Wolna konkurencja pomiędzy działającymi na polskim rynku organizatorami zakładów wzajemnych w naturalny sposób sprzyja progresowi w różnych dziedzinach. Jedną z nich są aplikacje mobilne, które – aby zapewnić typerom możliwie jak największy komfort współpracy z danym bukiem – dopracowywane są w najdrobniejszych detalach. Dzięki nim możemy obstawiać zakłady przy użyciu telefonu lub tabletu równie sprawnie, a niekiedy nawet sprawniej, niż w przypadku tradycyjnych programów webowych obsługiwanych z poziomu przeglądarki. Rozwiązanie to wykorzystuje m.in. bukmacher forBET. ForBET aplikacja na urządzenia mobilne cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem ze strony graczy, dlatego w ramach niniejszego wpisu opiszemy pokrótce wszystkie najważniejsze związane z nią aspekty. 

Sprawdź: FORBET Kod Promocyjny | bonus na start 3050 PLN

ForBET aplikacja mobilna – Zalety
Zalety aplikacji forbet

Bukmacher forBet cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony polskich graczy. Do tego stopnia dużym, że śmiało można, go nazwać jednym z liderów naszego rodzimego rynku. Trudno się zatem dziwić, że aby utrzymać dobrą pozycję w ramach stawki, nieustannie szlifuje on najróżniejsze sekcje swojej działalności. Jedną z tych szczególnie doświadczonych progresem buka jest właśnie forBET aplikacja mobilna. Oto jej najważniejsze zalety:

  • Komfortowy system oglądania kuponów ułatwiający weryfikację uzyskanych wygranych oraz poniesionych porażek,
  • Deponowanie środków za pośrednictwem szybkich płatności oraz zlecanie wypłat pieniężnych z poziomu aplikacji,
  • Łatwość i wygoda obsługi, dzięki przemyślanemu rozmieszczeniu elementów, optymalizacji w zakresie szybkości działania oraz płynności przechodzenia pomiędzy poszczególnymi zakładkami. Są to zalety obecne zarówno w wariancie forBET iOS, jak i Android,
  • Efektywna wyszukiwarka umożliwiająca szybki dostęp do konkretnych zakładów na bazie wpisywanych przez użytkownika dat oraz fraz kluczowych,
  • Opcja obstawiania zakładów bukmacherskich ForBET w trybie live, posiadająca przeznaczoną do tego zakładkę, a także funkcja „match tracker” oddająca do dyspozycji szczegółowe wizualizacje rozgrywanych wydarzeń z możliwością śledzenia każdej akcji mającej miejsce na boisku.

Aplikacja forBET Android czy iOS jest świetnym rozwiązaniem dla osób prowadzących dynamiczny tryb życia. Za jej sprawą można w wygodny sposób typować swoje ulubione wydarzenia niezależnie od tego, czy ma się dostęp do komputera.

ForBET aplikacja mobilna – Wymagania

apka mobilna forbet

Obecnie forBET aplikacja dostępna jest na urządzenia zarówno z oprogramowaniem Android, jak i dla sprzętu Apple’a z iOS-em. Można skorzystać z niej zatem bez względu na to, czy jest się właścicielem iPhone’a, smartfonu LG, Xiaomi, Samsunga czy telefonu lub tabletu dowolnej innej firmy.

Mimo to istnieje jednak pewien szkopuł związany z pobieraniem aplikacji forBET Android, który warunkuje Google. W związku z faktem, że Google blokuje dostęp do aplikacji związanych z hazardem, pobranie aplikacji forBET z poziomu Google Play jest niemożliwe. Co zrobić w tej sytuacji?

Aby uniknąć ryzyka pobrania złośliwego oprogramowania, aplikację forBET na Androida rekomendujemy pobierać wyłącznie z oficjalnej strony operatora. W tym celu należy w standardowy sposób odpalić w przeglądarce jego witrynę, a następnie odszukać na stronie głównej zakładkę o nazwie „Aplikacja mobilna” (wcześniej warto upewnić się, czy w swoim telefonie ma się ustawioną zgodę na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż Google Play: ustawienia > bezpieczeństwo > nieznane źródła).

Po przyciśnięciu, oczom ukaże się pełna instrukcja pobierania, jednak zasadniczo sprowadza się ona do pojedynczego kliknięcia skrótu „forbet.apk”, który zainicjuje automatyczną instalację aplikacji forBET. Na stronie bukmachera dostępny jest także QR kod, którego zeskanowanie uruchomi pobieranie apki forBET. Rejestracja oczywiście jest elementem wymaganym, żeby korzystać z funkcji udostępnianych przez ten produkt, a tym bardziej z atrakcyjnych bonusów na start od forBET, więc jeśli jeszcze jej nie dokonałeś, w dalszej części wpisu zamieszczamy skrócony opis jej przebiegu.

Na koniec warto również zaznaczyć, że opisywany problem nie występuje w przypadku forBET iOS. Zatem posiadacze iPhone’ów oraz iPadów mogą odetchnąć z ulgą. Mają możliwość normalnie skorzystać z App Store, czyli oficjalnej Apple’owskiej platformy dystrybucji cyfrowej.

ForBET rejestracja w aplikacji

android czy ios forbet aplikacja

W przypadku rejestracji w systemie bukmachera nie ma żadnego znaczenia, w ramach jakiego środowiska instalacyjnego ma zostać umieszczona aplikacja forBET. Dla iOS, Androida, jak i standardowej przeglądarki internetowej wymagane jest przebycie dokładnie takiej samej procedury:

  1. Przejdź do zakładki sporządzonej do rejestracji w forBET, podaj swój adres e-mail oraz zdefiniuj login i hasło, a następnie zaakceptuj wszystkie wymagane zgody. Dodatkowo zdecydowanie polecamy zaznaczyć także checkbox potwierdzający chęć skorzystania z bonusu powitalnego,
  2. Kliknij przycisk „Dalej” i w kolejnym oknie wypełnij poszczególne rubryki swoimi danymi osobowymi oraz kontaktowymi,
  3. Ponownie kliknij „Dalej”, wprowadź informacje na temat swojego rachunku bankowego, zaznacz wymagane zgody, a następnie naciśnij przycisk „Zarejestruj się”.

Zobacz także: forBET bez podatku


Tak, forBET ma własną aplikację. Według graczy jest to jedna z najlepiej działających aplikacji bukmacherskich na polskim rynku, dlatego warto ją przetestować.
Oficjalna strona forBET umożliwia posiadaczom telefonu z systemem Android pobranie aplikacji bukmachera. Natomiast użytkownicy systemu iOS znajdą ją w dedykowanym sklepie Apple.