MMA w Polsce stale zwiększa swoją popularność. Wpływ na to ma wiele polskich federacji, które organizują walki na wysokim poziomie. Należy do nich m.in. Babilon MMA. Gale tej organizacji są interesujące również pod kątem bukmacherskim. Gdzie na Babilon MMA 37 kursy są najatrakcyjniejsze? Czas się przekonać.

Na czym polega Babilon MMA?

Babilon MMA to organizacja założona w 2017 roku przez Tomasza Babilońskiego i Przemysława Kroka. Ten pierwszy to znany już wcześniej promotor. Przemysław Krok to zaś Członek Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Grupy Babilon MMA. Do tej pory miało miejsce już ponad 30 gal. Następna odbędzie się w Międzyzdrojach 28 lipca 2023 roku. Wszystkie starcia toczą się zgodnie z zasadami panującymi w MMA.

Jak każda szanująca się organizacja Babilon MMA posiada ściśle określone kategorie wagowe:

KategoriaWaga
Koguciado 61 kg
Piórkowado 66 kg
Lekkado 70 kg
Półśredniado 77 kg
Średniado 84 kg
Półciężkado 93 kg
Ciężkado 120 kg

Typy na Babilon MMA 37

Na Babilon MMA 37 typy bukmacherskie mogą wyglądać dość podobnie jak w przypadku innych organizacji. Wiele ze starć to walki potentatów z zawodnikami, którzy dopiero zdobywają doświadczenie. Ze względu na to kursy na takie pojedynki są stosunkowo niskie. W związku z tym polecamy szukać nieco głębiej i wybierać również rynki dotyczące sposobu rozstrzygnięcia walki.

Dużą popularnością cieszyć będą się typy na walkę wieczoru. Jest nią pojedynek Marcin Sianos vs Patryk Dubiela. Ten pierwszy może pochwalić się dużą masą mięśniową. Przez to nazywany jest Ścianą. Kariera Dubieli może natomiast zyskać spory rozgłos, jeśli uda mu się wyjść zwycięsko z tego wymagającego pojedynku.

Kursy Babilon MMA 37 kursy

Na Babilon MMA 37 kursy warto śledzić już od momentu dodania ich do ofert najlepszych bukmacherów. Zazwyczaj można zaś się tego spodziewać najpóźniej na około 2 tygodnie przed galą. Taki czas daje bukmacherowi możliwość solidnego przygotowania się do przedstawienia jak najlepszej oferty.

Niektórzy typerzy próbują obstawić wszystkie pojedynki danej gali, co czasem jednak jest trudnym wyzwaniem. Zdecydowanie korzystniejsze może być znalezienie wysokich kursów również wśród pobocznych rynków dotyczących np. sposobu zakończenia walki czy ilości rund, którą ona potrwa.

Obstawianie Babilon MMA z kodem promocyjnym

Zakłady bukmacherskie, które przygotowują na Babilon MMA 37 kursy chcą zachęcić nowych graczy do rejestracji konta. Jest tak w przypadku TOTALbet. Serwis, który dobrze znany jest z szerokiej oferty oraz wysokich kursów zapewnia nowym graczom atrakcyjny bonus powitalny. Aby z niego skorzystać, wystarczy podczas rejestracji konta wprowadzić kod promocyjny TOTALbet.

Babilon MMA - bukmacher - gdzie obstawiać

Walki podczas Babilon MMA 37 polecamy obstawiać u bukmachera TOTALbet. Jest to serwis, który stara się nawiązywać ofertą do największych konkurentów na rynku. TOTALbet już dziś znajduje się w ścisłej czołówce bukmacherów, którzy posiadają najlepsze warunki dla graczy obstawiających sporty walki. Jakie są największe zalety TOTALbet w przypadku obstawiania Babilon MMA?

  • Pełna oferta bukmacherska na Babilon MMA
  • Atrakcyjne kursy
  • Możliwość szybkiej rejestracji za pomocą bankowości elektronicznej
  • Intuicyjna strona internetowa i aplikacja mobilna na Androida

Babilon MMA 37 - kursy na walki

Każda kolejna edycja Babilon MMA to walki, które przykuwają uwagę fanów tego rodzaju sportu. Aby skutecznie obstawiać, warto prześledzić wszystkie pojedynki, które będą mieć miejsce. To pozwoli ocenić, czy tym razem warto zdecydować się na kupon SOLO, czy AKO z większą ilością typów.

Marcin Sianos (6-7-0) vs Patryk Dubiela (5-1-0)

Starcie Sianosa z Dubielą to walka wieczoru. Ten pierwszy to zawodnik o wielkich gabarytach. Mierzący prawie 2 metry i ważący niewiele mniej niż 120 kg Marcin Sianos wygrał swoje dwa poprzednie pojedynki w Babilonie. Patryk Dubiela próbuje natomiast przedrzeć się do czołówki poprzez walki z renomowanymi fighterami. Jest to prawdziwe starcie, w którym trudno wskazać faworyta.

Filip Tomczak (9-4-1) vs Maarten Wouters (12-8-0)

Przed walką wieczoru na ring wyjdą Tomczak i Wouters. Te drugi zastąpił kontuzjowanego Rafała Lewonia. Jest to podwójny mistrz belgijskiej federacji SHC. Przed polskim zawodnikiem nie lada wyzwanie, choć trzeba pamiętać, że jego rywal ostatni raz walczył w 2020 roku.

Sergiusz Zając (3-1-0) vs Piotr Walawski (11-8-1)

Kolejne interesujące starcie to te z kategorii półciężkiej. Wiele osób ciekawych jest dyspozycji Zająca. Choć jego kariera zaczęła się dopiero 3 lata temu, to warto docenić obecną serię 3 zwycięstw z rzędu. Walawski wygrał dwa swoje ostatnie pojedynki. Znany może być on z tego, że stawał na ringach już wielu federacji.

Jak skutecznie obstawiać Babilon MMA - poradnik

Babilon MMA to organizacja, która chce chwalić się tym, że tworzy pojedynki, w których trudno wskazać faworyta. Dzięki na Babilon MMA 37 kursy są dosyć wyrównane oraz atrakcyjne dla doświadczonych typerów. Jak skutecznie obstawiać tę organizację?

  • Sprawdź formę zawodników - przed obstawieniem na któregoś fightera sprawdź ich formę. Warto wziąć pod uwagę pojednki toczone w ostatnim czasie oraz doniesienia o formie z treningów. Znaczenie mają także odniesione kontuzje.
  • Bilans to nie wszystko - choć bilans może wiele powiedzieć o zawodniku, to nie może być on jedynym kryterium podczas obstawiania. Zdarza się, że zawodnicy większość porażek ponosili na początku kariery wskutek małego doświadczenia.
  • Poszukuj interesujących rynków - jeżeli nie przekonują Cię kursy na zwycięzcę walki warto nieco bardziej zagłębić się w ofertę bukmacherską. Wyższe kursy mogą dotyczyć wystąpienia nokautu oraz długości walki.
  • Korzystaj z promocji bukmacherskich - promocje u bukmacherów mogą sprawić, że przez pewien czas da się oszczędzić własne środki na grę. Różnego rodzaju freebety czy zakłady bez ryzyka zawsze są warte rozpatrzenia. Trzeba jednak pamiętać o dokładnym zapoznaniu się z regulaminem promocji.
  • Ustal budżet na grę - przed kolejną galą ustal ile środków jesteś w stanie przeznaczyć na grę. Po tym nie przekraczaj tej kwoty, ponieważ mogłoby to nadszarpnąć Twój budżet.