LVBET CASHOUT – Warunki Oferty

  1. Klient może mieć możliwość zamknąć dany zakład przed rozstrzygnięciem niektórych spośród typowanych na nim wydarzeń,
  2. Po skorzystaniu z opcji “Cash-out” wygrana obliczana jest, jako iloczyn ustalonego indywidualnie współczynnika, wpłaconej stawki i zaproponowanego w danym momencie dla tej opcji kursu,
  3. Klient będzie miał możliwość zobaczenia informacji o proponowanej wysokości wygranej w ramach opcji “Cash-out” dla nierozstrzygniętego zakładu w panelu “Moje Zakłady”,
  4. Wartość wygranej nie może być niższa niż wartość wpłaconej stawki,
  5. Opcja “Cash-out” może być dostępna dla zakładów “Na Żywo”, jak i innych zakładów oferowanych przez Spółkę,
  6. Spółka może wycofać rozliczenie zakładu w opcji “Cash-out”, jeżeli zakład został rozliczony wskutek oczywistego błędu bukmachera lub błędnego wyniku zdarzenia. W niniejszej sytuacji zakład zostanie rozliczony, jak inny zakład nieobjęty tą opcją. Wyjątek stanowi sytuacja, w której gracz po skorygowaniu przez bukmachera błędu, ponownie skorzysta z tej opcji, o ile jest dostępna w ofercie.

Sprawdź także: LVBet Kod Promocyjny | Bonus 20 PLN Bez Depozytu

Na czym polega cashout w LVBET?

cashout lvbet

Dziś każdy bukmacher, który chce, aby jego oferta była konkurencyjna, udostępnia swoim klientom opcję cashout. To wygodne rozwiązanie, które umożliwia uzyskanie zdecydowanie większej kontroli nad zakładami oraz pozwala ograniczyć ryzyko związane z przegranymi. Na czym polega cashout w LVBET? Dzięki tej opcji typer może wypłacić pieniądze jeszcze przed zakończeniem danego wydarzenia. Nie trzeba czekać na rozstrzygnięcie ostatniego spotkania z kuponu, jeśli wcześniejsze okazały się trafione. Gdy zysk dla gracza jest zadowalający, opcja cashout u bukmachera LVBET umożliwia zamknięcie zakładu i wypłacenie wygranej. Funkcja ta jest dostępna zarówno dla kuponów typu singiel, jak i kombi. Można wykorzystać ją także w zakładach przedmeczowych oraz live. Trzeba jednak zauważyć, że cash out LVBET nie w każdym przypadku będzie aktywny.

Lvbet Cashout – jak skorzystać?

Aby można było wypłacić pieniądze za określony zakład przed zamknięciem ostatniego spotkania, kupon musi spełniać kilka warunków. Aktywność cash out LVBET zależy przede wszystkim od wysokości live poszczególnych kursów. To dynamicznie zmieniające się wartości, które wpływają na możliwość skorzystania z wcześniejszego zamknięcia zakładu. Jeśli opisywana opcja nie jest dostępna w określonym momencie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić ją po kilku minutach – zmiana kursu często wpływa na uaktywnienie funkcji cashout.

Jak sprawdzić, czy opcja cashout u bukmachera LVBET dla danego kuponu jest dostępna? To nic trudnego – informacja ta wyświetlana jest po zalogowaniu na stronie głównej pod zakładką „moje zakłady”. Napis na czerwonym tle od razu rzuci się w oczy. Sygnalizuje on, że przynajmniej jeden z obstawionych kuponów daje użytkownikowi możliwość skorzystania z wcześniejszej wypłaty. Wchodząc we wspomnianą zakładkę, nawet w przypadku dużej liczby kuponów, wygodnie sprawdza się, dla którego zdarzenia cash out LVBET jest dostępny. Sam proces korzystania z tej funkcji również nie sprawi problemów. Wystarczy w wybranym zakładzie użyć przycisku „wypłać”, aby bukmacher przetransferował pieniądze z kuponu na konto gracza. Podobnie proces ten wygląda w aplikacji mobilnej LVBET

Cash Out LVBET – co jeszcze warto wiedzieć?

wczesna wypłata lvbet

Trzeba podkreślić, że korzystanie z opcji cashout w LVBET w żadnym przypadku nie zależy od wysokości kwoty, za jaką wytypowano dane zdarzenie. Funkcja wcześniejszej wypłaty pieniędzy może być dostępna nawet w sytuacji, gdy kupon został zawarty za najniższą stawkę – w LVBET to 0,50 zł. Opcja ta nie będzie jednak aktywna w przypadku zakładów oznaczonych jako bonusowe. Co w sytuacji, w której dany zakład zawiera zdarzenie ze zwrotem? Wtedy to spotkanie nie jest zaliczane do szacowania wysokości wygranej, ale wcześniejsza wypłata pieniędzy nadal zostanie zrealizowana. Wiedząc, na czym polega cashout w LVBET, można bez żadnych obaw korzystać z tej przydatnej funkcji. Jest ona idealnym rozwiązaniem zarówno dla graczy, którzy zakłady bukmacherskie zawierają bardzo sporadycznie, jak i dla doświadczonych, aktywnych typerów.

Zobacz także: LVBET 50 PLN dla kibiców z karnetami

 

Zwiń
1. Czy na LV BET jest cashout? Zgadza się, u bukmachera LV BET występuje funkcjonalność cashout. 2. Jak zrobić cashout? Aby dokonać cashout’u należy kliknąć guzik w moich kuponach, który pojawia się obok twojego zakładu.