Freebety to jedne z ulubionych bonusów graczy. Najczęściej są one przekazywane jako środki dostępne w aplikacji lub w ramach promocji powitalnej. Przyglądamy się czy w ETOTO jest dostępny freebet oraz jakie warunki trzeba spełnić, by w pełni wykorzystać dostępne promocje.

Jaki jest ETOTO freebet?

W ETOTO freebet wynosi 20 PLN i jest dostępny w aplikacji mobilnej. Oznacza to, że aby z niego skorzystać, trzeba pobrać najnowszą wersję aplikacji ETOTO. Bukmacher chwali się tym, że wprowadził specjalny system, który sprawia, że działa ona szybciej niż dotychczas. Nowa wersja apki jest zdecydowanie bardziej intuicyjna. Sprawia to, że obstawianie jest prostsze nawet dla użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z tego typu usług. Teraz dodatkowym atutem jest także wspomniany freebet 20 PLN.

Jak odebrać freebet od ETOTO?

Freebet ETOTO to bardzo prosta promocja, której warunki są przejrzyste. Dzięki temu w szybki sposób możemy przekonać się w praktyce o tym, co ciekawego oferuje ten bukmacher. Jakie warunki dokładnie należy spełnić, by uzyskać dodatkowe 20 PLN w aplikacji ETOTO?

 • Dokonaj pierwszej wpłaty na dowolną kwotę
 • Freebet 20 PLN zostanie dodany do konta po kilku minutach
 • Zagraj dowolny kupon na wydarzenia sportowe
 • Ewentualną wygraną możesz od razu wypłacić albo grać dalej

Jak wykorzystać bonus od depozytu ETOTO?

ETOTO zaproponowało nowym graczom atrakcyjną promocję powitalną. Jest ona dostępna z naszym kodem promocyjnym ETOTO. Aby z niej skorzystać, należy utworzyć konto oraz dokonać kolejnych wpłat. Te mogą być w dowolnej kwocie, ale najbardziej opłaca się wykonać depozyt jak najbliższy kwocie bonusu. To pozwoli na uzyskanie większej kwoty. Zyskać można aż czterokrotnie:

 • 1. wpłata to bonus 100% do 400 PLN
 • 2. wpłata to bonus 50% do 600 PLN
 • 3. wpłata to bonus 50% do 1000 PLN oraz darmowy zakład 222 PLN na aplikację (jeśli otrzymasz maksymalny bonus od trzeciej wpłaty)

Warto zwrócić uwagę szczególnie na 3. depozyt, ponieważ może on uwolnić dodatkowe środki do wykorzystania w aplikacji. To sprawia, że ETOTO przekazuje w ręce graczy aż 2 bonusy w swojej platformie mobilnej. Ten o wartości 222 PLN wymaga jednak wysokiego depozytu.

Jak rozliczyć bonus od depozytu ETOTO?

Aby wypłacić środki z bonusów, trzeba spełnić warunki obrotu. Wyjątkiem jednak jest tu bonus 222 PLN w aplikacji. W jego przypadku wygrane środki zdobyte podczas obstawiania za darmowy zakład mogą zostać od razu wypłacone. W przypadku 3 bonusów od wpłat sytuacja prezentuje się następująco:

 • Obowiązuje 3-krotny obrót
 • Do obrotu wymagany jest kurs min. kuponu 2.50 i kurs pojedynczego zdarzenia 1.30
 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie

ETOTO zakład bez ryzyka

ETOTO w ostatnim czasie dopracował swoją ofertę powitalną i obecnie nie ma w niej zakładu bez ryzyka. Jest to pewien minus, ponieważ jest to lubiana promocja przez graczy. Gdy to się zmieni to od razu poinformujemy o tym fakcie na naszym portalu. Ewentualny zakład bez ryzyka w ETOTO mógłby zapewnić bezpieczne obstawianie na początku przygody z bukmacherem. W tym przypadku zachęcamy do korzystania z pozostałych promocji jak bonus od wpłaty i freebet.

ETOTO freebet w aplikacji

ETOTO jak wspomnieliśmy przygotował aż dwa bonusy w apce. Jeden z nich to 20 PLN, którego warunki już przedstawiliśmy, a drugi to darmowy zakład na 222 PLN. Aby go otrzymać, konieczny jest trzeci depozyt na kwotę 2 000 PLN. Wartość ta pozwoli na otrzymanie najwyższej kwoty 50% bonusu, czyli 1 000 PLN. Co ważne otrzymany darmowy zakład pojawi się tylko i wyłączenie w aplikacji. Podczas tworzenia kuponu należy oznaczyć w nim odpowiednie pole, by za niego zagrać. Czas na wykorzystanie jest ograniczony i wynosi 7 dni.

ETOTO freebet - regulamin

Aby móc zyskać na atrakcyjnej promocji bukmachera w pierwszej kolejności należy oczywiście zarejestrować się w jego systemie. Dodatkowo przed skorzystaniem z promocji warto zapoznać się z regulaminem. To w nim znajdują się wszelkie informacje, do których można się odwołać. Na co warto zwrócić szczególną uwagę w przypadku freebetów i bonusów ETOTO?

 • Każdy z graczy może skorzystać z bonusów jednorazowo
 • Do skorzystania z oferty konieczne jest posiadanie aktywnego konta
 • Gracz ma 30 dni na uwolnienie każdego bonusu

ETOTO freebet - opinie

Opinie o ETOTO są coraz bardziej pozytywne. Wpływa na to odświeżenie oferty powitalnej oraz aplikacji mobilnej. Ta pierwsza jest o wiele ciekawsza, ponieważ teraz gracze mogą liczyć na aż 3 bonusy od wpłat. Dodatkowo wykorzystać można 2 freebety w aplikacji. Jeden z nich co prawda ma trudniejsze warunki dotyczące jego otrzymania, ale w dalszym ciągu niektórzy typerzy mogą cieszyć się z jego dodania.

Na uwagę zasługuje też apka. Obecnie należy ona do jednych z najnowocześniejszym na całym rynku bukmacherskim. Poprzez to przystępny sposób można typować mobilnie. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla osób, które lubią obstawiać live lub też z daleka od domu.