Kod promocyjny na FAME MMA w Betclic to: TYPERVIP. Założenie konta z kodem gwarantuje najwyższy zakład bez ryzyka do 50 PLN oraz nielimitowaną grę bez podatku. Z kodem promocyjnym otrzymasz również zwiększenie wygranej na kuponach AKO do 120% oraz freebet do 100 PLN za zaproszenie znajomych.

Jaki jest kod promocyjny FAME MMA?

Kod promocyjny FAME MMA 21 to: TYPERVIP. Zapewnia on wiele korzyści związanych z nadchodzącym wydarzeniem organizacji FAME MMA. Jeżeli podczas zakładania konta podasz nasz kod, to otrzymasz ubezpieczenie pierwszego zakładu do 50 PLN oraz nielimitowaną grę bez podatku.

FAME MMA 21 kod promocyjny

TYPERVIP

Bukmacher na FAME MMA

Betclic
Bonus na FAME MMA 21

Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN + gra bez podatku 24/7

Pozostałe bonusy na FAME MMA

Multi+, Zbierz Drużynę

Gdzie wpisać kod promocyjny na FAME MMA 21?

Kod promocyjny na FAME MMA: TYPERVIP należy uzupełnić na trzeciej stronie formularza rejestracyjnego. Możesz również przejść do formularza bezpośrednio przez nasz link. Zostaniesz wówczas automatycznie przeniesiony do formularza ze wpisanym już kodem na FAME MMA.

kod promocyjny fame mma
Gdzie wpisać kod promocyjny na FAME MMA 21

Bonus na FAME MMA przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta w Betclicu. Pamiętaj, że jeśli nie zdecydujesz się na wpisanie kodu promocyjnego FAME MMA 21, to przegapisz możliwość postawienia pierwszego kuponu bez ryzyka straty własnych środków!

Bonus FAME MMA 21 z kodem promocyjnym Betclic

Użycie kodu na FAME MMA w Betclicu aktywuje popularny wśród najlepszych legalnych bukmacherów zakład bez ryzyka do 50 PLN. Polega on na tym, że w momencie, gdy obstawisz pierwszy kupon po zarejestrowaniu konta i któreś wydarzenie okaże się nietrafione, to otrzymasz zwrot stawki pomniejszony o 12% podatek, wynikający z polskiego prawa.

Jak odebrać FAME MMA cashback?

 • Załóż konto w Betclic z kodem TYPERVIP
 • Wpłać depozyt (polecamy min. 57 PLN, aby w pełni wykorzystać bonus)
 • Postaw kupon z kursem łącznym min. 1.14
 • Jeśli wygrasz, środki trafią na konto depozytowe i możesz je od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot do 50 PLN w formie freebetu
 • Freebet należy obrócić 1-krotnie na kuponie/kuponach z kursem min. 2.14

Wygrana z freebetu jest pomniejszona o wartość stawki kuponu zagranego za freebet i podatku. Otrzymane środki nie podlegają warunkom obrotu. Warto też wspomnieć, że w bonusie na FAME MMA nie biorą udziału gry karciane.

Kod promocyjny FAME MMA - pozostałe promocje

Oprócz bonusu powitalnego na FAME MMA w formie zakładu bez ryzyka nowi gracze mogą liczyć również na dodatkowe promocje.

Gra bez podatku

Nieważne czy stawiasz kupony SOLO lub AKO, obojętnie jaki sport i o jakiej porze. W Betclic wygrywasz więcej na każdym zakładzie. Promocja obowiązuje przez całą dobę i siedem dni w tygodniu.

Multi+

Jest to stała promocja w Betclic na zakłady AKO. Gracz, typując min. 5 wydarzeń (z ikonką Multi+) z kursem każdego min. 1.20, może liczyć na powiększenie wygranej o 5%, jeśli wszystkie zakłady będą trafione. Maksymalnie można zyskać +120% przy co najmniej 21 trafionych zakładach.

Zbierz drużynę

Za każdego poleconego można zyskać 20 PLN we freebecie. Wystarczy posiadać zweryfikowane konto założone z kodem promocyjnym FAME MMA: TYPERVIP, a także dokonać jednego depozytu (min. 20 PLN).

Po spełnieniu tych warunków zaloguj się i wejdź w zakładkę "Zbierz Drużynę" w sekcji Moje Konto i znajdź unikalny kod, a następnie wyślij go koledze. Jeśli Twój znajomy wpisze kod w formularzu rejestracyjnym i wpłaci co najmniej 20 PLN, Ty i on otrzymacie po 20 PLN.

fame mma 21 bonus

Jak obrócić bonus na FAME MMA 21?

Przegrana podczas pierwszego obstawiania FAME MMA wiąże się ze zwrotem stawki w postaci freebetu, który należy później wykorzystać. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o samym obrocie.

Stawka do max. zwrotu

57 PLN

Obrót

Jednokrotny, kurs min. 2.14
Zabronione przy obrocie

Gry karciane

Czas na obrót

5 lat

Freebet jest ważny aż 5 lat, więc nie musisz się spieszyć z jego zagraniem i poczekać na dogodną okazję. Pod tym względem kod promocyjny na FAME MMA ma najlepsze warunki spośród wszystkich bukmacherów.

Rejestracja z kodem promocyjnym na FAME MMA

Bonus powitalny na FAME MMA 21 dostępny z kodem promocyjnym jest tylko dla nowych graczy Betclica. W związku z tym, jeśli chcesz skorzystać z promocji, musisz założyć konto. Sam proces przebiega następująco:

 1. Przejdź do formularza
 2. Uzupełnij podstawowe dane
 3. Wprowadź dodatkowe dane
 4. Wpisz kod promocyjny FAME MMA: TYPERVIP

Jeśli wypełniłeś poprawnie wszystkie dane, niemal natychmiast otrzymasz na podany podczas rejestracji e-mail wiadomość o aktywacji konta tymczasowego. Pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności bukmachera uzyskasz po weryfikacji konta.

W tym celu należy zalogować się na stronie lub aplikacji mobilnej Betclic i w zakładce "Moje dokumenty" podać numer rachunku bankowego oraz wgrać zdjęcie dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport.

Fame MMA bonus

Jak wykorzystać bonus FAME MMA 21 z kodem promocyjnym

To bardzo proste, kod promocyjny na FAME MMA 21 możesz, ale nie musisz wykorzystać na tę konkretną galę. Poniżej przedstawiamy w kilku krokach, jak odbywa się proces obstawienia zakładu z kodem FAME:

 • Krok 1
  Wejdź na stronę bukmachera Betclic i znajdź po lewej stronie kategorię "Sztuki Walki". Powinna się ona znajdować pod "Piłka nożna"
 • Krok 2
  Kliknij kategorię "Sztuki Walki", a następnie wybierz "FAME MMA"
 • fame betclic
 • Krok 3
  Zostaniesz przekierowany do oferty z wszystkimi walkami i aktualnymi kursami na zawodników FAME MMA 21
 • Krok 4
  Wybierz, co chcesz obstawić, klikając w dostępne kursy. Możesz również wejść w szczegóły pojedynku i wybrać spośród pozostałych rynków zdarzeń jak np. metodę zwycięstwa lub czy walka potrwa pełen dystans
 • Krok 5
  Gdy wybrałeś wszystkie interesujące Cię zakłady, po prawej stronie pojawi się Twój kupon. Na dole widnieje kurs oraz puste pole ze stawką
 • fame 20 kupon
 • Krok 6
  Wprowadź kwotę, za jaką chcesz postawić zakład i kliknij czerwony przycisk "Obstaw"

Pamiętaj, że maksymalny bonus na FAME MMA 21 z kodem Betclic przysługuje Ci w przypadku stawki minimalnej 57 zł. Wówczas, jeśli Ci się nie powiedzie, otrzymasz zwrot w postaci freebetu o wartości 50 PLN.

Co obstawiać z bonusem na FAME MMA 21?

Jako główny sponsor gali FAME MMA, bukmacher ten zdołał uzyskać wyłączność na zakłady. Kod promocyjny FAME MMA 21 oferuje graczom nie tylko tradycyjne zakłady, w postaci przewidywania, kto zostanie zwycięzcą pojedynku. Typować można również:

 • Metodę zwycięstwa
  KO, TKO, DQ, Poddanie
  Przez decyzję
 • Liczbę rund
 • W której rundzie zawodnik wygra walkę
 • Czy będzie pełen dystans

Im bliżej gali, tym Betclic poszerza swoją ofertę o dodatkowe opcje, w tym zakłady specjalne.

fame 20 betclic

FAME MMA 21 - kto wystąpi

Podczas gali FAME MMA 21 dojdzie do 10 starć. W walce wieczoru Tomasz Adamek na zasadach bokserskich zmierzy się z Patrykiem "Bandurą" Bandurskim.

Fani powinni zobaczyć również wyjątkowe widowisko w starciu Alana Kwiecińskiego z Michałem Pasternakiem. W pozostałych walkach zobaczymy między innymi Adriana Ciosa, Ewę Piątkowską, czy Dominika "Mrozzo" Mrozowskiego.

Tak prezentują się wszystkie zestawienia:

 • Tomasz Adamek vs Patryk "Bandura" Bandurski
 • Alan Kwieciński vs Michał Pasternak
 • Rafał "Takefun" Górniak vs Robert Pasut
 • Adrian Cios vs Tomasz "Strachu" Oświeciński
 • Grzegorz "Greg" Gancewski vs Piotr "Szeli" Szeliga
 • Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska
 • Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar vs Mariusz "Hejter" Słoński
 • Dominik "Kaleson" Cybulski vs Jakub "Guzik" Szymański

Kod promocyjny FAME MMA w Betclic - informacje o gali

Gala FAME MMA 21 odbędzie się 18 maja 2024 roku. Wydarzenie to będzie miało miejsce w Gliwicach. Karta walk FAME MMA 21 zawiera 10 pojedynków. W walce wieczoru zobaczymy debiut we freakach Tomasza Adamka w starciu ze znanym streamerem "Bandurą".

Betclic przygotował na FAME MMA 21 bonus na start. W sumie można zgarnąć pakiet o wartości 50 PLN i w postaci zakładu bez ryzyka i grę bez podatku przy rejestracji z kodem promocyjnym na FAME MMA.

Betclic FAME MMA - główny sponsor gali

Betclic jest jedynym bukmacherem, który oferuje zakłady na FAME MMA 21. Firma posiada bowiem z federacją umowę na wyłączność. Oznacza to więc, że jako jedyna wystawia kursy na wydarzenia spod szyldu FAME MMA i żaden inny polski bukmacher nie ma prawa tego robić. Tyczy się to także LVBET, który FAME MMA sponsorował do 2020 roku.

Naszym zdaniem zmiana bukmachera FAME MMA wyszła na dobre, a szczególnie graczom. Wcześniej w LVBET nowo zarejestrowani użytkownicy otrzymywali bonus bez depozytu w wysokości 20 zł. Obecnie kod promocyjny FAME MMA Betclic oferuje zakład bez ryzyka na pierwszy postawiony kupon. To oznacza, że nawet jeśli nie trafisz ze swoją analizą, przeznaczone pieniądze wrócą do Ciebie! Ta forma promocji daje spore pole do popisu i zachęca do większego ryzyka, typując większe kursy, które przy odrobinie szczęścia mogą zamienić się w potężną wygraną!


Jaki jest FAME MMA 21 kod promocyjny?
Kod promocyjny na FAME MMA 21 to: TYPERVIP.
Jaki jest bonus na FAME MMA 21?
Nowi gracze, którzy zarejestrują konto w Betclic, mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 50 zł oraz nielimitowaną grę bez podatku.