FAME MMA 20 kod promocyjny Betclic to: TYPERVIP. Założenie konta z kodem na FAME gwarantuje najwyższy zakład bez ryzyka do 200 PLN. Z kodem promocyjnym na FAME 20 otrzymasz również zwiększenie wygranej na kuponach AKO do 120% oraz freebet do 100 PLN za zaproszenie znajomych.

Jaki jest kod promocyjny FAME MMA?

Kod promocyjny FAME MMA 20 to: TYPERVIP. Zapewnia on wiele korzyści związanych z nadchodzącym wydarzeniem organizacji FAME MMA. Jeżeli podczas zakładania konta podasz nasz kod, to otrzymasz ubezpieczenie pierwszego zakładu do 200 PLN.

FAME MMA 20 kod promocyjny

TYPERVIP

Bukmacher na FAME MMA

Betclic
Bonus na FAME MMA 20

Zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN

Pozostałe bonusy na FAME MMA

Multi+, Zbierz Drużynę

Gdzie wpisać kod promocyjny na FAME MMA 20?

Kod promocyjny na FAME MMA: TYPERVIP należy uzupełnić na trzeciej stronie formularza rejestracyjnego. Możesz również przejść do formularza bezpośrednio przez nasz link. Zostaniesz wówczas automatycznie przeniesiony do formularza ze wpisanym już kodem na FAME MMA.

kod promocyjny fame mma
Gdzie wpisać kod promocyjny na FAME MMA 20

Bonus na FAME MMA przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta w Betclicu. Pamiętaj, że jeśli nie zdecydujesz się na wpisanie kodu promocyjnego FAME MMA 20, to przegapisz możliwość postawienia pierwszego kuponu bez ryzyka straty własnych środków!

Bonus FAME MMA 20 z kodem promocyjnym Betclic

Użycie kodu na FAME MMA w Betclicu aktywuje popularny wśród najlepszych legalnych bukmacherów zakład bez ryzyka do 200 PLN. Polega on na tym, że w momencie, gdy obstawisz pierwszy kupon po zarejestrowaniu konta i któreś wydarzenie okaże się nietrafione, to otrzymasz zwrot stawki pomniejszony o 12% podatek, wynikający z polskiego prawa.

Jak odebrać FAME MMA cashback?

 • Załóż konto w Betclic z kodem TYPERVIP
 • Wpłać depozyt (polecamy min. 227.30, aby w pełni wykorzystać bonus)
 • Postaw kupon z kursem łącznym min. 1.14
 • Jeśli wygrasz, środki trafią na konto depozytowe i możesz je od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot do 200 PLN w formie freebetu
 • Freebet należy obrócić 1-krotnie na kuponie/kuponach z kursem min. 2.14

Wygrana z freebetu jest pomniejszona o wartość stawki kuponu zagranego za freebet i podatku. Otrzymane środki nie podlegają warunkom obrotu. Warto też wspomnieć, że w bonusie na FAME MMA nie biorą udziału gry karciane.

Kod promocyjny FAME MMA - pozostałe promocje

Oprócz bonusu powitalnego na FAME MMA w formie zakładu bez ryzyka nowi gracze mogą liczyć również na dodatkowe promocje.

Multi+

Jest to stała promocja w Betclic na zakłady AKO. Gracz, typując min. 5 wydarzeń (z ikonką Multi+) z kursem każdego min. 1.20, może liczyć na powiększenie wygranej o 5%, jeśli wszystkie zakłady będą trafione. Maksymalnie można zyskać +120% przy co najmniej 21 trafionych zakładach.

Zbierz drużynę

Za polecanie znajomych można zyskać 20 PLN we freebecie. Wystarczy posiadać zweryfikowane konto założone z kodem promocyjnym FAME MMA: TYPERVIP, a także dokonać jednego depozytu (min. 20 PLN).

Po spełnieniu tych warunków zaloguj się i wejdź w zakładkę "Zbierz Drużynę" w sekcji Moje Konto i znajdź unikalny kod, a następnie wyślij go koledze. Jeśli Twój znajomy wpisze kod w formularzu rejestracyjnym i wpłaci co najmniej 20 PLN, Ty i on otrzymacie po 20 PLN.

fame mma 20 kod promocyjny

Jak obrócić bonus na FAME MMA 20?

Przegrana podczas pierwszego obstawiania FAME MMA wiąże się ze zwrotem stawki w postaci freebetu, który należy później wykorzystać. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o samym obrocie.

Stawka do max. zwrotu

227.30 zł

Obrót

Jednokrotny, kurs min. 2.14
Zabronione przy obrocie

Gry karciane

Czas na obrót

5 lat

Freebet jest ważny aż 5 lat, więc nie musisz się spieszyć z jego zagraniem i poczekać na dogodną okazję. Pod tym względem kod promocyjny na FAME MMA ma najlepsze warunki spośród wszystkich bukmacherów.

Rejestracja z kodem promocyjnym na FAME MMA

Bonus powitalny na FAME MMA 20 dostępny z kodem promocyjnym jest tylko dla nowych graczy Betclica. W związku z tym, jeśli chcesz skorzystać z promocji, musisz założyć konto. Sam proces przebiega następująco:

 1. Przejdź do formularza
 2. Uzupełnij podstawowe dane
 3. Wprowadź dodatkowe dane
 4. Wpisz kod promocyjny FAME MMA: TYPERVIP

Jeśli wypełniłeś poprawnie wszystkie dane, niemal natychmiast otrzymasz na podany podczas rejestracji e-mail wiadomość o aktywacji konta tymczasowego. Pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności bukmachera uzyskasz po weryfikacji konta.

W tym celu należy zalogować się na stronie lub aplikacji mobilnej Betclic i w zakładce "Moje dokumenty" podać numer rachunku bankowego oraz wgrać zdjęcie dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport.

Fame MMA bonus

Jak wykorzystać bonus FAME MMA 20 z kodem promocyjnym

To bardzo proste, kod promocyjny na FAME MMA 20 możesz, ale nie musisz wykorzystać na tę konkretną galę. Poniżej przedstawiamy w kilku krokach, jak odbywa się proces obstawienia zakładu z kodem FAME:

 • Krok 1
  Wejdź na stronę bukmachera Betclic i znajdź po lewej stronie kategorię "Sztuki Walki". Powinna się ona znajdować pod "Piłka nożna"
 • Krok 2
  Kliknij kategorię "Sztuki Walki", a następnie wybierz "FAME MMA"
 • fame betclic
 • Krok 3
  Zostaniesz przekierowany do oferty z wszystkimi walkami i aktualnymi kursami na zawodników FAME MMA 20
 • Krok 4
  Wybierz, co chcesz obstawić, klikając w dostępne kursy. Możesz również wejść w szczegóły pojedynku i wybrać spośród pozostałych rynków zdarzeń jak np. metodę zwycięstwa lub czy walka potrwa pełen dystans
 • Krok 5
  Gdy wybrałeś wszystkie interesujące Cię zakłady, po prawej stronie pojawi się Twój kupon. Na dole widnieje kurs oraz puste pole ze stawką
 • fame 20 kupon
 • Krok 6
  Wprowadź kwotę, za jaką chcesz postawić zakład i kliknij czerwony przycisk "Obstaw"

Pamiętaj, że maksymalny bonus na FAME MMA 20 z kodem Betclic przysługuje Ci w przypadku stawki minimalnej 227,30 zł. Wówczas, jeśli Ci się nie powiedzie, otrzymasz zwrot w postaci freebetu o wartości 200 PLN.

Co obstawiać z bonusem na FAME MMA 20?

Jako główny sponsor gali FAME MMA, bukmacher ten zdołał uzyskać wyłączność na zakłady. Kod promocyjny FAME MMA 20 oferuje graczom nie tylko tradycyjne zakłady, w postaci przewidywania, kto zostanie zwycięzcą pojedynku. Typować można również:

 • Metodę zwycięstwa
  KO, TKO, DQ, Poddanie
  Przez decyzję
 • Liczbę rund
 • W której rundzie zawodnik wygra walkę
 • Czy będzie pełen dystans

Im bliżej gali, tym Betclic poszerza swoją ofertę o dodatkowe opcje, w tym zakłady specjalne.

fame 20 betclic

FAME MMA 20 - kto wystąpi

Podczas gali FAME MMA 20 dojdzie do aż 14 starć. W walce wieczoru odbędzie się finał turnieju, w którego puli znajdują się 2 miliony złotych. Natomiast w co-main evencie dojdzie do starcia Boxdela z Don Kasjo w K-1.

Fani powinni zobaczyć również wyjątkowe widowisko w starciu Natana Marconia z Piotrem Szeligą. Walka ta odbędzie się na nietypowych zasadach, bowiem Szeli będzie mógł zadawać ciosy tylko jedną ręką. W pozostałych walkach zobaczymy między innymi Xayoo, Daro Lwa, Murcix, Tomka Olejnika czy Jakuba Koseckiego.

Tak prezentują się wszystkie zestawienia:

 • Michał "Boxdel" Baron vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
 • Marcin "Xayoo" Majkut vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk
 • Jakub Kosecki vs Łukasz "Tuszol" Tuszyński
 • Norman Parke vs Michał "Wampir" Pasternak
 • Natan Marcoń vs Piotr Szeliga
 • Marta "Murcix" Błoch vs Paulina Kozłowska
 • Tomek Olejnik vs Wiktor „Wronek” Wronka
 • Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Krystian "Krycha" Wilczak
 • Josef "Bratan" Simao vs Adrian "Polak" Polański
 • Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
 • Filip "Filipek" Marcinek vs Dawid Malczyński

Kod promocyjny FAME MMA w Betclic - informacje o gali

Gala FAME MMA 20 odbędzie się 10 lutego 2024 roku. Wydarzenie to będzie miało miejsce w Tauron Arenie w Krakowie. Karta walk FAME MMA 20 zawiera aż 14 pojedynków. W walce wieczoru zobaczymy finał turnieju o 2 miliony złotych.

Betclic przygotował na FAME MMA 20 bonus na start. W sumie można zgarnąć pakiet o wartości 200 PLN w postaci zakładu bez ryzyka przy rejestracji z kodem promocyjnym na FAME MMA.

Betclic FAME MMA - główny sponsor gali

Betclic jest jedynym bukmacherem, który oferuje zakłady na FAME MMA 20. Firma posiada bowiem z federacją umowę na wyłączność. Oznacza to więc, że jako jedyna wystawia kursy na wydarzenia spod szyldu FAME MMA i żaden inny polski bukmacher nie ma prawa tego robić. Tyczy się to także LVBET, który FAME MMA sponsorował do 2020 roku.

Naszym zdaniem zmiana bukmachera FAME MMA wyszła na dobre, a szczególnie graczom. Wcześniej w LVBET nowo zarejestrowani użytkownicy otrzymywali bonus bez depozytu w wysokości 20 zł. Obecnie kod promocyjny FAME MMA Betclic oferuje zakład bez ryzyka na pierwszy postawiony kupon. To oznacza, że nawet jeśli nie trafisz ze swoją analizą, przeznaczone pieniądze wrócą do Ciebie! Ta forma promocji daje spore pole do popisu i zachęca do większego ryzyka, typując większe kursy, które przy odrobinie szczęścia mogą zamienić się w potężną wygraną!


Jaki jest FAME MMA 20 kod promocyjny?
Kod promocyjny na FAME MMA 20 to: TYPERVIP.
Jaki jest bonus na FAME MMA 20?
Nowi gracze, którzy zarejestrują konto w Betclic, mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 200 zł.