. Wersję PZBUK iOS można pobrać bezpośrednio ze sklepu App Store, natomiast wersję na Androida możemy ściągnąć z mobilnej strony internetowej bukmachera.


1. Czy PZBUK ma aplikację?
Tak, istnieje aplikacja PZBUK.
2. Jak pobrać aplikację PZBUK?
Aby pobrać aplikację PZBUK, należy wejść na stronę bukmachera i pobrać aplikację.