Rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi wymaga założenia konta u wybranego operatora, za którego pośrednictwem będziemy obstawiać kupony. Wśród legalnych bukmacherów w Polsce kilka lat temu działalność rozpoczęły Polskie Zakłady Bukmacherskie. Jak wygląda w PZBUK rejestracja? Tego dowiesz się z poniższego artykułu.

Przeczytaj: Bonus PZBUK CASHBACK do 1000 PLN

Czy w PZBUK rejestracja jest legalna?

Tak, założenie konta u tego operatora jest w stu procentach zgodne z prawem. Wynika to z faktu, iż bukmacher PZBUK otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych na terytorium Polski. Warto wybrać grę u legalnych firm, ponieważ w innym wypadku możemy narazić się na utratę naszych wygranych. Pełną listę operatorów, którzy mogą prowadzić zakłady na obszarze naszego kraju, znajdziecie na stronie Ministerstwa Finansów.

Jak założyć konto PZBUK krok po kroku?

U bukmachera PZBUK rejestracja jest naprawdę banalna i szybka. Poniżej przedstawiamy instrukcję, która przeprowadzi nas przez ten proces i pokaże, jak założyć konto PZBUK krok po kroku.

  • Pierwszym krokiem jest skierowanie się na stronę główną PZBUK i odnalezienie przycisku "Otwórz konto",
  • Naszym oczom ukaże się trzyczęściowy formularz. Zaczynamy od części pierwszej, w której musimy podać przede wszystkim informacje potrzebne do logowania. Wpisujemy więc swoją nazwę użytkownika, e-mail, numer telefonu oraz hasło. Należy także zaznaczyć zgody: marketingową oraz na przetwarzanie danych osobowych,
  • Drugi etap wymaga podania swojego imienia i nazwiska, serii i numeru dowodu lub paszportu, adresu, daty urodzenia, płci i numeru PESEL. Poniżej znajduje się także pole do wpisania kodu promocyjnego PZBUK. Warto podać kod TYPERVIP, by otrzymać pełną ofertę powitalną. Na koniec musimy zaakceptować regulamin bukmachera,
  • Ostatnim elementem, by ukończyć rejestrację PZBUK, jest ustawienie limitów na grę. Dotyczą one zarówno obrotu pieniężnego, jak i czasu spędzonego na stronie bukmachera. Są one obligatoryjne ze strony firmy, aby zastosować mechanizmy przeciwdziałania uzależnieniom. My również zalecamy skorzystanie z limitów, by należycie kontrolować grę.

Po uzupełnieniu powyższych danych możemy skorzystać z konta tymczasowego. Ma ono pewne ograniczenia, z których najistotniejsze polega na braku możliwości wypłaty środków. Aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności bukmachera, należy dokonać pełnej weryfikacji konta.

Jakie możliwości daje nam konto tymczasowe PZBUK?

Konto tymczasowe PZBUK jest najlepszym możliwym wyborem pod kątem wszystkich kont tymczasowych na polskim rynku zakładów wzajemnych. W przeciwieństwie do konkurencji ten bukmacher nie stawia bowiem żadnych ograniczeń obrotu ani czasu na aktywację stałego konta. Dzięki temu możemy swobodnie korzystać z konta tymczasowego, a weryfikację przejść dopiero w momencie, gdy zechcemy wypłacić środki. Jest to jedyna przeszkoda do długotrwałego korzystania z niepełnego profilu.

Czy w PZBUK rejestracja bez dowodu jest możliwa?

Pomimo iż po wypełnieniu formularza rejestracji utworzone zostaje konto tymczasowe, w PZBUK rejestracja bez dowodu jest niemożliwa. Wynika to z faktu, że w pierwszym etapie rejestracji musimy podać serię i nr dowodu. Oczywiście można wybrać również paszport, jednak zwykle osoby, które nie chcą weryfikować swojego dowodu osobistego, mają również na myśli wszystkie pozostałe dokumenty tożsamości. Technicznie więc w PZBUK rejestracja bez dowodu może nastąpić, jeżeli wybierzemy paszport, jednak nie ma opcji założenia konta zupełnie bez wskazania żadnego dokumentu. Brak jest jedynie konieczności wysyłania skanu dokumentu, lecz jego nr i seria są obowiązkowym elementem do rejestracji nawet konta tymczasowego.

Sprawdź także: Gra bez podatku w PZBuk

Jak przebiega logowanie PZBUK po utworzeniu konta?

Gdy wiemy już, jak krok po kroku założyć konto PZBUK, możemy utworzyć nasz profil i przejść do jego aktywacji. Jak wygląda w PZBUK logowanie po rejestracji? Nie musimy w żaden sposób potwierdzać założenia konta ani czekać na jego aktywację. Możemy więc od razu wejść na nasze konto, by obstawiać zakłady. Logowanie PZBUK jest równie łatwe w aplikacji, jak i na stronie internetowej. Wystarczy wpisać wskazany przy rejestracji login lub e-mail oraz hasło, by zalogować się na swoje konto. Dostępna jest także opcja "Zapamiętaj mnie", przez co nie będziemy musieli logować się po raz kolejny, lecz nasze konto będzie automatycznie włączone przez cały czas. Ułatwia to korzystanie z bukmachera, jeżeli często go odwiedzamy.

Zobacz też: PZBuk opinie i recenzja bukmachera

Co otrzymam za utworzenie konta u tego bukmachera?

PZBUK może pochwalić się bardzo atrakcyjną promocją dla nowych klientów. Możemy bowiem skorzystać z cashbacku nawet do 1000 PLN na pierwszy przegrany zakład, dzięki któremu odzyskamy stawkę z potrąceniem podatku. Promocją objęte są kupony akumulowane z kursem minimalnym każdego zdarzenia o wysokości 1.4. Choć zwrot następuje na konto bonusowe, warunki obrotu są bardzo przystępne. Oprócz tego możemy również otrzymać darmowy freebet 50 PLN na grę. Oferta ważna jest do odwołania, więc nie powinniśmy zwlekać!

Warto sprawdzić: Sporty wirtualne PZBUK


Czy bukmacher PZBUK tak jak mówi nazwa, rzeczywiście jest Polski?
Właścicielem firmy PZBUK jest szwedzka firma Cherry AB.
Czy gra u PZBUK wiążę się z jakimiś kosztami? 
Nie, konto na PZBUK możesz założyć całkowicie za darmo, jedyne co będziesz musiał opłacić to 12-procentowy podatek od każdego zakładu, który jest obowiązkowy w naszym kraju.