O federacji The War mogliśmy usłyszeć w roku 2021. To właśnie wtedy cały polski freak fightowy świat obiegła informacja, że może pojawić się nowy projekt. Wzbudziło to niemałe zainteresowanie, zwłaszcza że jej pomysłodawcą jest nie kto inny jak Denis Załęcki oraz Lena Domańska. Federacja ma na celu konfrontować w walce między innymi kibiców, zachowując przy tym należyty szacunek z obu stron. Gdzie obstawiać The War i kiedy najbliższa gala?

Na czym polega The War MMA?

Jest to nic innego jak kolejna federacja skupiająca się na sztukach walki. The War MMA zdaje się jednak wyróżniać na tle swojej konkurencji. Gale uchodzą za jedne z najbrutalniejszych wśród tych, organizowanych w Polsce. Znaczącym wyróżnikiem są walki drużynowe w formacie 3 vs 3 lub 5 vs 5. Dzięki temu, widzowie mogą liczyć każdorazowo na bardzo ciekawą kartę walk. Oczywiście poza walkami drużynowymi, spotkamy również pojedynki 1 vs 1.

Znaczna część walk odbywa się na gołe pięści. Prowadzi to do dużego rozlewu krwi, obrażeń i kontuzji. Z tego też względu, gala uważana jest za jedną z najbardziej brutalnych. Nie znajdziemy tutaj jednak konfliktów między zawodnikami. Denis Załęcki przyznał, że wszyscy mają do siebie wzajemny szacunek. Oznacza to, że nie spotkamy tutaj żadnego rodzaju awantur. Dotyczy to zarówno okresu przed walką, jak i po.

The War MMA typy

Zawarty zakład zawsze potęguje emocje związane z oglądaniem jakiegoś wydarzenia. Chętniej i z większym zaangażowaniem śledzimy wtedy poczynania poszczególnych zawodników. Wiele osób ceni sobie na przykład proces analizy podczas tworzenia kuponu. Nie inaczej jest w sportach walki. Brać pod uwagę należy ostatnie pojedynki danego zawodnika, ale nie tylko. Równie istotna jest jego aktualna dyspozycja i determinacja. Warto zatem przyjrzeć się zawodnikowi podczas ważenia, które poprzedza dzień walki. Wtedy najlepiej jesteśmy w stanie ocenić formę fizyczną.

Jak wiadomo, gale freak fightowe to także możliwość zarobienia pieniędzy i to nie tylko przez zawodników. The War MMA typy mogą umożliwić zarobienie niemałych sum również osobom, które takie wydarzenia oglądają i dobrze analizują profile zawodników podejmujących się takich wyzwań. Wiele osób nie ma pojęcia o tym, czy można obstawiać walki z federacji The War. Czy jest taka możliwość?

Obstawianie The War z kodem promocyjnym

Aby realnie móc obstawiać gale The War, warto zapoznać się z ważnymi szczegółami, bez których nie może się to udać. Mowa oczywiście o zawodnikach biorących udział we wskazanej edycji gali, czyli karcie walk. To właśnie w niej znajdziemy informacje na temat tego, kto będzie mierzył się, z jakim zawodnikiem i w którym momencie gali będzie to miało miejsce. Dzięki takiej świadomości będziecie mogli trafniej ocenić sytuację.

Jeśli chodzi o jakiekolwiek przewidywania, to musimy być niestety zdani na siebie. Wszystko za sprawą faktu, że aktualnie w internecie The War gdzie obstawiać chcieliby użytkownicy, gala nie jest jeszcze popularna. Wiele zatem zależy od waszej analizy, którą oprzecie o znajomość danych postaci, które biorą udział w wydarzeniu. Warto jednak wspomnieć o fakcie, że typerzy nie mają czego szukać na gali Załęckiego, jeśli rzeczywiście chcą coś zarobić, a nie oczekiwać sportowych emocji.

Okazuje się bowiem, że w tym momencie nie ma żadnej możliwości obstawiania gali The War, gdyż żaden bukmacher nie prowadzi takiej oferty. Pozostaje jedynie przewidywanie zwycięzców starć na własną rękę, gdyż nie ma takiej oferty w legalnych źródłach.

Kursy bukmacherskie na The War

Czy można w Internecie znaleźć informacje The War gdzie obstawiać? Przypominamy, że ta informacja jest ogromnie przydatna. Warto pamiętać, że podczas ostatnich edycji federacji Załęckiego oraz Domańskiej nie było możliwości obstawiania wyników u bukmacherów. Pamiętajcie, że nie wszystkie internetowe oferty są zgodne z prawem. Być może zmieni się to w niedalekiej przyszłości. Federacja musiałaby jednak dogadać się z którymś bukmacherem.

Trzeba mieć na względzie, że zanim założycie zakład u jakiegoś buka, warto sprawdzić, czy jego nazwa widnieje w rankingu legalnych bukmacherów. W ten sposób będziecie pewni, że wasze pieniądze mają szansę na podwojenie i nie zostaną nielegalnie od was skradzione. Jest to bardzo ważna kwestia i warto się jej trzymać, zwłaszcza w przypadku tak niszowych wydarzeń. Oszuści czekają na typerów szukających atrakcyjnych okazji.

The War bukmacher gdzie obstawiać

Pomimo faktu, że gala The War nie jest w tym momencie możliwa do obstawiania, to warto skupić się na innych wydarzeniach, które taką możliwość mają. Mowa oczywiście o fakcie, że nasza platforma może okazać się niemałą gratką dla fanów czerpania zysków z obstawiania. Na naszej stronie internetowej znajdziecie szeroki wybór kodów promocyjnych dla znanych w całej Polsce legalnych bukmacherów. W naszym portalu znajdziecie newsy i analizy ściśle związane z tematyką:

Możemy pochwalić się faktem, że wszelkie nowinki, które odnoszą się do bukmacherki, są przede wszystkim skupione wokół gal typu freak fight. Dzięki temu jesteśmy cennym źródłem informacji, który dzieli się ważnymi treściami, jak najszybciej jest to możliwe. Każde takie wydarzenie wiąże się z naszą analizą w postaci karty walk, szczegółów samej gali, zawodników biorących udział, potencjalnych kursów, czy też ostatecznych wyników. Z nami zawsze będziecie na bieżąco!

Jak skutecznie obstawiać The War?

Na wstępie należy pamiętać, że sport bywa nieprzewidywalny. Często właśnie to sprawia, że kupony trafiają do kosza. Można jednak zminimalizować to ryzyko. Pomocne w tym jest dokonanie dogłębnej analizy. W pierwszej kolejności należy sprawdzić w jakiej formule odbywa się walka. Zawodnik może wydawać się lepszy od drugiego, ale format walki może całkowicie zmienić jej przebieg. Kolejnym istotnym elementem, jest zwrócenie uwagi na doświadczenie. Co do zasady, osoba z kilkunastoma walkami na koncie, będzie miała przewagę nad np. debiutantem. Nie przesądza to losu pojedynku, jednak może mieć znaczny wpływ.

To jednak nie wszystkie odpowiedzi na pytanie jak skutecznie obstawiać The War. Warto jest śledzić zawodnika przed walką. Obserwować, czy regularnie trenuje. Oczywiście dotyczy to również jego przeciwnika. Takie informacje mogą się okazać bezcenne w kontekście całkowitej analizy. Istotne jest również posiadanie wiedzy na temat kontuzji i mikrourazów. O ile mogą być one niewidoczne na pierwszy rzut oka, to dla walki mogą być kluczowe. Tak samo ważne jest, prześledzenie relacji z ważenia. Jest to ostatnia szansa, aby przyjrzeć się zawodnikowi i temu, jaką prezentuje formę.

The War Typy - Zawodnicy

Jak wygląda kwestia zawodników w federacji The War? Kogo możemy zobaczyć w walce, podczas której liczy się honor i szacunek? Warto przypomnieć, że wspomniane wydarzenie cechuje raczej nietypowe zestawienie zawodników. Z tego też względu, możemy oglądać turnieje nie tylko 1 VS 1, 2 VS 2, ale także 3 VS 3, czy 5 VS 5. Zdecydowanie nie jest to sposób walki, który obserwujemy na podobnych galach tego rodzaju.

W turnieju zawodnicy walczą o pulę wygranej w postaci 150 tysięcy złotych. W ostatniej gali można było obserwować drużyny, takie jak:

 • Elana i Stal
 • Górnik Wałbrzych
 • Sithowie
 • Sportowca Wisłoka Dębica

Poza wspomnianymi drużynami mogliśmy obserwować także zawodników biorących udział w pojedynczych starciach m.in.

 • Michał “Komandos” Więcławski
 • Dawid „Żołnierz” Skowroński
 • Nazar „Młot” Onyshchenko
 • Sergiusz Zając
 • Adam "Viking" Biegański
 • Szymon „Sołi” Sołtys
 • Michał "Matrix" Królik

Zasady The War

Gala The War znacząco różni się od pozostałych wydarzeń tego typu. Wszystko z powodu aspektu, że nie do końca mamy do czynienia z profesjonalną walką. Starcia co do zasady odbywają się na gołe pięści, czego nie zobaczymy w popularnych galach freak fight. Na gali sporadycznie pojawiają się jednak małe rękawice, by zniwelować mocne urazy.

Mowa o ochronie dłoni się bijących, gdyż siła uderzeń jest taka sama. Co jeszcze wyróżnia ten rodzaj wymiany ciosów pomiędzy zawodnikami? Zdecydowanie będzie to fakt walk w postaci formacji 3 vs 3. W tym przypadku dwie drużyny składają się z 3 zawodników plus dodatkowo jednego rezerwowego po każdej stronie.

Mimo zachowanych zasad bezpieczeństwa pojedynki zawodników należą do tych mocno krwawych. Nierzadko kończą się one poważnymi kontuzjami. Całość ma jednak dzięki temu swój niepowtarzalny klimat i wyróżnia się na tle innych wydarzeń. Należy pamiętać, że na gali The War obowiązuje brak limitu czasowego.

W tej sytuacji gra toczy się do zakończenia walki przez samych zawodników. Tak więc nokaut, czy też niezdolność do dalszego odbywania starcia z przeciwnikiem, jest częstym widokiem. Istnieje jeszcze opcja poddania przez narożnik. Jest ona jednak rzadko używana, gdyż zawodnicy walczą do upadłego.


Co to jest The War?
The War jest federacją organizującą walki indywidualne i drużynowe. Często odbywają się one na gołe pięści.
Gdzie są najlepsze kursy na The War? 
Obecnie nigdzie nie jest możliwe znalezienie kursów na galę The War, ponieważ żaden legalny bukmacher nie posiada tego wydarzenia w swojej ofercie.
Co najlepiej obstawiać na The War? 
Na to pytanie nie da się odpowiedzieć, ponieważ znalezienie oferty nie jest możliwe. Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce się to zmieni.
Kto jest właścicielem The War?
Organizacja posiada dwóch właścicieli, a są to: Denis Załęcki i Lena Domańska.