Bwin to doskonale znana na świecie firma, która oferuje zakłady bukmacherskie. W niedługim czasie powinna ona powrócić na polski rynek. Gracze, którzy obstawiali w sieci przed nowelizacją ustawy mogą dobrze kojarzyć nazwę oraz logo Bwin. Czas sprawdzić, kiedy austriacki bukmacher powróci na dobre ze swoją ofertą oraz jak powinna ona się prezentować.

Bwin - Najważniejsze informacje o firmie

Bwin to bukmacher, który pochodzi z Austrii. Największe rynki, na których obecnie działa to Włochy, Niemcy, Francja oraz Meksyk. Właścicielem marki jest firma Entain PLC. Pierwsze zakłady przyjmowane były w rodzimym kraju w 1997 roku. Szybko po tym czasie udostępniona została strona internetowa. To za jej pomocą da się było tworzyć zakłady. Od oczątku obecnego wieku Bwin zaczął działać również w innych, wspomnianych krajach. Do 2006 bukmacher był znany pod marką betandwin. Logo firmy można kojarzyć z okresu, gdy była ona sponsorem Realu Madryt, AC Milan czy Valencii. Jeśli chcesz sprawdzić, jak Bwin wypada na tle innych firm to sprawdź także ranking bukmacherów.

Bwin Polska - Licencja Bukmachera

Na ten moment informacje o Bwin znaleźć można głównie na stronie Totolotka. To jego licencja została przejęta przez omawianego bukmachera. Jest to doskonała wiadomość dla obstawiających w Polsce. Totolotek nie potrafił przebić się ze swoją ofertą. Bardzo możliwe, że uczyni to natomiast większa marka, którą bez wątpienia jest Bwin. Przejęcie licencji miało miejsce w I kwartale 2022 roku.

W najbliższym czasie powinien odbyć się rebranding, którego rezultatem będzie przekształcenie Totolotka w Bwin. Można przypuszczać, że będzie on funkcjonować pod adresem bwin.pl. Utworzenie specjalnej Spółki Akcyjnej w Polsce daje pewność, że cały proces jest już zaawansowany.

Nazwa firmyZezwolenie Ministra Finansów
Bwin Poland S.A.PS4. 6831.8.2018

Bwin - opinie graczy o zakładach

Czy o Bwin opinie użytkowników są pozytywne? Bazując na przeszłości firmy w Polsce można odpowiedzieć, że tak. Gdy poprzednio bukmacher działał legalnie w naszym kraju mógł pochwalić się przychylnością klientów. Jedną z zalet była obszerność oferty. Obecnie biorąc pod uwagę to, co jest oferowane w innych krajach da się szybko zauważyć, że w dalszym ciągu jest to mocną stroną Bwin.

Aby Bwin zebrał więcej bieżących opinii w Polsce należy zaczekać do jego startu. Spoglądając na to, co aktualnie dzieje się na zagranicznym rynku Bwin może pochwalić się dobrym zdaniem wśród obstawiających.

bwin online

Bwin - opinie o aplikacji

Bwin w krajach, w których działa udostępnia aplikację mobilną. Można ją pobrać bezpośrednio ze strony operatora. Funkcjonuje ona na urządzeniach z systemami Android i iOS. Śledząc informacje z innych krajów opinie o aplikacji Bwin są pozytywne. Co istotne da się w niej typować live, co jest wręcz konieczną funkcją. Dodatkowo aplikacja Bwin pozwala korzystać z niemal wszystkich opcji, które dostępne są za pomocą witryny internetowej.

Biorąc pod uwagę duże doświadczenie firmy na światowym rynku można podejrzewać, że aplikacja Bwin szybko dołączy do czołówki w naszym kraju. Znakiem rozpoznawczym powinno być charakterystyczne czarne tło kojarzone przez wielu właśnie z tą marką.

Bwin opinie  - oferta na zakłady

Opinie o Bwin są pozytywne w dużej mierze dzięki szerokiemu portfolio zakładów sportowych. Obecnie w ofercie zagranicznej istnieją też zdarzenia, które popularne są głównie w Polsce. To pozwala sądzić, że bukmacher ten śledzi cały czas to, co dzieje się w naszym kraju. Do swoich kuponów można dodawać zdarzenia z piłki nożnej, tenisa, sztuk walki i koszykówki, ale też z niszowych dyscyplin. Wśród nich wymienić można rugby, snooker czy tenis stołowy.

Bwin specjalną troską otacza szczególnie najbardziej prestiżowe turnieje i zawody. Z tego też powodu na stronie oraz w aplikacji najłatwiej da się znaleźć kursy na mecze Ligi Mistrzów, NBA czy aktualnie trwające turnieje ATP i WTA.

Dobrą wiadomością dla polskich graczy może być możliwość wprowadzenia na polski rynek edycji zakładu w trakcie jego trwania. Ta innowacyjna opcja może zachęcić do gry w Bwin i jednocześnie sprawdzić, że opinie o Bwin będą jeszcze pozytywniejsze. Funkcja ta daje ewentualność edycji jednego lub kilku typów z właśnie trwającego zakładu. Dzięki temu czerwona kartka lub kontuzja zawodnika nie musi pokrzyżować szyków.

Bwin w innych krajach chwali się podwyższonymi kursami na wybrane zakłady. Najczęściej są to najmocniejsze ligi piłkarskie. Dodatkowo przypuszczalnie bukmacher również w Polsce udostępni możliwość korzystania z gotowych zakładów akumulowanych. Dzięki nim można cieszyć się wyższym kursem niż podczas samodzielnego tworzenia kuponu. To dobra opcja dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na samodzielne wyszukiwanie typów. Funkcja ta jest już znana w Polsce dzięki innym serwisom.

Recenzja oferty powitalnej

To jak będzie wyglądać oferta powitalna dla nowych klientów Bwin nie jest jeszcze pewne. Tak ceniony bukmacher, jak Bwin zapewne jednak wie, że propozycja powitalna jest jednym z głównych czynników decydujących o ilości nowych klientów. W innych europejskich krajach osoby, które przeszły rejestrację mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 100 EUR. W przypadku niepowodzenia kod promocyjny bwin przyznawany jest w formie freebetu. Żeby przekonać się, czy ta oferta zostanie w jakimś stopniu przeniesiona na polski rynek należy po prostu zaczekać.

Analizując to, co oferują konkurenci, trudno spodziewać się, by Bwin zrezygnował z bonusu dla nowych użytkowników. W Polsce najczęściej proponowane są zakłady bez ryzyka oraz bonus od depozytu. Ten pierwszy z nich Bwin musiałby jedynie odpowiednio przełożyć na ofertę dla graczy z Polski.

Recenzja metod płatności

Najczęściej u legalnych bukmacherów wykorzystywane są takie metody płatności jak BLIK, czy przelew internetowy. Należy więc oczekiwać, że będą one miały swoje miejsce w Bwin. W innych krajach gracze korzystają zazwyczaj także z płatności za pomocą karty. To dość powszechna opcja dostępna u operatorów działających w naszym kraju. Bwin wcześniej dał się poznać jako bezpieczny serwis pod kątem realizacji wpłat i wypłat. Jeżeli ten czynnik dalej będzie zapewniony na podobnym poziomie, to austriacka marka szybko może przebić się do czołówki.

Pewną zmianą porównując to, co oferował Bwin kilka lat temu w Polsce jest czas realizacji wypłat. Obecnie sporo bukmacherów daje możliwość otrzymania środków niemal natychmiastowo. Należy oczekiwać, że Bwin również dostosuje się do trendów panujących na naszym rynku.

Opinie o promocjach dla stałych graczy

Można domniemywać, że w Bwin doskonale wiedzą, że aby zyskać klientów kluczowe będzie odpowiednie skonstruowanie oferty promocyjnej bwin. Opierając się na tym, co jest dostępne w tej chwili w innych krajach najwięcej dla siebie mogą zgarnąć fani pokera. Ze względu na restrykcje związane z kasynami trudno jest oczekiwać tego samego w Polsce.

Bardzo możliwe, że na polski rynek przeniesiona zostanie opcja zwiększenia kursu w przypadku dołożenia kolejnych zdarzeń do swojego AKO. Bonus ten może być dobrze znany od dłuższego czasu dzięki innym zakładom bukmacherskim. W Bwin po skonstruowaniu kuponu należy dodatkowo kliknąć specjalny baner, który powinien być łatwo zauważalny obok typów.

Na bliższe informacje o promocjach należy poczekać, aż Bwin w pełni przedstawi się klientom na swojej stronie. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że zakłady sportowe nawet przed nowelizacją ustawy nie były bogate w promocje w Bwin.

Bwin - jakość obsługi klienta

Obsługa klienta w Bwin od zawsze stoi na wysokim poziomie. Nie powinno się to zmienić po przedstawieniu swojej oferty przez tę firmę. Dla tych, którzy potrzebują standardowych informacji służyć może przydatny FAQ. Podczas korzystania z niego posłużyć może wyszukiwarka lub intuicyjne menu.

Dla wszystkich tych, którzy potrzebują bardziej szczegółowych informacji dostępna jest pomoc świadczona przez 24 h. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Bardzo istotne dla graczy z Polski będzie to, czy Bwin udostępni czat na żywo. Jest to zdecydowanie najbardziej popularna metoda kontaktu. Wielu klientów właśnie w ten sposób liczy, że otrzyma odpowiedź w czasie rzeczywistym. Jeżeli Bwin wprowadzi czat, to na pewno będzie można go pochwalić za tę funkcjonalność.


Czy Bwin jest legalny w Polsce? 
Tak. Zgodnie z obowiązującą aktualnie ustawą hazardową Bwin jest legalny w Polsce.
Czy Bwin to dobry bukmacher?
Tak. Bwin to sprawdzony i bezpieczny bukmacher z ciekawą ofertą, który otrzymał licencję po Totolotku.