Płatność Tpay u bukmacherów

Ładowanie bukmacherów

Jedną z popularnych metod płatności u bukmachera jest Tpay. To system transakcyjny, który umożliwia wykonanie błyskawicznych przelewów bankowych, a także z poziomu niektórych portfeli elektronicznych. W tym miejscu postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy Tpay jest bezpieczny i opłacalny z perspektywy graczy.

W jaki sposób działa Tpay?

Tpay to system, który przetwarza i obsługuje szybkie płatności online. Za jego pośrednictwem możesz zrealizować przelew bankowy, który natychmiast dojdzie do odbiorcy. W rezultacie, nie musisz czekać, aż Twój bank przetworzy i przekaże płatność dalej.

Tpay możemy zatem porównać do takich platform, jak Dotpay czy PayU. System obsługuje większość polskich banków, a także pozwala na integrację z portfelami internetowymi, takimi jak: Google Pay czy PayPal. Ponadto, dochodzą nowoczesne płatności BLIK, QR oraz SMS Premium.

Lista bukmacherów z Tpay

Polscy bukmacherzy robią wszystko, aby zapewnić swoim klientom wygodny i funkcjonalny system wpłat, tak, aby gracz mógł w kilka sekund zasilić konto i przejść do obstawiania zakładów bukmacherskich. Tpay to jeden z popularniejszych systemów, z którym coraz częściej spotkamy się w usługowych serwisach internetowych. Oto bukmacherzy Tpay obsługujący ten system:

 • Fortuna
 • STS
 • LV BET
 • forBET
 • Superbet
 • PZBUK
 • Fuksiarz

Nie jest oczywiście wykluczone, że lista bukmacherów z Tpay ulegnie poszerzeniu w przyszłości. Musimy pamiętać, że istnieje wiele systemów oferujących identyczny model płatności, co Tpay, dzięki czemu, bukmacherzy mają szeroki wybór.

Działa to również w drugą stronę. Jeśli dany serwis nie obsługuje tej metody, możesz mieć pewność, że zamiast Tpay znajdziesz inny system, który umożliwi Ci zrealizowanie błyskawicznego przelewu online.

Jak dokonać wpłaty za pośrednictwem Tpay?

Płatności online w serwisach bukmacherskich nie są trudne. Na wstępie warto zaznaczyć, że nie musisz posiadać konta w systemie Tpay, aby móc skorzystać z tego systemu.

Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie, a następnie przejdź do sekcji płatności, wybierz kwotę, którą chcesz wpłacić, a następnie zaznacz okienko z ikonką Tpay. Zostaniesz przeniesiony do serwisu płatniczego, w którym możesz wybrać jedną z obsługiwanych metod:

 • Przelew bankowy
 • Płatność kartą
 • BLIK
 • Przelewy z portfeli internetowych

Jeśli korzystasz z szybkiego przelewu bankowego, Tpay przeniesie Cię na stronę banku. Po zalogowaniu na konto przelew zostanie automatycznie uzupełniony i wystarczy go potwierdzić. Następnie wrócisz na stronę Tpay, gdzie w ciągu kilkunastu sekund otrzymasz potwierdzenie zrealizowania płatności, dzięki czemu, powrócisz do serwisu bukmachera. Środki zostaną zaksięgowane na koncie natychmiast.

Czy bukmacherzy pobierają opłaty od transakcji Tpay?

System Tpay jest całkowicie darmowy, dzięki czemu, gracze nie muszą martwić się o to, że ich wpłata zostanie pomniejszona o jakiekolwiek prowizje. Obecnie, bukmacherzy Tpay robią wszystko, aby zaoferować swoim graczom darmowe i w pełni wygodne metody płatności.

Czy Tpay to bezpieczna metoda płatności?

Biorąc pod uwagę liczbę oszustw związanych z płatnościami online, użytkownicy coraz uważniej sprawdzają dany system przed skorzystaniem z niego. W sieci możemy natrafić na liczne opinie o Tpay, które potwierdzają, że jest to sprawdzony system, z którego możemy korzystać bez obaw o utratę naszych pieniędzy.

Tpay – czy warto korzystać z tego systemu?

Wiesz już wszystko na temat tego nowoczesnego systemu szybkich płatności. Pozytywne Tpay opinie pokazują, że możesz bez obaw zrealizować płatność, nie martwiąc się o opłaty za płatności Tpay u bukmachera.

Czytając dostępne w sieci Tpay opinie możemy się również przekonać, że jest to system całkowicie bezpieczny, który nie naraża użytkowników na stratę pieniędzy. Jeśli zatem bukmacher udostępnia Ci ten sposób płatności, możesz bez obaw z niego skorzystać, nie martwiąc się o to, czy Tpay jest bezpieczne.


Na konto, u jakiego bukmachera można wpłacać przy użyciu Tpay?
Z pomocą Tpay możesz wpłacić na konto u bukmacherów: Fortuna, STS, LVBET, PZBUK, Superbet, Fuksiarz, Totolotek oraz forBET.
Czy Tpay jest bezpieczną metodą płatności?
Tak, Tpay to bezpieczna, licencjonowana platforma, z której korzysta wiele sklepów online oraz serwisów usługowych.