THE WAR TYPY

Właściciele The WarDenis Załęcki i Lena Domańska
Bukmacher na The War 5Legalni bukmacherzy
Gwiazdy gali The War 5Dominik Owsiany, Mikołaj Homa, Michał Kuźniak, Miłosz Wodecki, Szymon Sołtys, Miłosz Wąsik, Dariusz Kiełczewski i Łukasz Szmajda

O federacji The War mogliśmy usłyszeć w roku 2021. To właśnie wtedy cały polski freak fightowy świat obiegła informacja, że może pojawić się nowy projekt. Wzbudziło to niemałe zainteresowanie, zwłaszcza że jej pomysłodawcą jest nie kto inny jak Denis Załęcki oraz Lena Domańska. Federacja ma na celu konfrontować w walce między innymi kibiców, zachowując przy tym należyty szacunek z obu stron. Gdzie obstawiać The War i kiedy najbliższa gala?

The War Dla Typerów - Obstawianie Gali

Jak wiadomo, wszelkie gale typu freak fight to przede wszystkim masa emocji związana nie tylko z zawodnikami, ale i ich konfliktami między sobą. Opinia publiczna wręcz uwielbia kłótnie występujące pomiędzy znanymi nazwiskami. Często odbywają się one właśnie podczas konferencji mających miejsce przed ostatecznym rozwiązaniem konfliktu. Jak to się ma do federacji, której pomysłodawcą jest Denis Załęcki, który słynie z walk na gołe pięści?

Odpowiedź na to pytanie może być zdecydowanie zaskakująca. Według dostępnych informacji mężczyzna przyznał, że osoby biorące udział w wydarzeniu są bardzo honorowe i mają do siebie wzajemny szacunek. Zapewnił on, że żadnych oczekiwanych przez odbiorców awantur nie będzie ani przed galą, ani po jej zakończeniu. Najważniejsze, aby wygrał lepszy z zawodników. Takie słowa zostały wypowiedziane na konferencji prasowej przed startem projektu.

Jak wiadomo, gale freak fightowe to także możliwość zarobienia pieniędzy i to nie tylko przez zawodników. The War typy mogą umożliwić zarobienie niemałych sum również osobom, które takie wydarzenia oglądają i dobrze analizują profile zawodników podejmujących się takich wyzwań. Wiele osób nie ma pojęcia o tym, czy można obstawiać walki z federacji The War. Czy jest taka możliwość?

Obstawianie The War

Aby realnie móc obstawiać gale The War, warto zapoznać się z ważnymi szczegółami, bez których nie może się to udać. Mowa oczywiście o zawodnikach biorących udział we wskazanej edycji gali, czyli karcie walk. To właśnie w niej znajdziemy informacje na temat tego, kto będzie mierzył się, z jakim zawodnikiem i w którym momencie gali będzie to miało miejsce. Dzięki takiej świadomości będziecie mogli trafniej ocenić sytuację.

Jeśli chodzi o jakiekolwiek przewidywania, to musimy być niestety zdani na siebie. Wszystko za sprawą faktu, że aktualnie w internecie The War typy i kursy są raczej trudnodostępne. Wiele zatem zależy od waszej analizy, którą oprzecie o znajomość danych postaci, które biorą udział w wydarzeniu. Warto jednak wspomnieć o fakcie, że typerzy nie mają czego szukać na gali Załęckiego, jeśli rzeczywiście chcą coś zarobić, a nie oczekiwać sportowych emocji.

Okazuje się bowiem, że w tym momencie nie ma żadnej możliwości obstawiania gali The War, gdyż żaden bukmacher nie prowadzi takiej oferty. Pozostaje jedynie przewidywanie zwycięzców starć na własną rękę, gdyż nie ma takiej oferty w legalnych źródłach.

The War Typy - Zawód Typer

Pomimo faktu, że gala The War nie jest w tym momencie możliwa do obstawiania, to warto skupić się na innych wydarzeniach, które taką możliwość mają. Mowa oczywiście o fakcie, że nasza platforma może okazać się niemałą gratką dla fanów czerpania zysków z obstawiania. Na naszej stronie internetowej znajdziecie szeroki wybór kodów promocyjnych dla znanych w całej Polsce legalnych bukmacherów. W naszym portalu znajdziecie newsy i analizy ściśle związane z tematyką:

Możemy pochwalić się faktem, że wszelkie nowinki, które odnoszą się do bukmacherki, są przede wszystkim skupione wokół gal typu freak fight. Dzięki temu jesteśmy cennym źródłem informacji, który dzieli się ważnymi treściami, jak najszybciej jest to możliwe. Każde takie wydarzenie wiąże się z naszą analizą w postaci karty walk, szczegółów samej gali, zawodników biorących udział, potencjalnych kursów, czy też ostatecznych wyników. Z nami zawsze będziecie na bieżąco!

Darmowe Kursy The War

Czy można w Internecie znaleźć The War typy, które będą darmowe? Przypominamy, że ten rodzaj informacji jest ogromnie przydatny podczas przewidywania wyników spotkań dwóch zawodników w walce. Warto przypomnieć, że podczas ostatnich edycji federacji Załęckiego oraz Domańskiej nie było możliwości obstawiania wyników u legalnych bukmacherów. Pamiętajcie, że nie wszystkie internetowe oferty są zgodne z prawem.

Warto mieć na względzie, że zanim założycie zakład u jakiegoś buka, warto sprawdzić, czy jego nazwa widnieje w rankingu legalnych bukmacherów. W ten sposób będziecie pewni, że wasze pieniądze mają szansę na podwojenie i nie zostaną nielegalnie od was skradzione. Jest to bardzo ważna kwestia i warto się jej trzymać, zwłaszcza w przypadku tak niszowych wydarzeń. Oszuści czekają na typerów szukających atrakcyjnych okazji.

The War Typy - Zawodnicy

Jak wygląda kwestia zawodników w federacji The War? Kogo możemy zobaczyć w walce, podczas której liczy się honor i szacunek? Warto przypomnieć, że wspomniane wydarzenie cechuje raczej nietypowe zestawienie zawodników. Z tego też względu, możemy oglądać turnieje nie tylko 1 VS 1, 2 VS 2, ale także 3 VS 3, czy też 5 VS 5. Zdecydowanie nie jest to sposób walki, który obserwujemy na podobnych galach tego rodzaju.

Nie możemy pominąć faktu, że wśród zawodników gali niekiedy znajduje się i jej organizator, czyli oczywiście Denis Załęcki. Nie ma w tej sytuacji nic innego, gdyż poza walkami na gołe pięści, mogliśmy go oglądać podczas starć w federacji High League. Pamiętajcie, że w turnieju zawodnicy walczą o pulę wygranej w postaci 150 tysięcy złotych. W ostatniej gali można było obserwować drużyny, takie jak Elana i Stal, Górnik Wałbrzych, Sithowie, czy też Sportowca Wisłoka Dębica.

W pierwszej z wymienionych drużyn znajdował się nie kto inny, jak właściciel gali. Poza wspomnianymi drużynami mogliśmy obserwować także zawodników biorących udział w pojedynczych starciach. Wśród nich znaleźli się między innymi Michał “Komandos” Więcławski, Dawid „Żołnierz” Skowroński, Nazar „Młot” Onyshchenko, czy też Sergiusz Zając. Oczywiście nie jest to cała lista nazwisk, które się na gali pojawiły.

Zasady The War

Nie każdy zdaje sobie sprawę z faktu, że gala the war znacząco różni się od pozostałych wydarzeń tego typu. Wszystko z powodu aspektu, że nie do końca mamy do czynienia z profesjonalną walką. Starcia poszczególnych osób uczestniczących w gali odbywają się na gołe pięści, czego raczej nie zobaczymy w przypadku High League czy też Fame MMA. Od niedawna jednak na gali pojawiają się małe rękawice w celu zniwelowania mocnych urazów.

Mowa oczywiście o ochronie dłoni się bijących, gdyż siła uderzeń jest taka sama. Co jeszcze wyróżnia ten rodzaj wymiany ciosów pomiędzy zawodnikami? Zdecydowanie będzie to fakt walk w postaci formacji 3 vs 3? Co to właściwie oznacza w przypadku tego wydarzenia? W tym przypadku dwie drużyny składają się z 3 zawodników plus dodatkowo jednego rezerwowego po każdej stronie. Takie osoby często się przydają.

Mimo zachowanych zasad bezpieczeństwa pojedynki rozmaitych zawodników należą raczej do tych mocno krwawych i nierzadko kończą się poważnymi kontuzjami. Całość ma jednak dzięki temu swój niepowtarzalny klimat i wyróżnia się na tle innych wydarzeń tego rodzaju. Nie wolno jednak zapominać o zasadach związanych z brakiem limitu czasowego, który możemy zaobserwować na innych wydarzeniach tego rodzaju.

W tej sytuacji gra toczy się do zakończenia walki przez samych zawodników. Co wchodzi w skład takich decyzji? Będzie to przede wszystkim nokaut, czy też niezdolność do dalszego odbywania starcia z wybranym przeciwnikiem. Nie można zapomnieć także o opcji, jaką jest poddanie przez narożnik. Według wielu osób biorących udział w wydarzeniu poddanie raczej nie wchodzi w grę i walczy się do upadłego.