LVBet to jeden z czołowych bukmacherów działających w Polsce, cieszący się dużą popularnością wśród graczy. Użytkownicy chętnie wybierają go przede wszystkim ze względu na rozbudowaną ofertę sportową oraz liczne bonusy i promocje. Wiele zalet oraz ciekawe propozycje buka sprawiają, że regularnie zyskuje on bardzo pozytywne komentarze zarówno wśród typerów, jak i specjalistów. Jakie opinie ma wśród graczy LVBet? Za co cenią buka eksperci?

LVBet – opinie graczy

ocena graczy lvbet
Jeśli chodzi o bukmachera LVBet opinie na jego temat są zazwyczaj bardzo pozytywne. Jak w przypadku każdego buka zdarzają się też komentarze negatywne, jednakże warto zauważyć, że zdecydowana większość użytkowników dobrze ocenia operatora i jego ofertę. Opinie dotyczą przede wszystkim rozbudowanej, zwłaszcza w porównaniu z konkurencją, oferty zakładów. Mnóstwo dyscyplin sportowych oraz zdarzeń z innych kategorii w dużej mierze wpływa na to, jakie opinie ma wśród graczy LVBet.

LVBet Opinie o ofercie

Bukmacher LVBet oferuje graczom niemal 40 dyscyplin sportowych do obstawiania. Proponuje zarówno najbardziej popularne kategorie, takie jak piłka nożna, żużel, siatkówka, koszykówka czy tenis, jak i wiele mniej popularnych dyscyplin. Należą do nich m.in. biathlon, hurling, rzutki albo piłka wodna. Na uwagę zasługuje szeroka propozycja zakładów e-sportowych LVBet. Opinie ekspertów, jak też samych graczy wskazują już od długiego czasu, że to właśnie e-sport stanowi przyszłość zakładów bukmacherskich. Operator wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i przewidywaniom, proponując cieszące się dużym zainteresowaniem zakłady Counter Strike, DOTA czy League of Legends. Komentarze użytkowników w tej kwestii są jednoznaczne – gracze doceniają i chętnie wybierają propozycje e-sportów w LVBet, tym bardziej że w porównaniu z konkurencją oferta buka jest w tym zakresie naprawdę interesująca.

Dobre opinie zbiera oferta sportów wirtualnych, która aktualnie obejmuje aż 7 dyscyplin wirtualnych, takich jak m.in. kolarstwo, piłka nożna, tenis, żużel czy wyścigi konne. Gracze zwracają też uwagę na jakość generowanych komputerowo spotkań w serwisie LVBet. Ocena graczy okazuje się w tej kwestii bardzo wysoka. Użytkownicy doceniają szybkość wyświetlania zdarzeń oraz wysoką jakość obrazu, dzięki czemu wirtualne spotkania świetnie wyglądają nawet na dużym ekranie.

U bukmachera można ponadto bez przeszkód obstawiać zakłady na bardzo popularne w Polsce walki MMA w ramach KSW i UFC, a także skoki narciarskie. Na uwagę zasługuje bardzo szeroka liczba dostępnych lig. W LVBet można bowiem typować nawet 4. ligę niemiecką albo 7. ligę angielską. Ponadto atutem tego operatora są liczne wydarzenia ligowe, dotyczące np. zwycięzcy poszczególnych lig, Ekstraklasy lub European Golden Boot Awards.

Na to, jakie opinie ma wśród graczy LVBet, wpływa też ciekawa propozycja zakładów specjalnych na wydarzenia niesportowe. Użytkownicy doceniają rozbudowaną ofertę zdarzeń dotyczących rozrywki, kultury czy polityki. Obejmuje ona m.in. typowanie zwycięzców wyborów w Wielkiej Brytanii, amerykańskich Oscarów bądź polskich Fryderyków. Tak bogata oferta rozmaitych zakładów sprawia, że każdy gracz znajdzie na stronie buka coś interesującego dla siebie.

Sprawdź: Gra bez podatku LVBet

LVBet – opinie na temat promocji i bonusów

Atrakcyjne promocje i bonusy to coś, co najbardziej przyciąga graczy do danego bukmachera. Nie inaczej jest z LVBet. Ocena graczy w tej kwestii również okazuje się pozytywna. Użytkownicy dobrze oceniają bonus od depozytu w kwocie do 2000 zł oraz bonus od drugiej wpłaty w wysokości do 1000 zł, które skutecznie wyróżniają buka wśród konkurencji oferujących podobne promocje. Warunki uzyskania bonusów nie należą do skomplikowanych, dzięki czemu typujący często i chętnie decydują się na skorzystanie z propozycji bukmachera.

Do ciekawych i docenianych przez graczy promocji należy też LVBet bonus bez depozytu w kwocie 20 zł na start. Freebety są zawsze bardzo chętnie wybierane przez graczy, stanowią bowiem darmowe środki pieniężne od buka. LVBet przygotował dla użytkowników również atrakcyjny bonus cashback w wysokości 333 zł. Typerzy mogą obstawiać zakłady, nie tracąc gotówki w przypadku przegranej. Bonusy te cieszą się ogromną popularnością, co dodaje tylko pozytywnych opinii bukmacherowi.

Przedstawione bonusy powitalne należą do najpopularniejszych rodzajów promocji oferowanych przez wielu bukmacherów, różnią się jednak między sobą wysokością kwot. Porównując propozycje od różnych buków, można stwierdzić, że z pewnością jedne z najwyższych sum bonusowych proponuje właśnie LVBet. Opinie ekspertów i graczy są w tej kwestii bardzo podobne – zarówno jedna, jak i druga grupa typerów dobrze ocenia ofertę bonusową tego operatora.

Dodatkowym atutem buka są innego rodzaju promocje, których trudno szukać u konkurencji. Dużym plusem jest propozycja polegająca na zwolnieniu gracza z podatku od gier przez okres 14 dni od jego rejestracji. To oznacza, że nowi użytkownicy zakładający pierwszy raz konto u operatora mogą obstawiać zakłady, od których nie zostanie odciągnięty obowiązkowy podatek. Do ciekawych promocji wpływających na to, jakie opinie ma wśród graczy LVBet, należy też darmowy zakład w kwocie 50 zł dla kibiców posiadających karnet na aktualny sezon jednego z klubów piłkarskich, które sponsoruje LVBet. Interesującą propozycją wydaje się ponadto promocja Bezpieczny kupon (zwrot stawki) albo Multikozak (bonus do wygranych kombi).

Aplikacja LVBet - opinie

opinie apka lvbet
Szeroka oferta bonusów i zakładów jest bardzo ważna, ale nie można zapominać również o innych aspektach gry u bukmachera. Do bardzo istotnych kwestii należy z pewnością użyteczność i intuicyjność obsługi serwisu. I w tym przypadku LVBet może się poszczycić bardzo pozytywnymi ocenami. Procesy rejestracji, logowania czy typowania zakładów są szybkie i proste. Z witryny można wygodnie korzystać w przeglądarkach na laptopach i komputerach. Na uznanie zasługuje też starannie opracowana wersja mobilna przeznaczona na smartfony lub tablety. Szybkość obsługi, prostota typowania, dokonywania wypłat i wpłat to podstawowe zalety witryny. Za pewien minus można uznać brak dodatkowych funkcji, takich jak match tracker czy powiadomienia push. Biorąc jednak pod uwagę, jak dobrze rozwija się platforma bukmachera, można mieć nadzieję, że i takie udogodnienia zostaną wprowadzone.

Wielką zaletą buka jest też specjalna aplikacja na urządzenia mobilne, skutecznie wyróżniająca operatora wśród konkurencji.  Jeśli chodzi o apkę LVBet opinie graczy, jak i specjalistów są podobne. W dziesięciostopniowej skali ocena aplikacji kształtuje się zwykle na poziomie przynajmniej 7/10. Do atutów oprogramowania należą z pewnością możliwość dokonywania szybkich wpłat, wypłat, pełna oferta zakładów live i prematch, a także funkcja match tracker. Plus to też płynne działanie oraz łatwa obsługa programu. Podsumowując, aplikacja operatora zawiera wszystko to, co niezbędne każdemu graczowi do wygodnego typowania zakładów o każdej porze i w dowolnym miejscu.

LVBet opinie ekspertów

Bukmacher może się poszczycić dobrymi ocenami nie tylko od użytkowników serwisu LVBet. Opinie ekspertów przedstawiane na profesjonalnych portalach o tematyce bukmacherskiej również są bardzo pozytywne. Specjaliści doceniają świetną, rozbudowaną ofertę zakładów, a także ofert promocyjnych, podkreślając często, że aktualnie żaden inny buk nie ma aż tylu propozycji dla graczy. Rzeczywiście, analizując bonusy od najpopularniejszych buków w Polsce, z pewnością LVBet należy do liderów pod względem atrakcyjności i liczby dostępnych promocji. Należą do nich zarówno propozycje stałe, jak też tymczasowe.

Specjaliści analizują ofertę bukmachera całościowo, porównując ją z konkurencją i wskazując podstawowe atuty, których trudno szukać u innych buków. Na pewno należy do nich świetna obsługa klienta LVBet. Ocena graczy, jak i samych specjalistów jest w tej kwestii wysoka. Bukmacher zdaje się stale dostępny do dyspozycji użytkownika. Rozbudowany dział pytań i odpowiedzi FAQ, formularz kontaktowy, świetny czat na żywo pozwalają na bardzo szybki kontakt z serwisem oraz uzyskanie przez typerów pożądanych informacji.

Szczególnie dobrymi opiniami cieszy się czat, w którym konsultanci reagują bardzo prędko na zgłoszenia i błyskawicznie odpowiadają na zadawane pytania. Co ciekawe, dział obsługi w LVBet jest rozbudowany i obejmuje przynajmniej kilku konsultantów. Dzięki temu czas oczekiwania na odpowiedź jest tak krótki. Ogromny plus to też dostępność czatu przez całą dobę. Każdy użytkownik może więc otrzymać odpowiedzi na swoje pytania nawet w środku nocy. W zakładce „Pomoc” znajduje się też formularz kontaktowy pozwalający na napisanie wiadomości do serwisu. Odpowiedzi na zadawane pytania udzielane są błyskawicznie mailowo, nawet w ciągu 20-30 minut.

Dział FAQ zawiera zestaw odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Kategorie z pytaniami oraz odpowiedziami zostały podzielone tematycznie na kwestie dotyczące działania konta, rejestracji, bezpieczeństwa typowania, płatności czy informacji technicznych. Treści te są napisane w sposób zrozumiały i przyjazny dla gracza, co również wpływa na wygodę korzystania z serwisu.

Z całą pewnością więc na temat czatu oraz obsługi klienta w LVBet opinie ekspertów i samych typerów mogą być tylko pozytywne. Na stronie bukmachera nie ma infolinii, ale trzeba uczciwie przyznać, że w dobie superszybkich czatów całodobowych rozmowy telefoniczne z konsultantami wydają się po prostu niepotrzebne.

LVBet - podsumowanie opinii graczy i ekspertów

lvbet eksperci opinie
LVBet należy do czołowych legalnych buków w Polsce. Nic więc dziwnego, że cieszy się bardzo dobrymi opiniami zarówno graczy, jak i ekspertów w tematyce bukmacherskiej. Świetna oferta zakładów oraz bonusów, intuicyjna w obsłudze aplikacja, funkcjonalny serwis www to tylko kilka głównych atutów operatora. LVBET zdobywa dzięki nim dużą popularność oraz pozytywne komentarze. I choć również u LVBet są rzeczy, które można poprawić, to nie wpływają one w znaczący sposób na ogólną ocenę tego bukmachera. Przyznajemy mu mocne 9/10.


1. Czy bukmacher LVbet jest legalny?
Tak, bukmacher LVbet to bez wątpienia legalny bukmacher internetowy. Swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów, regulującej zakłady online na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
2. Dlaczego warto mieć konto na LVbet?
Bukmacher LVbet ma szeroką ofertę na wiele dyscyplin sportowych. Szczególną gratką dla bardziej doświadczonych graczy jest możliwość zagrania na tym bukmacherze handicapu azjatyckiego, który jest rzadkością na polskim rynku. Bukmachera cechuje przejrzysta strona i aplikacja mobilna. LVbet umożliwia tworzenie e-kuponów, które następnie można zagrać w punkcie stacjonarnym. Bukmacher posiada szeroką ofertę zakładów na żywo. LVbet umożliwia skorzystanie z opcji cashoutu. Na tym bukmacherze można także oglądać spotkania sportowe na żywo. LVbet posiada szeroką ofertę na e-sport. Bukmacher ten posiada w swojej ofercie również sporty wirtualne. LVbet wyróżnia opcja wpłacania pieniędzy w formie PaySafeCard. Jedną z popularniejszych promocji tej firmy jest bezpieczny kupon 5+. Za grę na tym bukmacherze zbierasz punkty, które później możesz wykorzystać na różne benefity. Konto na LVbet powinni założyć szczególnie kibice drużyn, które są sponsorowane przez tego bukmachera, ponieważ za okazanie karnetu na mecze danego zespołu otrzymuje się freebet.