Jedną z największych organizacji freak fightowych w Polsce jest Prime Show MMA. Od pierwszej edycji federacja ta związała się z bukmacherem Fortuna. Jednak przed ósmą galą nastąpiły zmiany i obecnie tylko w TOTALbet można obstawiać Prime MMA. Bukmacher ten oferuje pakiet powitalny, który łącznie wynosi do 333 PLN.

Prime MMA - bukmacher na galę

Gdzie obstawiać Prime MMA? Federacja Prime MMA od ósmej gali związała się z bukmacherem TOTALbet, który na wyłączność wystawia kursy i przygotowuje ofertę na kolejne wydarzenia tej organizacji. Jeśli zatem chcemy obstawiać Prime MMA, musimy zrobić to właśnie w TOTALbet.

Prime MMA kursy

Najlepsi bukmacherzy mają najwyższe kursy. Jako że TOTALbet jest oficjalnym sponsorem i jedynym bukmacherem, który tworzy ofertę na wydarzenia Prime MMA, to kursy wystawia zaraz po ogłoszeniu poszczególnych walk.

Najwyższe kursy na Prime MMA

Wszystkie typy Prime MMA znajdziemy u bukmachera TOTALbet. Każda edycja to szansa na spore wygrane, gdyż kursy na poszczególnych zawodników często nie odzwierciedlają rzeczywistej sytuacji. Oferta TOTALbet gwarantuje standardowe oraz podwyższone kursy na Prime MMA.

Prime MMA 9 kursy na galę

Kursy na Prime MMA 9 zostaną wystawione zaraz po ogłoszeniu walk, które odbędą się na tej gali. Jako że bukmacher TOTALbet jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA, z wyprzedzeniem zna ogłaszane zestawienia. Dzięki temu ma czas na przygotowanie kursów i może je wystawić od razu po ogłoszeniu walk.

Prime MMA 9 zakłady w TOTALbet

Przed ogłoszeniem powstania zupełnie nowej federacji typu freak fight, której twarzą jest Don Kasjo, z pewnością zakładano, że podobnie jak FAME MMA szybko zyska ona rozgłos w internecie. Właściciele zadbali, aby już od pierwszej edycji organizacja gali stała na najwyższym poziomie, a fani mogli cieszyć się nie tylko walkami, ale również emocjami związanymi z zakładami bukmacherskimi Prime MMA.

Partnerem i sponsorem Prime MMA został bukmacher Fortuna, który miał wyłączność na wystawianie kursów i tworzenie oferty na kolejne wydarzenia spod szyldu Prime MMA. Od ósmej edycji zakłady na Prime Show MMA można stawiać wyłącznie w TOTALbet!

Typy na Prime MMA

Prime MMA typy cieszą się dużą popularnością wśród fanów freak fightów. Na galach tej organizacji występuje wiele popularnych postaci, a zatem fani często chcą obstawić wygraną swoich ulubieńców. Należy jednak pamiętać, aby podczas typowania Prime MMA nie kierować się sympatią, a chłodną kalkulacją.

Typy na Prime MMA przy okazji każdej gali są dostępne w Typach Dnia.

Prime MMA - zakłady z bonusem

Pełna oferta typów Prime MMA jest dostępna wyłącznie w TOTALbet. Wykorzystując kod promocyjny TOTALbet przy rejestracji, można skorzystać z trzech zakładów bez ryzyka do 111 PLN każdy, co łącznie daje 333 PLN.

Potrójny zakład bez ryzyka

TOTALbet może pochwalić się jednym z najlepszych cashbacków na rynku i nie chodzi tutaj tylko o kwotę opiewającą na 333 PLN, ale przede wszystkim o warunki obrotu. W razie złej analizy i nietrafionych typów na Prime MMA zwrócone pieniądze nie podlegają obrotowi. Każdy z zakładów można postawić maksymalnie za 111 PLN.

Prime MMA 9 obstawianie bez podatku

Zakłady bukmacherskie w Polsce są dwukrotnie opodatkowane. Pierwszy podatek to ten od każdego kuponu wynoszący 12% stawki. Drugi to 10% od wygranych powyżej 2280 PLN. TOTALbet pozwala jednak legalnie obstawiać bez podatku. Zanim jednak do tego przejdziemy, warto wyjaśnić, jak przebiega cała procedura związana z zawieraniem zakładów.

Opodatkowanie zakładów w Polsce określa ustawa hazardowa. Zgodnie z zapisanym regulaminem, grając np. za 100 PLN, w rzeczywistości obstawiamy za 88, gdyż 12%, czyli w tym przypadku 12 PLN zostaje pobrane na cele podatkowe. To w rezultacie przekłada się na niższe wygrane, bo mnożnikiem nie jest 1.00, tylko 0.88.

Prime MMA bukmacher, czyli TOTALbet, zdaje sobie sprawę, że gracze oczekują jak największych wygranych. Bukmacher Prime MMA przygotował zatem promocję, która działa 24/7. Zyskać w niej można 14% do wygranych. Wystarczy stawiać kupony AKO z minimum 3 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub live i z kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 1.30.

Nasze porady, jak skutecznie obstawiać Prime MMA 9

Zakłady na sporty walki nie są łatwe do obstawiania, szczególnie gdy mówimy o galach freak fightowych. Typując Prime MMA warto wcześniej przeprowadzić analizę i sprawdzić istotne czynniki mogące mieć wpływ na wynik. Jako że z okazji Prime MMA kursy są bardzo atrakcyjne, wiele osób interesuje się typowaniem gal. Obstawianie Prime MMA skupia się na kilku kluczowych kryteriach.

  • Poznaj zasady pojedynku - w pierwszej kolejności należy sprawdzić, na jakich zasadach toczyć się będzie pojedynek. Federacje freak fightowe lubią bowiem mieszać formuły i na jednej gali często widzimy walki zarówno w MMA, boksie oraz K-1.
  • Zwróć uwagę na rekord i bilans zawodników - rekord zawodnika jest podawany według kolejności: wygrane, przegrane, remisy. Już sam bilans ma ogromny wpływ na Prime MMA kursy i dużo mówi o samym zawodniku.
  • Sprawdź warunki fizyczne - warunki fizyczne we freak fightach często odgrywają kluczową rolę. Zawodnicy przeważnie nie mają bowiem wysokich umiejętności, więc to właśnie siłaczy większa waga potrafią zapewnić zwycięstwo.
  • Śledź newsy z internetu - aby być dobrze zorientowanym w świecie freaków, należy na bieżąco śledzić doniesienia medialne. To pozwoli nam od razu po wystawieniu kursów na walkę ocenić szanse poszczególnych zawodników i wykorzystać potencjalne pomyłki bukmacherów.
  • Zarządzaj bankrollem - przy obstawianiu Prime MMA bardzo ważne jest rozsądne zarządzanie budżetem. Na Prime MMA kursy często nie odzwierciedlają rzeczywistych szans danego zawodnika. Na początek warto ustalić, ile wynosi nasz bankroll oraz maksymalna wartość stawki zakładu. To pozwoli na bezpieczne zarządzanie kapitałem.

Kiedy Prime MMA kursy pojawiają się w ofercie?
Kursy na Prime MMA widoczne są zawsze po ogłoszeniu karty walk. Zazwyczaj bukmacherzy wystawiają kursy po pierwszej konferencji.
Gdzie znajdę darmowe typy Prime MMA?
Na naszej stronie w zakładce Frak Fight -> Typy sporty walki -> Prime MMA oraz w Typach Dnia.
U którego bukmachera obstawianie walk Prime MMA jest możliwe?
Na Prime MMA typy znajdziemy wyłącznie w TOTALbet.
Co oznacza Prime MMA bet?
Jest to inne określenie na typy Prime MMA.
Czy istnieją pewne typy na Prime MMA 9?
Niestety nie ma pewniaków na walki freak fightowe. Warto natomiast wspierać się analizą oraz śledzić bieżące informacje o najbliższej gali.