FAME MMA zadebiutowało w 2018 roku i było pierwszą federacją freak fightową w Polsce. Od siódmej edycji FAME MMA kursy są dostępne wyłącznie w Betclic. Jesteś zainteresowany, jak przebiega obstawianie walk FAME MMA? Chcesz wiedzieć, gdzie znaleźć darmowe typy FAME MMA? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w tym tekście!

Obstawianie walk FAME MMA

Obstawianie walk FAME MMA cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Na każdej gali występują bowiem najpopularniejsze osoby ze świata influencerów. FAME MMA typy możemy obstawić wyłącznie w Betclic, który jest oficjalnym sponsorem gali i jako jedyny ma prawa do przygotowania oferty i kursów na FAME MMA.

Typy na FAME MMA z bonusem

Gracze swoje typy na FAME MMA chcą obstawiać z bonusem. Umożliwia to bowiem zmaksymalizowanie szans na wygraną oraz większe profity. Wykorzystując do rejestracji kod promocyjny Betclic możemy skorzystać z zakładu bez ryzyka do 50 PLN.

FAME MMA 22 obstawianie z bonusem Betclic

Aby w pełni wykorzystać kod promocyjny FAME MMA, należy wykonać kilka prostych czynności. Poniżej przedstawiamy jak krok po kroku obstawiać FAME MMA z bonusem Betclic:

 • Załóż konto w Betclic z kodem TYPERVIP
 • Wpłać depozyt (polecamy min. 57 PLN, aby w pełni wykorzystać bonus)
 • Znajdź po lewej stronie kategorię Sztuki Walki, a potem przejdź do zakładki FAME MMA
 • Wybierz interesujące Cię zakłady, klikając w kursy i dodaj je do kuponu
 • Postaw kupon z kursem łącznym min. 1.14
 • Jeśli wygrasz, środki trafią na konto depozytowe i możesz je od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot do 50 PLN w formie freebetu
 • Za freebet należy zagrać kupon z kursem min. 2.14

Pamiętaj, że maksymalny bonus na FAME MMA 22 z kodem Betclic przysługuje Ci w przypadku stawki min. 57 PLN. Wówczas, jeśli Ci się nie powiedzie, otrzymasz zwrot w postaci freebetu o wartości 50 PLN.

Darmowe typy FAME MMA 22

Zawód Typer, jako jedyny portal związany z bukmacherką, każdego miesiąca daje możliwość użytkownikom na wykazanie się swoją wiedzą na temat sportu, w tym sportów walki. Dla najlepszych 10 typerów w puli nagród znajduje się 1000 PLN we freebetach, a zwycięzca każdej edycji dodatkowo otrzymuje bluzę Zawód Typer.

Darmowe typy na FAME MMA pojawią się zatem w Typach Dnia w dzień gali FAME MMA 22. Doświadczeni typerzy przedstawią tam swoje typy podparte szczegółową analizą. Statystyki typerów widnieją po prawej stronie, ale można też wejść na profil danego gracza i przeanalizować jego skuteczność.

FAME MMA 22 obstawianie z wyższymi wygranymi

Wszystkie FAME MMA typy znajdziemy u bukmachera Betclic, który ma wyłączność na udostępnianie kursów. Przed każdą galą w ofercie znajdziemy standardowe kursy FAME MMA. Jednak Betclic dodatkowo na najważniejsze wydarzenia sportowe wprowadza również specjalną promocję, która powiększa kursy, dzięki czemu gracze dostają opcję wyższych wygranych.

Powiększone kursy znajdują się w zakładce "Super Kursy" z charakterystycznym, żółtym symbolem rakiety. Warto systematycznie ją sprawdzać przed samą galą, aby stworzyć kupon z możliwie najlepszymi typami FAME MMA.

Typy FAME MMA 22

FAME MMA 22 typy można obstawiać tylko w Betclic. Bukmacher ten ma wyłączność na zakłady bukmacherskie FAME MMA.

Jak obstawiać FAME MMA 22 w Betclic?

Obstawianie FAME MMA w Betclic jest niezwykle proste. Gdy już wybierzemy typy na FAME MMA, które według nas mają szanse powodzenia, wystarczy wykonać kilka banalnych czynności.

 • Wejdź na stronę bukmachera Betclic i znajdź po lewej stronie kategorię "Sztuki Walki"
 • Kliknij kategorię "Sztuki Walki", a następnie wybierz "FAME MMA"
 • Zostaniesz przekierowany do oferty z wszystkimi walkami i aktualnymi kursami na FAME MMA 22
 • Wybierz, co chcesz obstawić, klikając w dostępne kursy
 • Gdy wybrałeś wszystkie interesujące Cię zakłady, po prawej stronie pojawi się Twój kupon. Na dole widnieje kurs oraz puste pole ze stawką
 • Wprowadź kwotę, za jaką chcesz postawić zakład i kliknij czerwony przycisk "Obstaw"

FAME MMA 22 – co typować?

Jako główny sponsor gali FAME MMA, Betclic ma wyłączność na zakłady. Kod promocyjny FAME MMA 22 oferuje graczom łącznie sześć różnych rodzajów zakładów:

 • Zwycięzca pojedynku
 • Metoda zwycięstwa (KO, TKO, DQ, Poddanie, Przez decyzję)
 • Liczba rund
 • W której rundzie zawodnik wygra walkę
 • Czy będzie pełen dystans
 • Zakłady specjalne np. kontuzja zawodnika, nielegalne zagranie

Pewniaczki na FAME MMA 22

Sporty walki charakteryzują się dużą nieprzewidywalnością. W przypadku freak fightów losowość jest jeszcze większa zatem można stwierdzić, że pewniaczki na FAME MMA 22 nie istnieją. Wnikliwa analiza może jednak przybliżyć nas do wytypowania prawidłowych wyników walk na FAME MMA. Zawsze należy mieć jednak na uwadze, że podczas walki może wydarzyć się wiele niespodziewanych zwrotów akcji, jak na przykład kontuzja.

FAME MMA Kursy

Jako że Betclic jest oficjalnym sponsorem i jedynym bukmacherem, który tworzy ofertę na wydarzenia FAME MMA, to kursy wystawia zaraz po ogłoszeniu poszczególnych walk.

Kursy FAME MMA 22 w Betclic

Betclic jest jedynym legalnym polskim bukmacherem, który oferuje kursy na Fame MMA. Firma ta posiada z federacją umowę na wyłączność. Oznacza to więc, że jako jedyna wystawia kursy na wydarzenia spod szyldu FAME MMA i żaden inny polski bukmacher nie posiada w swojej ofercie typów FAME MMA.

Typy FAME MMA u bukmachera Betclic przypominają zakłady, które można obstawiać w innych federacjach, np. UFC albo KSW. To pokazuje, w jak profesjonalny sposób organizatorzy podchodzą do wydarzenia. W tym kontekście gale FAME MMA są więc traktowane na równym poziomie z innymi organizacjami MMA.

Podwyższone Kursy na FAME MMA 22

Bukmacher Betclic, jako jedyny dostawca typów FAME MMA, ma sporo do zaoferowania odnośnie do samego obstawiania sportów walki. Jeśli podczas gal celujesz w analizę wszystkich pojedynków, a następnie wrzucenie ich na kupon akumulowany, to Betclic przygotował coś specjalnego. Wspomnieliśmy już o "Super Kursach", które podwyższają kursy na Fame MMA, dzięki czemu wygrane wyglądają jeszcze okazalej.

To jednak nie koniec benefitów. Obstawianie FAME MMA w Betclic staje się bardziej dochodowe, gdy na naszym kuponie pojawi się co najmniej 5 zakładów. Ta liczba gwarantuje +5% do wygranych. Gra bez podatku uruchamia się już przy 8 selekcjach (+12%). Maksymalnie można zyskać +120% do wygranych, a pełny obraz promocji Multi+ prezentuje się tak:

FAME MMA 22 kursy bukmacherskie

Dla FAME MMA kursy ustalane są przez bukmachera na podstawie jego własnych przewidywań i analiz. W przypadku FAME MMA obstawianie ma nieco odmienną specyfikę od innych wydarzeń, bowiem gale freak fightowe cechują się dużą nieprzewidywalnością.

W przypadku FAME MMA obstawianie jedynie na podstawie kursów bukmacherskich nie ma większego sensu. Należy kierować się własnym researchem, a kursy FAME MMA traktować jedynie jako wskaźnik orientacyjny.


Kiedy FAME MMA kursy pojawiają się w ofercie?
Kursy na FAME MMA pojawiają się po ogłoszeniu karty walk. Zazwyczaj jest to miesiąc przed galą.
Czy FAME MMA obstawianie jest trudne?
Ciężko stwierdzić, jednak naszym zdaniem trudniejsze niż typowanie zawodowych gal.
Gdzie znajdę darmowe FAME MMA typy?
Na naszej stronie w zakładce Sporty Walki.
U którego bukmachera obstawianie walk FAME MMA jest możliwe?
Obstawianie FAME MMA jest możliwe wyłącznie w Betclicu.
Co oznacza FAME MMA bet?
Jest to inne określenie na typy FAME MMA.