Dla wielu obstawiających kluczowym kryterium wyboru bukmachera jest aplikacja mobilna. Nie można się temu dziwić, ponieważ pozwala ona na wygodne przeglądanie oferty oraz zawieranie zakładów. Już niedługo w Polsce zacznie w pełni funkcjonować nowy serwis, którym jest Bwin. Można oczekiwać, że udostępni on swoje oprogramowanie. Czas więc sprawdzić, czy warto będzie je zainstalować oraz na jakie systemy Bwin aplikacja będzie działać.

Bwin: jak zainstalować aplikację krok po kroku?

Ważnym zadaniem, przed jakim stoi nowy bukmacher jest udostępnienie prostej instalacji aplikacji na każdy system operacyjny. Dzięki temu w szybki sposób da się przekonać o tym, co oferuje oprogramowanie bez zbędnej wiedzy technicznej. Biorąc pod uwagę to, co Bwin przygotował dla klientów w innych krajach można spodziewać się że skorzystać z aplikacji będą mogli posiadacze urządzeń z Androidem i iOS.

Poniżej przedstawiamy informacje jak zainstalować oprogramowanie na oba systemy. Można zauważyć w tych procesach nieznaczne różnice. Wynikają one jednak głównie ze specyfiki Androida i iOS.

Instalacja na Android

Instalacja Bwin aplikacji może wydawać się na początku nieco skomplikowana w przypadku Androida. Jest to spowodowane tym, że istnieje konieczność pobrania pliku bezpośrednio ze strony bukmachera. Google w swoim sklepie nie zezwala na umieszczanie aplikacji powiązanych z hazardem. Jak sobie z tym poradzić?

 • Wejdź na stronę bukmachera i pobierz Bwin aplikację
  Na stronie bukmachera należy odszukać plik instalacyjny. Najczęściej znajduje się on w zakładce Aplikacja mobilna.
 • Zezwól na instalację programów spoza Google Play
  Domyślnie telefony z Androidem nie zezwalają na instalację oprogramowania spoza oficjalnego sklepu. Należy więc dokonać zmiany w ustawieniach. Da się tego dokonać również jednorazowo.
 • Bwin aplikacja - instalacja
  Gdy plik instalacyjny jest już pobrany na telefonie należy go odszukać i uruchomić. W tym celu należy przejść do folderu, w którym został on zainstalowany.
 • Korzystanie z aplikacji Bwin
  Na tym etapie aplikacja powinna być skutecznie i bezpiecznie zainstalowana. To czas na przetestowanie jej możliwości!

Instalacja na iOS

Użytkownicy Iphone’ów i innych urządzeń opartych na systemie iOS mogą skorzystać z oficjalnego sklepu. To w nim da się znaleźć plik instalacyjny Bwin aplikacji. Jak przejść przez cały proces?

 • Znajdź aplikację w App Store lub na stronie Bwin
  Aby zainstalować oprogramowanie, należy je odszukać w sklepie App Store. Możliwe, że po wybraniu aplikacji Bwin, konieczne będzie potwierdzenie wieku. Jest to normalne dla aplikacji, które są związane z hazardem. Inną metodą jest udanie się na stronę Bwin i odszukanie zakładki z aplikacją mobilną.
 • Bwin aplikacja – instalacja
  Drugim krokiem jest instalacja. Z reguły zajmuje ona dosłownie chwilę i wygląda podobnie jak w przypadku innych aplikacji.
 • Korzystanie z aplikacji Bwin
  Po ukończeniu instalacji można już zacząć korzystać z aplikacji do obstawiania. Opinie o Bwin potwierdzają, że proces instalacji jest niezwykle prosty.

Bwin - rejestracja

Najlepsi bukmacherzy mogą poszczycić się tym, że rejestracja zajmuje dosłownie kilka minut. Obecnie Bwin dokonuje wszelkich czynności, by jak najszybciej zjawić się z gotową ofertą w Polsce. W związku z tym założenie konta na ten moment w serwisie nie jest jeszcze możliwe. Trudno jednak się spodziewać, by sam proces rejestracji był odmienny od tego, co można spotkać u innych bukmacherów. Do rejestracji na pewno może zachęcać kod promocyjny bwin.

Zobacz także: Przechodząc do tworzenia konta należy przygotować podstawowe dane, w tym te znajdujące się w dowodzie osobistym. W pierwszej kolejności niezbędne jest wprowadzenie imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz adresu mailowego. Wymogiem będzie także podanie numeru PESEL oraz serii i numeru dowodu osobistego. W dalszym etapie na wprowadzenie będą czekać dane adresowe. Zdarza się, że niektórzy bukmacherzy na początku wymagają tylko kilku z powyższych danych. To one są niezbędne do założenia tzw. konta tymczasowego.

Z odpowiedzią na pytanie, czy Bwin da możliwość korzystania z konta tymczasowego należy jeszcze zaczekać. Jeżeli tak będzie, to na pewno bukmacher ten znajdzie jeszcze większą ilość zwolenników do rejestracji. Dla porównania warto sprawdzić także ranking bukmacherów.

Bwin - jakie funkcje ma aplikacja mobilna?

Aby obstawianie za pomocą aplikacji było co najmniej tak samo wygodne, jak w witrynie musi posiadać ona szereg funkcji. Spoglądając na to, co obecnie Bwin oferuje w innych krajach można spodziewać się nowoczesnej aplikacji, która nie powinna nikomu sprawić trudności. Co zatem powinna posiadać Bwin aplikacja mobilna w Polsce?

 • pełną ofertę zakładów (w tym na żywo),
 • dostęp do utworzonych zakładów (także rozstrzygniętych),
 • możliwość dokonania depozytu oraz wypłaty,
 • dostęp do zakładki z promocjami,
 • możliwość założenia konta,
 • dostęp do pomocy (np. czat).

Najlepsi bukmacherzy poza tym dają dostęp do transmisji na żywo w aplikacji. Często zaletą korzystania z tej funkcji za pomocą smartfonu jest możliwość rozszerzenia playera na cały ekran. Bwin znany był niegdyś w Polsce z Bwin TV. Była to funkcja pozwalająca na śledzenia zdarzeń na stadionach i halach podczas najpopularniejszych spotkań. Możliwe, że jużF niedługo ponownie będzie można korzystać z tej opcji.

bwin online

Bwin - aplikacja, czy strona mobilna?

Bukmacherzy ze względu na swoją popularność mogą pochwalić się tym, że ich strony internetowe są wysoce responsywne. To znacznie wpływa na przyjemność korzystania z nich. Swoich zwolenników mają także aplikacje mobilne. Trudno dziś znaleźć bukmachera, który nie oferuje własnego oprogramowania. A jak jest w przypadku Bwin?

Można założyć, że aplikacja mobilna Bwin będzie lepiej dostosowana do urządzeń z ekranem dotykowym niż strona internetowa. Szczególnie przydatne okazują się banery, które pozwalają łatwo skierować się do zawartych kuponów, danych konta czy oferty live. Podobnie powinno być w przypadku Bwin. Na ten moment trudno oceniać możliwości oprogramowania, gdy jeszcze nie jest ono dostępne.

W przypadku, gdy strona mobilna nie będzie wyświetlać wszystkich funkcji warto pamiętać o opcji, którą daje większość przeglądarek. Mowa o powrocie do tzw. wersji desktopowej, czyli tej, która dostępna jest na komputery i urządzenia o dużych wyświetlaczach. Korzystając standardowo z usług bukmachera za pomocą smartfonu w większości przypadków znacznie lepiej będzie spisywać się jednak aplikacja. Należy założyć, że Bwin dołoży wszelkich starań, by jej używanie było prawdziwą przyjemnością.

Bwin - bonusy z aplikacją

Niektórzy z bukmacherów oferują specjalne bonusy dla użytkowników aplikacji. Czy Bwin będzie kolejnym z nich? Na odpowiedź należy zaczekać, aż serwis ten stanie się w pełni dostępny w Polsce. Jeżeli tak się stanie to można łatwo założyć, że liczba pobrań oprogramowania mobilnego szybko wzrośnie.

Jeśli Bwin osobom korzystającym z aplikacji udostępni specjalne promocje, to zapewne będą to bonusy od depozytu, zakłady bez ryzyka lub freebety. Pierwsze z nich uzależnione są od wielkości wpłaty. Po jej dokonaniu bukmacher dodaje do konta wcześniej wskazaną wartość określoną w procentach (np. 50% lub 100% od wpłaty).

Zakład bez ryzyka to coraz częściej spotykana promocja na polskim rynku. Polega ona na możliwości uzyskania zwrotu w przypadku niepowodzenia kuponu. Freebet to zaś po prostu darmowy zakład. Jest to bardzo lubiana forma promocji przez każdego użytkownika zakładów bukmacherskich.

Jak odebrać bonus w aplikacji?

Jeżeli Bwin zaoferuje specjalne bonusy zapewne będzie można odebrać je w aplikacji. Jak to uczynić? Większość aplikacji mobilnych posiada zakładkę z promocjami. To w niej powinna być udostępniona możliwość skorzystania z nich. Zależnie od warunków niektóre bonusy aktywowane są automatycznie, a inne należy włączyć samodzielnie. Wpływ na to ma np. czas, w jakim należy spełnić warunki bonusu.

Oprócz tego w Bwin aplikacji może być dostępna także szczegółowa informacja o wspomnianych warunkach. Warto się z nią zapoznać, by stwierdzić, czy dana promocja jest opłacalna. To szczególnie istotne, ponieważ skorzystanie z bonusu zazwyczaj wiąże się automatycznie z akceptacją regulaminu. Bwin to bukmacher, który cieszy się dużym zaufaniem za granicą, ale w każdym przypadku warto znać zasady przyznanych bonusów.


Ile trwa instalacja aplikacji Bwin?
Instalacja aplikacji Bwin zajmuje nie więcej niż 10 minut.
Jakie wymagania ma aplikacja Bwin?
Aplikacja Bwin jest dostępna na każde urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS.
Co mogę obstawiać w aplikacji Bwin?
Co tylko chcesz! W aplikacji dostępna jest pełna oferta zakładów sportowych Bwin.