Wypłaty w ETOTO przebiegają sprawnie, a minimalna kwota wypłaty to zaledwie 1 grosz. Bukmacher postawił w tym aspekcie na prostotę, która powinna spodobać się graczom. Sprawdź jak dokonać wypłaty w ETOTO!

Jak wypłacić środki w ETOTO

Aby wypłacić środki w ETOTO, musimy wykonać kilka prostych kroków. Nie powinny one sprawić problemów nawet początkującym graczom.

 1. Zaloguj się na swoje konto w ETOTO
 2. Przejdź do zakładki "Twoje konto" i kliknij "Więcej"
 3. Kliknij "Wypłata"
 4. Wpisz kwotę wypłaty (min. 0,01 PLN)
 5. Kliknij "Wypłać"
 6. Gotowe! Środki zostaną przelane na konto podane w profilu gracza

Szybkie wypłaty ETOTO

ETOTO nie prowadzi żadnego specjalnego systemu szybkich wypłat. Przetestowałem jednak jak szybko działają wypłaty w ETOTO i trzeba przyznać, że bukmacher ten nie ma się czego wstydzić w tej kwestii. Środki zlecone do wypłaty trafią na nasze konto za pośrednictwem serwisu Przelewy24 i zostaną przelane od razu po zatwierdzeniu przez dział finansowy bukmachera.

Ile trwają szybkie wypłaty ETOTO

Bukmacher ETOTO nie korzysta z żadnego systemu szybkich wypłat tak jak na przykład LVBET (Rapid Pay) czy TOTALbet (Pay Express). Mimo tego, wypłaty w ETOTO przebiegają bardzo sprawnie, bowiem środki standardowo pojawiają się na naszym koncie kilkanaście minut po zleceniu wypłaty.

Minimalna kwota wypłaty

W ETOTO minimalna kwota wypłaty to 0,01 PLN. Jest to najniższa możliwa kwota, jaką może zaoferować graczom bukmacher w Polsce, a więc należy docenić ETOTO w tej kwestii.

Jak wypłacić wygraną w ETOTO - krok po kroku

Wypłata w ETOTO nie różni się niczym specjalnym od wypłat u pozostałych bukmacherów. Aby zlecić wypłatę środków, należy wykonać kilka prostych kroków:

 • Zaloguj się na swoje konto
 • Najedź myszką na pole "Twoje konto"
 • Kliknij "Więcej"
 • Kliknij "Wypłata"
 • Wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić
 • Potwierdź transakcję

Jak wypłacić bonus

W ETOTO bonus przed wypłatą należy obrócić. Jeśli podczas rejestracji wykorzystamy kod bonusowy ETOTO, to pakiet powitalny, który składa się z trzech bonusów od wpłat, trzech freebetów oraz freebetu w aplikacji. Bonusy od wpłat wymagają 3-krotnego obrotu, zanim będziemy mogli wypłacić otrzymane środki.

Metody wypłat

Wszystkie wypłaty w ETOTO są realizowane za pomocą przelewu na rachunek bankowy. Za tę operacje odpowiadają Przelewy24, dzięki czemu każdy gracz może być pewny, że wypłata zostanie przeprowadzona w bezpieczny sposób.

ETOTO metody płatności

W ETOTO wypłaty są realizowane przez Przelewy24. Jest to czołowy operator płatności internetowych w Polsce, a więc można być spokojnym o bezpieczeństwo zlecanych transakcji. Wszystkie metody płatności w ETOTO prezentują się następująco:

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 20 PLN
payu PayU
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
tpay Tpay
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
Rozwiń wszystkie

Najczęstsze problemy z wypłatą

Osobiście nie napotkałem nigdy na problemy z wypłatą w ETOTO. Jeśli jednak zdarzy się, że będziemy mieli kłopoty z wypłaceniem naszych środków, warto skontaktować się z działem obsługi klienta. W ETOTO można to zrobić na trzy sposoby:

 • Czat na żywo (08:00-23:00)
 • E-mail
 • FAQ