Dla Premier League wyniki sprawdzane są przez wielu fanów na całym świecie. Najlepsza liga obfituje w ciekawe mecze i zaskakujące rezultaty co kolejkę. Dzięki wysokiemu poziomowi możemy doświadczać wielkich emocji przy śledzeniu wyników ligi angielskiej.

Premier League - wyniki meczów na żywo

Premier League składa się z 20 drużyn. Te rywalizują ze sobą w systemie mecz i rewanż. To oznacza, że każdy zespół rozgrywa w sezonie 38 meczów. To zaś daje w sumie 380 spotkań na najwyższym poziomie. Ostatnim mistrzem kraju był Manchester City i to właśnie oni będą bronić tytułu w sezonie 2023-24. Popularni Obywatele ponownie są faworytem.

Wiele namieszać może także Arsenal i Liverpool. Zapewne nie poddadzą się także Manchester United, Chelsea i Newcastle. W Premier League wyniki meczów są często zaskakujące nawet w starciach pomiędzy wspomnianymi najlepszymi klubami. Warto wspomnieć choćby wygraną 7-0 Liverpoolu nad United w zeszłym sezonie.

Liga angielska - ostatnie wyniki

Ostatnie wyniki ligi angielskiej jasno wskazują, że cały sezon powinien być wyrównany. Co roku właściciele klubów z Premiership dokonują wielkich transferów, które często są nieosiągalne dla ekip z innych krajów. To zaś wpływa na poziom rozgrywek, który jest bardzo wysoki. Dlatego tak trudno odgadnąć wyniki Premier League.

Z reguły jednak kilka zespołów osiąga świetną formę przez niemal cały sezon. Ostatnio był to Manchester City i Arsenal. Kanonierzy utracili szansę na mistrzostwo na kilka kolejek przed końcem. I to mimo że byli na 1. przez wiele kolejek.

Premier League - kto ma najlepsze wyniki?

Od momentu powstania Premier League to Manchester United najczęściej wygrywali tytuł. Gonią go jednak rywale z tego samego miasta, czyli The Citizens. Jeśli śledzimy dla Premier League wyniki to w każdym sezonie możemy znaleźć wysokie rezultaty. Te najczęściej tyczą się pogromów, ale również remisów jak np. 4-4.

W większości spotkań padają co najmniej 3 gole. Dzięki temu możemy cieszyć się dużą atrakcyjnością ligi angielskiej. Wyniki cieszą natomiast najczęściej wygranych, ale postronni fani również mają co oglądać podczas śledzenia meczów. W bieżących rozgrywkach można spodziewać się, że ponownie Manchester City będzie nadawać tempo reszcie, co wpłynie na wyniki ligi angielskiej.