Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby skutecznie realizować LVBET wypłaty. Płatności, a szczególnie wypłaty, to jedna z najważniejszych funkcji. W końcu gramy po to, żeby wygrać i zgarnąć nagrody! W tym artykule sprawdzamy LVBET wypłaty – ile trwają, jak je przeprowadzić i oraz kilka dodatkowych funkcji.

LVBET szybkie wypłaty

Bukmacher LVBET wypłaty przeprowadza bardzo sprawnie i profesjonalnie. Firma od wielu lat może pochwalić się wysoką jakością w zakresie płatności. Posiadają oni zarówno wiele sposobów wpłaty, jak i szybkie wypłaty. Bukmacher oferuje dwie metody płatności: poprzez autorski system Rapid Pay oraz przelewem tradycyjnym.

Szybkie wypłaty LVBET poprzez Rapid Pay

Bukmacher LVBET wypłaty postanowił zrewolucjonizować poprzez stworzenie własnego systemu do natychmiastowych przelewów środków. Dzięki temu opinie o LVBET są tak pozytywne. Jest to jedyna na polskim rynku bukmacherskim usługa stworzona bezpośrednio przez organizatora zakładów w zakresie przekazu pieniędzy. Szybkie wypłaty LVBET realizowane są - jak zapowiada firma - w zaledwie 10 minut, a system Rapid Pay obsługuje:

 • mBank
 • Inteligo
 • PKO BP
 • ING
 • Volkswagen Bank
 • Alior Bank
 • Nestbank
 • Credit Agricole
 • GetIn Bank

Minimalna kwota wypłaty wynosi 10 PLN. Niestety szybkie wypłaty LVBET przeznaczone są tylko dla klientów powyższych banków, a korzystający z usług pozostałych firm będą musieli zadowolić się standardowym przelewem. Nie każdy będzie miał więc możliwość, by skrócić w LVBET czas wypłaty.

Jak wypłacić wygraną LVBet

Proces przelewu środków jest naprawdę prosty. Aby zlecić wypłatę, należy kolejno podjąć poniższe kroki:

 1. Zaloguj się na swoje konto w LVBET
 2. Wybierz swoje konto, do którego odnośnik znajduje się w prawym górnym rogu strony
 3. Poniżej stanu konta naciśnij napis Wypłata
 4. Wpisz kwotę wypłaty (min. 10 zł) i wybierz sposób przelewu środków
 5. Naciśnij przycisk Wypłata
 6. Gotowe! Środki zostaną przelane na konto podane przy wypełnianiu profilu

Czy można wypłacić bonus LVBET?

Niestety nie można wypłacić bonusu, ponieważ jego istotą jest konieczność obrotu. LVBET dla różnego rodzaju bonusów składających się na ofertę powitalną wymaga innych warunków. Zwykle jest to 3-krotny obrót po kursie łącznym 2.5. Innym razem 4-krotny obrót po kursie min. 1.75. Szczegóły na ten temat znajdziecie we wpisie kod promocyjny LVBet. Jeżeli wypełnimy te warunki i uda nam się wygrać zakłady, uzyskane środki zostaną przeniesione na konto główne. Z poziomu depozytu będziemy mogli już bez problemu zlecić wypłatę na konto bankowe wybranej przez nas kwoty.

LVBET ile trwa wypłata?

W kwestii ile trwa wypłata w LVBET  dowiadujemy się wprost od bukmachera. Informuje on, że usługa przelewu poprzez autorski system Rapid Pay może trwać zaledwie dziesięć minut! Oczywiście możliwość ta jest ograniczona tylko do grupy osób korzystających z usług wymienionych wyżej banków, jednak to imponujący czas wypłaty. Pozostali po zleceniu wypłaty będą musieli poczekać do najbliższej sesji rozliczeniowej w danym banku. Z reguły przypadają one na poranek, południe i wieczór w dni robocze. Zakres czasu wypłaty jest więc rozległy.

Szybkie płatności w LVBET gwarantują realizację transakcji nawet w 10 minut. Jest jednak warunek – bank, w którym posiadamy konto do wypłat musi znajdować się na liście banków ekspresowych. Ostatecznie LVBET wypłaty mogą przybrać postać jednego z trzech scenariuszy:

 • 10 minut – dla szybkich przelewów.
 • Do 2 dni – jeśli nasz bank nie obsługuje płatności natychmiastowych. Tak naprawdę przelew przychodzi w najbliższej sesji rozliczeniowej, więc 2 dni to absolutne maksimum. Najczęściej będzie to po prostu następny dzień roboczy.
 • Do 7 dni – tylko w wyjątkowych wypadkach, przy bardzo wysokiej wypłacie, przetwarzanie transakcji może się wydłużyć.
  Należy również pamiętać, że LVBET realizuje wypłaty w określonych godzinach: od 8:00 do 1:00.

Od czego zależy w LVBET czas wypłaty?

Aby uzyskać odpowiedź na pytanie, jaki jest w LVBET czas wypłaty, musimy wziąć pod uwagę kilka czynników. Podstawą jest oczywiście fakt, z jakiego usług banku korzystamy. W zależności od tego bukmacher będzie realizować dla nas albo błyskawiczny przelew za pomocą systemu Rapid Pay, albo przelew tradycyjny, który będzie księgowany w dni robocze zgodnie z sesjami rozliczeniowymi. Kolejnym aspektem jest kwestia momentu, w którym zlecimy wypłatę, gdyż w dni robocze może być on natychmiastowy, a w weekendy prawdopodobnie będziemy zmuszeni poczekać.

Jakie metody płatności oferuje LVBET?

Jeśli chcemy zasilić depozyt w LVBET, mamy do dyspozycji aż 8 różnych opcji. Standardowe przelewy, karty bankowe, portfele cyfrowe i karta przedpłacona. Nie zabrakło płatności mobilnych w postaci Google Pay, Apple Pay i przede wszystkim, najbardziej pożądanego przez graczy Blika.

Wszystkie wpłaty zostaną zaksięgowane na koncie gracza bez zwłoki. W większości przypadków minimalny depozyt to zaledwie 1 PLN, a górnego limitu prawie nikt nie wykorzysta.

Wpłaty LVBETCzas realizacjiMin. wpłata w PLNMaks. Wpłata w PLN
Przelewy24Natychmiast125000
BLIK125000
Apple Pay125000
Google Pay125000
PLIX125000
Karta płatnicza110000
PayPal2025000
PaysafeCard203000

Wypłaty w LVBET gwarantują mniej opcji, ponieważ w grę wchodzi jedynie przelew bankowy. Na plus przemawia jednak niski próg minimalnej wypłaty oraz fakt, że są to przelewy błyskawiczne.

Wypłata LVBETCzas realizacjiMin. wpłata w PLNMaks. Wpłata w PLN
Szybki przelew10 min1025000
Zwykły przelewDo 2 dni roboczych1025000

Jak zweryfikować tożsamość w LVBET?

Rejestracja konta gracza u legalnych polskich bukmacherów zajmuje nie więcej niż minutę. Minus polega na tym, że są to tzw. konta tymczasowe. Pozwalają na wpłatę depozytu i postawienie pierwszych zakładów. Do wypłaty, będzie trzeba zweryfikować  tożsamość.  Jak to zrobić?

 • Podaj podstawowe dane do szybkiej rejestracji (imię i nazwisko, PESEL, telefon, mail)
 • Potwierdź adres mailowy (otrzymasz 4-cyfrowy kod do wpisania na stronie)
 • Uzupełnij dane do pełnej rejestracji. Będzie potrzebny: Adres zamieszkania. Zdjęcia dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty)
 • Numer rachunku w polskim banku, którego jesteśmy właścicielem
 • Po uzupełnieniu i zatwierdzeniu trzeba poczekać na weryfikację. LVBET podaje, że czas oczekiwania to ok. 30 minut, ale w naszym przypadku już po 5 min zmienił się status na koncie gracza

Jeśli pominiemy ostatni krok na etapie rejestracji, możemy do niego wrócić później. Wystarczy rozwinąć menu konta gracza i wybrać: pełna rejestracja.

Jeśli odłożymy weryfikację w czasie, musimy liczyć się z kilkoma ograniczeniami:

 • Brak możliwości wypłacania środków
 • Limit stawek: 8000 PLN
 • Po 30 dniach konto zostanie zawieszone i trzeba będzie dokonać weryfikacji

Jak wpłacić depozyt w LVBET?

Wpłata LVBET to prosty, szybki oraz intuicyjny proces. Oto co dokładnie trzeba zrobić:

 • Zaloguj się na koncie gracza
 • Wybierz symbol plusa przy stanie salda lub przycisk wpłat z menu na konta
 • Wpisz kwotę depozytu i wybierz metodę płatności i rozwijanego menu. Nie zapomnij sprawdzić, czy masz dostępne bonusy
 • W zależności od wybranej metody postępuj zgodnie z poleceniami na stronie

Po zatwierdzeniu płatności, środki zostaną zaksięgowane natychmiast na koncie depozytowym. Pamiętaj, że środki bonusowe z promocji, trafią na osobne konto. Żeby móc je wypłacić, należy sprawdzić warunki wypłaty w regulaminie danego bonusu.

Jak rozwiązywać problemy z wypłatą w LVBET?

LVBET wypłaty rzadko generują jakiekolwiek problemy, ale regulamin bukmachera przewiduje kilka okoliczności, w których transakcja może zostać wstrzymana. Oto one:

 • Zagraliśmy za mniej niż 50% wpłaconych środków
 • Istnieje podejrzenie, że z konta korzysta osoba nieuprawniona
 • Naruszyliśmy lub jesteśmy podejrzani o naruszenie regulaminu, lub popełnienie przestępstwa
 • Wcześniej dokonaliśmy samo wykluczenia
 • W większości przypadków jedynym problemem będzie wymagany obrót od depozytu. Warto wpłacać jedynie takie środki, które jesteśmy zdecydowani przeznaczyć na grę

Wpłaty i wypłaty w aplikacji mobilnej LVBet

LVBET wypłaty i depozyt można realizować na urządzeniach przenośnych, które działają w systemach Android oraz iOS. Apkę można pobrać w sklepie App Store (dla iOS) lub przez plik instalacyjny na stronie (dla Androida). W każdym przypadku można również utworzyć skrót do strony mobilnej na pulpicie telefonu (tzw. aplikacja progresywna).

Cały proces wewnątrz aplikacji przebiega już niemal identycznie jak na urządzeniach ze standardową przeglądarką www. Jak wpłacać w aplikacji LVBET:

 • Pobierz aplikację i zaloguj się na konto gracza
 • Wybierz wypłaty/wypłaty z rozwijanego menu w prawy, górnym rogu
 • Z rozwijanego menu, wybierz formę płatności. Dla wypłat będzie tylko jedna opcja z transferem bankowym
 • Wpisz kwotę, jaką chcesz wpłacić/wypłacić i postępuj zgodnie z poleceniami na ekranie

Wszystkie warunki transakcji na urządzeniach mobilnych są takie same jak na komputerach i laptopach. Nie ma żadnej różnicy w minimalnych i maksymalnych limitach lub czasie realizacji. Obowiązuje ten sam regulamin.


Czy wszyscy bukmacherzy posiadają opcję szybkiej wypłaty?
Niestety, ale nie wszyscy bukmacherzy posiadają taką opcję.
Czy możliwa jest wypłata pieniędzy z konta tymczasowego?
Nie, nie ma takiej możliwości. Aby wypłacić pieniądze, gracz musi przejść pełen proces weryfikacyjny.