Do możliwości obstawiania spotkań w internetowych zakładach bukmacherskich konieczne jest wykonanie przelewu na konto bukmachera. Początkujący gracze często zastanawiają się, w jaki sposób najlepiej i najszybciej wpłacić środki na swoje konto internetowe. Robiąc wpłatę do bukmachera, spotykają się z przeróżnymi formami płatności. Bukmacherzy nie tworzą własnych systemów płatności, lecz korzystają z tych, które już istnieją na rynku. Jedną z najczęściej pojawiających się opcji są Przelewy24. Czym są Przelewy24? Jakie są strony bukmacherskie z wpłatą przez Przelewy24? Jak działają Przelewy24? 

Czym są Przelewy24?

co to przelewy24

Czym są Przelewy24? Firma PayPro S.A., znana jako Przelewy24, działa na polskim rynku od 2004 roku. Jej siedziba główna znajduje się w Poznaniu. Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych wybitnym przedsiębiorstwom, takich jak Orzeł Wprost. Przelewy24 to jedna z najstarszych metod ułatwiających wpłatę na konto bukmachera i nie tylko. Są serwisem internetowym pośredniczącym w przekazie pieniędzy pomiędzy kontem bankowym a bukmacherem internetowym. Wpłaty na konto bukmachera są możliwe w każdej porze dnia i nocy. Gwarantują szybkie, bezpieczne i proste realizowania płatności w Internecie.

Nie wymagają podawania żadnych danych osobistych. Nie musisz więc martwić się i tracić czasu na przesłanie dowodu osobistego czy dokumentów potwierdzających, gdzie mieszkasz, jak na przykład rachunków za media. Takich dokumentów żądają często portfele internetowe. Rzadko zdarzają się problemy z wpłatami, jednak jeśli już takie wystąpią, ich zaletą jest dbanie o klienta podczas procesu reklamacyjnego. W przypadku jakiegokolwiek problemu możesz skontaktować się z konsultantem, a gdy jesteś już na etapie reklamacji, powinna ona zostać szybko rozpatrzona zgodnie z obowiązującym regulaminem.

Jak działają Przelewy24?

W zakładach bukmacherskich Przelewy24 działa na zasadzie tzw. przedpłaty. Na początku Ty przelewasz pieniądze na rachunek Przelewy24. Przelewy24 ma konto w tym samym banku co twoje konto, dlatego pieniądze trafiają do nich od razu. Serwis przesyła potwierdzenie wpłaty bukmacherowi, dzięki któremu masz od razu dostępne środki u partnera (w przypadku graczy u bukmachera). Przelewy24 rozlicza się potem z bukmacherem, a odbiorca, jak i nadawca otrzymują poprzez e-mail potwierdzenie wykonania transakcji. Wpłaty u bukmacherów metodą płatności Przelewy24 są całkowicie darmowe. Jedyne koszta, jakie poniesiesz, to tylko te, jakie wpłacisz na konto firmy bukmacherskiej. Nic więcej nie stracisz. Przelewy24 zarabiają na prowizji z drugiej strony, czyli od podmiotów, które otrzymują od klientów pieniądze.

Jakie są strony bukmacherskie z wpłatą przez Przelewy24?

Jakie są strony bukmacherskie z wpłatą przez Przelewy24? W obecnych czasach praktycznie każdy bukmacher wchodzący na rynek obsługuje wpłatę przez Przelewy24. Dotyczy to jedynie legalnych, polskich bukmacherów. Po wejściu w życie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku płatności do zagranicznych bukmacherów przez polskich pośredników zostały wstrzymane, gdyż zakazuje tego ustawa. Obecnie wpłaty poprzez Przelewy24 można wykonywać do wybranych bukmacherów, działających zgodnie z polskim prawem. Dużym plusem tego sposobu płatności jest to, że nie musimy martwić się wysokością kwoty, jaką chcemy przelać. Minimalna wpłata na konto bukmachera z metodą płatności Przelewy24 wynosi zaledwie 1 zł. Strony bukmacherskie z wpłatą przez Przelewy24 dostępne są u bukmacherów:

Zakłady bukmacherskie Przelewy24 sposoby wpłaty i obsługujące banki

bukmacherka przelewy24

W zakładach bukmacherskich Przelewy24 istnieje kilka sposobów wpłaty. Możemy zapłacić przelewem bankowym, logując się na swoje konto w banku, skorzystać z szybkiej metody wpłaty BLIK, a u nielicznych, najczęściej zagranicznych bukmacherów zapłacić można kartą płatniczą. Najpopularniejszy jednak jest najsprawniejszy i bezpieczny bankowy przelew ekspresowy. W zakładach bukmacherskich Przelewy24 oferują szeroki wybór banków. Praktycznie wszystkie banki z listy są obsługiwane przez 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta. Poniżej lista obsługujących banków, wraz z porami działania szybkich przelewów w poszczególne dni: 

mBank: codziennie wraz ze świętami, całą dobę,

Bank PKO BP: codziennie wraz ze świętami, całą dobę,

Santander Bank: codziennie wraz ze świętami, całą dobę,

ING Bank Śląski: codziennie wraz ze świętami, całą dobę,

neoBANK: codziennie wraz ze świętami, całą dobę,

City Handlowy: codziennie wraz ze świętami, całą dobę,

Bank PEKAO S.A.: codziennie wraz ze świętami 00:00-03:00 i 03:30-24:00,

BNP Paribas: codziennie wraz ze świętami, całą dobę,

Bank Millennium: codziennie wraz ze świętami, całą dobę (poniedziałek - czwartek i niedziela), 00:00 - 23:00 (piątek), 04:00 - 24:00 (soboty),

Bank Pocztowy: dni powszednie 06:00-21:30, w soboty 06:00-20:30, niedziele i święta niedostępne,

Alior Bank: codziennie wraz ze świętami, od 00:05 do 23:55,

SGB-Bank S.A.: 24 H przez 7 dni w tygodniu,

Nest Bank: codziennie wraz ze świętami, całą dobę,

GetIn Bank: codziennie wraz ze świętami, od 00:00 do 23:00,

Idea Bank: codziennie wraz ze świętami od 02:00 do 22:00,

Bank Ochrony Środowiska: codziennie wraz ze świętami, całą dobę,

Credit Agricole: codziennie wraz ze świętami, całą dobę,

Dane są aktualne na dzień 11.07.2022r.

Czas przetwarzania płatności w zakładach bukmacherskich Przelewy24

Jak widać powyżej, platforma Przelewy24 w Polsce współpracuje z praktycznie wszystkimi bankami, jednak nie wszystkie z nich księgują środki przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Niektóre z nich przetwarzają transakcje w określonych godzinach, z wyłączeniem weekendów, jednak większość banków komercyjnych oferuje całodobową obsługę transakcji, co oznacza, że dokonywane wpłaty w ciągu kilku minut, a najczęściej natychmiast pojawiają się na naszym koncie u wskazanego bukmachera i będziemy mogli od razu zabrać się za obstawianie wybranych zdarzeń bez konieczności czekania, aż środki znajdą się na naszym koncie. Są jednak od tego wyjątki. Warto więc byłoby zdecydować o sprawdzeniu tego, jak Twój bank działa. Jeśli jest na przykład piątkowy wieczór, Twoje środki mogą zostać zaksięgowane dopiero w poniedziałek. Wtedy nie mógłbyś obstawiać zdarzeń weekendowych.

Wpłata Bukmacher Przelewy24

wpłata wypłata bukmacher przelewy24

Graczom często wydaje się, że przelanie pieniędzy na konto bukmacherskie to skomplikowana rzecz i potrwa kilkanaście minut. W rzeczywistości wpłata u bukmachera przez Przelewy24 jest bardzo łatwa i trwa zaledwie kilka chwil. Spowodowane jest to tym, że sposób wpłaty w Przelewy24 jest prosty i intuicyjny. Wpłaty przez ten serwis są całkowicie darmowe. Czy wpłata u bukmachera Przelewy24 jest bezpieczna? Niewątpliwie tak. W innym przypadku bukmacher nie oferowałby sposobu płatności, która nie jest godna zaufania. Oprócz tego zabezpieczenia, jakie stosuje ten pośrednik płatności, sprawiają, że nikt nie ma prawa dostać się do Twoich środków podczas wykonywania przelewu. W jaki sposób dokonać więc wpłaty na stronie bukmacherskiej z wpłatą przez Przelewy24?

  1. Zaloguj się na stronie bukmachera i wybierz metodę płatności Przelewy24,
  2. Wybierz bank albo płatność BLIK,
  3. Po wybraniu banku zostaniesz przekierowany na jego stronę. Połączenie powinno być z kłódką,
  4. Jeśli strona, na którą zostałeś przekierowany, ma prawidłowy URL (należy do banku), to zaloguj się do swojego konta bankowego,
  5. Po zatwierdzeniu zobaczysz wypełniony formularz przelewu. Przeczytaj go i jeśli wszystko się zgadza, zatwierdź,
  6. Po wykonaniu przelewu zostaniesz wylogowany i wrócisz do strony bukmachera.

Pieniądze powinny być dostępne u bukmachera zaraz po dokonaniu przelewu, ale czasami zdarza się, że trzeba parę minut poczekać. Zamiast robić przelew bankowy, można  również skorzystać z płatności BLIK. Co robić, jeśli transakcja się nie powiodła? Nieopłacona transakcja sama się anuluje, dlatego nie musisz nic robić. Jeśli jednak chcesz wpłacić kwotę, spróbuj ponownie. Mógł to być tylko chwilowy błąd. Wcześniej sprawdź też stan swojego konta w banku, bo pomimo wyskoczenia rzekomego błędu transakcja mogła zostać zrealizowana.

Wpłata Bukmacher Przelewy24 w aplikacjach mobilnych bukmacherów

Korzystanie z tego sposobu płatności w aplikacjach mobilnych bukmacherów nie różni się niczym w porównaniu z dokonywaniem płatności na stronie internetowej zakładów bukmacherskich, choć niektórzy mogą uważać, że dokonywanie depozytów w aplikacji jest łatwiejsze i przebiega sprawniej. Spośród dostępnych metod płatności należy wybrać Przelewy24, podać kwotę wpłaty, wybrać sposób przelewu pieniędzy (przelew bankowy, BLIK, karta płatnicza itp.) i dokonać weryfikacji płatności. Aplikacje bukmacherskie zostały stworzone właśnie po to, aby użytkownicy w wygodny, prosty i szybki sposób oraz z dowolnego miejsca mogli korzystać z usług bukmacherów.

Zobacz też: Bonusy bez depozytu

Wypłaty w zakładach bukmacherskich Przelewy24

Po sprawdzeniu, które formy płatności akceptują poszczególni bukmacherzy Przelewy24 dostępne są bardzo często, jednak niewielu bukmacherów pozwala na dokonywanie wypłat za pomocą tej metody płatniczej. Wypłaty zgromadzonych na koncie bukmachera środków za pomocą tego serwisu możemy dokonać między innymi u takich bukmacherów, jak PZBUK, Betclic, czy eTOTO. Przetwarzanie takich transakcji trwa jednak dłużej, niż ma to miejsce w przypadku wpłat. Czas oczekiwania na wpłynięcie środków na konto może wynieść nawet do kilku dni roboczych.

Podsumowanie bukmacher Przelewy24

Przelewy24 zdobyły mocną pozycję i popularność, zarówno wśród klientów, jak i sprzedawców i usługodawców. Nic więc dziwnego, że najlepsi bukmacherzy Przelewy24 mają również w swojej ofercie. Jeśli interesuje nas wpłata u bukmachera Przelewy24, akceptowane są przez większość z nich. Opłaty transakcyjne w przypadku tej metody płatności leżą po stronie sprzedawcy, a więc klienci nie ponoszą z tego tytułu dodatkowych kosztów. Nie ma tutaj również problemu z limitami wpłat, dla których najniższa i najczęściej wymagana wartość wynosi zaledwie 1 zł. Mamy nadzieję, że teraz już każdy wie czym są Przelewy24, jak działają Przelewy24 i jakich bukmacherów z metodą płatności Przelewy24 mamy w Polsce.

Przelewy24 Fortunaniedostępne
Przelewy24 STSniedostępne
Przelewy24 BETFANdostępne
Przelewy24 Betclicdostępne
Przelewy24 Superbetdostępne

Na jakiego bukmachera można wpłacać przy użyciu Przelewy24?
Za pomocą Przelewy24 można wpłacać na każdego legalnego bukmachera z wyjątkiem takich firm jak: Fortuna, STS, forBET i Totolotek.
Czy Przelewy24 pobierają opłatę za dokonanie przelewu?
Nie, wykonywanie przelewów za pomocą Przelewy24 jest darmowe.