Statystyki - rzuty rożne


Statystyki rzutów rożnych mogą pozwolić na skuteczne wykorzystywanie ciekawych rynków, które obecnie są dostępne u każdego bukmachera. Większość serwisów do obstawiania wystawia bogate rynki na rzuty rożne. Można więc obstawiać ich całkowitą ilość oraz tę dotyczącą danej drużyny. Jak więc analizować i wykorzystać statystyki rzutów rożnych?

Statystyki Rzutów Rożnych

Niespodzianki podczas spotkań piłkarskich to codzienność. Nawet najbardziej doświadczone w analizie statystyk osoby muszą liczyć na szczęście. W tym gorszej sytuacji znajdują się początkujący uczestnicy zakładów piłkarskich, którzy nie opanowali jeszcze dobrze odczytywania statystyk. Dlatego warto zacząć od obstawiania rzutów rożnych, a także zaznajomienia się ze statystykami 1. połowa i 2. połowa meczu.

Takie typy należą do łatwiej przewidywalnych. Zakłady mogą dotyczyć łącznej sumy kornerów w danym meczu lub tylko jednej drużyny, lub tego, kto wykona ich więcej. Nieocenioną pomocą będą zamieszczone na naszej stronie statystyki rzutów rożnych. Tabele dostarczają niezwykle istotnych informacji, w tym liczbę kornerów wbitych przez oraz przeciwko konkretnej drużynie, a także ich średnią na mecz.

Na tej podstawie można skutecznie przewidzieć sytuację podczas kolejnego spotkania, ponieważ drużyny, które często stawiają na ten fragment gry, prawdopodobnie nie zrezygnują z niego następnym razem. Jeśli więc chodzi o szczegółowe statystyki piłkarskie, to pozwalają one właściwie obstawić kolejne mecze i cieszyć się wygraną. Tabele piłkarskie, w tym Ekstraklasa tabela podają stuprocentowo pewne dane, a sukces zależy od odpowiedniej analizy.

Do czego służą statystyki rzutów rożnych?

Statystyki rzutów rożnych mogą oczywiście posłużyć do skutecznego obstawiania wszystkich rynków, które ich dotyczą. Najczęściej możemy mieć do czynienia ze statystykami dotyczącymi średniej ilości kornerów wykonywanych na mecz. Warto więc zestawić ze sobą parametry dwóch przeciwników, by wiedzieć, czy lepiej obstawić under, czy over oraz jaką ilość wziąć pod uwagę. Koniecznie sprawdźcie też u nas Premier League terminarz.

Należy pamiętać, że da się obstawiać nie tylko wysokie, ale też niskie wartości. Szczególnie gdy mamy do czynienia z outsiderem, który dość rzadko wyprowadza ataki. Często w przypadku niższych ilości kursy są bardziej atrakcyjne.

Statystyki rzutów rożnych - rodzaje

Statystyki rzutów rożnych mogą być rozmaite. Najpopularniejsze z nich dotyczą wspomnianej średniej na mecz. U bukmacherów da się obstawiać sumy obu drużyn, ale też ilość rzutów rożnych jednej z nich. Dodatkowo niektórzy bukmacherzy wystawiają też rynek dotyczący przedziału. A w tych serwisach, gdzie dostępny jest betbuilder zazwyczaj da się dodać rzuty rożne jako jeden z typów.

Suma rzutów rożnych

Suma rzutów rożnych jak sama nazwa wskazuje to statystyka lub rynek dotyczący ilości rzutów rożnych w meczu. Zazwyczaj dotyczy on obu drużyn. W takim przypadku nie musimy martwić się tym, który zespół zgromadzi więcej kornerów. Warto obstawiać wysokie wartości, gdy obie drużyny mogą być nastawione na atak. To właśnie wtedy istnieje najwyższe prawdopodobieństwo, że suma przekroczy dużą wartość.

Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Powyżej 9.5 rzutów rożnych to dość popularny rynek dotyczący obu drużyn. Zazwyczaj kursy na co najmniej 10 ,,rogów'' są nieco niższe niż te w przypadku typu na poniżej. Pomimo tego bukmacherzy wystawiają kursy, które są atrakcyjne i da się za ich pomocą stworzyć ciekawy kupon AKO bazując tylko na samych rzutach rożnych. W każdym przypadku warto jednak dokładnie przeanalizować czy oba teamy mają predyspozycje do takiej liczby rożnych.

W której lidze jest najwięcej rzutów rożnych?

Liczba rzutów rożnych zazwyczaj waha się od około 9 do nieco ponad 10 na mecz. Taką tendencję można zaobserwować w 5 najlepszych ligach Europy oraz w Ekstraklasie. Wyróżnić można jednak Bundesligę. Nie zapomnijcie, że u nas znajdziecie też terminarz Bundesligi. Wpływa na to fakt, że w każdych rozgrywkach występują mocniejsze i słabsze zespoły pod kątem obrony i ataku. A to najczęściej decyduje o tym, ile pada rzutów rożnych. To z kolei prowadzi do niesamowitych statystyk najdłuższych serii bez przegranej.

Najczęstsza suma rzutów rożnych / mecz

Według informacji zaczerpniętych z oferty bukmacherów można założyć, że najczęstsza suma rzutów rożnych to okolica 9.5 i 10.5. Jest to ilość najbliższa do średnich, które mają miejsce w ligach. Kursy wahają się zależnie od meczu. Oczywiście zdarza się, że mają miejsce spotkania, gdzie ilość rzutów rożnych jest nawet drastycznie niższa oraz wyższa.

Jak skutecznie obstawiać rzuty rożne?

Obstawianie rzutów staje się coraz bardziej popularne. Rynek ten dostępny jest u każdego bukmachera. Jak więc wykorzystywać statystyki rzutów rożnych i typować skutecznie?

  • Śledź statystyki rzutów rożnych - aby skutecznie obstawiać, musisz dobrze poruszać się w statystykach rzutów rożnych. Te mogą pomóc Ci sprawdzić, które drużyny najbardziej opłaca się wybierać do swoich typów.
  • Sprawdzaj składy drużyn - sprawdź nieobecności w składach, bo te mogą zadecydować o tym, jak zespoły będą sobie radzić w obronie i w ataku. Ma to duży wpływ na rzuty rożne.
  • Obstawiaj na żywo - rzuty rożne to rynek, który dostępny jest też podczas obstawiania live. Śledź to, co dzieje się na boisku i podejmuj szybkie decyzje. Np., gdy faworyt przegrywa zapewne przystąpi do ataku, co daje dużą szansę na zwiększoną liczbę kornerów.
  • Poszukaj najlepszego bukmachera - zweryfikuj oferty bukmacherów pod kątem ilości rynków oraz kursów. Wybierz tego, który wydaje Ci się najatrakcyjniejszy.

Rozbudowana oferta powitalna

Cashout w czasie rzeczywistym

Najlepsze bonusy okazjonalne

Superprzewaga na 7 dyscyplin

Ogromny wybór metod płatności

TYPERVIP

ODBIERZ