ODBIERZ 200% OD DEPOZYTU

DO 200 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

ODBIERZ 200% OD DEPOZYTU

DO 200 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>
W dzisiejszych czasach coraz więcej rzeczy można wykonywać przez Internet. Do większości z nich nie potrzeba nawet komputera. Wystarczy smartfon lub tablet. Na nowoczesne rozwiązania stawiają także bukmacherzy. Zakłady eToto poszerzyły swoją ofertę o aplikację mobilną, dzięki której gracze otrzymują możliwość szybkiego obstawiania, bez względu na miejsce, w którym aktualnie przebywają. Jedyny warunek to dostęp do Internetu i zainstalowanie apki eToto na swoim mobilnym urządzeniu.

Aplikacja została przygotowana w taki sposób, aby gracze mogli łatwo i szybko uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, które oferuje także strona internetowa tego bukmachera. Wśród głównych zalet takiego rozwiązania należy wymienić szeroki wybór zakładów, intuicyjną obsługę z 3 niezależnymi systemami nawigacji, a także prosty system wpłat i wypłat. Trzeba też wspomnieć o promocjach oraz bonusach, które udostępniono jedynie użytkownikom aplikacji eToto. Na szczególną uwagę zasługuje dbałość o maksymalne bezpieczeństwo graczy. Logowanie za pomocą odcisku palca wyeliminuje ryzyko obstawiania przez niepowołane osoby. Jest przy tym dużo prostsze niż każdorazowe wpisywanie hasła.

📳Jak zainstalować eToto android?instalacja aplikacja etoto

Zanim będziemy instalować aplikację, przede wszystkim należy wybrać odpowiednią wersję dla używanego urządzenia. Apk eToto występuje w dwóch wariantach, przeznaczonych do innego rodzaju oprogramowania. Jeśli pobierze się niewłaściwą, instalacja nie zostanie przeprowadzona pomyślnie. Aplikacja eToto android przeznaczona jest do urządzeń z systemem operacyjnym Android, stosowanym przez większość producentów smartfonów oraz tabletów. Ponieważ oficjalny sklep Google nie pozwala na umieszczanie w jego zasobach aplikacji bukmacherskich, najbezpieczniejszy sposób to ściągnięcie jej bezpośrednio ze strony etoto.pl — oficjalnej witryny bukmachera. Po pobraniu pliku na docelowe urządzenie, należy go otworzyć i postępować według wyświetlających się na ekranie instrukcji. Trzeba tylko pamiętać, aby wcześniej zezwolić na instalowanie aplikacji z innych źródeł. W tym celu należy wejść w ustawienia urządzenia i tam poszukać odpowiedniej opcji.

👍Jak zainstalować eToto iOS?apka etoto na ios

Drugi wariant apk eToto to eToto iOS, przeznaczona dla urządzeń z system iOS, takich jak iPhone, iPad czy inne produkty firmy Apple. Istnieją dwa sposoby jej zainstalowania. W pierwszym wystarczy wejść na oficjalną stronę bukmachera i znaleźć odpowiedni link, który przekieruje do App Store. Można też wejść bezpośrednio w App Store i w wyszukiwarce wpisać „aplikacja eToto”. Instalacja wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku każdej innej aplikacji pobieranej w App Store, a więc intuicyjnie, bez większego udziału ze strony użytkownika.

Jeżeli chodzi o wymagania systemowe, to zarówno w przypadku eToto Android, jak i eToto iOS, nie ma ich praktycznie wcale. Co prawda w przypadku starszych urządzeń, ze względu na brak kompatybilności z najnowszymi technologiami, istnieje ryzyko występowania problemów z instalacją lub opóźnienia funkcjonowania. Jednak na sprzęcie kupionym w ciągu ostatnich lat nie powinny występować żadne błędy.

🥇Aplikacja eToto — bonusy i promocjeaplikacja mobilna od etoto

Aby zachęcić graczy do korzystania z nowego rozwiązania, polski bukmacher przewidział specjalne korzyści dla osób korzystających z aplikacji mobilnej. Co jakiś czas pojawiają się bonusy przeznaczone wyłącznie dla klientów obstawiających zakłady w sposób mobilny. Najczęściej są to tzw. freebety, czyli bonusy bez depozytu, dzięki którym nie poniesie się żadnych strat finansowych w przypadku braku wygranej. Inny rodzaj promocji to wyższe kursy niż w zakładach przyjmowanych za pośrednictwem strony internetowej. Przez pewien czas dostępy był także bonus powitalny etoto o wartości 20 zł, przysługujący graczom nawet jeszcze przed dokonaniem pierwszej wpłaty. Niewykluczone, że w przyszłości pojawią się równie atrakcyjne oferty. Co więcej, użytkownicy grający za pomocą apk eToto, wciąż mogą korzystać z innych promocji, przeznaczonych dla wszystkich klientów. Dzięki temu nie ominie ich żadna szansa na zwiększenie swoich wygranych, a jednocześnie mają dostęp do dodatkowych bonusów.

Aplikacja mobilna eToto — zalety i wadyetoto na android

Jak już wspomnieliśmy, do głównych zalet aplikacji mobilnej eToto należy intuicyjna obsługa, działająca podobnie do strony internetowej polskiego bukmachera. Wystarczy wybrać interesujący zakład, otworzyć i wypełnić kupon, a na koniec go zatwierdzić. Wprowadzona aktualizacja w 2021 roku ma sporo istotnych zmian, które jeszcze bardziej przypadną do gustu użytkownikom. Do nowości i zarazem plusów zaliczamy:

  • Jeszcze szybsze działanie i błyskawiczne ładowanie,
  • Wprowadzenie dynamicznych filtrów, które zapewniają odszukiwanie interesujących nas rozgrywek w ciągu kilku sekund,
  • Możliwość rozbicia kuponu z dużą stawką na kilka mniejszych,
  • Nowa funkcja „Turbo”, która umożliwia zawarcie zakładu bez konieczności przechodzenia do widoku kuponu,
  • Wyświetlanie wszystkich pojedynków w obrębie danej ligi za pomocą jednego przycisku,
  • System filtrowania rodzajów zakładów i funkcja „ulubione”, która zapisuje wyselekcjonowane rynki,
  • System listy od A do Z,
  • Możliwość typowania wielu zakładów pojedynczych jednocześnie,
  • System pozwalający na pełny ekran, który poprawia przejrzystość widoku stawianych zakładów,
  • Opcja automatycznej akceptacji zmiany kursu.

Ponadto aplikacja eToto umożliwia proste, bezpośrednie wpłacenie depozytu. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk i wpisać kwotę, po czym następuje przekierowanie do wybranego operatora płatności. Jeszcze szybsze jest dokonywanie wypłat. Po jednorazowym podaniu numeru konta, należy tylko wpisywać sumę, a wniosek o wypłatę zostanie automatycznie wypełniony i wysłany. Następnie bukmacher prześle wygraną w terminie ustalonym w regulaminie.

Aplikacja mobilna eToto posiada niestety kilka drobnych wad, takich jak brak transmisji wideo z obstawionych wydarzeń czy nieudostępnienie bezpośredniego kontaktu z biurem obsługi klienta. Użytkownicy zgłaszają też pewne problemy z wydajnością aplikacji, aczkolwiek może to zależeć od samego urządzenia lub jakości połączenia internetowego. Pomimo tych drobnych niedogodności, zdecydowanie warto samemu wypróbować apkę eToto.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Czy bukmacher ETOTO posiada aplikację mobilną?

Firma ETOTO posiada swoją aplikację mobilną, z poziomu której można z łatwością obstawić kupon. Nie jest ona co prawda doskonała, jednak nowa aktualizacja z 2021 roku jeszcze bardziej ułatwia obstawianie zakładów.

2. Jak pobrać aplikację ETOTO?

Jak w przypadku pozostałych aplikacji bukmacherskich, również aplikacja ETOTO możliwa jest do pobrania bezpośrednio ze sklepu tylko w przypadku App Store. Użytkownicy systemu Android są zmuszeni nabyć dostęp poprzez pobranie aplikacji z witryny bukmachera.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze