Typy Oktagon MMA

Aktywne typy

Starsze typy

Oktagon MMA to czesko-słowacka organizacja, która istnieje od 2017 roku. Od tego czasu zyskuje ona stale na popularności i to nie tylko w krajach, w których została założona. W ringu Oktagon MMA mierzyli się już Polacy i podobnie będzie na kolejnych galach. Poniżej przedstawiamy wszystko, co warto wiedzieć!

Co to jest Oktagon MMA?

Oktagon MMA zostało założone przez Pavola Nerude oraz Ondřeja Novotný'ego. Jest to organizacja zajmująca się tworzeniem gal na zasadach MMA. Pierwsza z nich odbyła się 27 lipca 2017 roku w Pradze. Większość wydarzeń organizowana jest w krajach założycielskich - w Czechach i na Słowacji. Kilka edycji odbyło się także w Niemczech. Podobnie było w przypadku ostatniego Oktagon MMA 44. Tym razem jednak uczestnicy będą ze sobą walczyć na korcie tenisowym Stvanice w Pradze.

Gale Oktagon MMA cieszą się dużym zainteresowaniem w Polsce ze względu na udział w nich polskich zawodników. Na Oktagon Prime 3 z lutego 2020 roku. Mateusz Legierski został mistrzem organizacji. I cieszył się tym tytułem aż do końca 2020 roku.

Oktagon MMA 45 walki

W kolejnej edycji, która odbędzie się 29 lipca w czeskiej Pradze dojdzie do ciekawie zapowiadanych starć. Walka wieczoru to starcie o tymczasowy pas mistrzowski. Stoczą ją ze sobą GrudzinMate Sanikidze i Belg Losene Keita. Obaj legitymują się bilansem, który może wzbudzać respekt.

Interesująco zapowiada się też rywalizacja pomiędzy Czechem Danielem Skvorem i Szwedem Nerminem Hajdarpašiciem.  Pierwszy z nich do tej pory 5 razy wygrał, a 3 razy schodził z ringu jako pokonany. Hajdarpasić będzie musiał zmagać się z publicznością, która będzie pewnie za jego przeciwnikiem. Ma on bilans 4-1-1.

Napewno na ringu zobaczymy też doświadczonych Karlosa Vemole i Ivana Buchingera. Na tę chwilę jednak czekamy jeszcze na informację o tym, kto będzie ich rywalem.

Typy na Oktagon MMA

Największą popularnością cieszy się zawsze typowanie walki wieczoru. To na nią czeka najwięcej fanów sztuk walki, ponieważ często jest to starcie o pas. Podobnie jest w przypadku typerów. W związku z tym na Oktagon MMA typy na ostatnią walkę danej gali cieszą się największym wzięciem.

Aby skutecznie obstawiać, warto już wcześniej przeanalizować sytuację zawodników. Ich ostatnia forma, całościowy bilans oraz dodatkowe informacje napływające z mediów to istotne dane dla każdego typera. Najlepsi bukmacherzy już na długo przed galą prezentują kursy, ale nie zawsze ich wysokość powinna być czynnikiem decydującym.

Obstawianie Oktagon MMA z kodem promocyjnym

Obstawianie MMA może być świetną przygodą. Szczególnie dla osób, które nie korzystały jeszcze z ofert powitalnych u bukmacherów. Dzięki temu po rejestracji można uzyskać szereg bonusów, które pozwolą na dłuższe typowanie. Przykładem jest bukmacher GoPlusBet. Pierwszy zagrany kupon jest objęty promocją zakładu bez ryzyka do 500 PLN. Aby z niego skorzystać, należy wpisać podczas rejestracji kod promocyjny GoPlusBet.

Kursy na Oktagon MMA

Ze względu na rosnącą popularność sportów walki u polskich bukmacherów kursy prezentują się coraz ciekawiej. Sama oferta u niektórych bukmacherów dodawana jest krótko po ogłoszeniu karty walk. Najczęściej wtedy trzeba jednak zadowolić się tylko rynkami dotyczącymi tego, kto wygra. Aby obstawiać inne rynki, trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Na każdej gali Oktagon MMA typy pozwalają na stworzenie atrakcyjnego kuponu AKO. Najwięksi specjaliści w obstawianiu próbują wytypować wszystkie walki, choć zazwyczaj nie jest to idealnym rozwiązaniem. Nawet mając szeroką wiedzę bardziej opłacalne może być skupienie się tylko na kilku pojedynkach.

Oktagon MMA bukmacher - gdzie obstawiać

Po dokładnej analizie typów warto wybrać bukmachera, który będzie najlepszy do obstawiania Oktagon MMA. W tym miejscu polecamy GoPlusBet. To stosunkowo młody bukmacher, który już dziś może pochwalić się naprawdę obszernym portfolio. Podobnie jest w przypadku sportów walki i gali Oktagon MMA.

Pod kątem wielu organizacji sztuk walki doskonale prezentuje się Fortuna. To serwis, w którym często najszybciej pojawiają się walki już niedługo po tym, jak zostają ogłoszone. Dla nowych użytkowników polecamy szczególnie bonus powitalny, a w nim m.in. freebet 20 PLN. Aby móc cieszyć się każdym elementem promocji należy podczas rejestracji wprowadzić kod promocyjny Fortuna.

Jak skutecznie obstawiać Oktagon MMA? Poradnik

Nawet najbardziej doświadczeni typerzy muszą posługiwać się pewnymi strategiami, które są specyficzne dla sportów walki. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz zdobywanym informacjom można znacznie zwiększyć swoje zyski, gdy do kuponu dodawane są Oktagon MMA typy. Jak skutecznie obstawiać Oktagon MMA?

  • Poznaj zasady MMA - przed obstawianiem przeczytaj dokładnie zasady MMA. To pozwoli Ci skutecznie korzystać z szerszej ilości rynków dotyczących np. konkretnych rund. Dodatkowo zdecydowanie łatwiej będzie Ci analizować przeszłe starcia na podstawie teoretycznej wiedzy.
  • Typuj nie tylko na zwycięzcę - zazwyczaj bukmacherzy udostępniają pełną ofertę na krótko przed galą. Pomimo tego warto poczekać i wziąć pod uwagę kursy na dane rundy, to czy będzie mieć miejsce nokaut. Jest to dobrą opcją, szczególnie gdy kurs na zwycięzcę, który jest faworytem jest bardzo niski.
  • Obstawiaj na żywo - jeśli wybrany bukmacher na to pozwala typuj na żywo. Wspomagaj się wtedy transmisją, która pomoże Ci na bieżącą analizę tego, co dzieje się na ringu.
  • Sprawdź aktualną formę zawodnika - ogólny bilans walk nie zawsze jest miarodajny. Możliwe, że duża część porażek została poniesiona przez zawodnika na początku kariery lub tylko z bardzo mocnymi rywalami. Zdecydowanie ważniejsza jest forma w ostatnich miesiącach.
  • Prześledź historię kontuzji - zawodnicy, którzy w ostatnim czasie przebyli kontuzję mogą być w słabszej dyspozycji niż wskazuje ich ogólny potencjał. Jeśli wcześniej uznawany za faworyta uczestnik gali nagle odniósł kontuzję, to jego szanse na zwycięstwo nawet po jej pełnym wyleczeniu mogą nagle się obniżyć.
  • Ranga walki ma znaczenie - nieraz starcia o pas mistrzowski rozgrywane są w nieco innym stylu niż pozostałe walki. Obaj zawodnicy czują wtedy napięcie związane z rangą walki i nie chcą jednym niepewnym ruchem ryzykować porażki. Warto wziąć to pod uwagę nawet w rywalizacji, gdzie występuje znaczny faworyt.
  • Miejsce walki - każdy najlepiej czuje się u siebie. Tak samo jest z walczącymi w Oktagon MMA. Zawodnicy, którzy toczą starcia w swoim kraju lub nawet mieście będą niesieni przez doping fanów. Zawsze zwiększa to szanse takiego sportowca.


Co to jest Oktagon MMA?
Oktagon MMA to czesko-słowacka organizacja promująca gale MMA.
Gdzie są najlepsze kursy na Oktagon MMA?
Najbardziej atrakcyjne kursy na Oktagon MMA znajdują się u bukmachera GoPlusBet.
Co najlepiej typować na Oktagon MMA?
Największą popularnością cieszy się w Oktagon MMA typy na zwycięzcę. Warto jednak obstawiać także sposób wygranej oraz zakłady na rundy.