Dbanie o dobrą opinię to kluczowa kwestia dla każdego bukmachera na rynku. Społeczność graczy stosunkowo szybko zraża się do danych operatorów, którzy nie dostarczają odpowiednio jakościowych usług. Zdaje sobie z tego sprawę forBET, który dba o to, żeby jego użytkownicy byli w pełni zadowoleni z jego oferty i działań. Jak zatem prezentują się opinie o forBET?

ForBET opinie - legalny bukmacher

ForBET jako bukmacher internetowy funkcjonuje w naszym kraju od 2016 roku, a dwa lata później uzyskał też licencję na prowadzenie punktów stacjonarnych. Badając dla polskiego bukmachera forBET opinie klientów, można dostrzec wyraźny trend wzrostowy zarówno pod względem ich ilości, jak i procenta pozytywnych ocen.

ForBET działa na podstawie zezwolenia z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydanego na okres 6 lat. W 2021 roku zostało ono przedłużone na kolejne 6 lat. Dzięki tej informacji możemy być pewni, że gramy u w pełni legalnego bukmachera. Również dzięki widnieje on w naszym rankingu bukmacherów.

ForBET opinie - oferta powitalna

Bukmacher forBET szybko dorobił się opinii operatora o jednym z najlepszych na rynku bonusów powitalnych. W jego skład wchodzi wiele pomniejszych bonusów i innych korzyści, z których największą jest zakład bez ryzyka aż do 1000 zł. Oprócz tego forBET oferuje swoim użytkownikom również:

 • Bonus od drugiej wpłaty 100% aż do 2050 zł
 • Grę bez podatku przez 30 dni
 • Freebet na urodziny w wysokości 20 zł

Rejestrując się z naszym kodem promocyjnym forBET otrzymacie bonus od drugiej wpłaty podwyższony o dodatkowe 50 zł. W standardowej ofercie wynosi on 2000 zł. Odblokowanie bonusu następuje po jednokrotnym obrocie kwotą depozytu po łącznym kursie 2.00. Nie ma ograniczeń co do ilości zawartych kuponów. Dalej, otrzymanym bonusem trzeba 4-krotnie obrócić na kuponach akumulowanych z min. 2 zdarzeniami. Kurs pojedynczej selekcji musi wynosić 1.20, a kurs całkowity min. 2.00.

ForBET opinie - gra bez podatku

Od momentu rejestracji u bukmachera forBET przez 30 dni będziesz mógł się cieszyć możliwością gry bez podatku. Oznacza to, że twoje wygrane będą większe, a stawka nie zostanie pomniejszona o 12% podatku. Bukmacher stawia jednak pewne warunki, po których spełnieniu otrzymamy możliwość gry bez podatku. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, a kurs pojedynczego zdarzenia nie będzie mniejszy niż 1.30.

Warunki jak widać zatem są wyjątkowo proste do spełnienia. Nie zapomnijcie, że czas gry bez podatku po rejestracji u bukmachera to tylko 30 dni. Po upływie tego czasu stawka na kuponie znów będzie ulegała pomniejszeniu o 12%.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka jest jednym z elementów składowych bonusu powitalnego bukmachera forBET. To atrakcyjna promocja, która przyciąga wielu graczy. Zakład bez ryzyka zabezpiecza nasze środki. W przypadku postawienia kuponu, który okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam kwotę zakładu w postaci środków bonusowych. Zazwyczaj trzeba nimi obrócić przed wypłatą. W przypadku forBET zakład bez ryzyka obejmuje kwotę aż do 1000 zł.

Minimalna kwota, dla której obowiązuje zakład to 20 zł. Promocja nie obejmuje gier karcianych. Przyznanym bonusem należy w całości dokonać jednokrotnego obrotu, zawierając kupon spełniający następujące warunki:

 • Min. 3 zdarzenia na kuponie
 • Kurs minimalny dla pojedynczego zdarzenia to 1.30 lub wyższy
 • Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni
 • Obrót bonusem zostaje zakończony w momencie rozliczenia wszystkich zdarzeń

Bonus bez depozytu

Gracze, którzy dokonają rejestracji u bukmachera forBET nie mogą niestety liczyć na bonus bez depozytu. Bukmacher nie zdecydował się na włączenie go do swojej oferty powitalnej. Niewykluczone, że aspekt ten ulegnie jeszcze zmianie w najbliższym czasie. Na ten moment jednak forBET nie oferuje bonusu bez depozytu.

Promocje dla stałych graczy

Stali gracze w forBET mogą liczyć na wiele różnych promocji i bonusów, które dodają grze uroku i przede wszystkim podwyższają wygrane. Na co możemy liczyć w forBET?

 • Bonus urodzinowy - z okazji naszych urodzin oferuje nam freebet w wysokości 20 zł. Aby go otrzymać, należy w okresie ostatnich trzech miesięcy dokonać obrotu na min. 100 zł, a w dzień urodzin zalogować się na stronie internetowej, lub w aplikacji.
 • MaxiZysk - pozwala on na podwyższenie wygranej. Do skorzystania niezbędne jest dokonanie depozytu na wskazaną kwotę (najczęściej 20 PLN). Tworząc kupon należy pamiętać, żeby zawierał on min. 4 zdarzenia, których kurs nie będzie mniejszy niż 1.40. Dodatkowo kurs całkowity powinien wynosić co najmniej 4.40. Oferta ta często dotyczy danych rozgrywek, które w określonym momencie są popularne.
 • Bonus na sporty wirtualne - jest to możliwość uzyskania aż 40% do wygranej. Obstawiając AKO na sporty wirtualne zysk nalicza się już od 3 zdarzeń. Żeby uzyskać jak najwięcej, czyli właśnie +40% należy utworzyć kupon z 10 zdarzeń.

ForBET opinie - oferta bukmacherska

W forBET oferta na zakłady sportowe powinna zadowolić większość typerów. Można wśród niej znaleźć dużą liczbę niższych lig piłkarskich, które są często obstawianie przez graczy w Polsce. Porównując do konkurencji może brakować nieco większej ilości rynków. Tych zazwyczaj jest około 200, gdzie najlepsze serwisy oferują nawet 500.

W ofercie znajdziemy też popularne ligi amerykańskie jak NBA, NHL, NFL czy MLB. Propozycja na nie jest dobra, choć brakiem może być większa liczba zakładów na statystyki indywidualne. Podsumowując liczba sportów jest większa niż u wielu młodszych bukmacherów, bo sięga do prawie 30. Dodatkowo trzeba uwzględnić, że nie brakuje niszowych sportów jak np. snooker czy dart.

ForBET opinie - Sporty wirtualne i e-sport

Wirtualne sporty prezentują się całkiem nieźle, chociaż konkurencja osiąga nieco lepsze wyniki. ForBET opinie graczy pozytywne zyskuje dla układu graficznego panelu śledzenia wirtualnych rozgrywek sportowych, który zapewnia dostęp do statystyki w trakcie transmisji. Doceniany jest również podwójny ekran umożliwiający jednoczesne śledzenie kilku wydarzeń, a także płynność wizualizacji. Jeśli chodzi o rozpiętość oferty, sporty wirtualne są dostępne dla dyscyplin takich jak:

 • piłka nożna
 • koszykówka
 • wyścigi psów
 • wyścigi koni

E-sport w forBET jest reprezentowany przez kilka najpopularniejszych gier, do których należą: League of Legends, CS:GO, Dota 2, Starcraft czy Overwatch. Dla bukmachera forBET opinie forum typerów jednoznacznie wskazują, że gracze nie do końca są zadowoleni z wysokości kursów na te wydarzenia. Dokonując porównania z konkurencją, np. Fortuną, czy forBET wypada nieco słabiej. Widać wyraźnie, że e-sport nie jest głównym obszarem zainteresowania tego bukmachera. Aby być sprawiedliwym, należy jednak wspomnieć, że zyskiwane przez forBET oceny graczy uznają jakość serwisu e-sportu i dużą ilość ciekawych wydarzeń.

Gry karciane

Pasjonaci pokera, wojny czy blackjacka ucieszą się z oferty bukmachera forBET, który umożliwia typowanie także w oparciu o rozgrywki karciane. Gra prowadzona jest w trybie 24/7, a ilość rodzajów zakładów budzi podziw wśród użytkowników. Bardzo ważną kwestią, za którą forBET bukmacher opinie zbiera w bardzo dobrym tonie, pozostaje szybkość stwierdzenia wygranej oraz wypłaty środków. Wraz z zakończeniem danej tury karcianej symulacji, kupony rozliczane są automatycznie, dzięki czemu gracze od razu otrzymują informację zwrotną.

Zakłady live

Transmisje i zakłady live są jednym z tych aspektów działalności forBET, gdzie można z czystym sumieniem przyznać najwyższą ocenę. Sieć zakładów live obejmuje mnogą liczbę dyscyplin sportowych. Nie ma się czemu dziwić, że z tak rozbudowaną ofertą forBET rekomendacje uzyskuje od wielu grup typerskich. Na tym jednak nie koniec. Oprócz licznych dyscyplin włączonych do zakładów live forBET opinie forum bukmacherskiego wskazują na ogromny rynek zakładów. Dodając do tego płynnie działający i doskonale zaprojektowany graficznie moduł transmisji live – można uznać forBET za wzór do naśladowania w kwestii oferty zakładów na żywo.

Wysokość kursów forBET

Jednym z najważniejszych elementów, które wpływają na wystawiane wobec bukmachera forBET opinie graczy, stanowią kursy na wydarzenia. Ten aspekt jest kluczowy z punktu widzenia graczy, którzy dążą do jak największych możliwości wygranych. Dla forBET recenzja graczy jednoznacznie plasuje bukmachera w czołówce firm na rynku. Serwis iForBET opinie w temacie wysokości kursów otrzymuje bardzo entuzjastyczne. ForBET góruje nad większością bukmacherów, przyjmując strategię minimalizacji własnej marży. Upatrują oni własny sukces ekonomiczny w liczbie zadowolonych klientów, a nie w pomniejszaniu ich wygranych.

ForBET bukmacher opinie, które otrzymuje odnośnie do kursów, traktuje jako wyznacznik zadowolenia graczy. Najwyższe kursy dotyczą meczów żużlowych, będących największą pasją tego bukmachera. Nie ma się co dziwić, że dla forBET recenzja graczy jest tak łaskawa, skoro otrzymują oni tutaj wszystko, czego potrzeba typerowi. Liczba dostępnych narzędzi inwestycyjnych w połączeniu z atrakcyjnymi kursami stawia bukmachera na dobrej drodze do sukcesu.

ForBet opinie - Aplikacja mobilna

Aplikacja forBET to mocna strona bukmachera. Powiadomienia push, szybkie płatności, śledzenie meczów, historia kuponów, bogata baza informacyjna, pełny dostęp do oferty i ponownie doskonała szata graficzna – to wszystko w pełni uzasadnia, dlaczego bukmacher forBET oceny graczy zyskuje w tak bardzo pozytywnym tonie. Aplikacja mobilna jest tutaj doskonałym narzędziem do typowania w każdym miejscu i o każdej porze.

Forbet opinie - rejestracja

W forBET nawet standardowy proces rejestracji często pozostaje znacznie mniej czasochłonny niż u innych bukmacherów. Wpływa na to prosty i przejrzysty formularz. Dodatkowo skorzystać można z weryfikacji poprzez bankowość internetową. Dzięki temu forBET znajduje się na krótkiej liście bukmacherów, którzy udostępnili taką opcję. To zaś sprawia, że założenie konta nikomu nie sprawi trudności. Rejestracja w forBET to jedna z największych zalet tej firmy.

ForBET opinie - Metody płatności

Ostatnim elementem, gdzie forBET bukmacher opinie graczy zdobywa bardzo przychylne, są dostępne metody płatności. Choć nie jest to najlepsza oferta na rynku, forBET oferuje kilka metod płatności. Są to m.in.

 • karta Visa/Mastercard
 • system PayU
 • Tpay
 • DotPay
 • PaysafeCard
 • Skycash
 • zwykły przelew bankowy

Transakcje są natychmiastowe, dzięki czemu szczególnie w przypadku wygranych, typerzy otrzymują środki na konto w błyskawicznym tempie. W przypadku bukmachera forBET opinie graczy wskazują czasem na brak portfeli elektronicznych, które mogłyby jeszcze bardziej usprawnić cały proces.

Jakość obsługi klienta w forBET

Klienci doceniają dużą ilość kanałów komunikacji i szybkie uzyskiwanie odpowiedzi. ForBET opinie graczy w tonie pozytywnym otrzymuje za działanie czatu. Za jego pomocą można się błyskawicznie połączyć z konsultantami przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8-24. Dla firmy forBET zakłady bukmacherskie opinie dotyczą często również świetnej infolinii oraz rozbudowanego działu FAQ. Katalog najczęściej zadawanych pytań pozwala zaoszczędzić czas zarówno dla bukmachera, jak i dla gracza.

ForBET opinie graczy

Analizując forBET recenzja graczy, wystawiana na portalach informacyjnych i forach typerskich, jednoznacznie wskazuje na zadowolenie większości użytkowników z oferty bukmachera. ForBET rekomendacje zdobywa dzięki wielu pozytywnym aspektom swojej działalności. ForBET to bezpieczny i atrakcyjny bukmacher, którego rozwój na polskim rynku jest bacznie obserwowany przez wielu graczy.


Czy bukmacher forBET jest legalny?
Tak, bukmacher forBET jest legalny. Firma działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów z dnia 4 maja 2016 roku wydanej na okres 6 lat.
Dlaczego warto mieć konto w forBET?
ForBET ma szeroką ofertę na wiele dyscyplin sportowych, a do tego ma jedne z wyższych kursów na rynku.