Move Federation jest pierwszą federacją piłkarską w Polsce. W jej ramach na boisku będą rozgrywały się mecze pomiędzy influencerami, gwiazdami internetu, celebrytami i wieloma innymi ważnymi postaciami. Pierwsze takie wydarzenie miało miejsce w sobotę 19 listopada 2022 roku na Arenie Gliwice. Bez wątpienia organizatorzy postarali się co wyboru zawodników poszczególnych starć, co przyczyniło się do rozpromowania wydarzenia.

O co chodzi w Move Federation?

Opisywana federacja piłkarska swoje pierwsze wydarzenie zorganizowała w listopadzie 2022. Mogliśmy na niej zobaczyć wiele znanych nazwisk. Move Federation typy w tym przypadku były bardzo ciekawą kwestią. Na to wydarzenie sportowe składa się z 20 minut gry, a to oznacza, że jedna połowa opiewa na 10 minut. Pomiędzy dwoma częściami meczu zawodnicy otrzymują 5 minut przerwy. Warto przypomnieć, że na 120 sekund można wprowadzić na murawę superbohatera. Jest to zawodnik mający wysokie umiejętności.

Bez wątpienia cała gala przyciągnęła wielu odbiorców, a to za sprawą znanych nazwisk i ciekawego ukazania nowej federacji. Nie każdy wiedział, w jaki sposób gala będzie się odbywać, co jeszcze bardziej budowało w widzach napięcie. Wiadomo, że włodarze opisali zasady całego wydarzenia jeszcze przed jej rozpoczęciem. Był to przede wszystkim czas trwania, liczba osób w składzie, czy też dodatkowe bonusy.

Możemy śmiało stwierdzić, że Move Federation może być szansą na trafione kupony. Wszystko za sprawą faktu, że wydarzenie opiera się na naszym sporcie narodowym. Wielu pasjonatów piłki nożnej będzie zachwyconych tym aspektem i z pewnością łatwiej im będzie wytypować zwycięzców danego spotkania. Jest to zatem szansa na zarobek, jeśli odpowiednio przeanalizujecie jej wszystkie szczegóły.

Move Federation - Kursy

Jak powstają i na czym skupiają się kursy bukmacherskie Move Federation? Jak możecie się domyślać, sprawa wygląda dosyć podobnie do innych wydarzeń sportowych. Mowa oczywiście o sprawdzaniu statystyk i analiz przedstawianych przez różne źródła.

Warto mieć na względzie, że wiele kursów może zmienić się w jednej chwili przez kontuzję występującą w danej drużynie. Pomimo dalszej gry zawodnika, szansę na wygraną mogą zmaleć, zwłaszcza jeśli ten jest jednym z najlepszych graczy w drużynie. Zwróćcie jednak uwagę na fakt, że podczas przygotowań również może dojść do kontuzji, która jest w stanie wykluczyć zawodnika całkowicie z meczów.

Obstawiać możecie nie tylko wygraną drużynę, ale również remisy. Możliwością wartą uwagi są także tak zwane zakłady z podpórką. Nie są to jednak jedyne opcje, jakie oferuje Fortuna. To właśnie ten bukmacher ma wyłączność na przedstawianie kursów obejmujących to wydarzenie sportowe. Obstawiać możecie także, czy superbohater strzeli gola dla drużyny lub, czy sam bramkarz zdobędzie bramkę. Możliwe są także typy na to, czy któraś grupa zawodników zdobędzie bramki 3 razy z rzędu.

Wartym uwagi jest również typ na to, czy będzie rzut karny. Oczywiście obstawiać możecie także liczbę goli, czy też wygrane, które raczej należą do tych standardowych opcji.

Move Federation - Typy

Wiele osób nie do końca ma pojęcie, co najlepiej obstawiać w Move Federation. W przypadku wydarzeń z tego eventu, polecamy zasięgać opinii analityków, czy kursów bukmacherów, jednak warto opierać się także o swoje doświadczenie w typowaniu. Przede wszystkim należy zapoznać się ze składem personalnym poszczególnych drużyn.

Analiza zawodników Move Federation może zostać wykonana właśnie przez was, typerów. Z tego też względu warto sprawdzić wywiady i social media tych najbardziej obiecujących dla was osób. Dzięki temu albo utwierdzicie się w swojej decyzji co do obstawiania na ich korzyść lub po prostu z niej zrezygnujecie. Takie starania są dobre do tych większych zakładów, które gwarantują duży zysk.

Portal zawódtyper.pl co miesiąc nagradza swoich najbardziej aktywnych i najskuteczniejszych w typowaniu użytkowników. Dla jednego z 10 najlepszych typerów przewidujemy atrakcyjne nagrody. Jeśli chodzi o wygraną, to jest to przede wszystkim 1000 PLN we freebetach. Dodatkiem do takiej nagrody jest bluza Zawód Typer. Sprawdzajcie regularnie naszą zakładkę typy dnia, żeby być na bieżąco i mieć szansę sięgnąć po nagrodę!

Obstawianie Move Federation z kodem promocyjnym

Bukmacher Fortuna dość szybko po powstaniu Move Federation zadbał o to, żeby nawiązać z federacją ścisłą współpracę. W efekcie tego wydarzenie obstawiać można wyłącznie na Fortunie. Jeśli chcecie zyskać dodatkowe bonusy i inne korzyści, zachęcamy do założenia konta u bukmachera z naszym kodem promocyjnym. W ten sposób uzyskacie dostęp do bonusu powitalnego Fortuna.

Kod promocyjny może przydać się właśnie podczas obstawiania wydarzeń z Move Federation. Fortuna oferuje nam przede wszystkim zakład bez ryzyka aż do 600 zł. Tym sposobem możemy stawiać kupony na wydarzenie, nie obawiając się utraty środków. Oprócz tego mamy zagwarantowany również bonus bez depozytu w wysokości 20 zł, a także freebet od pierwszej wpłaty. Nie wiecie co warto obstawiać na Move Federation? Zajrzyjcie do naszej zakładki Typy Dnia. Tam znajdziecie wiele propozycji.

Move Federation Bukmacher - Gdzie obstawiać?

Jak wygląda obstawianie meczów Move Federation? Bukmacher Fortuna zagwarantował sobie możliwość obstawiania wydarzeń z Move Federation na wyłączność. Oznacza to, że tylko u tego operatora możecie obstawiać Move Federation. Żeby móc dobrze wytypować zwycięzców gali, to z pewnością musicie znać zasady Move Federation. Prawdziwy typer przed podjęciem decyzji co do ostatecznego zakładu sprawdzi kursy, jakie są przewidywane przez analityków. O czym warto pamiętać przy obstawianiu?

Oczywiście ważnym elementem jest znajomość drużyn na Move, które wystąpią w trakcie całego wydarzenia. Dzięki świadomości tego, kto odbędzie mecz, z kim będzie wam łatwiej przepowiedzieć zwycięstwo jednej z nich. Wiadomo jednak, że na tak nowym przedsięwzięciu nie do końca jesteśmy w stanie przewidzieć rozwój wydarzeń. Bukmacher Fortuna zadbał podczas pierwszej gali, żeby typy prezentowały się atrakcyjnie, a oferta była odpowiednio zróżnicowana.

Move Federation - Zawodnicy

Z pewnością każdy z nas spodziewał się, że pierwsza edycja nowej federacji nie mogła się obyć bez topowych nazwisk wielkich gwiazd i influencerów. Jest to bez wątpienia idealny sposób na rozpromowanie nowego wydarzenia w świecie freaków. Co więcej, poza oglądalnością samego wydarzenia, tacy zawodnicy przynoszą wysoką liczbę odbiorców na przykład podczas konferencji, które również się odbywają.

W tym miejscu warto zatem przypomnieć, że w wydarzeniu wzięli udział włodarze jednej z najpopularniejszych gal freakfightowych, czyli Fame MMA. Poza Wojtkiem Golą, czy Michałem "Boxdelem" Baronem mogliśmy zobaczyć członków Teamu X, czy też Natsu World. Nie obyło się także bez obecności Kacpra Błońskiego przeciw drużynie prowadzonej przez Bandurę. Kogo jeszcze mogliśmy oglądać?

Oczywiście nie mogło zabraknąć innych członków nieistniejących już ekip, takich jak, chociażby Mateusz "Tromba" Trąbka, który pojawił się jako kapitan jednej z grup. Zamieszanie zdecydowanie wzbudził także team WK prowadzony przez Owcę. Bez wątpienia osiem wybranych przez włodarzy federacji piłkarskiej drużyn stworzyło świetne show, które wielu widzów chętnie oglądało i obstawiało. Czy możemy liczyć na kolejną edycję? Z pewnością się na to zapowiada.

Jak skutecznie obstawiać Move Federation - poradnik

Move Federation jest tworem stosunkowo młodym, dlatego skuteczne typowanie wydarzeń z pierwszej edycji gali nie było łatwe. Bogatsi o wiedzę, jak przebiegały spotkania i czego można mniej więcej spodziewać się po poszczególnych celebrytach. A to już początek drogi do sukcesu.

Przede wszystkim należy również jak najlepiej zaznajomić się z zasadami meczów Move Federation. A te są prawdziwe zakręcone. Gole zdobyte zza połowy, bądź w sposób ekwilibrystyczny oznaczają dodatkowe premie. Podczas pierwszej gali Move Federation mieliśmy do czynienia z meczami, w których na boisku zauważalna była dysproporcja w jakości poszczególnych drużyn. Kluczowe przed obstawianiem jest zatem bliskie przyjrzenie się sylwetkom uczestników spotkań.

Najważniejsze zasady obstawiania Move Federation:

  • opanuj i zaznajom się z zasadami, jakie panują podczas meczów Move Federation
  • zapoznaj się ze składami poszczególnych drużyn
  • skupiaj się na innych typach, aniżeli wygrany/przegrany
  • nie obstawiaj wyłącznie faworytów

Druga gala Move Federation została już zapowiedziana i potwierdzona. Odbędzie się ona 7 października 2023 roku. Wydarzenie prawdopodobnie wystartuje o godzinie 20:00 tak samo, jak miało to miejsce podczas pierwszej edycji. Wówczas będziecie mieli okazję do przetestowania nabytej wiedzy i poprawnego wytypowania zdarzeń na kuponach.


Co to jest Move Federation?
Move Federation to pierwsza w Polsce federacja piłkarska, w której główną rolę odgrywają influencerzy i celebryci.
Gdzie są najlepsze kursy na Move Federation?
Move Federation obstawiać możecie tylko w Fortunie. Co za tym idzie, to właśnie u tego bukmachera znajdziecie najlepsze kursy na galę.
Gdzie obstawiać Move Federation?
Ofertę zakładów na Move Federation na wyłączność posiada bukmacher Fortuna.
Co najlepiej typować na Move Federation?
Mecze Move Federation bywają wyjątkowo nieprzewidywalne, więc rekomendujemy obstawianie podczas ich przede wszystkim liczby goli.