Prime MMA Kursy i Typy - Bukmacher na Prime MMA

Obstawiaj Prime Show MMA
Don Kasjo
1.83
Księżniczka
1.83
 • Zarejestruj konto z kodem TYPERVIP i zaznacz zgody marketingowe
 • Zweryfikuj konto w ciągu 28 dni
 • Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 PLN w postaci punktów FKP
 • Wpłać pierwszy depozyt (najlepiej min. 100 PLN) i zagraj pierwszy zakład bez ryzyka oraz odbierz freebet 10 PLN
 • Po 3 dniach możesz skorzystać z kolejnego zakładu bez ryzyka do 200 PLN, a po 6 dniach z trzeciego do 300 PLN
 • W dowolnym momencie możesz również skorzystać z bonusu 5 PLN za udostępnienie kuponu w Strefie Kuponów

Aktywne typy

Starsze typy

Jedną z głównych organizacji freak fightowych w Polsce jest Prime Show MMA. Od pierwszej gali federacja ta związała się z bukmacherem Fortuna i to właśnie tam można obstawiać kolejne wydarzenia Prime MMA. Bukmacher ten oferuje pakiet powitalny, który łącznie wynosi do 635 PLN. Jak wygląda obstawianie Prime MMA?

Prime MMA - bukmacher na galę

Gdzie obstawiać Prime MMA? Federacja Prime MMA od początku swojego istnienia związała się z bukmacherem Fortuna, który na wyłączność wystawia kursy i przygotowuje ofertę na kolejne wydarzenia tej organizacji. Jeśli zatem chcemy obstawiać Prime MMA, musimy zrobić to właśnie w Fortunie.

Prime MMA kursy

Najlepsi bukmacherzy mają najlepsze kursy. Jako że Fortuna jest oficjalnym sponsorem i jedynym bukmacherem, który tworzy ofertę na wydarzenia Prime MMA, to kursy wystawia zaraz po ogłoszeniu poszczególnych walk.

Najwyższe kursy na Prime MMA

Wszystkie typy Prime MMA znajdziemy u bukmachera Fortuna. Każda edycja to szansa na spore wygrane, gdyż kursy na poszczególnych zawodników często nie odzwierciedlają rzeczywistej sytuacji. Oferta Fortuny gwarantuje standardowe oraz podwyższone kursy na Prime MMA w stałej promocji zwanej „Superoferta+”. Pozwala ona na łatwe zwiększenie wygranej na kuponie z kilkoma zdarzeniami.

W Superofercie+ można znaleźć wydarzenia, w których faworyt oznaczony jest specjalnym symbolem „F”. Na kilka tygodni przed datą rozpoczęcia kolejnej edycji Prime Show MMA typy są selekcjonowane przez analityków, którzy szacują, kto w danej walce jest faworytem, a kto „underdogiem”. W trakcie obstawiania Prime MMA przy każdym zdarzeniu w Superofercie + zobaczysz cztery kursy:

 • Bieżący – kurs na zawodnika będącego murowanym faworytem.
 • F+4ako – nieco wyższy kurs Prime MMA od bieżącego. Można go zagrać po dodaniu przynajmniej czterech typów z min. kursem 1.1 każdy.
 • F+7ako – kurs jeszcze wyższy od poprzedniego. Można go dołączyć do kuponu, gdy umieścimy min. 7 zdarzeń z kursem  nie mniejszym niż 1.1 dla każdego z nich.
 • F+11ako – najwyższy możliwy kurs. Obowiązują te same warunki co w pozostałych, z tym że na kupon musimy wstawić min. 11 zdarzeń (kurs min. pojedynczej selekcji to 1.1).

Prime MMA 7 kursy na galę

Kursy na Prime MMA 7 zostaną wystawione zaraz po ogłoszeniu walk, które odbędą się na tej gali. Jako że bukmacher Fortuna jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA, z wyprzedzeniem zna ogłaszane zestawienia. Dzięki temu ma czas na przygotowanie kursów i może je wystawić od razu po ogłoszeniu walk.

Prime MMA 7 zakłady w Fortunie

Przed ogłoszeniem powstania zupełnie nowej federacji typu freak-fight, której twarzą jest Don Kasjo, z pewnością zakładano, że podobnie jak Fame MMA szybko zyska ona rozgłos w Internecie. Właściciele zadbali, aby już od pierwszej edycji organizacja stała na najwyższym poziomie, a fani mogli cieszyć się nie tylko walkami, ale również emocjami związanymi z zakładami bukmacherskimi Prime MMA.

Partnerem i sponsorem Prime MMA został zatem bukmacher Fortuna, który na wyłączność wystawia kursy i tworzy ofertę na kolejne wydarzenia spod szyldu Prime MMA.

Typy na Prime MMA

Prime MMA typy cieszą się dużą popularnością wśród fanów freak fightów. Na galach tej organizacji występuje wiele popularnych postaci, a zatem fani często chcą obstawić wygraną swoich ulubieńców. Należy jednak pamiętać, aby podczas typowania Prime MMA nie kierować się sympatią, a chłodną kalkulacją.

Typy na Prime MMA przy okazji każdej gali są dostępne w Typach Dnia.

Prime MMA - zakłady z bonusem

Pełna oferta typów Prime MMA jest dostępna wyłącznie w Fortunie. Wykorzystując kod promocyjny Fortuna przy rejestracji można skorzystać z aż czterech bonusów, które łącznie mogą nam zagwarantować do 635 PLN.

Potrójny zakład bez ryzyka

Fortuna może pochwalić się jednym z najlepszych cashbacków na rynku i nie chodzi tutaj tylko o kwotę opiewającą na 600 PLN, ale przede wszystkim o warunki obrotu. W razie złej analizy i nietrafionych typów na Prime MMA zwrócone pieniądze podlegają tylko 1-krotnemu obrotowi bez minimalnego kursu oraz liczby zdarzeń. Potrójny zakład bez ryzyka dzieli się na trzy kwoty:

 • Zakład bez ryzyka do 100 PLN - po rejestracji konta
 • Zakład bez ryzyka do 200 PLN - po 72h (3 dni) od rejestracji konta
 • Zakład bez ryzyka do 300 PLN - po 144h (6 dni) od rejestracji konta

Bonus bez depozytu 20 PLN

Drugi bonus to darmowe środki na grę w wysokości 20 PLN w formie punktów FKP, które wymienia się na realne pieniądze. Jak go wykorzystać? Możesz postawić jednorazowo całą kwotę lub podzielić ją na kilka kuponów z interesującymi cię kursami na Prime MMA. Jeśli poprawnie wytypujesz zwycięzców, to cała wygrana wpadnie na Twoje konto depozytowe.

Freebet 10 PLN

Trzeci bonus dostępny jest tylko z kodem promocyjnym TYPERVIP. Uzyskasz go po dokonaniu pierwszego depozytu na dowolną sumę pieniędzy. Freebet Fortuny również nie podlega warunkom obrotu. W praktyce oznacza to, że wygrana może być od razu przelana na konto!

Bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu

Ostatnią promocją od Fortuny jest bonus w wysokości 5 PLN za udostępnienie kuponu. Aby go otrzymać należy postawić kupon o dowolnej liczbie zdarzeń i z dowolnym kursem, a potem udostępnić go przed rozpoczęciem zdarzeń w Strefie Kuponów.

Obstawianie walk Prime MMA 7 z większymi wygranymi

Bukmacher Fortuna jako jedyny bukmacher Prime MMA ma dużo do zaoferowania w kontekście obstawiania sportów walki. Dużym plusem jest faworyzowanie graczy stawiających kupony akumulowane składające się z minimum 5 zdarzeń. W Fortunie w zależności od liczby typów na Prime MMA każdy kupon zyskuje dodatkową wartość od 7% do 50%. O czym trzeba pamiętać korzystając z tej funkcjonalności?

 • minimalna liczba zdarzeń: 5
 • minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30
 • rodzaj kuponu: AKO
 • oferta: prematch

W zależności od liczby zdarzeń bonus procentowy będzie wynosić od 7 do 50%. Poniżej znajduje się cała rozpiska wartości procentowych:

Liczba typów Prime MMABonus procentowy do wygranej
5 zdarzeń+7%
6 zdarzeń+10%
7 zdarzeń+15%
8 zdarzeń+20%
9 zdarzeń+25%
10 zdarzeń+30%
11 zdarzeń+35%
12 zdarzeń+40%
13 zdarzeń+45%
14 zdarzeń+50%

Prime MMA 7 obstawianie bez podatku

Zakłady bukmacherskie w Polsce są dwukrotnie opodatkowane. Pierwszy podatek to ten od każdego kuponu wynoszący 12% stawki. Drugi to 10% od wygranych powyżej 2280 PLN. Fortuna pozwala jednak legalnie obstawiać bez podatku. Zanim jednak do tego przejdziemy, warto wyjaśnić, jak przebiega cała procedura związana z zawieraniem zakładów.

Opodatkowanie zakładów w Polsce określa ustawa hazardowa. Zgodnie z zapisanym regulaminem, grając np. za 100 PLN, w rzeczywistości obstawiamy za 88, gdyż 12%, czyli w tym przypadku 12 PLN zostaje pobrane na cele podatkowe. To w rezultacie przekłada się na niższe wygrane, bo mnożnikiem nie jest 1.00, tylko 0.88.

Prime MMA bukmacher, czyli Fortuna, zdaje sobie sprawę, że gracze oczekują jak największych wygranych. Bukmacher Prime MMA przygotował zatem promocję o nazwie „Happy Hours w Fortunie”, dzięki której zyskujesz 14% do wygranych. Dzięki temu gra bez podatku w Fortunie jest dostępna dla wielu typerów.

Nasze porady, jak skutecznie obstawiać Prime MMA 6

Zakłady na sporty walki nie są łatwe do obstawiania, szczególnie gdy mówimy o galach freak fightowych. Typując Prime MMA warto wcześniej przeprowadzić analizę i sprawdzić istotne czynniki mogące mieć wpływ na wynik. Jako że z okazji Prime MMA kursy są bardzo atrakcyjne wiele osób interesuje się typowaniem gal. Obstawianie Prime MMA skupia się na kilku kluczowych kryteriach.

 • Poznaj zasady pojedynku - w pierwszej kolejności należy sprawdzić, na jakich zasadach toczyć się będzie pojedynek. Federacje freak fightowe lubią bowiem mieszać formuły i na jednej gali często widzimy walki zarówno w MMA, boksie oraz K-1.
 • Zwróć uwagę na rekord i bilans zawodników - rekord zawodnika jest podawany według kolejności: wygrane, przegrane, remisy. Już sam bilans ma ogromny wpływ na Prime MMA kursy i dużo mówi o samym zawodniku.
 • Sprawdź warunki fizyczne - warunki fizyczne we freak fightach często odgrywają kluczową rolę. Zawodnicy przeważnie nie mają bowiem wysokich umiejętności, więc to właśnie siłaczy większa waga potrafią zapewnić zwycięstwo.
 • Śledź newsy z internetu - aby być dobrze zorientowanym w świecie freaków, należy na bieżąco śledzić doniesienia medialne. To pozwoli nam od razu po wystawieniu kursów na walkę ocenić szanse poszczególnych zawodników i wykorzystać potencjalne pomyłki bukmacherów.
 • Zarządzaj bankrollem - przy obstawianiu Prime MMA bardzo ważne jest rozsądne zarządzanie budżetem. Na Prime MMA kursy często nie odzwierciedlają rzeczywistych szans danego zawodnika. Na początek warto ustalić, ile wynosi nasz bankroll oraz maksymalna wartość stawki zakładu. To pozwoli na bezpieczne zarządzanie kapitałem.

Kiedy Prime MMA kursy pojawiają się w ofercie?
Kursy na Prime MMA widoczne są zawsze po ogłoszeniu karty walk. Zazwyczaj bukmacherzy wystawiają kursy po pierwszej konferencji.
Czy Prime MMA obstawianie jest trudne?
Wszystkie gale freak fightowe typuje się ciężko przez to, że wielu zawodników po raz pierwszy rywalizuje przed dużą publicznością i do tej pory nie mieli styczności ze sportami walki.
Gdzie znajdę darmowe typy Prime MMA?
Na naszej stronie w zakładce Frak Fight -> Typy sporty walki ->Prime MMA oraz w Typach Dnia.
U którego bukmachera obstawianie walk Prime MMA jest możliwe?
Na Prime MMA typy znajdziemy wyłącznie w Fortunie.
Co oznacza Prime MMA bet?
Jest to inne określenie na typy Prime MMA.
Czy istnieją pewne typy na Prime MMA 6?
Niestety nie ma pewniaków na walki freak fightowe. Warto natomiast wspierać się analizą oraz śledzić bieżące informacje o najbliższej gali.
Czy obstawianie walk Prime MMA 6 przynosi więcej korzyści, czy strat?
Aby zapewnić sobie korzyści z obstawiania, warto dokładnie analizować wybierane na Prime MMA kursy i typy. Trzeba pamiętać, że nawet to nie odsuwa ostatecznie ryzyko poniesienia straty.