ETOTO freebet to inaczej darmowy zakład, który możesz obstawić na wybrane przez Ciebie wydarzenia sportowe. W ofercie powitalnej zyskujesz cztery freebety ETOTO o łącznej wartości 97 PLN. Ponadto codziennie masz szansę na zgarnięcie kolejnych darmowych zakładów w stałych i tymczasowych promocjach.

Jaki jest ETOTO freebet?

W ETOTO freebet 97 PLN jest dostępny wyłącznie w aplikacji mobilnej. Oznacza to, że aby z niego skorzystać, trzeba pobrać najnowszą wersję aplikacji ETOTO. Bukmacher chwali się tym, że wprowadził specjalny system, który sprawia, że działa ona szybciej niż dotychczas.

Nowa wersja apki jest zdecydowanie bardziej intuicyjna. Sprawia to, że obstawianie jest prostsze nawet dla użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z tego typu usług. Teraz dodatkowym atutem jest także wspomniany freebet 20 PLN za rejestrację, pobranie apki i wpłatę min. 50 PLN. Pozostałe trzy freebety otrzymuje się za każdą z trzech wpłat:

 • Freebet 20 PLN - przy minimalnej pierwszej wpłacie 200 PLN
 • Freebet 20 PLN na aplikację - przy minimalnej pierwszej wpłacie 50 PLN (jeśli wpłacisz min. 200 PLN, otrzymasz oba freebety za pierwszą wpłatę)
 • Freebet 20 PLN - przy minimalnej drugiej wpłacie 200 PLN
 • Freebet 37 PLN - przy minimalnej trzeciej wpłacie 300 PLN

Jak odebrać freebet od ETOTO?

Freebet ETOTO to bardzo prosta promocja, której warunki są przejrzyste. Dzięki temu w szybki sposób możesz przekonać się w praktyce o tym, co ciekawego oferuje ten bukmacher. Jakie warunki dokładnie należy spełnić, by uzyskać dodatkowe środki?

 • Załóż konto w ETOTO z kodem TYPERVIP
 • Wpłać pierwszy depozyt min. 200 PLN. W zamian otrzymasz freebet do wykorzystania w aplikacji o wartości 20 PLN
 • Jeśli wpłaciłeś pierwszy depozyt na min. 50 PLN, to dodatkowo przysługuje Ci freebet 20 PLN w aplikacji
 • Następnie wpłać drugi depozyt na min. 200 PLN. Ponownie uzyskasz freebet 20 PLN
 • Na koniec wpłać trzeci depozyt, tym razem na min. 3.00 PLN. Bukmacher przyzna Ci najwyższy freebet 37 PLN

Wszystkie freebety w ETOTO są częścią pakietu powitalnego do 797 PLN, który dostępny jest z kodem bonusowym ETOTO dla czytelników naszego portalu.

Jak skorzystać z darmowego freebetu ETOTO?

Wystarczy wybrać interesujące Cię zdarzenia i dodać je do kuponu. Następnie na dole wyświetli Ci się lista dostępnych freebetów. Wybierz ten, który chcesz wykorzystać i kliknij "Postaw Zakład".

ETOTO freebet - jak skorzystać
Jak wykorzystać freebet w ETOTO

ETOTO freebet 20 PLN w aplikacji

ETOTO jak wspomnieliśmy, przygotował aż cztery freebety w apce. Jeden z nich to 20 PLN typowo dedykowany aplikacji, a pozostałe to darmowy zakłady za trzy pierwsze depozyty. Najpierw skupimy się na pierwszym, gdyż jego warunki są najprostsze.

ETOTO freebet

20 PLN
Minimalny depozyt

50 PLN

Użycie bonusu

Aplikacja mobilna
Czas na wykorzystanie

7 dni

Po rejestracji pierwszą czynnością, aby zgarnąć freebet, jest wpłata środków. Bukmacher określił, że musi to być co najmniej 50 PLN. Przy niższej kwocie freebet w ETOTO nie zostanie przyznany. Następnie należy pobrać aplikację ze strony bukmachera i zalogować się na konto.

Ostatnim krokiem jest obstawienie zakładu. W ETOTO za freebet możesz zagrać kupon z całej oferty oprócz sportów wirtualnych! Warto też dodać, że nie ma wymogów odnośnie do kursów oraz liczby zdarzeń.

Freebet ETOTO 20 PLN za 1. wpłatę

Aby go otrzymać, konieczny jest pierwszy depozyt na kwotę minimum 200 PLN. Wartość niższa depozytu nie aktywuje freebetu, a wartość wyższa nie spowoduje, że freebet będzie wyższy. Co ważne otrzymany darmowy zakład pojawi się tylko i wyłączenie w aplikacji. Podczas tworzenia kuponu należy oznaczyć w nim odpowiednie pole, by za niego zagrać. Czas na wykorzystanie jest ograniczony i wynosi 7 dni.

ETOTO freebet za 1. depozyt

20 PLN
Minimalny depozyt

200 PLN

Użycie bonusu

Aplikacja mobilna
Czas na wykorzystanie

7 dni

Wygrana z freebetu jest pomniejszona o jego stawkę i trafia od razu na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać za nie dalej. Bukmacher za 1. wpłatę przyznaje również bonus w wysokości 100% wpłaty do 200 PLN.

ETOTO freebet 20 PLN za 2. wpłatę

Drugi freebet w ETOTO gracz otrzymuje za dokonanie drugiej wpłaty na co najmniej 200 PLN. Pozostałe warunki nie ulegają zmianie.

ETOTO freebet za 2. depozyt

20 PLN
Minimalny depozyt

200 PLN

Użycie bonusu

Aplikacja mobilna
Czas na wykorzystanie

7 dni

Bukmacher za 2. wpłatę przyznaje również bonus w wysokości 100% wpłaty do 200 PLN.

Freebet w ETOTO 37 PLN za 3. wpłatę

Trzeci freebet jest najwyższym ze wszystkich dostępnych w pakiecie na start. Jest to darmowe 37 PLN, jeśli gracz dokona trzeciego depozytu na kwotę nie mniejszą niż 300 PLN.

ETOTO freebet za 2. depozyt

20 PLN
Minimalny depozyt

200 PLN

Użycie bonusu

Aplikacja mobilna
Czas na wykorzystanie

7 dni

Zasady darmowego zakładu w ETOTO są takie same, jak w przypadku pierwszego i drugiego freebetu. Z promocji wyłączone są sporty wirtualne, a od wygranej odejmowana jest kwota freebetu. Czyli, jeśli zagrałeś za 37 PLN i możesz wygrać 200 PLN, to na Twoje konto depozytowe wpadnie 163 PLN. Bukmacher za 3. wpłatę przyznaje również bonus w wysokości 100% wpłaty do 300 PLN.

Obrót freebetem ETOTO

Wygrana z freebetu nie podlega warunkom obrotu. W praktyce oznacza to, że możesz ją od razu wypłacić lub zachować na dalsze typowanie. Niestety minusem freebetu w ETOTO jest to, że od wygranej odejmowana jest kwota freebetu. Czyli, jeśli postawiłeś 20 PLN i masz do wygrania np. 260 PLN, to ostatecznie dostaniesz 240 PLN na konto depozytowe.

ETOTO freebet - regulamin

Aby móc zyskać na atrakcyjnej promocji bukmachera w pierwszej kolejności należy oczywiście zarejestrować się w jego systemie. Dodatkowo przed skorzystaniem z promocji warto zapoznać się z regulaminem. To w nim znajdują się wszelkie informacje, do których można się odwołać. Na co warto zwrócić szczególną uwagę w przypadku freebetów ETOTO?

 • Każdy z graczy może skorzystać z freebetów jednorazowo
 • Do skorzystania z oferty konieczne jest posiadanie aktywnego konta
 • Każdy z freebetów jest aktywny przez 7 dni

Pozostałe freebety w ETOTO

Dwa freebety od ETOTO otrzymasz w ofercie powitalnej. Na tym jednak nie kończą się możliwości zgarnięcia darmowych środków. W ETOTO freebet czeka na Ciebie w dwóch stałych promocjach:

Bonusomat

Codziennie po zalogowaniu się na konto możesz zakręcić kołem fortuny. Do wygrania są:

 • Bonusy
 • Freebety
 • Gra bez podatku
 • Boost współczynnika na kuponie
 • Jackpot 2000 PLN

W przypadku freebetu szanse na wygrane w losowaniu wynoszą od 1% do 30%.

etoto freebet w bonusomacie

Misje

Wykonuj misje i rywalizuj z innymi graczami w rankingu, a punkty wymieniaj na bonusy, freebety, boosty i grę bez podatku. Zadania, jakie musisz wykonywać, są różne i zmieniają się w zależności od Twojego poziomu i wcześniejszych osiągnięć. Wraz z rosnącą liczbą zbieranych punktów, rośnie Twój poziom. Dzięki kolejnym poziomom odblokowujesz nowe, ciekawe misje i dodatkowe oferty w Sklepie.

Freebety ETOTO w misjach

ETOTO freebet - opinie

Opinie o ETOTO są coraz bardziej pozytywne. Wpływa na to odświeżenie oferty powitalnej oraz aplikacji mobilnej. Ta pierwsza jest o wiele ciekawsza, ponieważ teraz gracze mogą liczyć na aż 3 bonusy od wpłat. Dodatkowo wykorzystać można aż 4 freebety w aplikacji. Jeden z nich co prawda ma trudniejsze warunki dotyczące jego otrzymania, ale w dalszym ciągu niektórzy typerzy mogą cieszyć się z jego dodania.

Na uwagę zasługuje też apka. Obecnie należy ona do jednych z najnowocześniejszym na całym rynku bukmacherskim. Poprzez to przystępny sposób można typować mobilnie. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla osób, które lubią obstawiać live lub też z daleka od domu.