Wypłaty w ETOTO przebiegają sprawnie i bezproblemowo. Minimalna kwota, którą można wypłacić to zaledwie 1 grosz. Bukmacher postawił w tym aspekcie na prostotę, która może spodobać się graczom. Sprawdź jak dokonać wypłaty w ETOTO!

Jak wypłacić środki w ETOTO

Aby wypłacić środki w ETOTO, musimy wykonać kilka kroków. Nie powinny one jednak sprawić problemów nawet początkującym graczom. Poniżej prezentujemy jak krok po kroku wypłacić pieniądze z ETOTO.

 1. Zaloguj się na swoje konto w ETOTO
 2. Przejdź do zakładki "Twoje konto"
 3. Kliknij "Więcej"
 4. Kliknij "Wypłata"
 5. Wpisz kwotę wypłaty (min. 0,01 PLN)
 6. Kliknij "Wypłać"
 7. Gotowe! Środki zostaną przelane na konto podane w profilu gracza

Szybkie wypłaty ETOTO

ETOTO aktualnie nie korzysta z żadnego specjalnego systemu szybkich wypłat. Mimo tego, wypłaty w ETOTO przebiegają bardzo sprawnie i bukmacher w tej kwestii zasługuje na pochwałę.

Środki zlecone do wypłaty trafiają na nasze konto za pośrednictwem serwisu Przelewy24, a przelew jest dokonywany od razu po zatwierdzeniu przez dział finansowy bukmachera. W praktyce możemy spodziewać się wypłaconych środków na naszym koncie w zaledwie kilka lub kilkanaście minut.

Ile trwają szybkie wypłaty ETOTO

Bukmacher ETOTO nie korzysta z żadnego systemu szybkich wypłat tak jak na przykład LVBET (Rapid Pay) czy TOTALbet (Pay Express). Mimo tego, wypłaty w ETOTO przebiegają bardzo sprawnie, bowiem środki zazwyczaj pojawiają się na naszym koncie kilkanaście minut po zleceniu wypłaty.

Minimalna kwota wypłaty

W ETOTO minimalna wypłata to 0,01 PLN. Jest to najniższa możliwa kwota, jaką może zaoferować graczom bukmacher w Polsce. Należy zatem docenić ETOTO w tej kwestii.

Jak wypłacić wygraną w ETOTO - krok po kroku

Wypłata w ETOTO nie różni się niczym specjalnym od wypłat u pozostałych bukmacherów. Aby zlecić wypłatę środków, należy wykonać następujące czynności:

 • Zaloguj się na konto
 • Najedź myszką na "Twoje konto"
 • Kliknij "Więcej"
 • Kliknij "Wypłata"
 • Wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić
 • Potwierdź wypłatę

Jak wypłacić bonus

W ETOTO bonus przed wypłatą należy obrócić. Jeśli podczas rejestracji wykorzystamy kod bonusowy ETOTO, to otrzymamy pakiet powitalny. Jest on bardzo rozbudowany, bowiem składa się z trzech bonusów od wpłat, trzech freebetów, freebetu w aplikacji, a także zakładu bez ryzyka. Bonusy od wpłat wymagają 3-krotnego obrotu, zanim będziemy mogli wypłacić otrzymane środki.

Metody wypłat

Wszystkie wypłaty w ETOTO realizuje się za pomocą przelewu na rachunek bankowy. Za tę operacje odpowiadają Przelewy24. Dzięki temu każdy gracz może być pewny, że wypłata zostanie przeprowadzona w bezpieczny sposób.

ETOTO metody płatności

W ETOTO wpłaty są realizowane przez Przelewy24. Jest to czołowy operator płatności internetowych w Polsce, a zatem można być spokojnym o bezpieczeństwo zlecanych transakcji. Wszystkie metody płatności w ETOTO prezentują się następująco:

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 20 PLN
payu PayU
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
tpay Tpay
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
Rozwiń wszystkie

Najczęstsze problemy z wypłatą

Osobiście nie napotkałem nigdy na problemy z wypłatą w ETOTO. Jeśli jednak zdarzy się, że będziemy mieli kłopoty z wypłaceniem środków, powinniśmy skontaktować się z działem obsługi klienta. Możemy również poszukać rozwiązania na stronie. W ETOTO można to zrobić na trzy sposoby:

 • Czat na żywo (8:00-23:00)
 • E-mail
 • FAQ