Bita Śmietanka to stosunkowo nowa organizacja freak fightowa. Opiera się ona głównie na walkach streamerów występujących na platformie Twitch. Już 11 maja odbędzie się trzecia edycja tej gali. Gdzie obstawiać galę Bita Śmietanka 3?

Bita Śmietanka bukmacher - gdzie obstawiać?

Mało kto się spodziewał, że karta walk Bitej Śmietanki 3 będzie możliwa do obstawiania. Pierwsza i druga gala była bowiem realizowana w dość amatorski sposób. Transmisja była prowadzona z jednej głównej kamery, a walki stały na średnim poziomie.

Na przygotowanie oferty na Bitą Śmietankę zdecydował się jednak bukmacher LVBET. Kursy na Bitą Śmietankę 3 znajdziemy wyłącznie w ofercie tego bukmachera. LVBET przedstawił swoje przewidywanie do każdej walki, a zatem fani mogą obstawiać wszystkie walki na Bitej Śmietance 3.

Bita Śmietanka typy

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, typy na Bitą Śmietankę 3 będzie można obstawiać wyłącznie w LVBET. Warto również wspomnieć, że nasi Typerzy również przedstawią swoje predykcje na galę Bita Śmietanka 3 w dzień gali. Będzie można je znaleźć w Typach Dnia.

Bita Śmietanka obstawianie z bonusem

Bukmacher LVBET na galę Bita Śmietanka 3 przygotował specjalny bonus. Pozwala on na obstawianie Bitej Śmietanki i zgarnięcie 25 PLN! Aby skorzystać z tej promocji, należy założyć konto z kodem promocyjnym LVBET i przejść pełną rejestrację.

Aby skorzystać z bonusu, należy wykonać kilka prostych czynności:

  • Załóż konto z kodem TYPERVIP
  • Aktywuj konto potwierdzając adres e-mail
  • Zapisz się do promocji na stronie lub w aplikacji mobilnej
  • Wpłać min. 50 PLN
  • Zagraj kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.75 za co najmniej 50 PLN
  • Kupon musi zawierać zdarzenia wyłącznie z oferty na Bitą Śmietankę 3

Wygrana z kuponu podlega 3-krotnemu obrotowi w ciągu 30 dni na kuponach z kursem minimum 1.75.