Rejestracja w forBET odbywa się za pomocą formularza rejestracyjnego lub poprzez usługę mojeID. Możemy również przejść szybką rejestrację, po której założymy konto tymczasowe. Sprawdź jak założyć konto w forBET krok po kroku i odebrać bonusy na start do 3250 PLN.

forBET rejestracja krok po kroku

Założenie konta w forBET jest proste, jednak najwięcej korzyści można otrzymać z wykorzystaniem kodu promocyjnego forBET. Konto w forBET można założyć zarówno przez formularz rejestracyjny, jak i bankowość. Poniżej prezentuje jak krok po kroku zarejestrować się z wykorzystaniem formularza.

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego
 2. Kliknij zielony przycisk "Rejestracja"
 3. Wprowadź login, e-mail oraz podaj hasło
 4. Zatwierdź zgody marketingowe
 5. Wpisz dane osobowe
 6. Zweryfikuj numer telefonu poprzez wpisane hasła otrzymanego SMS-em
 7. To wszystko, możesz już grać w forBET!

Weryfikacja konta w forBET

Aby przejść pełną rejestrację, należy zweryfikować swoje konto. W tym celu trzeba przesłać skan bądź zdjęcie dowodu osobistego lub paszportu. W kolejnym kroku musimy uzupełnić wszystkie wymagane informacje w zakładce "MOJE DANE".

forBET rejestracja w punkcie stacjonarnym

Bukmacher forBET nie prowadzi aktualnie punktów stacjonarnych. W konsekwencji rejestracja w punkcie naziemnym nie jest możliwa.

Ile trwa weryfikacja konta w forBET

Według informacji, które przekazuje sam bukmacher, weryfikacja trwa do 30 minut, jeśli podejmiemy ją w godzinach pracy działu pomocy (8:00-24:00). W innym przypadku może ona być nieco dłuższa.

Konto tymczasowe

Po założeniu konta poprzez formularz należy pamiętać, że ma ono status tymczasowego. To sprawia, że nie możemy w pełni wykorzystać możliwości, jakie oferuje bukmacher. Z jakimi warunkami wiąże się konto tymczasowe w forBET?

 • Ważne przez 30 dni
 • Limit wpłat to 6 000 PLN
 • Brak możliwości dokonywania wypłat

Konto bez dowodu

Bukmacher forBET umożliwia pełną rejestrację bez dowodu. Możemy tego dokonać poprzez usługę MojeID, która polega na weryfikacji danych osobowych poprzez bankowość elektroniczną.

Bonus przy rejestracji w forBET

Dokonując rejestracji w forBET możemy liczyć na atrakcyjny pakiet powitalny. Składa się na niego zakład bez ryzyka i bonus od drugiej wpłaty. Przy odpowiednich wpłatach pełen pakiet może wynieść aż 3250 PLN.

Kod promocyjny forBETTYPERVIP
Zakład bez ryzyka 1200 PLN
Bonus od drugiej wpłaty100% do 2050 PLN
Gra bez podatkuPrzez 30 dni od rejestracji

Promocje po rejestracji

ForBET oferuje również wiele promocji i bonusów dla stałych graczy, którzy wykorzystali już pakiet powitalny. Na co możemy liczyć w forBET po rejestracji?

 • Hit Dnia - 0% marży
  Na wybrane zdarzenia bukmacher forBET usuwa marżę, co skutkuje wyższym kursem. hit dnia forbet
 • Strefa Gracza
  W Strefie Gracza typując, możemy brać udział w konkursach. Musimy wytypować określone zdarzenia i im więcej trafimy, tym większa szansa na nagrodę.
 • TurboKurs
  Promocja ta pozwala na grę po znacznie wyższych kursach. TurboKurs dostępny jest w wybrane dni, na określone zdarzenie z oferty.
 • forBET Runners
  Jeśli dołączymy do klubu forBET Runners i będziemy dzielić się swoimi poradami oraz wynikami na Facebook'u możemy liczyć na nagrody i bonusy.
 • Ranne granie bez podatku
  Bukmacher nagradza też graczy, którzy wstają z samego rana. W godzinach 7:00-11:00 w forBET mamy możliwość gry bez podatku.
 • Bonus urodzinowy
  Należy również wspomnieć o urodzinowej promocji, która nie jest dostępna u wszystkich bukmacherów. Szczegóły urodzinowego bonusu przedstawia poniższa grafika. bonus urodzinowy w forbet

forBET logowanie

Logowanie w forBET nie różni się niczym specjalnym w porównaniu do innych bukmacherów. Proces przebiega sprawnie i bez komplikacji.

 • Wejdź na stronę forBET
 • Kliknij przycisk "Logowanie"
 • Wprowadź dane wpisane przy rejestracji
 • Kliknij "Zaloguj się"

Problemy z rejestracją

W forBET można posiadać tylko jedno konto. Należy jednak pamiętać, że nie każdy ma możliwość rejestracji. Konta u bukmachera nie założą między innymi osoby poniżej 18 roku życia czy te, które mają zasądzony zakaz uczestnictwa w grach hazardowych.

Jeśli jesteśmy osobą uprawnioną do korzystania z gier hazardowych, a mimo tego mamy problem z założeniem konta w forBET, powinniśmy skonsultować się z działem obsługi klienta. Można to zrobić w następujący sposób:

 • e-mail: pomoc@iforbet.pl
 • czat na żywo (8:00 - 24:00)

Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty w forBET prezentują się przyzwoicie. Nie brakuje standardowych metod zasilenia konta jak Blik, PayU czy standardowy przelew. Wypłaty natomiast są błyskawicznie i nie powinniśmy mieć żadnych problemów z otrzymanie pieniędzy na nasze konto bankowe.

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
payu PayU
Min. depozyt: 1 PLN
tpay Tpay
Min. depozyt: 1 PLN
googlepay Google Pay
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 20 PLN
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
Rozwiń wszystkie

forBET - korzyści rejestracji

ForBET to czołowy bukmacher na polskim rynku. Opinie o forBET są pozytywne, ponieważ znajdziemy tam wysokie kursy, liczne promocje, bardzo szeroką ofertę i nowoczesną aplikację. Dokonując rejestracji konta w forBET, otrzymujemy to wszystko już po uzyskaniu konta tymczasowego.

Warto również dodać, że nawet osoby, które mają konto tymczasowe, mogą czerpać korzyści z promocji i obstawiać kupony wszelkiego rodzaju. Jednak, aby otrzymać możliwość wypłaty pieniędzy na konto osobiste, należy dokonać pełnej weryfikacji.

Zalety bukmachera forBET:

 • Szeroka oferta na wiele dyscyplin
 • Wygodny kreator zakładów BetArchitekt
 • Wysokie kursy
 • Bogata oferta na piłkę nożną
 • Dobra oferta powitalna
 • Wygodna aplikacja
 • Błyskawiczne wypłaty
 • Dobra obsługa klienta
 • Rejestracja przez bankowość