Cashout to funkcjonalność, która na dobre weszła do oferty bukmacherów. LVBET jest jednym z tych, który stara się uczynić z tej opcji swoją zaletę. Jak działa LVBET cashout oraz czy warto z niego korzystać? Czas się przekonać!

Cashout LVBET - na czym polega?

Dziś każdy bukmacher, który chce, aby jego oferta była konkurencyjna, udostępnia swoim klientom opcję cashout. To wygodne rozwiązanie, które umożliwia uzyskanie zdecydowanie większej kontroli nad zakładami oraz pozwala ograniczyć ryzyko związane z przegranymi. Na czym polega cashout w LVBET? Dzięki tej opcji typer może wypłacić pieniądze jeszcze przed zakończeniem danego wydarzenia. Nie trzeba czekać na rozstrzygnięcie ostatniego spotkania z kuponu, jeśli wcześniejsze okazały się trafione.

Gdy zysk dla gracza jest zadowalający, opcja cashout u bukmachera LVBET umożliwia zamknięcie zakładu i wypłacenie wygranej. Funkcja ta jest dostępna zarówno dla kuponów typu singiel, jak i kombi. Można wykorzystać ją także w zakładach przedmeczowych oraz live. Trzeba jednak zauważyć, że cash out LVBET nie w każdym przypadku będzie aktywny.

LVBET cashout - warunki oferty

W pierwszej kolejności warto zapoznać się z podstawowymi warunkami cashout LVBet. To one pozwolą każdemu ocenić, czy jest to funkcja, która może się przydać podczas codziennego typowania.

 • cashout LVBET dostępny jest dla kuponów SOLO oraz AKO
 • zamknięcie zakładu dotyczy oferty przedmeczowej oraz live
 • na kuponie nie może być przegranego zakładu
 • cashout nie jest dostępny dla zakładów bonusowych
 • wysokość wypłaty z cashout zależy od wielu czynników, w tym aktualnych kursów
 • gdy opcja w danej chwili nie jest aktywna warto sprawdzić jej dostępność za chwilę

LVBET cashout – jak skorzystać?

Aby można było wypłacić pieniądze za określony zakład przed zamknięciem ostatniego spotkania, kupon musi spełniać kilka warunków. Pamiętaj, że cashout nie jest dostępny dla zakładów bonusowych. Warto o tym pamiętać wykorzystując kod promocyjny LVBET. Aktywność cash out LVBET zależy przede wszystkim od wysokości poszczególnych kursów. To dynamicznie zmieniające się wartości, które wpływają na możliwość skorzystania z wcześniejszego zamknięcia zakładu. Jak w praktyce wykorzystać tę ciekawą funkcjonalność?

 • przejdź do zakładki „Moje zakłady”
 • na liście postawionych zakładów znajdź napisz ,,Cashout dostępny'' wraz z jego kwotą
 • rozwiń dany zakład klikając w niego
 • aby skorzystać z cashout LVBET, naciśnij przycisk Cashout dostępny
 • to wszystko! Po chwili środki trafią na konto gracza

Cashout LVBET – co jeszcze warto wiedzieć?

Trzeba podkreślić, że korzystanie z opcji cashout w LVBET w żadnym przypadku nie zależy od wysokości kwoty, za jaką wytypowano dane zdarzenie. Funkcja wcześniejszej wypłaty pieniędzy może być dostępna nawet w sytuacji, gdy kupon został zawarty za najniższą stawkę – w LVBET to 0,50 zł. Co w sytuacji, w której dany zakład zawiera zdarzenie ze zwrotem? Wtedy to spotkanie nie jest zaliczane do szacowania wysokości wygranej, ale wcześniejsza wypłata pieniędzy nadal zostanie zrealizowana.

Pozostałe promocje LVBET

LVBET pełen jest również innych benefitów, które warte są uwagi. Jednym z nich jest możliwość gry bez podatku. Aż przez 33 po rejestracji typując co najmniej 3 zdarzenia na kuponie z kursem łącznym 2.40 lub wyższym można zyskać 14% do swojego budżetu. W LVBET gra bez podatku może być prawdziwym magnesem dla nowych klientów.

Omawiany bukmacher dobrze przygotował się także na zainteresowanie tzw. player bets. Są to statystyki indywidualne, które można obstawiać. Najlepszy na rynku specjalny kreator zakładów player bets oraz promocja z zakładem bez ryzyka 30 zł może zachęcić do częstszego spoglądania w statystyki piłkarzy, koszykarzy czy hokeistów.

Cashout u innych bukmacherów

Obecnie cashout to stała funkcjonalność u każdego bukmachera. Z którymi serwisami LVBET najmocniej rywalizuje w tej dziedzinie?

 • Fortuna — dostępny w zakładach SOLO i AKO cashout Fortuna to przydatna funkcja u popularnego bukmachera. Opcja ta wygląda bardzo podobnie jak w LVBET.
 • Superbet — aż 3 opcje zamknięcia zakładu zaoferował Superbet. Wszystkie tyczą się ewentualnych zmian kwoty, która dostępna jest do wypłaty.
 • GoPlusBet — tzw. CashOut+ to jedna z najlepszych opcji na rynku. Na uwagę zasługuje automatyczny cashout, który dojdzie do skutku, gdy kwota osiągnie wskazaną wartość.
 • Betclic — zaletą jest to, że bukmacher jeszcze w ofercie informuje, dla jakich zdarzeń będzie on dostępny. Później funkcjonalność cashout Betclic niewiele różni się od tej w innych serwisach.

  Czy w LVBET dostępny jest cashout?
  Tak, w LVBET można korzystać z funkcji cashout.
  Jak wykorzystać cashout?
  Aby dokonać cashoutu, należy kliknąć przycisk w moich kuponach, który pojawia się obok Twojego zakładu.