W LVBET rejestracja nie powinna stwarzać problemów nawet osobom początkującym. Bukmacher ten odznacza się bardzo przyjaznym interfejsem dla użytkownika i przemyślanym rozmieszczeniem poszczególnych elementów na stronie internetowej. Odpowiedzmy zatem na pytanie, czy w LVBET rejestracja przebiega bez trudności.

LVBET rejestracja krok po kroku

Nie trzeba być doświadczonym graczem, aby z łatwością dowiedzieć się, jak założyć konto krok po kroku. LVBET prowadzi użytkownika przez cały proces w bardzo przystępny sposób, wykorzystując do tego klarowny formularz rejestracyjny. Poszczególne etapy rejestracji konta w LVBET prezentują się następująco:

 1. Przejdź na stronę lvbet.pl
 2. Kliknij żółty napis Rejestracja
 3. Wypełnij dane podstawowe takie jak imię, nazwisko i numer PESEL
 4. W drugim kroku wprowadź dane, które później będą służyć do logowania
 5. Zatwierdź zgody marketingowe, dzięki którym będziesz otrzymywać najświeższe informacje o promocjach i bonusach
 6. Przejdź do procesu weryfikacji adresu e-mail
 7. Dokończ rejestrację wpisując swoje dane adresowe i wgrywając pliki ze zdjęciami lub skanami dowodu tożsamości
 8. To wszystko, możesz już korzystać z usług bukmachera LVBET!

Warto również pamiętać o wprowadzeniu kodu promocyjnego LVBET, który daje graczom lepsze warunki promocyjne. Konieczne staje się także dokładne sprawdzenie poprawności wprowadzanych danych odnośnie do konta bankowego, gdyż tylko wówczas wypłata wygranych będzie następować bez zakłóceń.

LVBET rejestracja - wymagane informacje

Podczas rejestracji w LVBET należy pamiętać o kilku istotnych kwestiach, których każdy potencjalny gracz musi przestrzegać. Warto wyróżnić najważniejsze z nich.

 • Udział w zakładach LVBET mogą brać jedynie osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat i skutecznie przeprowadziły proces rejestracji
 • Rejestracja w LVBET umożliwia założenie konta tymczasowego, które jest ograniczone czasowo do 30 dni i łączną stawką zakładów do 8000 PLN
 • W przypadku rejestracji w punkcie stacjonarnym klient zobowiązany jest do okazania dowodu osobistego lub paszportu
 • Klient odpowiada za prawdziwość i poprawność wszystkich danych, które przekaże podczas rejestracji

Rejestracja LVBet przez aplikację mObywatel

LVbet jako pierwszy bukmacher w Polsce wprowadził innowacyjną formę rejestracji konta. Od teraz, gracze mogą korzystać z bardzo szybkiej i bezpiecznej opcji rejestracji za pomocą aplikacji mObywatel, która dostępna jest na system Android oraz iOS. 

rejestracja lvbet mObywatel

Aplikacja mObywatel została stworzona przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów i oferuje dostęp do mobilnych wersji dokumentów w postaci usług cyfrowych. Istotnym wymaganiem jest posiadanie profilu zaufanego, co gwarantuje bezpieczeństwo i poufność przetwarzanych danych.

Wersja desktop

 • Na stronie LVBet zeskanuj kod QR
 • Potwierdź przekazanie danych w aplikacji mObywatel
 • Uzupełnij adres oraz numer rachunku bankowego
 • Po chwili Twoje konto zostanie zweryfikowane

Wersja mobilna

 • Skopiuj kod z formularza rejestracyjnego na stronie LVBet
 • Wklej kod w aplikacji mObywatel
 • Potwierdź przekazanie danych
 • Uzupełnij pozostałe dane, takie jak adres zamieszkania i numer konta bankowego
 • Twoje konto jest aktywne

LVBET szybka rejestracja i konto tymczasowe

LVBET umożliwia graczom szybką rejestrację i założenie konta tymczasowego. Szybka rejestracja cechuje się tym, że nie jest wymagane podawanie danych adresowych oraz przesyłanie plików ze zdjęciami lub skanami dowodu tożsamości, co znacznie ułatwia i skraca proces rejestracji.

Konto tymczasowe w LVBET umożliwia korzystanie z pełnej oferty. Należy jednak pamiętać, że maksymalny limit kwoty postawionych zakładów wynosi 8000 PLN. Po 30 dniach konto tymczasowe zostanie zawieszone i aby móc z niego w pełni skorzystać będziemy musieli dokonać pełnej rejestracji.

Proces weryfikacji konta

Weryfikacja konta w LVBET przebiega w taki sam sposób jak w przypadku innych legalnych bukmacherów. Aby operator mógł zweryfikować nasze konto, musimy przesłać zdjęcia bądź skany obu stron dowodu osobistego lub paszportu. Dzięki temu bukmacher może przeprowadzić weryfikację danych osobowych klienta, takich jak jego wiek czy numer PESEL.

Istnieje też możliwość weryfikacji konta za pomocą dostępnych na stronie lvbet.pl usług zdalnego uwierzytelniania, które umożliwiają takie zdalne uwierzytelnienie, w tym weryfikację wieku (usługa sieciowa „mojeID”). Wówczas przesyłanie skanu lub obrazu dowodu tożsamości nie jest wymagane.

Logowanie w LVBET krok po kroku

Logowanie w LVBET należy do bardzo prostych czynności. Proces ten składa się z zaledwie trzech czynności.

 • Wejdź na stronę lvbet.pl lub w aplikację mobilną
 • Wpisz dane logowania, które podałeś podczas rejestracji (e-mail lub nazwę użytkownika oraz hasło do konta)
 • Naciśnij żółty przycisk "zaloguj się"

Jeśli wpisane przez ciebie dane logowania są poprawne, powinieneś zostać poprawnie zalogowany.

Rejestracja w aplikacji LVBET

Procesu rejestracji można również dokonać w aplikacji mobilnej LVBET. Na urządzeniach Apple pobierzemy ją ze sklepu App Store, natomiast wersję dla Androida musimy pobrać na telefonie przez przeglądarkę. Rejestracja w aplikacji LVBET przebiega w identyczny sposób jak poprzez stronę internetową. Warto jednak zaznaczyć, że za pobranie aplikacji mobilnej bukmacher LVBET oferuje bonus w wysokości 20 PLN. Aby skorzystać z promocji, należy dokonać trzech prostych kroków.

 • Pobierz aplikację mobilną lub dodaj aplikację do ekranu głównego
 • Dokonaj wpłaty na konto gracza i postaw za środki własne zakład w aplikacji mobilnej lub aplikacji PWA za minimum 20 PLN oraz kursie minimalnym 1.75
 • W przypadku przegrania pierwszego zakładu otrzymasz zwrot 20 PLN w formie bonusu

Należy mieć na uwadze, że do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy przegrany zakład postawiony za środki własne.

Rejestracja w punkcie stacjonarnym

LVBET umożliwia także rejestrację w punkcie stacjonarnym. Aby przeprowadzić taki proces, należy w godzinach otwarcia LVBET udać się do jednego z nich i dokonać rejestracji. Klient chcący zarejestrować się w punkcie stacjonarnym jest zobowiązany do okazania dowodu osobistego lub paszportu w celu weryfikacji przez pracownika LVBET podanych danych osobowych klienta oraz w celu wprowadzenia do systemu lvbet.pl skanu takiego dokumentu.

Bonus powitalny po rejestracji w LVBET

LVBET zachęca nowych graczy ciekawymi bonusami startowymi. Po przejściu procesu rejestracji oczom typera ukazuje się bonus bez depozytu na kwotę 20 PLN, który uprawnia do zawierania kuponów ze środków bukmachera. Jest to promocja niezwykle pożądana przez graczy, dająca szansę na zyski bez angażowania prywatnych pieniędzy.

Kod promocyjny LVBET oferuje również pakiet powitalny. Jego maksymalna wysokość została ustalona na 2000 PLN i pozostaje w bezpośredniej zależności od wartości wpłaty ze strony gracza. Bonusy od LVBET należy docenić za prostotę ich działania oraz niskie wymogi odnośnie do dodatkowego obrotu.

LVBET rejestracja bez dowodu - czy to możliwe?

Bukmacher LVBET oferuje szybki proces zakładania konta, skierowany w stronę tych osób, które chcą lepiej poznać specyfikę serwisu internetowego i wypracować własną strategię zakładową. W LVBET rejestracja bez dowodu umożliwia założenie konta tymczasowego. Otwiera ono dostęp do pełnej gamy ofertowej oraz umożliwia wpłacanie środków finansowych na depozyt.

Jedynym ograniczeniem, choć niezwykle istotnym, pozostaje brak uprawnień do wypłaty wygranej na prywatne konto bankowe. Ta funkcja zostanie odblokowana dopiero po przejściu na stałe konto gracza. Konto tymczasowe, które otwiera LVBET po szybkiej rejestracji, obowiązuje przez 30 dni. Po upływie tego czasu dalsze zawieranie kuponów będzie uzależnione od przejścia pełnej procedury weryfikacji tożsamości.

Limit stawek postawionych zakładówDo 8 000 PLN
Czas obowiązywania konta tymczasowego30 dni

Jak usunąć konto w LVBET

Całkowite usunięcie konta u legalnych bukmacherów, takich jak LVBET, nie jest możliwe. Zakłady bukmacherskie muszą bowiem archiwizować dane osobowe graczy, aby zapewnić dostęp organom Krajowej Administracji Skarbowej do danych dotyczących gracza przez okres 5 lat liczony od końca roku kalendarzowego. Po tym czasie bukmacher usuwa dane.

Można jednak zablokować swoje konto. Jeśli gracz chce wstrzymać opcję gry na krótki okres, taki jak 24 godziny lub 3 dni, to może to zrobić w zakładce MOJE KONTO -> Ustawienia Odpowiedzialnej Gry. Jeśli natomiast chcemy dokonać blokady swojego konta na czas nieokreślony należy to zrobić poprzez kontakt z obsługą klienta za pomocą interaktywnego czatu dostępnego na stronie lvbet.pl lub pisząc na adres mailowy wykluczenia@lvbet.pl.

Czy rejestracja w LVBET się opłaca?

Wybór bukmachera jest sprawą całkowicie indywidualną. Stanowi element pracy domowej każdego gracza, którą musi on wykonać samodzielnie, porównując oferty i czytając recenzje. Bukmacher LVBET ma jednak wiele zalet, które sprawiają, że rejestracja w LVBET się opłaca. Należą do nich:

 • Bogata oferta bonusów, także dla stałych graczy
 • Atrakcyjne kursy
 • Kreator zakładów na player bets
 • Duża ilość rynków

LVBet rejestracja - regulamin

Pełen regulamin rejestracji w LVBET można znaleźć na oficjalnej stronie tego bukmachera. Można w nim odszukać kilka kluczowych informacji, o których należy pamiętać przy okazji zakładania konta u bukmachera LVBET. Warto wyróżnić kto według regulaminu nie może zarejestrować konta u bukmachera LVBET. Do tego grona należą osoby które:

 • są właścicielami drużyn, zespołów lub zwierząt biorących udział w zdarzeniach objętych zakładem
 • pozostają ze spółką LVBET w stosunku pracy, członkostwa w organach stanowiących czy innym podobnym stosunku
 • są małżonkami wyżej wymienionych osób
 • mają zakaz wstępu do punktów stacjonarnych i uczestnictwa w grach hazardowych
 • są bezpośrednimi uczestnikami obstawianych zdarzeń

Jak przebiega proces rejestracji u bukmachera LVBET?
By przejść proces rejestracji w LVBET, wystarczy z poziomu strony głównej operatora lub aplikacji mobilnej przejść do zakładki tworzenia konta. Następnie należy wpisać swoje dane potrzebne do korzystania z LVBET.
Co LVBET proponuje na start?
Jeżeli przy zakładaniu konta wpiszesz kod promocyjny TYPERVIP, otrzymasz w ramach oferty startowej bonus bez depozytu o wartości 20 PLN oraz freebet 25 PLN. Co więcej, LVBet oferuje też pakiet powitalny, który w zależności od wpłat może wynieść do 2000 PLN.