Statystyki - spalone


Statystyki spalonych w piłce nożnej to niezwykle losowa statystyka, a aby wytypować dokładną liczbę spalonych w meczu trzeba mieć ogrom szczęścia.

Spalone w piłce nożnej - analiza statystyk

Choć poprawne wytypowanie statystyki spalonych w piłce nożnej jest niezwykle trudne, to dokładna analiza może w tym pomóc. Warto wziąć pod uwagę jak wysoko ustawia się obrona rywala i czy często próbuje złapać przeciwnika w tzw. pułapkę ofsajdową. W tabeli statystyki spalonych na naszym portalu znajdziesz średnią liczbę spalonych każdej drużyny z najlepszych lig europejskich.

Od kiedy są spalone w piłce nożnej?

Spalone w piłce nożnej istnieją od samego początku uprawiania tej dyscypliny, jednak zasada wielokrotnie zmieniała się na przestrzeni lat.

  • 1907 - Zasada spalonego przestała obowiązywać na własnej połowie,
  • 1920 - Zniesiono spalone z wrzutów z autu,
  • 1925 - Aby piłkarz nie był na pozycji spalonej, musi mieć przed sobą dwóch zawodników (do tego czasu musiał mieć co najmniej trzech).

Każdy kibic piłki nożnej powinien również znać zasady i wiedzieć, w jakich sytuacjach zawodnik, będąc na pozycji spalonej, może zostać ukarany z tytułu spalonego:

  • Zagrywa piłkę, będąc na pozycji spalonej w momencie podania od współpartnera,
  • Przeszkadza w zagraniu, zasłania rywalowi lub wpływa na przeciwnika, próbując zagrać piłkę,
  • Zagrywa piłkę po tym, jak ta odbiła się od obramowania bramki lub przeciwnika.

Statystyki spalonych w piłce nożnej

Analizując statystyki spalonych w piłce nożnej, warto wziąć liczbę spalonych w ostatnich meczach obu drużyn. Niektórzy trenerzy, tacy jak Hansi Flick czy Ange Postecoglu słyną z gry wysoko ustawioną obroną, przez co w meczach prowadzonych przez nich drużyn śmiało można szukać overów spalonych.

Rozbudowana oferta powitalna

Cashout w czasie rzeczywistym

Najlepsze bonusy okazjonalne

Superprzewaga na 7 dyscyplin

Ogromny wybór metod płatności

3755 + 500 PLN BONUS POWITALNY

TYPERVIP

ODBIERZ