Bukmacherzy Skrill w Polsce - jak działa płatność?

Ładowanie bukmacherów

Skrill, znany dawniej jako Moneybookers, to brytyjski system płatności elektronicznych, rozwijany od 2001 roku. Był to jeden z pierwszych portfeli online, który umożliwiał klientom realizację międzynarodowych przelewów w różnych walutach. Obecnie, jest to jedna z popularnych metod płatności obsługiwanych przez serwisy bukmacherskie. Sprawdźmy, którzy bukmacherzy obsługują Skrill, a także, jak działa ta metoda płatności.

Co to jest Skrill?

Skrill to portfel elektroniczny, który pozwala dokonywać przelewów w różnych walutach. Dzięki niemu można dokonywać wpłat i wypłat bez podawania danych osobowych. Jest to jedna z cech usługi, która wpływa na to, że stała się ona tak popularna. Co Skrill oferuje osobom, które założą konto?

 • Transfer pieniędzy w Internecie
 • Płatności online z dostępem do 40 walut
 • Obsługę płatności dla stron internetowych jak np. bukmacherzy

Jak działa portfel elektroniczny Skrill?

Zamysł jest bardzo prosty. Użytkownik posiadający konto w systemie Skrill może je zasilić za pomocą przelewu bankowego oraz kart płatniczych. Następnie, zgromadzone tu środki mogą być wykorzystywane tak samo, jak w bankowości internetowej. Możemy zatem realizować przelewy, a także płacić za zakupy oraz usługi online u sprzedawców, którzy akceptują tę metodę płatności.

Skrill stale się rozwija, wprowadzając innowacyjne funkcje, dzięki którym jest to coraz bardziej atrakcyjna alternatywa dla użytkowników. Klienci mają obecnie również możliwość wyrobienia karty płatniczej Skrill, korzystania z usługi cashback, a także kupowania niektórych walut cyfrowych.

Opłaty Skrill

Używanie konta Skrill do celów prywatnych jest bezpłatne. Warunkiem jest zalogowanie się lub dokonanie transakcji co najmniej raz w ciągu sześciu miesięcy. W przeciwnym wypadku Twoje konto będzie co miesiąc obciążane opłatą w wysokości 5 EUR lub równowartością w innej walucie.

W przypadku korzystania z karty przedpłaconej MasterCard, opłata roczna wynosi 10 EUR lub równowartość w innej walucie. Dodatkowo należy pamiętać, że każda wypłata z bankomatu wiąże się z prowizją w wysokości 1,75 liczonej od kwoty transakcji. A jak wygląda kwestia dotycząca wpłat i wypłat?

Metoda

Wpłata

Wypłata

Przelew bankowy

0,00%

0,00%

BLIK0,00%

Niedostępne

Przelewy24

1,25%Niedostępne
Karty VISA i MasterCard1,25%

3,99%

Skrill bukmacher

Zaletą elektronicznych portfeli są bardziej dyskretne płatności online. Nie dziwi zatem fakt, że wielu graczy korzysta z tej metody w serwisach bukmacherskich. Ze względu na dużą popularność tej metody, lista bukmacherów Skrill stale się wydłuża. Wpłata do internetowego bukmachera poprzez Skrill jest niemal natychmiastowa. Na zaksięgowanie kwoty poczekamy bowiem maksymalnie kilka minut.

Innowacyjną usługą jest Skrill 1-tap, za której sprawą możemy zasilić konto jednym kliknięciem. W tym celu należy dokonać pierwszej, tradycyjnej wpłaty i uaktywnić ten sposób płatności u swojego bukmachera Skrill. Następnym razem wystarczy jedynie wpisać kwotę, kliknąć przycisk, a przelew zostanie zrealizowany natychmiast, bez konieczności logowania się do swojego portfela internetowego.

Bukmacherzy ze Skrill (lista bukmacherów)

Użytkownicy dysponujący kontem w portfelu elektronicznym często pytają o to, jaki bukmacher akceptuje Skrill. W Polsce możemy wymienić trzy firmy, które oferują swoim klientom ten sposób płatności. Jacy są to bukmacherzy?

 • STS
 • Superbet
 • Betclic

Biorąc zatem pod uwagę, ze w Polsce funkcjonuje kilkanaście firm oferujących zakłady wzajemne, lista bukmacherów ze Skrill nie jest szczególnie imponująca. Jak już jednak mówiliśmy, wpłaty z portfeli elektronicznych cieszą się większym zainteresowaniem za granicą.

Świetnym przykładem może być bukmacher Betclic. O ile zagraniczny serwis tego bukmachera przyjmuje płatności Skrill, o tyle na polskiej stronie na początku nie można było korzystać z tej metody płatności. Wszystko zmieniło się od niedawna i na ten moment Betclic jest w gronie bukmacherów ze Skrillem. Co istotne wpłata realizowana w ten sposób nie wyklucza się z bonusem powitalnym dostępnym z kodem promocyjnym Betclic.

Jak założyć konto w portfelu Skrill?

Aby korzystać z tej nowoczesnej metody płatności, musimy najpierw założyć konto. To bardzo szybki proces, który zajmuje zaledwie kilka minut. Jak wygląda cały proces krok po kroku?

 • Przejdź do zakładki Rejestracja
 • Następnie wprowadź podstawowe dane osobowe oraz e-mail i ustal hasło
 • Zweryfikuj założone konto poprzez otrzymaną wiadomość mailową
 • Zaloguj się i dokonuj wpłat a później wypłat w wygodny sposób w Skrill!

Wpłaty i wypłaty Skrill

Jak przystało na usługę, która działa już wiele lat Skrill udostępnił swoim klientom sporą liczbę metod wpłat i wypłat. Dzięki temu praktycznie każda osoba znajdzie sposób na zasilenie konta. Przechodzić do realizacji wpłat możemy wybierać spośród:

 • Przelew bankowy
 • BLIK
 • Przelewy24
 • Karty VISA i MasterCard
 • Paysafecard
 • Rapid Transfer

Środki krótko po przeprowadzeniu całego procesu widnieją w Skrillu. Dzięki temu można je dalej transferować. Co w przypadku, gdy chcemy wypłacić zgromadzone pieniądze? To też nie powinno sprawić trudności. W tym przypadku możemy wybrać jedną z poniższych metod:

 • Przelew bankowy
 • Karty VISA i MasterCard
 • Neteller
 • Przelewy międzynarodowe

Co ciekawe w przypadku wypłat mamy możliwość wykonania jej za pomocą usługi Neteller. Jest to kolejna platforma, która może pomóc nam w transferowaniu środków przez internet. W każdym przypadku warto zapoznać się z opłatami za wpłaty i wypłaty.

Jak wpłacić depozyt przez Skrill?

Wiemy już, którzy bukmacherzy Skrill znajdują się na rodzimym rynku zakładów online. Czas na omówienie tej metody płatności w praktyce. Realizacja depozytu z portfela Skrill przebiega w następujący sposób:

 • Zaloguj się na konto w serwisie bukmacherskim
 • Przejdź do zakładki wpłata lub depozyt
 • Z listy dostępnych metod wybierz Skrill
 • Wpisz kwotę, jaką chcesz wpłacić na konto bukmacherskie
 • Zostaniesz przekierowany do portfela Skrill
 • Zaloguj się, a następnie potwierdź wygenerowaną płatność
 • Środki zostaną natychmiast przekazane na konto bukmachera

To jednak niejedyny sposób na zasilenie konta z pomocą portfela internetowego. Bukmacherzy Skrill obsługują także płatności kartą Mastercard oraz Visa. Tak się składa, że użytkownicy portfela Skrill mogą zamówić kartę przypisaną do swojego konta. W takiej sytuacji wpłatę będziesz mógł zrealizować także poprzez tradycyjną płatność kartą, w której wystarczy wpisać wymagane dane. Wpłaty z portfela Skrill są całkowicie bezpłatne.

Jak wypłacić środki za pomocą Skrill?

Mimo że Skrill widnieje u trzech bukmacherów jako metoda wpłat to nie da się w ten sposób wypłacić środków. Do tej pory nie pojawił się w rankingu bukmacherów serwis, który oferowałby wypłaty w ten dość niestandardowy sposób. Istnieje małe prawdopodobieństwo, by w przyszłości ta sytuacja miała się zmienić.

Aplikacja Skrill

Skrill od pewnego czasu promuje swoją aplikację mobilną. Pozwala ona w każdym momencie za pomocą smartfona kontrolować swoje środki. Można ją pobrać na urządzenia z systemami Android i iOS. Dostępna jest odpowiednio w Sklepie Play oraz w AppStore. Za jej pomocą można na bieżąco weryfikować saldo oraz dokonywać transakcji. Zdecydowana większość funkcji, która dostępna jest po zalogowaniu na komputerze przeniesiona została właśnie do apki.

Dodatkowo w łatwy sposób można także nawigować wszystkie czynności dokonywane za pomocą karty przedpłaconej. Aplikacja wraz ze wspomnianą kartą to świetne narzędzia do mobilnych, bezpiecznych i intuicyjnych transakcji w internecie.

Skrill opinie

Biorąc pod uwagę, jak wszechstronne możliwości oferuje nam nowoczesny portfel elektroniczny, warto posiadać w nim konto. Możliwość zasilenia konta w serwisie, w którym obstawiamy zakłady bukmacherskie, to tylko jedna z wielu zalet oferowanych nam przez Skrill. To szybkie, bezpieczne oraz dyskretne płatności, które wykorzystamy także przy zakupach online oraz opłacając niektóre usługi rozrywkowe dostępne w sieci.

Niezależnie od tego, jaki legalny bukmacher akceptuje Skrill, klienci mogą liczyć na błyskawiczną wpłatę, dzięki czemu, środki od razu możemy wykorzystać do obstawiania zakładów. To także spore udogodnienie w sytuacji, gdy chcemy wykonać płatność w obcej walucie. Obecnie posiadanie Skrilla w swoich metodach płatności to zachęta dla wielu graczy na założenie konta u danego bukmachera. Wie o tym dobrze STS, który dodatkowo oferuje atrakcyjny bonus. Jest on dostępny z kodem promocyjnym STS.

Wady i zalety portfela Skrill u bukmacherów

Skrill jak każda usługa posiada pewne plusy i minusy, które sprawiają, że potencjalni klienci podejmują decyzję o ewentualnym zaczęciu korzystania z platformy. Które z zalet i wad najczęściej pojawiają się wśród użytkowników?

Zalety

 • Wysoki poziom bezpieczeństwa
 • Dyskrecja podczas płacenia w internecie
 • Natychmiastowy czas realizacji transakcji
 • Aplikacja mobilna
 • Karta przedpłacona
 • Prosta i intuicyjna obsługa
 • Wiele dostępnych walut

Wady

 • Mała liczba bukmacherów obsługujących Skrilla
 • Prowizje

Płatności w kryptowalutach przez Skrill

Skrill udostępnia możliwość korzystania z kryptowalut. W pierwszej kolejności warto wspomnieć, że mamy możliwość dokonania ich zakupu w platformie. Dostępnych jest aż 40 kryptowalut, które da się nabyć za pomocą środków na koncie. Dla ułatwienia w Skrillu możemy śledzić aktualny cennik, który pomoże podjąć decyzję. Sam proces można zautomatyzować i ustawiać zlecenie dotyczące kupna i sprzedaży krypto. Jest to doskonałe narzędzie dla osób, które chcą wykorzystać zmiany rynkowe.

Dodatkowo można także zamienić posiadane kryptowaluty na klasyczne środki pieniężne we wszystkich dostępnych walutach. Za pomocą kryptowaluty można także dokonywać transakcji w sieci. Jest to możliwe wszędzie tam, gdzie dostępna jest ta metoda płatności. Co prawda w Polsce nie jest to jeszcze tak popularne, ale pewnie z czasem się to zmieni. Dodatkowo dla mniej doświadczonych osób Skrill przygotował specjalną Akademię Krypto Skrill, która ma pomóc w zdobywaniu wiedzy na temat kryptowalut.

Skrill oferta VIP

Skrill posiada także dedykowaną ofertę dla klientów VIP. Ci mogą otrzymać specjalne benefity. Jak stać się takim klientem? Warunki są różne zależnie od poziomu konta.

 • Silver - transakcje na kwotę ponad 15 000 € na kwartał.
 • Gold - transakcje na kwotę ponad 45 000 € na kwartał.
 • Diamond - transakcje na kwotę ponad 90 000 € na kwartał.

Co ważne status przyznawany jest na następny kwartał. Oznacza to, że chcąc korzystać dłużej z przywilejów musimy stale zapewniać daną kwotę transakcji na swoim koncie. Jakie są bonusy za bycie VIP-em w Skrillu?

 • Niższe prowizje
 • Wyższe limity
 • Wsparcie e-mail 24/7 w języku angielskim
 • Zaproszenia na wydarzenia

Wpłata Skrill a bonus powitalny

W przypadku wielu zagranicznych serwisów internetowych spotkamy się z poważnym minusem wpłaty z portfeli elektronicznych. Jak się okazuje, wpłata do internetowego bukmachera Skrill może nie kwalifikować się do skorzystania z oferty promocyjnej. Jest to coraz powszechniejsze w przypadku wielu zagranicznych bukmacherów online. Jaki jest tego powód? Jako iż Skrill jest dyskretną formą płatności, niewymagającą weryfikacji, bywa wykorzystywany także przez przestępców w celu prania pieniędzy. To główny powód, dla którego niektórzy bukmacherzy nie pozwalają skorzystać z oferty powitalnej przy wpłatach z portfela internetowego.

W przypadku polskich bukmacherów taka praktyka na szczęście nie jest jeszcze powszechna. Mimo wszystko, jeśli zakładasz konto z myślą skorzystania z interesującej oferty promocyjnej, sprawdź regulamin tej promocji. Jeśli wpłata za pośrednictwem Skrill nie kwalifikuje się do skorzystania z promocji, z pewnością znajdziemy w regulaminie stosowny zapis na ten temat.


Co to jest Skrill?
Skrill to popularny portfel internetowy umożliwiający wpłaty i wypłaty.
Ile wynoszą opłaty za płatności Skrill?
Samo korzystanie z konta może być bezpłatne, natomiast różnorodnie przedstawiają się opłaty dla wpłat i wypłat. Wpłata Skrillem do bukmachera jest natomiast bezpłatna.
Którzy bukmacherzy obsługują płatności Skrill?
Bukmacherzy, którzy udostępniają wpłaty poprzez Skrilla to STS, Superbet i Betclic.