Dzięki aplikacjom bukmacherskim możemy obstawiać zakłady przy użyciu telefonu lub tabletu sprawniej niż dotychczas. Rozwiązanie to wykorzystuje m.in. bukmacher forBET. W ForBET aplikacja na urządzenia mobilne cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem ze strony graczy. W tym tekście dowiecie się dlaczego.

ForBET aplikacja - instalacja krok po kroku

Aplikacja forBET dostępna jest na systemy Android i iOS. Oznacza to, że możemy ją pobrać na większość urządzeń mobilnych. Instalacja w przypadku tych dwóch popularnych systemów operacyjnych wygląda jednak nieco inaczej. Poniżej wyjaśniamy co trzeba zrobić, by móc cieszyć się dostępem do apki forBET.

ForBET aplikacja na Android - instalacja krok po kroku

Aplikacji mobilnej forBET nie można pobrać bezpośrednio ze Sklepu Play. Jest to związane z polityką Google'a. Nie udostępnia on w swoim sklepie aplikacji powiązanych z hazardem. Jak więc zainstalować apkę na swoim smartfonie z Androidem?

 • Przejdź do podstrony z aplikacją na stronie forBET
 • Wybierz wersję dla Androida i przejdź do pobrania pliku instalacyjnego
 • Wyraź zgodę na instalację aplikacji z nieznanych źródeł
 • Następnie dokończ proces instalując aplikację
 • To wszystko! Już możesz koszystać z forBET w aplikacji mobilnej po kliknięciu w jej ikonkę!

ForBET aplikacja na iOS - instalacja krok po kroku

Posiadacze telefonów z systemem iOS nie muszą borykać się z takimi trudnościami przy pobieraniu i instalacji aplikacji mobilnej forBET, co użytkownicy sprzętu z Androidem. Posiadając sprzęt marki Apple, możemy ściągnąć aplikację forBET bezpośrednio z AppStore. Drugą opcją dalej pozostaje skorzystanie z odnośnika na stronie bukmachera. Poniżej wyjaśniamy jak najszybciej pobrać apkę na urządzenia firmy Apple.

 • Znajdź aplikację forBET w App Store
 • Możesz również przejść pliku instalacyjnego przez zakładkę Aplikacja na stronie forBET
 • Następnie rozpocznij instalację
 • Po chwili forBET aplikacja zostanie zainstalowana i możesz już z niej korzystać!

ForBET aplikacja - najważniejsze funkcje

Bukmacher forBet cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony graczy. Podobnie jest z jego aplikacją. Pozwala ona wykorzystywanie wszystkich funkcji, które dostępne są także na stronie internetowej. Jaka funkcjonalność szczególnie przydaje się podczas typowania w apce forBET?

 • Pełna oferta bukmacherska - w aplikacji forBET możesz obstawiać wszystko to, co widnieje również na stronie bukmachera. Oznacza to, że nie musisz się ograniczać.
 • Bonusy - każdy z bonusów przeznaczony jest także do wykorzystania przez użytkowników platformy mobilnej. Także tyczy się to promocji powitalnej.
 • Wpłaty i wypłaty - depozytu możesz dokonać wygodnie za pomocą smartfona. Identycznie jest w przypadku zlecenia wypłaty na konto bankowe.
 • Obsługa klienta - czat na żywo został umieszczony w wygodnym miejscu w aplikacji. W przypadku wystąpienia niejasności w każdej chwili można zgłosić się po pomoc pracowników bukmachera forBET.
 • Wygodnie obstawianie na żywo - intuicyjna podstrona dotycząca zakładów na żywo to jedna z największych zalet aplikacji forBET. Teraz możesz obstawiać z każdego miejsca.

Mobilna strona internetowa forBET

Jak przystało na każdego porządnego bukmachera, forBET posiada wysoce funkcjonalną stronę internetową, za pośrednictwem której możemy dokonywać wpłat i wypłat, stawiać kupony, korzystać z promocji i bonusów, a także wiele więcej. Interfejs jest niezwykle przejrzysty, dzięki czemu nie powinniśmy mieć problemów z odnalezieniem interesujących nas opcji.

Z lewej strony bukmacher przygotował listę najpopularniejszych wydarzeń, które mogą nas zainteresować. Dostępny jest również chat, a także profesjonalna pomoc ze strony działu technicznego. Szata graficzna może się wydawać nieco przestarzała, jednak to chyba jeden z najmniejszych problemów dla graczy.

ForBet rejestracja w aplikacji

W przypadku rejestracji w systemie bukmachera nie ma żadnego znaczenia, w ramach jakiego środowiska instalacyjnego ma zostać umieszczona aplikacja forBET. Nie zapomnijcie, że podczas rejestracji warto wykorzystać nasz kod promocyjny forBET. Dzięki temu otrzymacie dostęp do atrakcyjnego bonusu powitalnego bukmachera. Dla iOS, Androida, jak i standardowej przeglądarki internetowej wymagane jest przebycie dokładnie takiej samej procedury:

 • Przejdź do zakładki rejestracji w apce forBET
 • Podaj swój adres e-mail oraz zdefiniuj login i hasło, a następnie zaakceptuj wszystkie wymagane zgody
 • Polecamy zaznaczyć także checkbox potwierdzający chęć skorzystania z bonusu powitalnego
 • Kliknij przycisk Dalej i w kolejnym oknie wypełnij poszczególne rubryki swoimi danymi osobowymi oraz kontaktowymi
 • Ponownie kliknij Dalej, zaznacz wymagane zgody, a następnie naciśnij przycisk Zarejestruj się

Aplikacja forBET - bonusy

Wielu bukmacherów decyduje się włączyć do swojej stałej oferty powitalnej bonus za korzystanie z aplikacji. To forma podziękowania, zachęcająca do użytkowania jej. Takowy freebet za korzystanie z aplikacji oferują między innymi Fortuna, czy ETOTO. Niestety, forBET nie zdecydował się na skorzystanie z podobnego rozwiązania. Bukmacher nie zawarł w ofercie powitalnej żadnego freebetu wiążącego się z użytkowaniem jego aplikacji mobilnej.

Opinie

Odbiór działań bukmachera ze strony społeczności graczy jest niezwykle istotny dla dalszego rozwoju marki. Dlatego też forBET nie pozostaje głuchy na feedback. To właśnie w oparciu o opinie graczy stara się nieustannie ulepszać i poszerzać swoją ofertę, a także przygotowywać nowe oferty promocyjne. ForBet na polskim rynku rozgościł się już na dobre, a do tego zdobywa coraz szersze grono fanów. Użytkownicy doceniają przede wszystkim jego ofertę powitalną, szeroki wachlarz dostępnych sportów, a także aplikację mobilną.

Ponadto na osobną uwagę zasługują kursy bukmacherskie, oferowane przez forBET. Za sprawą niskiej marży należą one do jednych z najlepszych na rynku. Pod tym względem bukmacher stara się nawiązywać do czołówki, w której wymienić można też TOTALbet czy LVBET. W tej sprawie o forBET opinie są najczęściej bardzo pozytywne.


Czy bukmacher forBET posiada aplikację mobilną?
Tak, forBET ma własną aplikację. Według graczy jest to jedna z najlepiej działających aplikacji bukmacherskich na polskim rynku.
Jak pobrać aplikację forBET?
Oficjalna strona forBET umożliwia posiadaczom telefonu z systemem Android pobranie aplikacji bukmachera. Użytkownicy systemu iOS znajdą ją w dedykowanym sklepie Apple.