FAME MMA Friday Arena 2 kod promocyjny to: TYPERVIP. Założenie konta z tym kodem odblokowuje bardzo atrakcyjny zakład bez ryzyka do 200 PLN w przypadku przegranego pierwszego kuponu w historii konta. Kod promocyjny na FAME MMA przygotował Betclic, czyli jedyny bukmacher posiadający wyłączność na oferowanie kursów na wszystkie walki.

Gdzie wpisać FAME MMA Friday Arena 2 kod promocyjny?

W celu skorzystania z oferty startowej w Betclic należy w wyznaczonym miejscu, a konkretniej na trzeciej stronie formularza rejestracyjnego wpisać kod promocyjny FAME MMA Friday Arena 2 o treści TYPERVIP. Możesz również kliknąć link, baner lub przycisk znajdujący się na tej stronie. Zostaniesz wówczas automatycznie przeniesiony do formularza ze wpisanym już kodem na FAME MMA.

Specjalna promocja przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta w tym serwisie. Pamiętaj, że jeśli nie zdecydujesz się na wpisanie kodu promocyjnego FAME MMA Friday Arena 2, to przegapisz możliwość postawienia pierwszego kuponu bez ryzyka straty własnych środków!

kod promocyjny fame mma

Jak dostać kod promocyjny na FAME MMA Friday Arena 2?

Prawidłowo wykorzystany FAME MMA Friday Arena 2 kod promocyjny aktywuje bonus do 200 PLN w postaci zakładu bez ryzyka. Skąd jednak znaleźć ten kod? Oczywiście na naszej stronie. Kod promocyjny na FAME MMA Friday Arena 2 to: TYPERVIP. Nie musisz go jednak wpisywać, jeśli założysz konto, klikając specjalny czerwony przycisk widoczny poniżej. Wówczas zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza. Dokończenie rejestracji aktywuje bonus na FAME MMA Friday Arena 2 oraz pozostałe promocje jak Multi+, czyli zwiększenie wygranych na kuponach AKO nawet do 120%.

Co daje kod promocyjny FAME MMA Friday Arena 2?

Dowiedziałeś się już, że FAME MMA Friday Arena 2 kod promocyjny to: TYPERVIP. Teraz czas na wyjaśnienie, na co konkretnie jest Ci potrzebny ten kod oraz jakie związane są z nim benefity. Otóż użycie kodu na FAME MMA w Betclicu aktywuje popularny wśród najlepszych legalnych bukmacherów zakład bez ryzyka lub jak kto woli cashback do 200 PLN. Polega on na tym, że w momencie, gdy obstawisz pierwszy kupon po zarejestrowaniu konta i któreś wydarzenie okaże się nietrafione, to otrzymasz zwrot stawki kuponu pomniejszony o 12% podatek, wynikający z polskiego prawa.

Jak odebrać bonus bez ryzyka z kodem promocyjnym FAME MMA Friday Arena 2?

 • Załóż konto w Betclic z kodem TYPERVIP
 • Wpłać depozyt (polecamy min. 227.30, aby w pełni wykorzystać bonus)
 • Postaw kupon z kursem łącznym min. 1.14
 • Jeśli wygrasz, środki trafią na konto depozytowe i możesz je od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot do 200 PLN w formie freebetu
 • Za freebet należy zagrać kupon z kursem min. 2.14

Fame MMA cashback - jak obrócić?

Przegrana podczas pierwszego obstawiania FAME MMA wiąże się ze zwrotem stawki w postaci freebetu, który należy później wykorzystać. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o samym obrocie.

Stawka do max. zwrotu

227.30 zł

Obrót

Jednokrotny, kurs min. 2.14
Zabronione przy obrocie

Gry karciane

Czas na obrót

5 lat

Freebet jest ważny aż 5 lat, więc nie musisz się spieszyć z jego zagraniem i poczekać na dogodną okazję. Pod tym względem FAME MMA Friday Arena 2 kod promocyjny ma najlepsze warunki spośród wszystkich bukmacherów.

Niestety tak jak w przypadku większości freebetów, jego kwota odejmowana jest od wygranej. W praktyce oznacza to, że jeśli postawiłeś za freebet np. 200 PLN kupon z kursem 2.50 to, zamiast wygrać 440 PLN (uwzględniony podatek), to zgarniesz 220 PLN.

Rejestracja z kodem promocyjnym FAME MMA Friday Arena 2

Bonus FAME MMA Friday Arena 2 dostępny z kodem promocyjnym jest tylko dla nowych graczy. W związku z tym, jeśli chcesz skorzystać z promocji, musisz założyć konto w Betclicu. Sam proces przebiega następująco:

 1. Przejdź do formularza
 2. Uzupełnij dane
  Imię, nazwisko, adres e-mail oraz datę urodzenia. Zaakceptuj również regulamin i potwierdź pełnoletność
 3. Wprowadź dodatkowe dane
  PESEL, adres zamieszkania, kod pocztowy, miasto i numer telefonu
 4. Wpisz kod promocyjny
  Wpisz nazwę użytkownika, hasło (1 mała litera, 1 duża litera, 1 liczba, min. 8 znaków), pytanie zabezpieczające i kod promocyjny MMA Friday Arena 2: TYPERVIP

Jeśli wypełniłeś poprawnie wszystkie dane, niemal natychmiast otrzymasz na podany podczas rejestracji e-mail wiadomość o aktywacji konta tymczasowego. Pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności bukmachera uzyskasz po weryfikacji konta. W tym celu należy zalogować się na stronie lub aplikacji mobilnej Betclic i w zakładce "Moje dokumenty" podać numer rachunku bankowego oraz wgrać zdjęcie dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport.

Fame MMA kod promocyjny

Jak wykorzystać bonus MMA Friday Arena 2 z kodem promocyjnym

To bardzo proste, kod promocyjny na FAME MMA Friday Arena 2 możesz, ale nie musisz wykorzystać na konkretną galę. Poniżej przedstawiamy w kilku krokach, jak odbywa się proces obstawienia zakładu z kodem FAME:

 • Krok 1
  Wejdź na stronę bukmachera Betclic i znajdź po lewej stronie kategorię "Sztuki Walki". Powinna się ona znajdować pod "Piłka nożna"
 • Krok 2
  Kliknij kategorię "Sztuki Walki", a następnie wybierz " FAME MMA"
  na co wykorzystać fame mma friday arena 2 kod promocyjny
 • Krok 3
  Zostaniesz przekierowany do oferty z wszystkimi walkami i aktualnymi kursami na zawodników FAME MMA Friday Arena 2.
 • Krok 4
  Wybierz, co chcesz obstawić, klikając w dostępne kursy. Możesz również wejść w szczegóły pojedynku i wybrać spośród pozostałych rynków zdarzeń jak np. metodę zwycięstwa lub czy walka potrwa pełen dystans
 • Krok 5
  Gdy wybrałeś wszystkie interesujące Cię zakłady, po prawej stronie pojawi się Twój kupon. Na dole widnieje kurs oraz puste pole ze stawkąkupon fame mma friday arena 2
 • Krok 6
  Wprowadź kwotę, za jaką chcesz postawić zakład i kliknij czerwony przycisk "Obstaw"

Pamiętaj, że maksymalny bonus na FAME MMA Friday Arena 2 z kodem Betclic przysługuje Ci w przypadku stawki min. 227,30 zł. Wówczas, jeśli Ci się nie powiedzie, otrzymasz zwrot w postaci freebetu o wartości 200 PLN.

FAME MMA Friday Arena 2 - co można obstawiać?

Jako główny sponsor gali FAME MMA, bukmacher ten zdołał uzyskać wyłączność na zakłady. Kod promocyjny FAME MMA Friday Arena 2 oferuje graczom nie tylko tradycyjne zakłady, w postaci przewidywania, kto zostanie zwycięzcą pojedynku. Typować można również:

 • Metodę zwycięstwa
  KO, TKO, DQ, Poddanie
  Przez decyzję
 • Liczbę rund
 • W której rundzie zawodnik wygra walkę
 • Czy będzie pełen dystans

Im bliżej gali, tym Betclic poszerza swoją ofertę o dodatkowe opcje, w tym zakłady specjalne.

FAME MMA Friday Arena 2 zakłady

FAME MMA Friday Arena 2 - kto wystąpi

Podczas gali FAME MMA Friday Arena 2 dojdzie do 11 pojedynków z udziałem gwiazd polskiego internetu i nie tylko. W main evencie dojdzie do wielkiego rewanżu. Michał "Boxdel" Baron zmierzy się w K-1 z Pawłem "Prezesem FEN" Jóźwiakiem. Pierwsze ich starcie zakończyło się wygraną włodarza FAME. Z kolei w co-main eventach rywalizować będą Josef Bratan z Wiewiórem oraz Ostry z Crusherem. Wszystkie starcia prezentujemy poniżej:

Boxdel vs Jóźwiak

W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Michał "Boxdel" Baron i Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak. Pomiędzy panami przed pierwszą walką było sporo złej krwi, co widać było na konferencji przed głównym eventem. Teraz jednak relacja między nimi jest obojętna. Faworytem jest włodarz FAME, który diametralnie zmienił swój styl życia. Zrzucił sporo wagi i jest w ciągłym treningu. Formuła faworyzuje jednak Jóźwiaka, który jest wyższy o 7 centymetrów. Warto również zaznaczyć, że "Prezes FEN" zaimponował na lipcowej gali Prime, pokonując kolejno Jacka Murańskiego i "RED-a".

Ostry vs Crusher

Starcie pomiędzy Danielem "Ostrym" Ostaszewskim, a Kacprem "Crusherem" Błońskim jest jedynym na gali FAME MMA Friday Arena 2, które odbędzie się w formule bokserskiej i to bez limitu czasowego! Brak limitu jest wodą na młyn dla Błońskiego, który przecież ma za sobą 18-minutową batalię z Marcinem Dubielem. Od tamtego czasu influencer walczył jeszcze z Amadeuszem Roślikiem, przegrywając po dobrej walce na punkty. Dla "Ostrego" będzie to debiut w sportach walki. Z pewnością umiejętności piłkarskie mogą mu nieco pomóc, ale raczej skazywany jest na porażkę.

Josef Bratan vs Wiewiór

W pierwszym co-main evencie dojdzie do walki na zasadach K-1. Zmierzą się w niej Josef Bratan i Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. Mistrz FAME'U specjalizuje się w walce w parterze. W swoim ostatnim występie w K-1 został brutalnie znokautowany przez Alana Kwiecińskiego. Raper z kolei ma za sobą szybki nokaut na Maciasie oraz Kubie Nowaczkiewiczu.

Polak vs Tańcula

Walka Adriana "Polaka" Polańskiego z Arkadiuszem "Aroyem" Tańculą to pojedynek z realnym konfliktem. Faworytem jest Tańcula, który ma nad rywalem przewagę warunków fizycznych. Do tej pory bił się także w wyższej kategorii wagowej, więc ma także większą siłę. Polański wraca do klatki FAME po niemal rocznej przerwie. Ostatni raz rywalizował na FAME 16 z Patrykiem "Patrykosem" Domke, wygrywając na punkty.

Alan Kwieciński vs Zadora

Obaj zawodnicy wywodzą się z kickboksingu, jednak zawalczą w formule MMA. Bardziej doświadczony jest "Japoński Drwal", który był mistrzem takich federacji jak FEN, DSF Kickboxing Challenge czy ISKA. W ostatniej walce na zasadach bokserskich pokonał na Prime Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. "Alanik" jest po porażce na FAME 18 z Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim.

Xayoo vs Rafonix

Walki streamerów to już niemal codzienność we freakach. Do kolejnej dojdzie na FAME MMA Friday Arena 2. Marcin "Xayoo" Majkut, który pokonał ostatnio "Frania" zmierzy się z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim. Jeden z najpopularniejszych streamerów Twitch.TV do tej pory nie zaznał porażki, dzierżąc bilans 3-0. Zbanowany na youtubie "Rafonix" wrócił do walk w kwietniu tego roku, pokonując "Mixera" już w pierwszej rundzie.

Brylantynka vs Fagata

Na FAME MMA Friday Arena 2, które obstawisz z kodem promocyjnym TYPERVIP dojdzie do jedynej walki kobiet, w której zmierzą się debiutująca we freakach "Brylantynka" i bardziej doświadczona "Fagata". Dla byłej dziewczyny Stuarta Burtona jest to czwarty występ we freakach. Zaczynała od porażki z "Lexy", jednak w kolejnych występach pokonywała na punkty Monikę Kociołek i "Natsu".

Pasut vs Zabielski

Obydwaj zawodnicy wywodzą się z wyższych dywizji wagowych. Robert Pasut walczył w wadze ciężkiej i jest o 9 lat starszy od swojego oponenta. Ma za sobą trzy udane pojedynki, w tym dwie wygrane. Zabielski wygrywał w MMA na punkty z "Hejterem" i remisował z Maksymem Ziółkowskim, a w K-1 wygrywał z "Takefunem".

Lisek vs Daro Lew

W sportach walki postanowił zadebiutować znakomity lekkoatleta, Piotr Lisek. Utytułowany tyczkarz zmierzy się z "Daro Lwem", który jest obecnie w swoim primie pod względem wyników. Wygrał 2 z ostatnich 3 walk.

Mandzio vs Karolek

Dwukrotnie przekładano walkę "Mandzia" z "Karolkiem" z powodu kontuzji tego pierwszego. Wreszcie zwieńczenia konfliktu doczekamy się na szczecińskiej gali. Dla każdego jest to debiut. "Mandzio" jest po niesamowitej metamorfozie. Zrzucił ponad 50 kilogramów i trenuje w KSW Cross Fight Gym. Ma także bardzo dobre warunki fizyczne. "Karolek" ustępuje swojemu rywalowi wzrostem. Jest od niego o 15 cm niższy.

Endri vs Roger Salla

Galę FAME MMA Friday Arena 2 zainauguruje pojedynek Andrzeja "Endriego" Czysza z Rogerem Sallą. Salla to były piłkarz, który ma za sobą udany debiut. W marcu w konkurencyjnej federacji pokonał "Haribo". Duży wpływ na jego postawę miał z pewnością jego trener - Przemysław Szyszka. "Endri" to natomiast trener personalny, który do tej pory nie stoczył ani jednego pojedynku.

Kod FAME MMA Betclic - informacje o gali

Gala FAME MMA Friday Arena 2 odbędzie się w piątek 29 września 2023 roku. Miejscem potyczek będzie Netto Arena w Szczecinie. Kibice zobaczą 11 pojedynków. W walce wieczoru Michał "Boxdel" Baron zmierzy się z Pawłem "Prezesem FEN" Jóźwiakiem.

Na FAME MMA Friday Arena 2 bonus powitalny przygotował bukmacher Betclic. W sumie można zgarnąć pakiet o wartości 200 PLN w postaci zakładu bez ryzyka przy rejestracji z FAME MMA Friday Arena 2 kodem promocyjnym o treści TYPERVIP.

fame mma friday arena 2 kod promocyjny

Betclic FAME MMA - główny sponsor gali

Betclic jest jedynym bukmacherem, który oferuje zakłady na FAME MMA Friday Arena 2. Firma posiada z federacją umowę na wyłączność. Oznacza to więc, że jako jedyna wystawia kursy na wydarzenia spod szyldu FAME MMA i żaden inny polski bukmacher nie ma prawa tego robić. Tyczy się to także LVBet, który FAME MMA sponsorował do 2020 roku.

Naszym zdaniem zmiana bukmachera FAME MMA wyszła na dobre, a szczególnie graczom. Wcześniej w LVBet nowo zarejestrowani użytkownicy otrzymywali bonus bez depozytu w wysokości 20 zł. Obecnie kod promocyjny FAME MMA Betclic oferuje zakład bez ryzyka na pierwszy postawiony kupon. To oznacza, że nawet jeśli nie trafisz ze swoją analizą, przeznaczone pieniądze wrócą do Ciebie! Ta forma promocji daje spore pole do popisu i zachęca do większego ryzyka, typując większe kursy, które przy odrobinie szczęścia mogą zamienić się w potężną wygraną!


Jaki jest FAME MMA Friday Arena 2 kod promocyjny?
Kod promocyjny na FAME MMA Friday Arena 2 to: TYPERVIP.
Czy na FAME MMA Friday Arena 2 Betclic przygotował jakiś bonus?
Jak najbardziej. Nowi gracze, którzy zarejestrują konto w Betclic, mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 200 zł.