Organizacji mieszanych sztuk walki jest obecnie naprawdę dużo. Na przykładzie Polski możemy zauważyć tendencję wzrostową w tej kwestii. Regularnie powstają nowe organizacje, przez co konkurencja jest spora. Z perspektywy widza jest to zjawisko jak najbardziej pożądane. Dzięki temu regularnie możemy cieszyć się kolejnymi galami. Te z kolei, dostarczają nam wielu emocji sportowych. Wiąże się to również oczywiście z poszerzeniem ofert u bukmacherów.

Co to jest Bellator?

Bellator MMA jest organizacją mieszanych sztuk walki. Gale odbywają się co do zasady w Stanach Zjednoczonych od 2008r. Zdarzają się również wyjątki od tej reguły, ponieważ w samej Europie odbyło się ponad 40 edycji gal Bellator. Federacja obecnie nie wyróżnia się niczym wyjątkowym na tle swojej konkurencji. Nie wpływa to jednak na jej popularność, ponieważ ta jest stosunkowo wysoka. Nie bez powodu naliczyć można już blisko 300 odsłon tejże gali. Założycielem federacji jest amerykański biznesmen Bjorn Rebney, który był jej prezesem do czerwca 2014 roku.

Co ciekawe, gale są na tyle popularne, że są transmitowane nawet w Polsce. W przeszłości można było ich szukać na kanałach NC+, czy Canal+, jednak to już przeszłość. Obecnie transmisje gali Bellator należy szukać na kanale TVP Sport. Warto również wiedzieć, że do federacji należy kilku polskich zawodników. Obecnie mamy 4 reprezentantów - 3 mężczyzn i jedną kobietę:

  • Katarzyna Sadura (rekord 1-1)
  • Piotr Niedzielski (rekord 1-2)
  • Kamil Oniszczuk (rekord 0-2)
  • Maciej Różański (rekord 1-1)

Najlepszym rekordem wśród Polaków pochwalić może się Marcin Held. Walczył on w latach 2011-2016 i stoczył 14 walk. Przegrał zaledwie trzy z nich, co jest bardzo dobrym bilansem.

Bellator Typy

Dużo osób zastanawia się, czy walki tej amerykańskiej federacji można obstawiać w Polsce. Z pewnością nie mniej osób zastanawia się, czy Bellator typy mogą być dochodowe. To oczywiście zależy od wielu czynników. Uwzględniać trzeba bardzo dużo aspektów, aby móc cieszyć się pozytywnymi doświadczeniami. Warto zatem dokonać szczegółowej analizy każdej walki, aby zminimalizować ryzyko. W galach biorą udział profesjonaliści, a więc nic nie można uznać za pewnik. Doświadczeni zawodnicy mają duże umiejętności i każdy jest w stanie przechylić szalę na swoją stronę. Warto mieć to na względzie przed wyszukaniem Bellator typy.

Przeważnie najlepiej jest zdać się na siebie. Samodzielnie dokonując analizy danej walki, mamy większą świadomość tego, co może się wydarzyć. Nie oznacza to, że nie należy słuchać podpowiedzi specjalistów. Istnieje wiele typerów, których konikiem są sztuki walki. Mogą oni zwracać uwagę na szczegóły, których przeciętny typer nie dostrzeże. Zatem, szukając Bellator typy warto zerknąć w miejsca, gdzie takie informacje mogą się pojawiać. Bardzo dobrym miejscem będzie zatem grupa Zawód: Typer. Zrzesza ona typerów z różnych dziedzin, w tym od mieszanych sztuk walki. W dniu gali warto również sprawdzić Typy dnia.

Bellator obstawianie z kodem promocyjnym

Przed przystąpieniem do obstawiania Bellator typy, warto sprawdzić gdzie będzie to najbardziej korzystne. Podstawą bukmacherki jest wybieranie najbardziej optymalnych rozwiązań. Z tego względu, Bellator obstawianie z kodem promocyjnym może być bardzo korzystne. Bez wątpienia będzie to wartość dodana do naszego zakładu. Często istnieje możliwość odebrania darmowego zakładu, czy promocji ze zwrotem stawki. Pozwala to na znaczne zminimalizowanie utraty własnego kapitału. Dlatego też, zasadne będzie zapoznanie się z tym, jakie obecnie funkcjonują kody promocyjne.

Obstawianie gali Bellator jest możliwe w Polsce, za sprawą legalnych bukmacherów. Należy wybierać właśnie takie firmy, ponieważ te, które nie mają licencji mogą przysporzyć nam wiele problemów. Nietrudno jest natrafić na stronę, która finalnie okaże się być oszustwem. Warto również mieć na względzie, że gra u nielegalnych bukmacherów jest niezgodna z prawem. Z tego względu racjonalne jest korzystanie tylko i wyłącznie z licencjonowanych firm bukmacherskich.

Bellator kursy

Oferty firm bukmacherskich stale się poszerzają. Możliwe jest stawianie kuponów na bardzo różnorodne zdarzenia. W szczególności jeśli mowa o wydarzeniach sportowych i wydarzeniach towarzyszących sportowi. Nie inaczej jest, gdy mamy już swoje Bellator typy. Bez problemu możemy się w Polsce założyć z bukmacherem o walki z tej gali. Mowa tutaj oczywiście tylko i wyłącznie o legalnych bukmacherach.

Kursy mogą być wystawiane na bardzo różne rynki. W przypadku tej gali wszystko jest zależne od popularności danej walki. Naturalnym jest, że pojedynek cieszący się większym zainteresowaniem może posiadać bogatszą ofertę u bukmachera. Analogicznie, gdy zdarzenie przyciąga małe zainteresowanie, oferty może zabraknąć lub będzie ona bardzo okrojona. W przypadku gali Bellator kursy mogą być bardzo różnorodne. Trzeba na bieżąco śledzić interesującą nas ofertę. Gdy jej brak, zawsze można poprosić daną firmę o wystawienie zakładów. Należy jednak pamiętać, że bukmacher może to zrobić, lecz nie musi.

Bellator bukmacher - gdzie obstawiać

Obecnie na polskim rynku bukmacherskim nie wszędzie możemy postawić swoje Bellator typy. Takie przypadki pokazują nam, jak istotne jest posiadanie konta u wielu buków. Dzięki temu zawsze możemy dobierać najbardziej korzystne kursy i promocje. Ponadto, w sytuacji, gdy tylko jeden bukmacher oferuje jakieś wydarzenie, nie będziemy na stratnej pozycji. Realizacja tej podstawowej zasady bez wątpienia ułatwi nam zyskiwać jeszcze więcej. Sam fakt różnorodności kursów i promocji jest wystarczającym argumentem.

Jeżeli chodzi o Bellator bukmacher - gdzie obstawiać, to odpowiedzią jest bukmacher LVBet. Ten polski bukmacher z siedzibą w Katowicach, jest uprawniony do wystawiania takiej oferty. Warto zatem sprawdzić jaki jest LVBet kod promocyjny. Pozwoli nam to zapoznać się z promocjami u tego bukmachera.

Ofertę znajdziemy również u bukmachera Betclic. Pochodzący z Francji bukmacher przyzwyczaił nas już do faktu, iż nie lubi odstawać od reszty. Zakłady bukmacherskie Betclic rozwijają się bardzo szybko, co z pewnością cieszy jego użytkowników.

Podczas poprzednich edycji Bellator kursy wystawiał jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów, czyli STS. Trudno jednoznacznie określić, czy w przypadku nadchodzącej gali również będziemy mogli liczyć na ofertę. Jednakże, z uwagi na fakt, że w przeszłości miało to miejsce, nie można tego wykluczyć.