Bita Śmietanka to stosunkowo nowa organizacja freak fightowa. Opiera się ona głównie na walkach streamerów występujących na platformie Twitch. Już 16 grudnia odbędzie się druga edycja tej gali. Gdzie obstawiać galę Bita Śmietanka 2?

Bita Śmietanka bukmacher - gdzie obstawiać?

Mało kto się spodziewał, że karta walk Bitej Śmietanki 2 będzie możliwa do obstawiania. Pierwsza gala była bowiem realizowana w dość amatorski sposób. Transmisja była prowadzona z jednej głównej kamery, a walki stały na bardzo niskim poziomie.

Na przygotowanie oferty na Bitą Śmietankę zdecydował się jednak bukmacher LVBET. Kursy na Bitą Śmietankę 2 znajdziemy wyłącznie w ofercie tego bukmachera. LVBET przedstawił swoje przewidywanie do każdej walki, a zatem fani mogą obstawiać wszystkie walki na Bitej Śmietance 2.

Bita Śmietanka typy

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, typy na Bitą Śmietankę 2 będzie można obstawiać wyłącznie w LVBET. Warto również wspomnieć, że nasi Typerzy również przedstawią swoje predykcje na galę Bita Śmietanka 2 w dzień gali. Będzie można je znaleźć w Typach Dnia.

Bita Śmietanka obstawianie z bonusem

Bukmacher LVBET na galę Bita Śmietanka 2 przygotował specjalny bonus. Pozwala on na obstawianie Bitej Śmietanki za darmo! Aby skorzystać z tej promocji, należy założyć konto z kodem promocyjnym LVBET i przejść pełną rejestrację. Po spełnieniu tych warunków Gracz otrzyma bonus bez depozytu 20 PLN.

Aby skorzystać z bonusu należy wykonać kilka prostych czynności:

  • Załóż konto z kodem TYPERVIP
  • Aktywuj konto potwierdzając adres e-mail
  • Dokończ rejestrację po zalogowaniu się na konto w zakładce "Pełna rejestracja" i potwierdź, że chcesz otrzymać bonus bez depozytu
  • Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz darmowe 20 PLN
  • Bonus należy aktywować na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50 (kurs poj. zdarzenia min. 1.25)
  • Aby wykorzystać bonus, musisz wybrać na kuponie przycisk "Użyj bonusu Wygrane x20"

Wygrana z kuponu podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00 na rynki składające się z trzech selekcji (rynek 1X2, w którym możliwe są trzy zakończenia spotkania). Jeśli bonus obracasz na kuponie AKO, to pamiętaj, że jedno ze zdarzeń musi posiadać kurs min. 1.50.