Sporty walki, a w szczególności MMA, w ostatnich latach stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Najlepszą i największą organizacją MMA na świecie jest bez wątpienia UFC. W ostatnich latach przyzwyczaiła ona kibiców do organizowania ponad 40 gal rocznie. Tak duża liczba wydarzeń daje możliwości na typy UFC prawie co tydzień. Gdzie obstawiać UFC? UFC kursy - czym się kierować? Jak wygrywać na UFC?

UFC typy - analizy i prognozy

Analizy i prognozy na typy UFC to coś, co z pewnością interesuje wielu graczy, którzy decydują się na obstawienie walk MMA. UFC typy bukmacherskie uwzględniają nie tylko takie parametry jak technika danego zawodnika czy jego ogólne umiejętności, ale również czynniki psychologiczne, formę, a także sytuację okołosportową, która w dużym stopniu może wpłynąć na ostateczny wynik.

Należy również wspomnieć, że typy na UFC są jedynie prawdopodobnym rezultatem i nie można traktować ich za pewnik. W UFC niespodzianki zdarzają się na każdej gali, poziom w amerykańskiej organizacji jest bowiem najwyższy na świecie i każdy z zawodników ma umiejętności, dzięki którym może przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Szczegółowe analizy i prognozy na UFC gracze znajdą na stronie Zawód Typer. Typy na UFC opublikowane przez najlepszych typerów pojawią się w Typach Dnia w dzień gali. Typy redaktorów są natomiast regularnie publikowane w zakładce Typy na UFC.

UFC Typy z bonusem

Wielu graczy interesuje się, czy można typować UFC z bonusem. Bukmacherzy, chcąc zachęcić do obstawiania, oferują możliwość wykorzystania bonusów na UFC. Warto przyjrzeć się najatrakcyjniejszym z nich.

UFC bonus Fortuna

Fortuna nie tylko posiada bogatą ofertę na UFC, ale również oferuje interesujące bonusy. Wykorzystując kod promocyjny Fortuna możemy otrzymać aż do 335 PLN na start. Bonus ten obejmuje zakład bez ryzyka do 300 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN oraz freebet od pierwszej wpłaty 10 PLN. Dodatkowo 5 PLN możemy otrzymać w ramach bonusu za udostępnienie kuponu.

 • Zakłady bez ryzyka do 300 PLN
 • Bonus bez depozytu 20 PLN
 • Bonus za 1. depozyt 10 PLN
 • Bonus za udostępnienie kuponu 5 PLN

UFC bonus Betclic

Betclic to oficjalny Partner Bukmacherski organizacji UFC. Obstawiając wydarzenia tej federacji, możemy zatem spotkać się z interesującym bonusem. Kod promocyjny Betclic gwarantuje zakład bez ryzyka do 50 PLN. W przypadku przegranego pierwszego kuponu w historii konta, otrzymamy zwrot stawki pomniejszony o podatek w formie freebetu. Aby maksymalnie wykorzystać bonus, należy postawić kupon za 57 PLN.

UFC bonus Superbet

Chcąc obstawiać UFC z bonusem, warto przyjrzeć się również ofercie Superbet. Korzystając z kodu promocyjnego Superbet otrzymamy pakiet powitalny do 3755 PLN. Lista bonusów, które składają w cały pakiet przedstawia się następująco:

 • Tygodniowy cashback do 3500 PLN
 • Bonus od 1. wpłaty 100% do 200 PLN
 • Freebet 35 PLN za pierwszy depozyt
 • Freebet 20 PLN w aplikacji mobilnej

UFC bukmacher - gdzie obstawiać UFC

Gdzie można obstawiać typy na UFC? UFC to największa organizacja MMA na świecie. To sprawia, że każdy legalny bukmacher stara się posiadać w swojej ofercie zakłady na UFC. Zastanawiając się nad tym, gdzie obstawiać UFC, warto zaznaczyć, że oficjalnym Partnerem Bukmacherskim UFC jest Betclic. Z tego powodu bukmacher ten posiada niezwykle bogatą ofertę na wydarzenia największej organizacji MMA na świecie.

Ofertę Betclic na UFC gonią jednak konkurenci. W wyścigu o najbardziej atrakcyjny pakiet zakładów bukmacherskich na UFC wysokie miejsca zajmują również Fortuna, STS czy LV BET.

UFC Fortuna

UFC Fortuna, czyli jeden z najważniejszych legalnych bukmacherów, który oferuje kursy i zakłady na gale organizacji UFC. Fortuna w swojej ofercie posiada szeroki zakres zakładów bukmacherskich na poszczególne walki. Przeważnie, poza podstawowymi kursami na zwycięzcę danego pojedynku, możemy znaleźć jeszcze około 30 innych zakładów.

Niezwykle istotnym aspektem, który sprawia, że zakłady bukmacherskie Fortuna UFC są jednymi z najpopularniejszych na runku, jest fakt, iż Fortuna jako jedyny bukmacher posiada prawa do transmisji walk z gal UFC. Starcia emitowane są bez komentarza. Aby mieć dostęp do transmisji należy być zarejestrowanych użytkownikiem i posiadać środki na swoim depozycie w przeciągu poprzednich siedmiu dni. Fortuna to jedyny bukmacher na rynku, który posiada prawa do transmisji walk UFC.

UFC Betclic

Betclic jest oficjalnym Partnerem Bukmacherskim UFC, a to sprawia, że posiada on niezwykle bogatą ofertę na wydarzenia tej organizacji. Zakłady bukmacherskie Betclic posiada nieco mniej dodatkowych zakładów na poszczególne pojedynki niż Fortuna. Zazwyczaj, poza podstawowymi kursami na zwycięzcę walki, znajdziemy od siedmiu do dziesięciu dodatkowych zakładów. Wśród nich jest liczba rund, metoda zwycięstwa, a także czy walka zakończy się w pierwszej minucie.

UFC STS

W STS spotkamy się z bardzo zbliżoną ofertę na UFC do tej, którą znajdziemy w Betclic. Na poszczególne pojedynki znajdziemy około 8 dodatkowych zakładów. Nieco bogatszą ofertą wyróżniają się walki wieczoru, czy pojedynki, w których mierzą się najpopularniejsi zawodnicy. Przy tego typu starciach znajdziemy więcej dodatkowych zakładów, jednak ich liczba jest i tak znacznie mniejsza niż w Fortunie.

UFC LVBET

LV BET UFC to kolejny bukmacher, który może pochwalić się ofertą na gale największej organizacji MMA na świecie. Zakłady bukmacherskie LVBET prezentują bogatszą ofertę niż STS czy Betclic. Liczba dodatkowych rynków odbiega jednak od tej, którą możemy znaleźć w Fortunie. W przypadku LVBET nie możemy również liczyć na transmisje live z walk UFC.

Darmowe typy na UFC

Darmowe typy UFC? Promocje na UFC? Darmowe typy na UFC można znaleźć w dzień gali w Typach Dnia na Zawód Typer. Warto również szukać inspiracji na grupie Zawód Typer na Facebooku.

UFC typy bukmacherskie: kursy

Kursy bukmacherskie na UFC znajdziemy zazwyczaj w ofercie wszystkich dostępnych bukmacherach. Organizacja UFC jest jedną z największych na świecie, więc wysoka dostępność na zakłady bukmacherskie UFC nie powinna dziwić.

Wystawianie kursów na gale UFC z perspektywy bukmachera z pewnością nie należy do najłatwiejszych zadań. Każdy z zawodników walczących dla tej organizacji prezentuje bowiem wysoki poziom i cały wachlarz umiejętności. Zdarzają się też missmatche, jednak w większości pojedynków trudno wytypować faworyta. Zdarza się, że u dwóch różnych bukmacherów, w tym samym pojedynku, faworytem jest kto inny.

Typy UFC: rodzaje zakładów bukmacherskich

Jakie są rodzaje zakładów bukmacherskich na UFC? Amerykańska organizacja jest jedną z najpopularniejszych na świecie, dlatego oferta na UFC jest bardzo obszerna. Poza podstawowymi zakładami, takimi jak kto wygra dany pojedynek, znajdziemy między innymi kursy na to, w jaki sposób zakończy się starcie. W przypadku tego typu zakładów mamy do wyboru nokaut, poddanie, dyskwalifikację, poddanie przez sędziego bądź decyzję sędziów punktowych.

Kolejny rodzaj zakładów bukmacherskich na UFC to kiedy zakończy się pojedynek. W przypadku UFC walki toczone są na dystansie trzech lub pięciu rund. Każda z nich regulaminowo trwa pięć minut. Gracze mogą wytypować, jak długo potrwa walka, a w przypadku niektórych bukmacherów też to, czy walka zakończy się w przeciągu pierwszych 60 sekund. Najpopularniejsze zakłady prezentują się następująco:

 • Koniec w 1, 2 lub 3 rundzie
 • Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej
 • Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
 • Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
 • Walka zakończy sie przez poddanie
 • Dany zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
 • Dany zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
 • Dany zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
 • Dany zawodnik wygra przez poddanie
 • Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy
 • Dany zawodnik wygra całą walkę w 1, 2 lub 3 rundzie

UFC Typy na dziś

Każdy przy okazji gali chciałby mieć najlepsze typy na UFC. Bardzo rozsądnym podejściem jest jednak dokonywania samodzielnej analizy, ponieważ mamy wtedy większą świadomość tego, co dodajemy na swój kupon. Oczywiście nie każdy może czuć się na siłach w dziedzinie sportów walki i woli zaufać osobom bardziej zaznajomionych w danej dziedzinie.

UFC typy na dziś najskuteczniejsze są w dzień gali. Wtedy bowiem wiadomo, czy każdy z zawodników wypełnił limit wagowy. Brak zrobienia wagi często oznacza, że dany zawodnik może być bardziej osłabiony w czasie walki z powodu wycieńczającego procesu zbijania wagi.

UFC sposoby na skuteczne obstawianie

Sposoby na skuteczne obstawianie UFC, czyli jak grać, żeby wygrać? Analizy i prognozy na walki UFC gracze znajdą między innymi na stronie Zawód Typer. Jak jednak samemu przeprowadzić szczegółową analizę konkretnych walk? Warto wyróżnić kilka istotnych aspektów, na które należy zwrócić uwagę chcąc skutecznie obstawiać UFC.

 • zapoznanie się z bilansem zawodnika
 • sprawdzenie ostatnich walk
 • zestawienie ostatnich przeciwników zawodnika
 • obserwacja formy zawodnika
 • analiza z ważenia zawodników
 • zweryfikowanie słabych i mocnych obu walczących stron

Co to jest UFC?
UFC jest to amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki. Funkcjonuje od 1993 roku i uchodzi za najlepszą organizację tego typu na świecie.
Gdzie są najlepsze kursy na UFC?
Kursy na UFC mogą się znacząco różnić. Warto porównywać ofertę wszystkich bukmacherów posiadających zakłady na UFC. Wtedy możliwe będzie wybranie najbardziej korzystnej opcji.
Co najlepiej obstawiać na UFC?
Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od walki i od naszej analizy. W niektórych przypadkach bardziej racjonalny będzie typ na zwycięzcę pojedynku, w innych na przykład na liczbę rund.